NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

+16
Fil Džekson
wlattkouzd
Mr.Big Shot
West
SN10
4evaStK
Lawson
Mr. Striko
Jaz
jocamelo7
Legolas
Strax
LeBron
Yoker87
Sky
Nele
20 posters
Go down

Ko ide u veliko finale?

14 - 54%
12 - 46%
 
Total Votes: 26
 
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 12:26
Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Miaind


Last edited by Sugar on Tue Jun 04 2013, 05:22; edited 8 times in total
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 17:46
Realno Miami ovdje nema šanse,metla Indiane.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 19:39
Moglo bi biti jako zanimljivo ovo, negledljivo ali će biti zanimljivo kako će se Miami nositi s Hibbertom i Westom pod košem. Georgeu je ovo prilika da pokaže kako može biti budući superstar u ligi, neće skidati pogled on i LeBron jedan s drugoga. Indiana je prošle sezone bila nešto lošija nego sada, ali Miami tada nije imao Bosha, tako da očekujem 4-2 za Miami.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 19:46
Ja ocekujem da James ubaci u petu brzinu, jer u suprotnom ce biti klizavo...Domaci teren ce vise prijati Indijani i sigurno se Majami nece previse naigrati tamo.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 19:59
Ja nisam nesto ubedjen da ce ovo biti tako lak posao za Majami... Hibbert i West mi deluju svakako ubedljivije nego Bosh i Haslem. Naravno George nece moci da zaustavi Lebrona da dolazi do nekog svog proseka ali verujem da moze da ga natera da pruza svoj maksimum... Na bekovskim pozicijama su manje vise izjednaceni, kazem to jer Wade nije ni priblizno na onom nivou na kom je nekad bio i koji se od njega ocekuje. Pitanje je i da li ce Stephenson u Indijani biti konstantan ili je ovo samo njegov trenutni bljesak. Ne znam zasto ali mislim da ce upravo Wade i Bosh biti ti koji ce napraviti prevagu za Majami ukoliko budu prosi dalje... Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals 935541
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 20:01
prvo sto mi pada na pamet je da se nece hibert ovde naigrati. cuva bosa koji u reket udje tri puta na utakmici i ta tri puta dobije faul i bacanja. u napadu cemo ga udvajati jer iz udvajanja i ne zna bas da doda. ako sve bude islo kako treba, taj ce vise na klupi biti nego u igri tako da mi on uopste nije briga. uostalom isto kao prosle godine a ove je jos zajebanije jer igra bos koji je mnogo veca pretnja po kos od haslema i batijea. ja se najvise plasim westa jer nas covek unistava uvek kad igramo protiv njih. dzrodz je u uzasnoj suterskoj formi, lik vola ne moze da ubode dva meseca. samo da ostane tako. oni protiv nas igraju uvek sa 120% mogucnosti tako da ocekujem svasta od njihove klupe pogotovo. ne bih se iznenadio ako kol pocne na kecu mada spoelstra nije trener koji menja rotaciju u sred plejofa osim ako ne mora. cini mi se da cemo ove godine mnogo lakse da ih prodjemo nego prosle ali cela serija je pred nama i jedva cekam Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 20:07
Mr.Big Shot wrote:Ja nisam nesto ubedjen da ce ovo biti tako lak posao za Majami... Hibbert i West mi deluju svakako ubedljivije nego Bosh i Haslem. Naravno George nece moci da zaustavi Lebrona da dolazi do nekog svog proseka ali verujem da moze da ga natera da pruza svoj maksimum... Na bekovskim pozicijama su manje vise izjednaceni, kazem to jer Wade nije ni priblizno na onom nivou na kom je nekad bio i koji se od njega ocekuje. Pitanje je i da li ce Stephenson u Indijani biti konstantan ili je ovo samo njegov trenutni bljesak. Ne znam zasto ali mislim da ce upravo Wade i Bosh biti ti koji ce napraviti prevagu za Majami ukoliko budu prosi dalje... Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals 935541
Stephenson igra vec mjesecima dobro tako da nije nikakvo iznenadjenje ako odigra i protiv Majamija kako treba. Nekad ima druga zaduzenja ali u sustini to je dobar kosarkas.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 20:11
Ne kazem da nije, nego ga jednostavno nisam gledao skoro uopste ove sezone tako da nisam upoznat sa njegovim igrama... Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 21:25
Ja mislim da ce Wade bit covjek odluke ako bude blizu fizickog maksimuma.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sun May 19 2013, 21:29
Sve preko dve dobijene utakmice za Indijanu bi za mene bilo jako veliko iznenadjenje.
I dobro je ovo sto je game 1 tek u cetvrtak, taman da se Pejsersi malo odmore.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Mon May 20 2013, 12:35
Po meni je Indijana jaca nego prosle godine, ali i Majami je poprilicno pojacao roster. Indijani sve preko 1 je super. Ako dobro budu branili Westa ne vidim kako ce ubaciti vise od 80 poena po utakmici, klupa im je ocajna, Hiberta brzo u faule uvaljati i to bi bilo to Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 06:01
Jako jako dobra utakmica, mozda sam malo i potcenio Indijanu, stvarno nisu slucajno u finalu istoka, ali jednostavno veceras nisu mogli da pobede i pored velike trojke Dzordza za produzetak.
Skroz nejasno zasto je Vogel izbacio Hiberta u zadnje 2 akcije gde je Indijana oba puta primila poene i to polaganjem Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals 877120
Siguran sam da ce se namestiti velike izmene za drugu utakmicu, kad Hibert izadje na pomoc ono je smesno, da Birdman pisa po njima onako, to je prelako, sve ostalo je stvarno bilo dobro, fantasticna je odbrana Indijane, i ja upravo njih imam kao pobednike u drugoj utakmici.
No Hibbert=napad na obruc, tako je lako, i dalje ne verujem sta je Vogel uradio, ali i Pol Dzordz je napravio jako veliku gresku jer se zalepio za Brona, nije bilo razloga da mu tako ulazi u bulju, za 2.2 sekunde bi James stigao sa pola terena da sutne, a ne sa trojke da dodje do kosa....


Last edited by 4evaStK on Thu May 23 2013, 06:05; edited 1 time in total
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 06:05
jedva. dzejms katastrofa u produzetku do onog poslednjeg kosa. generalno gledano nema igraca koji nije zasrao nesto big time osim andersena za kojeg ja stvarno vise nemam reci kako igra. sudije su jele govna, nisu navlacili ni za koga nego su jednostavno previse svirali svasta ali i pored toga je bila ok tekma. verujem da su tako svirali cisto da pokazu igracima da nece trpeti sranja i da ce do kraja serije lepo da sude.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 06:20
Bird xfaktor, kad je bio na terenu igrali smo dobro, odlican je bio u odbrani i napadu. James tripl dabl 9.u plejof karijeri, ali kos za pobjedu bitniji. Wade se konacno probudio, igrao dobro mada na kraju napravi onaj glup faul za 3 bacanja i vodstvo Indijane. Alen se nije vidio, nista nije mogo da ubode + promaseno slobodno zbog koga je indijana izborila produzetke.
Dzordza nidje nije bilo prvo poluvreme, ali je drugo i produzetke odigro zaista dobro. Ne mogu njega kriviti za zadnji kos sto je James dao, trebo im je Hibert pod kosem da preuzme, ali neshvatljivo Vogel bez njega u finishu :/ West nas je opet trpo, bas mu lezi Majami ne vidim kako ga mogu zaustaviti.
Utakmica je bila ok, vise faulova nego obicno ali Sugar je to fino objasnio.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 11:51
http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ball-dont-lie/lebron-james-spied-practicing-floaters-because-indiana-roy-151633978.html

Mrzelo me bilo sta da pisem, uzasna mi tekma bila, opet ova serija na Zapadu mnogo bolja. Strasno koliko Istok gusi. :S

Dobro se Miami izvukao, mora to dosta ozbiljnije.
Eric Gordon
Eric Gordon
Posts : 184
Age : 39
Location : Mordor
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 12:27
Pih, nisam izdržao sem do poluvremena. Indijana je odigrala odlično, mada su im bekovi podbacili. Je li moguće da je Bron pogodio buzzer tačno 4 godine nakon što je isto učinio protiv Orlanda?

Ništa, nadam se da će ishod serije biti isto kao tada, u korist Pejsersa. Very Happy
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 13:00
Ne mogu da razumem zasto je Hiberta izbacio iz igre na kraju. Strasno.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 13:08
Kako ovaj nije dobio COY nagradu?? Shocked
Lik i trener i zabija za pobjedu Very Happy
Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals E88vnq
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 13:36
Lawson wrote:Kako ovaj nije dobio COY nagradu?? Shocked
Lik i trener i zabija za pobjedu Very Happy
Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals E88vnq

Zato što je dao trojku za Indijanu, razmišljaj malo Predraže kafa
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 13:40
A izvinjavam se, onda nije ni zasluzio Sad
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Thu May 23 2013, 14:37
Nisam mogao da gledam, morao sam da ustanem rano da radim nesto sa caletom. Krivo mi je, vidim da je LeBron iskidao. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sat May 25 2013, 00:11
http://sportinfo.co.rs/birdman-slobodan-kao-ptica/
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sat May 25 2013, 05:24
uzasno smo sutirali bacanja i to nas je kostalo na kraju. sreca je ovaj put bila na njihovoj strani, nista vise.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sat May 25 2013, 05:32
Jos jedna odlicna utakmica i kao sto sam rekao da Indijana dobija game 2, i skroz zasluzeno su dobili, Hibert je sabio zivot, West ne toliko kao sto smo navikli, ali slobodnjake je sutirao odlicno i na kraju je ubo bitan horog i bio na pravom mestu zadnja 2 napada kad je presekao dodavanja Brona.
LeBron je odigrao bolesnu utakmicu stvarno je radio sve sto je mogao, uospte ga necu kriviti za ove dve izgubljene lopte na kraju, onaj Rej Allen ja ne znam koji kurac se desava sa njim, pa onda Haslem, lik ne postoji od kad je pocela serija, Bosh se tu koprca tu i tamo ali i to je jako slabo, Batije takodje, nema ga nigde.
Pa ovo je za LeBrona kao Pavlovic-Varezao-Gibson all over again, sve sam radi, ako se neko ne probudi stvarno nece biti dobro.
Paul George je veceras ispratio par puta LBJ-a, impresivno stvarno, retko ko to moze trenutno u ligi.
Sad dve u Indijani, bice 1-1 verovatno, ali ne bi me iznenadilo da Indijana pokupi obe, jer ovo sto igraju je stvarno dobro.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Sat May 25 2013, 10:20
George i Hibbert fenomenalni stvarno, rekoh jos na pocetku sezone da ce George biti MIP, ali nisam mislio da ce bas toooliko napredovati. Videcemo da li ce u jednom trenutku opet (neshvatljivo) prestati da idu na Hibberta, jer i u proslom playoffu dok su isli na njega su bili ubedljiviji i imali vodjstvo u seriji. Dobro je Indiana izgledala, mada opet mislim da Miami ima sve u svojim rukama, samo trebaju da se probude saigraci. A za ono kucanje, probudio sam kevu jbg bas emocija bila. Very Happy
Sponsored content

Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals Empty Re: Miami Heat vs Indiana Pacers - EAST Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum