NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

+18
Zola
Yoker87
Legolas
SrbijaDoTokija
Lawson
Jumpman
West
Strax
SN10
4evaStK
jocamelo7
Mr.Big Shot
dr Hofmann
el maestro
gambino
LeBron
Ol' Dirty Bastard
Jaz
22 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 06 2015, 00:57
Kad bi sad lebron ovo izvukao...auuu Very Happy
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 06 2015, 01:13
I sad posle ovog finala dezurni hejteri kojih ima na svim forumima   ima da seru o Lebronovih 2/6 u finalima,pa jel su mozda Kobi,Jordan,Dankan osvajali sami titule.


Last edited by gambino on Sat Jun 06 2015, 01:42; edited 1 time in total
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 06 2015, 01:26
gambino wrote:I sad posle ovog finala dezurni hejteri kojih ima na svim forumima   ima da seru o Lebronovih 2/6 u finalima,pa jel mozda Kobi,Jordan,Dankan osvajali sami titule.

Tu sam, cekam samo da se zavrsi serija
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 06 2015, 10:57
kao prvo, za par meseci niko nece da se seca klivlendovih povreda, kao drugo, svakog ce jako da boli kurac sto je klivlend imao povrede. nisu ni prvi ni poslednji tim kome se ovo desilo.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 06 2015, 21:42
Vala koliko su problema s povredama imali Warriorsi do sad, red je bio da imaju jednu sezonu kako treba...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 05:31
Ali kad covek natera ekipu da pobedi cistom voljom u startnoj petorci DELAVEDOVA, SHUMPERT, TRISTAN I MOZGOV Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 877120 Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 877120 Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 877120
U gostima gde su ovi izgubili 3 puta cele godine a o sudjenju bolje da ne pricam pa Toni Braders batica za 10 godina zatvora je zasluzio, umalo covek celu utakmicu da ukrade Kavsima.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 05:39
Neverovatan lik,za mene on je najbolji ikad posle Dzordana.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 05:46
Svaka cast Jordanu lik je Bog nema tu sta, ali ja coveka nisam imao prilike da gledam, za mene je ovo nenadjebivo.

Najbolje receno

Kenny Smith on LeBron James: "I've seen Jordan play, I've seen Kobe play, I've never seen any superstar do more with less."
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 09:51
Onakvo sudjenje zaista nije fer. Vrh je bio onaj faul Igija nad LeBronom ispred sudije i lik lagano nista ne sudi.
Biju LeBrona kao magarca. Bukvalno pri svakom ulasku u reket naprave faul, bilo jaci ili slabiji. Velika nemoc u odbrani a sudije im dosta gledaju kroz prste. Opet se ponavlja ona prica od prethodnih par godina, LeBron ima najlosije sudjenje od svih superstarova u istoriji. Ono kada ga je Igi uhvatio oko vrata i grudi je bilo za flagrant 1 a dobio je samo obican faul.
Ali pored svega, on je izvukao pobedu. Pored povreda Lava, Kajrija i Varezaoa, on je izvukao pobedu. Pored JR Smita, on je izvukao pobedu. 4 idiotska faula u jako bitnim momentima utakmice, nerezonski sutevi i nekoliko izgubljenih lopti. Lik je ukanalio obe utakmice. Veliki igrac.
Mora u svakoj utakmici da ima neke crne minute i da uzme puno idiotskih suteva, izgleda da ne moze bez toga. Da li to radi zbog umora ili cega vec, ja ne znam. Smeta mi to jako. Mnogo je efikasniji kada udje u post ili kada krene da probija u reket.
Mozgov je bio jako dobar. Smara malo sa bacanjima ali je odigrao veliku utakmicu.
Double-T imao 7 ofanzivnih skokova, lik nastavlja po starom. Respekt!

Deli, Samp i Lizalica su bili dobri i to je to.
Kako oni izvlace ove pobede kroz ovaj plejof meni i nije bas najjasnije. Ako izvuku ovu seriju i uzmu titulu, ovo je jedna od najvecih prica u istoriji lige. I dalje je GSW favorit ali mozemo da se nadamo. Very Happy


Last edited by LeBron on Mon Jun 08 2015, 10:02; edited 1 time in total
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 09:54
Mora da se pomene odbrana Delavedove nad Karijem. Delavedova mu nije dao da dise bukvalno. Stef je vecinu poena dao kada ga je cuvao neko drugi.
Non-stop mu je bio uz telo. Imao je zadatak samo da se zalepi za Karija i da ga ugusi. Nekoliko puta nije video loptu iza svojih ledja koju je mogao da pokupi jer nije skidao pogled sa Stefa. Ludacka odbrana. Clap

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 CG8tBidVIAI43Q7

Klivlend je pokazao da i Golden Stejt ima slabosti i da nisu nepobedivi. Pritisak je veliki na Voriorsima sada. Nisu jos naisli na igraca kakav je LeBron u ovom plejofu i odmah se vidi da imaju slabih tacaka. Ovo je ipak finale a igraci Klivlenda imaju vise iskustva u ovakvim utakmicama.
Nadam se da ce Voriorsi podleci pritisku sada. Stef kao da vec jeste malo.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 11:07
LeBron je zaista ali zaista najbolji na svetu, kakav harden kakav kari... LeBron bato
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 12:18
lebron je juce promasio 15 od poslednjih 19 suteva koje je uzeo na utakmici (ne lupetam, taj podatak je bio juce za vreme tekme). da nije silio celu poslednju cetvrtinu i produzetak, dobio bi klivlend ovo i ranije. ja ne znam koju tekmu ste vi gledali iskreno.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 12:30
ja ne znam koju tekmu ste vi gledali iskreno.

Golden Stejt-Klivlend Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 609485

nije mi jasan tvoj post doduse,da li hoces da kazes da lebron nije imao dobru utakmicu ? Hmm da nije najvise zasluzan za to sto su napravili iznenadjenje i dobili voriorse u gostima bez 2 od 3 najbolja igraca ? Hmm
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 13:22
vece je iznenadjenje karijeva igra juce nego sto je klivlend pobedio, za mene.

u cetvrtoj cetvrtini i produzetku lebron je bio uzasan. igrao je 1 na 5. 

a i btw, cisto da spomenem

za identicnu partiju, vestbruka bi ste unistili od hejtovanja kao sto ste cinili to dok je imao one silne tripl dablove sa jedva 30% procenta suta iz igre(lebron juce sut 11-35). da ne pricam da je harden najveca govno na svetu kad sutira 18 bacanja po utakmici. toliko ih je lebron sutnuo juce i sve je kul.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 13:45
Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Because+you+ve+clearly+never+seen+one+wet+_7d677823406453c01c1c8b634473bff4
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 13:45
Razlika je u tome sto kad Lebron napravi tripl dabl njegova ekipa pobedi,a Westbruk kad napravi tripl dabl obicno to bude poraz njegove ekipe.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 14:14
meni je to najvise smetalo kod westbrooka,sto je on bio u stanju da ne sutira 10 napada ako treba,dok ne nabije asistencije,i sto je vise razmisljao o sebi nego o svom timu,a pre svega to sto koristi mozak 3 minuta u utakmici..(ima jedan fantastican djoletov post vezan za njega i njegovu inteligenciju,pokusacu da ga pronadjem)

a dobro je pa nisi sacekao da lebron sutira 18 bacanja pa da spomenes hardena..nemam ja problem ni kad neko sutira 23 bacanja na utakmici,imam problem kad je nekome u pola utakmica sezone to glavni ofanzivni plan- iznuditi kontakt i ici na slobodna..
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 17:46
Tek je druga utakmica a neki slave i dizu Lebrona kao da je sedma. Meni je iskreno delovalo kao da GSW igra sa pola snage a da Klivland bukvalno umire na terenu i opet su ih jedva dobili tako da mi je GS i dalje veliki favorit. Uostalom tako je i Memfis dobio posle GS dodao gas pocistio ih 3 za redom. Navijam za GS i ne mogu da smislim ni Lebrona ni Klivland ali ako kojim slucajem osvoje nece mi biti ni malo krivo i skinucu im kapu za sve jer znam da ginu da bi dobili. Lebron stvarno umire tamo. I jos bi dodao opet ono sto pricam ceo plej of, sudjenje je kriminalno. I to ne mislim samo na ona 2 faula nad Lebronom ( kazem 2 jer onaj faul Igija ne racunam jer su pre toga bili koraci cisti sto je opet problem)
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 18:36
Sve je to kita druze moj, i prvu su izvukli cisto na misice i par sudijskih odluka, no nema veze.
Kako i da ne umiru kad im igra 7 igraca u rotaciji, ono malo sto je Miler usao ne racunam, bez 3 startera od toga 2 all stara XD
Voriorsi nekad idu i 10 deep, to je ludilo, cak mi se cini da im je bolja igra kad su na terenu Barbosa, Livingston, Igi, Klej i Grin ili Bogut, tad kidaju i uvek se pravi razlika.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 19:52
Pa eto to su dve lose utakmice GS jednu su dobili drugu jedva izgubili, jel stvarno mislis da ce nastaviti tako lose da igraju? Protiv Memfisa su odigrali prve 3 slabo gubili 2:1 i onda dodali gas i razbili ih. Protiv Hjustona slicno, prve dve slabo igrali jedva dobili onda ih sledecu razbili i prakticno resili seriju. Verujem da ce nesto slicno biti i sad, Cavsi opet treba jos tri meca da dobiju koliko god oni dobru odbranu igrali, GS ako udje u svoj ritam gotovi su jos imaku vise igraca u rotaciji. I za Memfis se mislilo da imaju odbranu za GS posle 2 pobede pa smo videli kako se zavrsilo.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 20:46
JEBI GOLDENSTEJTA
u sustini samo ce mi biti zao sto ce J.R. uzeti titulu(ako Cle osvoji)
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 08 2015, 23:50
Ali kakva je Stefova mama Sonja aaaaa 
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Tue Jun 09 2015, 12:43
Za mene je Green i dalje kralj, kakav LBJ Very Happy
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Tue Jun 09 2015, 14:01
Sta mislite jel moze Deli opet da zakljuca Stefa?
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Tue Jun 09 2015, 16:14
tesko da ce Stef imati onako lose vece opet Very Happy
mada daj boze da gresim
Sponsored content

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum