NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

+7
dr Hofmann
Ol' Dirty Bastard
Jumpman
gambino
LeBron
4evaStK
Jaz
11 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Mon May 18 2015, 01:02
Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Gshou


Last edited by Jaz on Thu May 28 2015, 07:14; edited 4 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Wed May 20 2015, 06:23
Odlicna tekma, Stef i Harden ludovali. Livingston je bio x-faktor, vratio je Voriorse u igru nakon sto su gubili 49-33, posle toga je bilo izjednaceno. Dzos kao da je na nekim drogama, mada je napravio neke dosta bitne greske na kraju. Odlicne role Barnsa, Grina, Arize i Dvajta dok je bio na terenu, nadam se da ce biti spreman za sledecu. Kvalitetna kosarka, nema sta.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Wed May 20 2015, 17:31
Sreca Warriorsa sto se Dwight povredio, i sto su ovi izgubili jedno 5 jako bitnih lopti i imali 3-4 totalna rasula u odbrani, i pored svega toga su i dalje bili u mecu.
Onom Barnsu i Grinu spomenik da dignu, kakve su to igracine, kad je trebao najbitniji sut, tu je Barns bio, ofanzivni skok, putback, sve je covek radio, Grin takodje jos plus u odbrani.
Sa Dwightom ima Hjuston ovo, samo se nadam da nije acl posto je meni tako izgledalo, otislo mu je koleno unutra kad je Smoove doklizao i udario ga.
Stvarno steta za Hjuston. 
Harden i Curry Clap Clap Clap pravi show, ovaj pracke sa trojke, a Harden strpao Kleja u dzep u cetvrtoj kad je skoro sve bilo 1 na 1 sa vrha kapice, bolest.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 05:38
Ja ne mogu da verujem kako se zavrsila ova utakmica. Katastrofa.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 05:57
Nigde nema Arize, Dzosa i Bruera i opet se drze do samog kraja. A Klej se mnogo zrtvuje u napadu da bi igrao odbranu nad Hardenom, ali jako tesko ga je sacuvati. I dalje vrlo kvalitetna kosarka, nije jos nista gotovo.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 08:37
Harden tragicar.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 09:50
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 11:32
ko cuva stepha? nisam gledao nijednu tekmu do sada
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 11:43
Nije bilo nekih ukrstanja do sada, uglavnom plej cuva pleja, bek cuva beka... Protiv nas je izredjao sve igrace na Polketu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 11:50
trebali bi mozda da probaju sa bruerom onda
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 11:58
Bice sigurno nekih promena u trecoj, a i ova trojica ce bolje da igraju kod kuce. Odgledaj tekme, vrhunske su bile obe.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 12:19
ma nesto sam bolestan pa nemam zivaca nista da odgledam celo
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 13:24
Ovu seriju uzivanje pravo gledati, pogotovo duel ove dvojice. Curry lud lik mnogo.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 15:30
Jebote ja ne mogu da verujem da polako ali sigurno stajem na Hardenovu stranu, u jednom trenutku mi je sinoc bilo zao koliko se lik trudio ali jednostavno nije mogao sam, mora jos neko da se prikljuci, sjajne role Dwighta i Terensa Dzounsa, ali to je opet rezultat Hardenove fenomenalne igre jer im covek na tacnu servira loptu, znaci mora neko spolja, Ariza/Brewer pre svega, Smith takodje katastrofa, taman kad mislis da mu je kliknulo on nas vrati na ono staro....
I pored svega, samo 1 poen razlike za Warriorse.
Sto se tice poslednjeng napada, ja nemam apslutno nista protiv sto Mekhejl nije trazio time out, covek ima neki svoj fazon i to je to, da je to posle bacanja bilo ajde mozda bi i trazio jer bi se tako svi vratili u odbranu, ovako je bilo tu 3 na 3 ili tako nesto, sasvim solidna kontra, samo eto zavrsilo se kako se zavrsilo.
Opet kazem zao mi je Hardena lik igra strasnu kosarku i sinoc sam rekao da je on po meni najbolji igrac na terenu, Curry je fantastican, ali ima daleko daleko bolje igrace, cela ekipa je jednostavno bolja, ne zavisi toliko igraca od Karija koliko njih zavisi od Hardena, sad se tek oseti odsustvo Beverlija i Motijejunasa.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 17:20
http://bleacherreport.com/articles/2473073-kobe-bryant-tweets-riddle-about-defending-steph-curry
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 17:37
Harden je sinoc dao sve sto je imao,ali opet nije bilo dovoljno.Ucinio je da Klay potpuno nestane sa parketa.Warriorsi su mnogo blizu finala,ali Rocketsi imaju svoje sanse ako se neko prikljuci Bradi,mada defanzivni sistem GS-a je sjajan u sprijecavanju toga.Morace na ljeto bok da se dovede neko ko moze dio ofanzivnog tereta da podijeli.Jos jedna stvar,Jones je najgori odbramben igrac ovog play offa.Napad dobar,ali na drugoj strani je potpuno izgubljen.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Fri May 22 2015, 18:40
Da, u pravu si skroz. Mozda ne bih bas rekao da je najgori ali je dosta los. Ali i pored lose odbrane sinoc je bio dosta bolji od Smita. Smit je izgubio utakmicu sinoc onim njegovim kretenskim ispucavanjem. Lik vidi da ga ne ide a nece da propusti nijedan sut.
Harden je stvarno bio maestralan. On je bolji igrac od Stefa i to pokazuje sada. Ali u prosloj utakmici nije bilo Dvajta na kraju a u ovoj ga niko nije pratio osim Dvajta koliko-toliko. Samo dve izgubljene je imao od cega je jedna bila u tom poslednjem napadu.
Mislim da je bila dobra odluka sto Mekhejl nije trazio tajm aut. Izjavio je da bi uvek tako napao svojim najboljim igracem odbranu koja se jos nije postavila. Mogao je Dvajt da trazi tajm aut kada je dobio loptu na trojci na 2-3 sekunde pre kraja ali lako je sada misliti posle utakmice.
Bas sam se smorio jutros i krivo mi je sto je Harden ovakvu maestralnu partiju protracio izgubljenom loptom ali jbg... Nadam se da nece psihicki pasti posle ovoga jer su svakako jos u igri i mogu opusteno da dobiju sledece dve utakmice. Nije GSW nista bolji od njih.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Sun May 24 2015, 10:19
Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals 11196259_10202952792019856_5493420587979770624_n
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Sun May 24 2015, 12:21
jbg imali su odlicne sanse da dobiju prve dve tekme, propustili su ih i to je to. mene je iznenadilo i kako su te prve dve tekme bile blizu jer ni to nisam ocekivao. uopste im ne lezi gs, videlo se kroz sezonu, vidi se i sad. voleo bih da dobiju bar jednu tekmu, nisu zasluzili metlu u finalu konferencije nikako.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Sun May 24 2015, 14:27
Mene Green odusevljava, covek je Lee-a izgurao na klupu bukvalno, coveka koji je u par navrata igrao All-Star
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Sun May 24 2015, 17:13
Stef Kari je sve rekao na ovu temu sinoc, ja bi se samo dotakao opet sudjenja. Onakav kriterijum sudjenja je prejadan u oba finala a i u celom plej ofu. Znaci uopste ne pricam da su samo ostetile jedan tim, ostete oba i to vise puta svojim pederskim tehnickim i licnim greskama. Nekad se znalo kad je plej of pusta se malo zesca kosarka a sad ne smes da pricas sa sovjim igracem dobijes tehnicku. Zgade mi sve.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Tue May 26 2015, 02:45
Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals CF5DPAsUIAQ0S6C
Ori pojeo bambija Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals 2714998444
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Tue May 26 2015, 05:49



objasnjeno sve u sustini
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Tue May 26 2015, 10:30


Ubio
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Tue May 26 2015, 11:49
oosro
Sponsored content

Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals Empty Re: Golden State Warriors vs Houston Rockets - WEST Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum