NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

+34
nemanjako
-the lood-
Michael Jordan 23
Lawson
Jason
LeonDeb
Gogsii
biske96
KingGettin'HisRing
Mr. Striko
Iguodala
SashaPD
Legolas
Jaz
4evaStK
Gilmore
LeBron
Dzoni131
Stary Oskol
Mrakar
dr Hofmann
wall#2
airvucko
Strax
SN10
jocamelo7
Durantula T-mac Rose
Loqo
Insanity
Corleone
Sky
Kole
Iggy9-13
Jumpman
38 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 13 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Mon Jun 11 2012, 08:12
Naravno da nece u penziju, ali sanse da sva trojica ostanu na okupu nisu velike.
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 13 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Mon Jun 11 2012, 11:01
Sve jedno useli su po jedan prsten, to mi je drago a posebno za Garneta koji je mnogo sezona izgubio u Minesoti. Dosta im je valja da neki drugi osvoje i uzmu prsten. Zaista bi mi bilo krivo da u svojim karijerama Durant i Lebron ne uzmu prsten nije bitno kada i ko ce prvi. Zato mi je ovo finale posebno drago.

Sa zadovoljstvom cu da gledam i zaista mi vise nije bitno ko ce da pobedi. Ocekivao sam ovo.


Bravo za obe ekipe i neka bolji pobedi
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 13 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Mon Jun 11 2012, 14:19
Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 13 Miabos
Sponsored content

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 13 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum