NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

+6
dr Hofmann
Strax
LeBron
SN10
4evaStK
Ol' Dirty Bastard
10 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Sat May 20 2017, 12:10
Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Gswcle
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Sat May 20 2017, 22:24
Mislim da je i ovde sve jasno, posto niko ne ume da usere LeBrona kao Majk Braun  Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 1256793157 Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 1256793157 Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 1256793157
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri May 26 2017, 12:53
Mali uvod: http://www.espn.com/nba/story/_/id/19464022/nba-playoffs-cavaliers-warriors-now-becomes-nba-finals-trilogy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri May 26 2017, 13:52
Ajmo Lerbone i KaAjri, razguzite ih!
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri May 26 2017, 23:30
I NFL plej of ove sezone je bio los ali je SB bio haos, nadam se i ovde slicnom scenariju.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Tue May 30 2017, 10:45
http://www.sbnation.com/nba/2017/5/28/15703228/warriors-rise-history-built-historically-good-team-nba-playoffs

http://www.sbnation.com/lookit/2017/5/26/15697518/warriors-cavaliers-nba-finals-rivalry-history-lebron-james-draymond-green
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 01 2017, 11:18
Jebote pa ja ne mogu da cekam vise. Poludeo sam od proslog cetvrtka. Laughing
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 01 2017, 19:48
Sremska Kamenica ne da titulu!

Gou KEVS
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 01 2017, 22:09
Samo da prsti na sve strane, pa nek pobedi bolji.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri Jun 02 2017, 03:24
Meni je svejedno ko ce dobit i zbog toga mi je jos veci gust gledat.Cisto kao kosarkaski fan preferiraju se Dubsi,a sa druge ocu da James uzme sto vise titula.Win - win.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri Jun 02 2017, 10:49
Na momente katastrofalna odbrana Kavsa, naravno da ce to Durent i Stef da iskoriste. LeBron mi je bio malo cudan nocas, previse izgubljenih i nekako pasivan, iako mu je statistika standardna. Kao da posmatra sta ce Voriorsi da urade pa da pokusa da odreaguje u narednoj tekmi. Nije mi jasno sta se desava sa Tompsonom i gde mu je nestao sut, ali u odbrani mozda i najbolji igrac u ovoj tekmi. Prvo poluvreme je bilo dobro, posle toga je Stef dodao gas i cao zdravo.

Kadar na Taj Lua kada se Voriorsi odlepe je nesto najjace sto postoji, ta njegova izgubljena faca Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri Jun 02 2017, 13:45
https://theringer.com/2017-nba-finals-cleveland-cavaliers-golden-state-warriors-game-1-8f872721a9f9
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Fri Jun 02 2017, 16:21
Iskoristili su svaki defanzivni nedostatak Cavsa do maksimuma.Cavsi jedino imaju sansu ako je James najbolji igrac na parketu,a to sinoc nije bio slucaj,a jos su i Warriorsi dobili dobre minute na petici od Zaze i McGee-a.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Mon Jun 05 2017, 10:05
Odlicna tekma. Neverovatno je kako Klivlend nema prostora da napravi dve, tri greske za redom, Voriorsi se odmah odlepe na preko 10 razlike. Mogu da zamislim koliko je to zajebano za psihu, dobro su se Kavsi jos i drzali. Za Stefa i KD-a nemam reci, tesko da cemo gledati lepsu kosarku, Klej proradio, Drejmond i Igi u odbrani na nivou, ostali popunjavaju po potrebi. Vrlo moguce da ce treca vec da odluci.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Mon Jun 05 2017, 12:34
A brate ono, dodali su KD-a u roster koji je vec i bez njega bio rame uz rame sa Kavsima Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 877120
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Mon Jun 05 2017, 14:23
4evaStK wrote:A brate ono, dodali su KD-a u roster koji je vec i bez njega bio rame uz rame sa Kavsima Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 877120

a nek se onda smrad izvredjao zato sto ljudi misle da je on dolaskom u Warriorse ucinio ligu nezanimljivom
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 10:19
bas vrh nba sezona
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 10:22
Dobra tekma bila, steta sto Klivlend nije imao snage da zavrsi posao. Durent MVP, daleko najbolji igrac u ovoj seriji.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 10:42
bas je tesko igrati dobro u onakvom timu, ultra hard task Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 10:46
A jbg, u direktnom duelu sa LeBronom je pobednik. Ovu pobedu u trecoj tekmi im je on doneo, napravio sam seriju od 9-0 i resio tekmu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 11:01
Utakmica vredna gledanja hajlajtsa!

Ne znam, ja rec cuo nisam o finalu u mom sirem okruzenju, opala popularnost skroz, pogotovo ove godine.... Steta sto Klivlend ne moze barem malo da isparira Sad
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 11:28
cekaj samo jos malo da se naguraju i karmelo i vejd u klivlend za 13 dolara po sezoni, dzordz, grifin i vestbruk u lejkersima, naravno i kobi se povlaci iz penzije pritom, kris pol veliki homecoming u new orleans da se spoji sa bugijem i dejvisom a pri tom dodaju i batlera, e tad ce tek to da bude vrh!
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 11:33
Strax wrote:
Ne znam, ja rec cuo nisam o finalu u mom sirem okruzenju, opala popularnost skroz, pogotovo ove godine.... Steta sto Klivlend ne moze barem malo da isparira Sad

E to sam i ja primetio, ovde takodje bukvalno niko nista ne prica kao da se ni ne igra finale, a znam kako je bilo nekoliko godina u nazad...
Ja Kavse bas nista ne krivim ovde cak i ako odu pod metlu, jer realno kako dobiti ovo, cak i da neko ima night off od Voriorsa, opet je tu neko ostao ko ce da proradi.
Bez KD-a bi ovo bila paklena serija, ovako je ovo pisanje, skroz za klasu jednog top igraca su Voriorsi, imam utisak da je Kavsima sad potreban igrac klase Anthony Davisa da bi ovo bilo pravo finale, eto toliko jace izgledaju Voriorsi.
Nikakvo cudo ne bi bilo da se ovo zavrsi u cetri.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 12:01
Kad je Durent dao ovu trojku na kraju, tacno kao da mi je neko zabio noz u srce. Ludacki potez.
Kavsima je pod hitno potrebno pojacanje na krilnim pozicijama ako misle da pariraju Voriorsima dogodine. Lav je neupotrebljiv kada ovi zaigraju sa najboljom postavom. Mislim, upotrebljiv je kada sipa trojke kao lud, a to uglavnom nije slucaj.
Iskreno, nisam mogao ni da uzivam u dobrim igrama Voriorsa ove godine, jednostavno nije fer koliko su mocni da bi mogao covek da ih gotivi kao prethodnih par sezona.
Makar je utakmica sinoc bila dosta dobra, to mi je uteha. Nadam se da ce i sledeca biti na ovom nivou, pa neka Klivlend izgubi opet, nema veze.


Strakse, malo ti je glupa ova fora sa hajlatsima koju konstantno ponavljas. Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 536696734
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Thu Jun 08 2017, 12:55
Ja ponavljam, dobra je tekma bila skroz, itekako dostojna finala, samo je problem sto su se Kavsi usrali na kraju i nisu imali snage da izguraju barem ovu jednu pobedu, posto sada ide metla. A Voriorsi ce biti dinastija prava, vladace jos nekih 4-5 sezona ako se ne desi nesto nepredvidjeno.

Zanimljivo je kako Klej odjednom vise ne odlazi nigde posle ovih 30 poena. Odjednom je vazan sraf i zadovoljan ulogom u timu. Glupi novinari.  Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS 299845

Taj trend sa "super timovima" postoji vec neko vreme, KD jeste ispao sisa, ali ni na kom drugom nivou ne moze da se ospori taj prelazak.
Sponsored content

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - THE FINALS

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum