NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

+34
SashaPD
4 8 15 16 23 42
darkoRSJJ
Lebron James
KG
-the lood-
Zlaja41
wlattkouzd
predator122
DragonSlayer98
Montenegro
Vuk
Pecokv99
Jumpman
IzzyGnR
Samurai
SN10
Che
Jason
Sylar
Strax
Teodosic
AcoKvSerbia
dr Hofmann
leonida
Mr. Striko
johnny24
LeBron
Insanity
Despot69
4evaStK
Liverpool FC
ljebac
Zola
38 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sat Apr 30 2011, 21:13
Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Miabos
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sat Apr 30 2011, 21:33
Boston u 6 .
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sat Apr 30 2011, 22:16
Napred Miami (Dolphins) Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sat Apr 30 2011, 23:27
iako su nasi najveci protivnici, u ovoj seriji svim srcem uz Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round 3625189505 samo zato sto hejtujem Brona. Boshu Wadeu i ostatku rostera svaka cast, ali ovog glavonju ne mogu da podnesem.... Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round 3625189505
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 01:35
Zbog Anti-Bosh - 4:1 za Boston
Insanity
Insanity
Posts : 1444
Age : 29
Location : Priboj
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 09:39
Bice ovde jebeno, ne bi me cudilo da Majami dobije u 6 meceva.
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 10:09
Kako ce biti dobra serija. Dva totalno razicita tima. Svi su napaljeni, zele da izbace protivnika. Motivacije vise nego ikad. Ne mogu da docekam. To je plej-of.
Meni je zanimljivo da analiziram ovako po pozicijama Very Happy


PG. Chalmers, Bibby, House : Rondo, Delonte, Arroyo. Rondo je najbolji. Tu nema price. E sad, Bibi i Rio umeju da odigraju odlicno. Rio igra solidnu odbranu, mozda ce moci da se nosi sa Rondom. Prednost Majamija je u sutu. Svi nasi plejevi su odlicni suteri. Sut je Bostonovim plejevima na drugom mestu. Totalno dva razlicita stila. Ipak bih prednost dao Bostonu. Zato sto je Rondo neverovatan.

SG. Wade, Miller : Allen, ?. Wade je mozda i najbolji SG u ligi, mada i Allen ima svoje momente. Ako njega krene crno se pise Majamiju. Ja ipak mislim da se ovde Wade pita. Ako on sacuva Allena, Majamiju sanse rastu rapidno. Sa druge strane, Allen ne moze da zaustavi Wadea u odbrani, ali, Wade je igrao katastrofalno u napadu protiv Bostona cele sezone jer su mu visoki igraci Bostona pravili nocne more. Miller mora da pocne da igra bolje ako mi hocemo nesto da uradimo. Sve u svemu, ovo, kao i cela serija zavisi od Wadea.

SF. LeBron, Jones : Pierce. I pored svog iskustva Pirsa, ovde je LeBron nesumnjivo bolji. Mada, dosta zavisi i od Pirsa. LeBron moze da ga zaustavi u odbrani, u stvari, mora da ga zaustavi u odbrani. LeBron ima blagu prednost u odnosu na Pirsa, ali, ja se bojim da ga ne zaustave visoki igraci Bostona. Ista situacija kao i sa Vejdom. LeBron sigurno ima neverovatnu motivaciju da izbaci Boston i mislim da ce on biti nas najbolji igrac u ovoj seriji. A Jones mora ubacuje te svoje otvorene suteve. Jednostavno mora. Na ovoj poziciji prednost dajem Majamiju.

PF. Bosh, Haslem : Garnett, Green, Davis. Pozicija koja mene najvise brine. Ja se bojim da Garnett totalno ne zatvori Bosha, sto je vrlo moguce. Bosh mora da da 120% svojih mogucnosti da bi se odupreo Garnettu. Ovde se KG pita. Ako on odigra odlicno, bice nam vrlo tesko da izbacimo Boston. Cvrstinu koju KG daje Bostonu u odbrani mi mozemo od Bosha samo da sanjamo. Ali, mislim da Bosh moze da odigra dobro. Green i Davis u zadnje vreme nisu igrali dobro, nadam se da nece poceti ni od sad. To su dobri igraci. Ako njih krene, bice svasta. I na kraju, Haslem. Kazu da ce biti spreman za ovu seriju, ali, koliko ce on moci da pomogne? Dok je bio zdrav, uvek je bio na 10-10 proseku. Ja cu biti zadovoljan ako bude davao 15-ak minuta dobre igre svaki mec. Ovde prednost ima Boston, ali, ne toliko veliku. Puno, puno zavisi od Bosha.

C. Joel, Ilgauskas, Dampier : Shaq, Jermaine, Krstic. Nasa tri centra daju jednog dobrog. Anthony igra odlicnu odbranu, Big Z ima odlican sut, Dampier je odlican skakac. Sva trojica ce morati da odigraju odlicno da bi se suprotstavili centrima Bostona. Pogotovo ako Shaq bude igrao. Jermaine je dobar, Krle oonako... Ovde prednost, mislim, nema niko.

I to je to. Sad cekamo nedelju i uzivamo.


Last edited by Nemanja Granger on Sun May 01 2011, 10:12; edited 1 time in total
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 10:11
Ja ne znam za koga tu da navijam, dobar mi je i Boston i Heat. No, ipak mislim da ce pobediti Miami u 7 utakmica.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 10:31
Navijam naravno za Majami i mislim da mogu da prodju Boston, a ako to ne urade to bi bio veliki promasaj uprave.Boston je po meni uradio sto je imao mada ga ne treba nikad otpisivati.Ipak su to mega zvjezde.Po meni najveca mana Majamija je u Boshu i ostalim centrima.On se nikako ne snalazi i mislim da ce Garnet da ga bije koliko god to sudije budu dozvoljavale...
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 12:25
Nemanja Granger wrote:
PF. Ja se bojim da Garnett totalno ne zatvori Bosha, sto je vrlo moguce. Bosh mora da da 120% svojih mogucnosti da bi se odupreo Garnettu. Ovde se KG pita.
https://www.youtube.com/watch?v=OYqCMN8dVAU
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 12:43
Ovde sam ravnodušan po pitanju pobednika. Navijam za dobar basket, u šta i ne sumnjam... Ceka se ovo...Blaga prednost Bostonu, zbog iskustva i bolje odbrane.
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 12:56
Live prenos na SK!

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round 433928 vs Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round 158692 21:30
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 13:00
Yey

http://www.enterprisenews.com/sports/x1934472669/CELTICS-NOTEBOOK-Rivers-confident-Shaq-will-play-at-some-point-against-Heat
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 13:52
Navijam za Heat,ili mi se samo tako cini Very Happy Nadao sam se njihovom finalu i potpunoj ludnici tako da mi je ovo malo smor.U jednu jedinu stvar sam siguran,ako Miami prodje lagano uzeti Istok u finalu.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 14:02
johnny24 wrote:Yey

http://www.enterprisenews.com/sports/x1934472669/CELTICS-NOTEBOOK-Rivers-confident-Shaq-will-play-at-some-point-against-Heat

ovo je sve namontirano, i jako pametno su odradili posao, Shaq je sada potpuno odmoran, i mnogo ce im znaciti u reketu.
AcoKvSerbia
AcoKvSerbia
Posts : 111
Boston Celtics

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 14:14
Jel ce da ima negde Prenos preko neta?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 14:17
AcoKvSerbia wrote:Jel ce da ima negde Prenos preko neta?
http://www.firstrowsports.eu/watch/62755/1/watch-miami-heat-vs-boston-celtics.html

bice 5-6 steamova ovde kad pocne utakmica, ali najbolji ti je prvi uvek skoro. Wink
Teodosic
Teodosic
Posts : 255
Age : 26
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 14:23
Definitivno najzanimljivija serija za pracenje. Ja mislim da ce ovde sve zavisiti od suta. Ako Alena i Piercea krene sut nema Miami sta da trazi. Garnet doprinosi sa 30 poena i Rondo sa 15 poena i 20 asistencija, samo se nadam da nece Krstic da usere sve Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round 123889
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 19:48
Najzanimljivija serija, ubedljivo. Čak i da mogu da biram finale pre finala, i da u tu konkurenciju uđu i Lakersi, Bullsi ili Thunderi, ove dve ekipe bi izabrao. Bostonu možda i poslednja sezona u kojoj će ovako okupljeni juriti ka naslovu. Sa druge strane, za Jamesa, Wadea i Bosha je najbitnije da opravdaju onu ulogu favorita koju su dobili odma po LeBronovom dolasku na Floridu. Namestili su mašineriju protiv Sixersa, i kada oni grizu i kada su napaljeni, nema drim tima koji može da ih zaustavi. Pitanje je samo koliko će Boston dozvoliti Miamiju da nametne svoju igru i da se rastrči po terenu? Jednom u seriji će se to sigurno desiti, ali ako se više puta to ponovi, onda Kelti neće imati šta puno da traže u ovom okršaju. Zato je tu Doc sa svojom filozofijom i odličnim kadrom igrača koji mogu da iznerviraju veliku trojku Miamija i da ih izbace u potpunosti iz ritma. Gledao sam svaki njihov duel ove sezone, i gotovo svaki put viđao isto. LeBron i Dwyane su voleli često da soliraju jer mnogo drugih rešenja ni nisu imali, a onda kada bi krenuli u prodor, Garnett, Shaq, Davis i ekipa bi se kao zid postavljali u reket. Nema teorije da si mogao nesmetano da dođeš do koša. Udarali bi te po ruci, rušili, pravili faulove... jednostavno, čitavu utkamicu igrali na ivici faulova... nisu se nimalo štedeli... Ako bi to i sada uspeli da sprovedu u delo, onda bi mogao da kažem da je Boston favorit. Da li će iskustvo biti ovde od tolikog značaja, ne znam, jer mislim da će se ovde mečevi rešavati tokom cele utakmice, i da će sve zavisiti od toga kako uđeš u meč, koliko lomiš protivnika na početku, i koliko ga lomiš na kraju. Bar je tako do sada uvek bilo, kod njih bi pobednici morali čitav meč da odigraju bolje od protivnika... Dobro, ako dođe do završnica, trebaće iskustva i clutch sposobnosti, ali ne znam da li uopšte tu da dajem Celticsima prednost? Ne bi smeo da se kladim da LeBron ili Wade neće ubosti neke clutch šuteve, ili možda koji game winner. Sa druge strane, ovamo imamo Ray Raya i Piercea... x-factor za mene u ovoj seriji je koja ekipa uspe da nametne svoju igru i svoj ritam. Ako Boston uspe da sprovede svoju defanzivnu, taktičku, čvrstu i sporiju igru u delo, dobija, ili ako Miami uspe da se rastrči, i da ne dozvoli odbrani Bostona da ih "šamaraju" pri svakom ulazu, uzima ovo. Naranvo, nije poenta jednu utakmicu odigrati na svoj način, treba četiri puta pobediti u seriji.
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 20:23
Jedva cekam ovaj mec, idemo Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round 3625189505
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:00
Sta mislite, ko ce pobediti veceras i sa kojom razlikom(otprilike)? Ja mislim Majami sa manje od 10.
Au, bre, ne mogu da docekam utakmicu. Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:05
Posle onog što sam napisao malopre,
Strax wrote:Najzanimljivija serija, ubedljivo. Čak i da mogu da biram finale pre finala, i da u tu konkurenciju uđu i Lakersi, Bullsi ili Thunderi, ove dve ekipe bi izabrao. Bostonu možda i poslednja sezona u kojoj će ovako okupljeni juriti ka naslovu. Sa druge strane, za Jamesa, Wadea i Bosha je najbitnije da opravdaju onu ulogu favorita koju su dobili odma po LeBronovom dolasku na Floridu. Namestili su mašineriju protiv Sixersa, i kada oni grizu i kada su napaljeni, nema drim tima koji može da ih zaustavi. Pitanje je samo koliko će Boston dozvoliti Miamiju da nametne svoju igru i da se rastrči po terenu? Jednom u seriji će se to sigurno desiti, ali ako se više puta to ponovi, onda Kelti neće imati šta puno da traže u ovom okršaju. Zato je tu Doc sa svojom filozofijom i odličnim kadrom igrača koji mogu da iznerviraju veliku trojku Miamija i da ih izbace u potpunosti iz ritma. Gledao sam svaki njihov duel ove sezone, i gotovo svaki put viđao isto. LeBron i Dwyane su voleli često da soliraju jer mnogo drugih rešenja ni nisu imali, a onda kada bi krenuli u prodor, Garnett, Shaq, Davis i ekipa bi se kao zid postavljali u reket. Nema teorije da si mogao nesmetano da dođeš do koša. Udarali bi te po ruci, rušili, pravili faulove... jednostavno, čitavu utkamicu igrali na ivici faulova... nisu se nimalo štedeli... Ako bi to i sada uspeli da sprovedu u delo, onda bi mogao da kažem da je Boston favorit. Da li će iskustvo biti ovde od tolikog značaja, ne znam, jer mislim da će se ovde mečevi rešavati tokom cele utakmice, i da će sve zavisiti od toga kako uđeš u meč, koliko lomiš protivnika na početku, i koliko ga lomiš na kraju. Bar je tako do sada uvek bilo, kod njih bi pobednici morali čitav meč da odigraju bolje od protivnika... Dobro, ako dođe do završnica, trebaće iskustva i clutch sposobnosti, ali ne znam da li uopšte tu da dajem Celticsima prednost? Ne bi smeo da se kladim da LeBron ili Wade neće ubosti neke clutch šuteve, ili možda koji game winner. Sa druge strane, ovamo imamo Ray Raya i Piercea... x-factor za mene u ovoj seriji je koja ekipa uspe da nametne svoju igru i svoj ritam. Ako Boston uspe da sprovede svoju defanzivnu, taktičku, čvrstu i sporiju igru u delo, dobija, ili ako Miami uspe da se rastrči, i da ne dozvoli odbrani Bostona da ih "šamaraju" pri svakom ulazu, uzima ovo. Naranvo, nije poenta jednu utakmicu odigrati na svoj način, treba četiri puta pobediti u seriji.

... rekao bih da su jedine dve opcije da ili Boston jedva pobedi ili da Heat bude ubedljiv. Eventualno da Heat dobije uz malo više sreće završnicu (mada tu prednost ipak dajem Celticsima), ali sumnjam da će biti blowouta u korist Bostona. Obzirom da se igra u Miamiju, očekujem nekih 9, 10 razlike za Heat danas... Sličan takav scenario i u sledećoj, a onda dve čupave utakmice u Bostonu, i obe pobede Kelta. A onda, dalje, šta bude... biće.
Jason
Jason
Posts : 372
Age : 34
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:20
Koliko je Boston vodio (vodi) protiv Miami-a u regularnom delu ??
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:20
3-1
Jason
Jason
Posts : 372
Age : 34
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:25
Nemanja Granger wrote:Au, bre, ne mogu da docekam utakmicu. Very Happy

OVO !

Despot69 wrote:3-1

Sad ce obrnuto...Miami krece sa 1-0 ! Lebron jako, Wade kreativno !!!
Sponsored content

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum