NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

+18
Zola
Yoker87
Legolas
SrbijaDoTokija
Lawson
Jumpman
West
Strax
SN10
4evaStK
jocamelo7
Mr.Big Shot
dr Hofmann
el maestro
gambino
LeBron
Ol' Dirty Bastard
Jaz
22 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 07:15
Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Game
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 07:24
Za pocetak:

Stephen Curry will become 1st player in NBA history to face each of the other 4 members of 1st-team All-NBA in same postseason.


Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals 11209508_10153389536663643_7539454018162165944_n
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 13:00
Mnogo dobro finale, jedva cekam.  Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals 2542534124  Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals 366623
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 13:19
Za mene skroz neocekivan rezultat ovakvo rastavljanje Atlante. Delovalo mi je kao da je Altanta koliko-toliko vratila svoju igru iz regularne sezone ali sam se prevario. Njihova greska je sto su u potpunosti pogresno tempirali formu. U regularnom delu sezone su jako dugo imali najbolji skor, obezbedili prvo mesto na Istoku a onda su hteli da odmore malo... To odmaranje i obaranje forme im je i unistilo sezonu. Nisam ocekivao da ovako padnu u plejofu.
Klivlend ih je bukvalno bez Kajrija dobio. Zaista nenormalna stvar. Osim one jedne neizvesne utakmice, tri su bile lagane. Najnezanimljivije finale konferencije koje sam ja gledao, verujem da je tako i sa ostalima.
Ali drago mi je sto je Klivlend prosao, makar to. Pokazali su izuzetan napredak u igri od pocetka serije sa Cikagom. Nasli su stil igre koji im odgovara i zgazili su Cikago i Atlantu za sedam vezanih pobeda.
Primetio sam da je odbrana reketa na jako visokom nivou, verujem najbolja u postsezoni od svih ekipa. Odbrani perimetra nisu posvecivali toliko paznje i truda kao odbrani reketa protiv Bulsa i Hoksa zbog toga sto ni jedni ni drugi nisu bili u dobrim suterskim formama. Protiv Golden Stejta ce morati mnogo bolje da pokrivaju sutere jer Golden Stejt nece omasivati kao Atlanta i Cikago. Ali verujem da ce moci koliko-toliko da uspore GSW.
LeBron ce opet biti kljuc serije. Ako on opet odigra na nekom tripl-dabl proseku sa 30ppg ima Klivlend sanse. Sigurno ce se na njemu smenjivati Igi, Barns i Igudala ali mislim da protiv svakog od njih on moze da odigra dobro. Veci problem su njemu Dzimi i Kavai, protiv Golden Stejta on uvek dobro odigra. Jedva cekam da vidim duele kada LeBron preuzme Stefa. Very Happy
Dobra stvar je sto se vraca Kajri. Ima jos vremena da se u potpunosti spremi za seriju i mnogo teze ce biti Stefu(ili kome vec) da juri Kajrija nego da pazi na Delavedovu koji ceka loptu na liniji za tri poena.
Pod kosem cemo gledati strasnu borbu, i u situacijama kada ekipe budu furale small-ball i u situacijama kada igraju sa po dva visoka.
Obe ekipe ce morati da izvrse velike prilagodbe i promene u stilu igre jer igraju sa skroz razlicitm protivnicima nego u finalima konferencija. Tu cemoo videti ko ima bolji strucni stab.
Ove godine ruki trener osvaja titulu. Ne znam da li se to nekada dogodilo. Very Happy

Iako je Golden Stejt favorit, mislim da Klivlend ipak ima sanse. Prvenstveno zbog LeBrona. Ali i dobra igra cele ekipe u oba smera u ovom plejofu mi daje jos vise razloga da se nadam.
Ocekujem jako dobru seriju od makar 6 utakmica i jedva cekam da pocne. Ako Klivlend uzme jednu utakmicu u Ouklendu ide ovo u 6-7 sigurno.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 13:49
Kljuc finala za Cavse je zaustavljanje Stepha, ocekujem da ce Blatt i Lou tu spremiti svasta nesto. Ako i Irving bude na nekom svom nivou nije tu GSW toliki favorit kako izgleda.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 14:36
Da se ne lažemo, sve osim časnog poraza Klivlenda bi bila senzacija.GSW u 5.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 15:31
Sampert na Stefa, Klej na Kajrija u odbrani, za pocetak.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 18:11
Ja bi boljeg odbrambenog stavio na Klaya jer ce Curry svoje ubacit sigurno pa je bolje ovog drugog maksimalno izmaltretirat.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 22:07
Morace ovde i Kyrie malo vise da povuce da bi Cleveland imao neke vece sanse da dobije ovo finale... Ne sumnjam da ce Lebron odraditi svoj deo posla, uostalom kao i Curry u Warriorsima kao sto rece Djole. Ipak imam neki osecaj da nece biti tako lagana i kratka ova serija, ni za jedne ni za druge. Mozda gresim, ali voleo bih da budem u pravu. Very Happy
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 22:25
Slazem se s Biganom

Cavsi u 6 ili 7 dobijaju
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu May 28 2015, 23:49
Nesto se prica da Kleju nije dobro, kaze cale njegov da je povracao mnogo i da ima bolove Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
Zajebana je glava ko zna koji mu je kurac, ovo moze biti jako jako velik udarac ako ne bude bio spreman.
Inace ni meni nije jasno kako Vegas i dosta njih favorizuju toliko Voriorse, pa ljudi moji Kavsi su u velikom trgu, fenomenalna forma svih igraca trenutno, 5 igraca imaju koji mogu da te raskomadaju kako hoces, nikad ne znas ko ce da proradi koje vece, jako jako jako nezgodna ekipa, s'tim sto racunas da ce LeBron svakako da te raskomada Laughing
Opet kazem navijam za Voriorse, ali budimo realni, a jos ko zna sta ce na kraju da ispadne sa Tompsonom.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 00:08
Ako Klej ne igra onda već imamo mnogo ozbiljnije šanse, 55:45 za njih(ako Kajri igra punom snagom), ali ipak se nadam da će igrati, jer ako ne bude igrao nije to to.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 00:14
A ne znam ko je rekao ovde pre koji dan, da kad god kamera uhvati Kajrija on slozi neku mrtvacku facu kao da ima ne znam kakve bolove Laughing Laughing
Ne zelim da kazem da fejkuje povredu, posto je decko stvarno od stakla, pokazao je srce i sve to, ali mislim da mnogo preteruju sto se tice njegove povrede, bice i vise nego spreman, ima jos nedelju dana, i u poslednjoj utakmici ja nikakve probleme nisam video.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 00:18
4evaStK wrote:A ne znam ko je rekao ovde pre koji dan, da kad god kamera uhvati Kajrija on slozi neku mrtvacku facu kao da ima ne znam kakve bolove Laughing Laughing
Ne zelim da kazem da fejkuje povredu, posto je decko stvarno od stakla, pokazao je srce i sve to, ali mislim da mnogo preteruju sto se tice njegove povrede, bice i vise nego spreman, ima jos nedelju dana, i u poslednjoj utakmici ja nikakve probleme nisam video.
Slazem se sa tobom,Kajri je odigrao odlicnu zadnju utakmicu kao da nije bio povredjen.Sta je to sa Klejom pa nije on dobio nikakav udarac,da ga nisi pomesao sa Stefom?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 00:53
Sta je to sa Klejom pa nije on dobio nikakav udarac,

Stvarno ?
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 00:55
Tek sad vidim,dobro ga je zategao kolenom.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 11:12
Dve ekipe koje sam najmanje priželjkivao u finalu. Ali realno, najjači su. Samo se nadam dobroj košarci i nekoj majstorici, da nam se oduže za ova finala konferencija Very Happy
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 12:01
Sa jedne strane bice prava steta ako Golden State ne osvoji sa ovakvom sezonom, a sa druge bilo bi mi i drago kada bi LeBron uzeo titulu sa Klivlendu. U svakom slucaju navijam za GS, ali pre svega uzivam u kosarci. Samo da malo duze potraje serija...
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 20:30
Klej ima nedelju dana da se oporavi i verujem da ce igrati. Inace...

jocamelo7 wrote:
Cavsi u 6 ili 7 dobijaju

Kontam da ako Cavsi dobijaju da to nece biti u 7 utakmica jer se sedma igra u Oklandu a to ce biti jako tesko izvesti. Tako da mislim ako i dobiju bice to uz jedan brejk tamo i potvrdu kuci u 6. utakmici. Al naravno ko zna kako ce se odvijati serija. Ja cenim GSW u 6.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 20:54
Klay Thompson out indefinitely -- practices at the moment -- after being diagnosed with a concussion from Game 5 on Wednesday.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 22:31
http://www.nba.com/2015/news/features/lang_whitaker/05/29/cleveland-a-cursed-city-for-championships-nba-finals-cleveland-cavaliers/index.html?ls=iref:nbahpt3a
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri May 29 2015, 22:52
Sinovi Akrona u brobi za titulu,Steph ili James?Necete vjerovati sta se dogodilo(Kurir style) Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat May 30 2015, 22:34
Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals 150529221445-lebron-james-stephen-curry-finals-logo-mock-up.home-t3
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 01 2015, 01:18
Jebace vas CAVSI ludaci!!!
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Mon Jun 01 2015, 01:26
PRSKAY GAMBINJO
Sponsored content

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum