NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

+10
SN10
LeBron
Legolas
West
Jaz
4evaStK
gambino
Nele
SrbijaDoTokija
Jumpman
14 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Wed Jun 15 2016, 18:28
Bilo bi zasluzeno, najkonstaniji je. Kad sme da igra, jelte. S druge strane, mislim da je LeBron jasan izbor, iako Kajri sabija.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Wed Jun 15 2016, 19:24
Livingston Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu Jun 16 2016, 14:01
Sta kazete za veceras? Very Happy

Mislim da ce Voriorsi zavrsiti seriju. Ne verujem da Kajri moze da ponovi onakvu partiju, a Stef ce morati da se probudi malo i pruzi podrsku Drejmondu i Kleju.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu Jun 16 2016, 14:13
Klay +40 poena, Stef +20 asistencija i kraj price...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu Jun 16 2016, 14:18
Ja stvarno mislim da Klivlend ima sansu. A razlog tome je G3. Tada su zgazili Voriorse sa Drejmondom. Mislim da opet mogu da ponove slicnu utakmicu i da dobiju. 
Naravno, moze lako da se desi i da ih GSW zgazi, toliko je nepredvidljivo.
Ne verujem, doduse, da ce biti nekog gazenja i ocekujem tvrdu utakmicu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Thu Jun 16 2016, 16:44
https://medium.com/@NBA/2016-nba-finals-game-6-preview-ddcc2a4d5080#.dukbfyi6t
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 08:22
Strasna utakmica LeBrona. Kajri je u potpunosti stao u drugom poluvremenu ali je LeBron zato bio maestralan. U jednom momentu je vezao 18 ili 19 poena za redom. 41-8-10 uz 4 ukradene i tri blokade. Bolest... Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 877120 
Lav nije bio onoliko beskoristan kao u G5 ali opet je to dosta slabo. Ukanalili su ga u prvom poluvremenu nekim glupim faulovima, mozda bi i uspeo da udje u ritam da nije tako krenuo. Svakako mora daleko bolje u G7 ako Klivlend misli da dobije.
Ja jos uvek ne verujem kako je Jones izdominirao krajem prvog poluvremena. Laughing
Tristan takodje sabio zivot.

E da, "Free Draymond! Free Draymond! Free Draymond!"... awesome

Jaz wrote:Ala ce da prsti u nedelju.

Ja ne mogu da zamislim. Very Happy
Gorece Oracle bukvalno. Ne mogu da docekam utakmicu. Klivlend je u naletu i mislim da su sada blagi favoriti iako se igra u Ouklendu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 10:15
sad ste pobedili pa sudjenje nije bitno jel? Laughing Laughing e moj nemanja grejndzeru 
oni "faulovi" karija se ne sviraju ni rukijima u letnjoj ligi a kamoli mvpiju lige u utakmici koja moze da donese titulu. jbg, izgleda da je morala da bude sedma u finalu kad je plejof vec najjadniji ikada.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 10:18
Dezurni smarac za Klivlend. Laughing

Sugar wrote:sad ste pobedili pa sudjenje nije bitno jel? Laughing Laughing e moj nemanja grejndzeru

Pobedili "smo" i u prosloj.
Ja sam vec napisao da ovaj sesti faul koji je sviran Stefu uopste nije bio faul. A onaj pre toga nad Kajrijem je bio. Mozda ne taj treci kontakt ali dva kontakta pre njega svakako.
Sudjenje je svakako bilo lose ali Voriorsi nisu osteceni nista vise od Klivlenda.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 10:34
Dezurni smarac za KlivlendGolden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 972191

isto mogu i ja za tebe da kazem Very Happy

ja stvarno nekad ne znam da li ti gledas utakmicu ili ne majke mi Very Happy bar tri karijeva faula ne da nisu postojala, nego nisu bila na granici faula. mislim, decko je prvi put u 10 godina karijere zaradio sest faula, nemojte da se zajebavamo. nisu sudije odredile utakmicu ali su dosta doprinele da bude sedme. 

golden stejt nije ni senka onog tima iz regularne, pre svega u odbrani i to ih najvise jebe. napad im je slabiji ali to je ocekivano za plejof. barns je katastrofalan a ni zeleni nije odusevio juce koliko je najavljivao.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 11:47
Ja misli da sve faulove koje je imao Love da nisu postojali
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 12:22
Udonis Haslem je 2012 finale bacio stitnike za zube pred sudiju i dobio suspenziju, Kari baci na navijaca(slucajno) ali nista, to nista, i dodje ona njegova kurva kaze da jel liga namestena i protiv njih sve ide  Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 15:14
Ne samo sto su ih Kavsi dobili, nego su im i usli u glavu definitivno, Stef je prso kad su ga izbacili sto razumem, stvarno oni faulovi su kanal, pogotovo onaj kad je 1 na 1 sa Irvingom izbio loptu, Green je takodje prso, pravo cudo kako nije dobio tehnicku, valjda nisu smeli zbog one retardirane suspenzije a i ima vec 5 komada.

Isforsirana sedma utakmica, ovo je bas bas ocigledno, no ajde, necu o teorijama, samo se nadam da cemo da gledamo gustu tekmu do samog kraja.

Inace bas je mnogo znakova pitanja kod Voriorsa, Barnsov ogroman pad igre, Igi koji ne moze ni da hoda normalno a ne da igra na Bronu odbranu plus u napadu da radi sto se ocekuje od njega, i da li ce Stef i Klej da sklope napokon jednu tekmu gde ce i jedan i drugi da pokidaju, uz pomoc Greena naravno.

Smatram da je GSW napustio svoju igru, protok lopte se vidi jednom u pet napada, prejadno izgleda njihova kosarka, blok Greena pa Klej ili Stef dizu sa 8-9 metara, a ako vec vide da nece uci u kos, onda se nesto bacakaju i izbacuju noge da izvuku 3 bacanja, dok su sa druge strane Kavsi u punom zaletu, po meni takodje blagi favoriti i pored domaceg terena Voriorsa.

Ova utakmica je bas ultimate test, ako su pravi sampioni, bounce bekovace i nakantace Cavse 10+ razlike bez prevelikih problema.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 15:55
Covek je plakao tokom intervjua sa LeBronom  Respekt! Respekt! Respekt! Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 1770563824 Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 1770563824 Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 1770563824
Koja emocija jebote, prvi put u zivotu radi finale lige i poslednji intervju u karijeri ni manje ni vise nego sa LeBronom, legenda sa legendom, koliko jedan covek treba da voli svoj posao ovoliko..... Respekt!
LeBron je jedan ogroman GOSPODIN, i izjavama za Voriorse i na kraju za Craiga.

4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 17:53
Po 25 000$ za Kera i Karija zbog kritikovanja sudija i zato sto je Stef pogodio navijaca sa stitnikom za zube u glavu.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 18:47
Za isto to Haslem je dobio suspenziju protiv OKC-a u finalu 2012.. ;D
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 20:09
Grangeru,srećno  Yahoo
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 20:34
Hvala Nele. :*
Jeste Stef ispao nani na kraju ali nije to za suspenziju u finalu. U regularnoj sezoni da ali u finalu ipak ne.

Pitanke za razmisljanje: Da li je ovo najbolji LeBron ikada?

jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 22:23
po meni jeste

voleo bih da uzme titulu HKUU
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Fri Jun 17 2016, 22:56
Iako sam bio naklonjen Ratnicima zato što su sa zapada,volio bih da Klivlend uzme najviše zbog Grangera koji je objasnio neke stvari dječacima.Voriorsi su mi se toliko zgadili,prvo Grin pa sinoć Kari  + što ih nikako ne simpatišem.Granger bi trebao da bude MVP finala kakav god ishod da bude,ovo što radi je neviđeno i možemo biti srećni što živimo u njegovom vremenu.Pozz za Grangera
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 18 2016, 09:27
Koliko ti mene zajebavas Nele... Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 18 2016, 11:33
Ja vec ludim, ne mogu da docekam G7. Laughing
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sat Jun 18 2016, 11:45
Danas ima Island-Madjarska pa gledaj to da se zanimas malo awesome
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sun Jun 19 2016, 09:39
The aggregate score for both the Cavs and Warriors through six games is 610-610.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Sun Jun 19 2016, 15:34
sto se tice vecerasnje utakmice, momentum je na strani klivlenda. naravno da nikako ne otpisujem GSW jer su nas mnogo puta razuverili u zadnje dve godine, ali blagu prednost bih dao klivlendu pred ovu utakmicu. lebron realno ide opet na 35-40 poena, pitanje je da li ce uspeti neko od saigraca da ga isprati. sto se tice GSWa, mislim da je za njih najbitnija prva cetvrtina. u svakoj od tekmi koju su izgubili u finalu su jako lose pocinjali utakmicu i dozvoljavali klivlendu da se odlepi na samom startu. 
voleo bih da bude fer sudjenje pa sta bude nek bude.
Sponsored content

Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals - Page 3 Empty Re: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum