NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

+34
nemanjako
-the lood-
Michael Jordan 23
Lawson
Jason
LeonDeb
Gogsii
biske96
KingGettin'HisRing
Mr. Striko
Iguodala
SashaPD
Legolas
Jaz
4evaStK
Gilmore
LeBron
Dzoni131
Stary Oskol
Mrakar
dr Hofmann
wall#2
airvucko
Strax
SN10
jocamelo7
Durantula T-mac Rose
Loqo
Insanity
Corleone
Sky
Kole
Iggy9-13
Jumpman
38 posters
Go down
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sat Jun 09 2012, 22:35
wlattkouzd wrote:Aj da se i ja oglasim. Moji komentari su uvijek dočekani na nož, kako bi rekli ovi s naše televizje (sram me njih). Very Happy Ugl, ovo se zna da će Miami dobiti. Mislim da je očito kako ja neću napisati zato što je Miami bolji. Razlog je zapravo zato što sto Stern želi. Po svemu što sam vidio dosad, imam razloga u to misliti. Gledat ću ovu utakmicu jer me zanima. No ako Boston nekako ode u finale, bit ću jako zadovoljan jer će moja 2 najdraža kluba (polsi Mavsa) igrati finale Smile

Navijacica
tako je!

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 3625189505
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 00:40
3 Keys to Victory (u sustini je sve jasno i bez da okacim ovo, al neka)

Bosh verovatno sa klupe ulazi opet.
avatar
LeonDeb
Posts : 310
Age : 27
Location : Osijek
Oklahoma City Thunder

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 01:26
Idemo i jedni i drugi...ja veceras navijam za postenu i lijepu kosarku...a ova publika u miamiju je katastrofa...nije ni cudo sto se njihove fanove naziva bandwagonima...katastrofa hahaha...
KingGettin'HisRing
KingGettin'HisRing
Posts : 16
Location : Novi Sad
Miami Heat

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 02:07
Ma ovo će biti čisto pranje Majamija. Neki ljudi nisu svesni od kolikog je značaja prisustvo Bosha na terenu...
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 02:10
Izvin'te ali Majami je nocas ugasen! Idemo Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 3625189505
Flash #3
Flash #3
Posts : 38
Age : 30
Miami Heat

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:02
Chris jebeni Bosh. Doktor! 'Ajmo sad
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:10
Vrijeme je da LeBron uzme prvi prsten,bit ce *ebeno u finalu ali Miami ce slaviti
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:12
To bi bilo to, svaka čast Hitovcima
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:20
Svaka cast Bostonu za trud, ovo apsolutno niko nije ocekivao, MOZDA fanovi Bostona, ali ni u to nisam bas siguran. Strasno su namucili Heat, nemam vise nista pametno da kazem, bolja ekipa je pobedila i mislim da je ovo finale koje su svi prognozira i iscekivali jos pre pocetka sezone. Malo mi je bilo zao na kraju kad su izasli iz igre Rej,Pirs i Garnet, jer im je ovo 99% poslednja utakmica koju su odigrali zajedno, stvarno nemam reci za njih, veliki respekt za njih, kruna prelazi na Rajona Ronda, pa sta bude bice. Hvala stvarno na svemu, bilo je zadovoljstvo, koliko 5 godina ako se ne varam. Lepa istorija je iza njih, i na kraju jos jednom samo da cestitam Majamiju, i sve najbolje u finalu, a tamo neka pobedi bolja ekipa. Laku noc/jutro.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:23
Hvala thanks Bostonu na prikazanoj borbi. Ipak su nadigrani. Niko nije ni verovao da mogu da dodju do ovde zbog godina i silnih povreda pocevsi od Grina pa do Bredlija. Svaka cast Majamiju.

AJMO OKLAHOMA!!! Claping1
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:30
AU! Zavrsila se i ova ludacka serija. Strasno...

Kao prvo. HJUU!
Je l' su sudije krive? Je l' Stern kriv? Ko je kriv? Kriva je odbrana Majamija koja je pojela Seltikse u 4. cetvrtini. 20-6 serija. Cao zdravo. Krivi su LeBron, Vejd i Bos sto su pocepali u cetvrtoj. Velika trojka "koja igra bankovnim racunom"...
Nego, Doc nesto napisa na tabli posle Game6. awesome
Moj komentar:

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Doc


Dobro, malo sale. Ne ljutite se.
Rekao sam neke stvari o Bostonu u ovoj seriji u afektu. Ali, stvarno postujem taj tim. Sve su to igracine. Verovatno je ovo kraj ove generacije. Odigrali su ovih pet godina kao ratnici. Svaka im cast!


Sad se ceka Finale. Kakva ce to rasturacina da bude. Dao bih Oklahomi ulogu favorita, ali videcemo sta ce biti.

I to je to. Pozdrav za sve normalne navijace i hejtere uz pesmu:



Very Happy

avatar
LeonDeb
Posts : 310
Age : 27
Location : Osijek
Oklahoma City Thunder

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 05:34
Sad dva dana odmora i na odmornu ekipu Oklahome!!!!

#ThunderUp
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 06:07
sutra o seriji, sad cu samo napisati da je rondo nevidjeni cigan. ko je gledao konferenciju zna o cemu pricam.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 06:19
ma ljomber
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 07:30
Jebeno se nisam probudio i idalje ne znam razlog Blink Sat je bio navijen, i sve, i samo se odjednom budim, ali u pola 8 Glare Prvi put se ovo desilo.

Cestitke Majamiju inace, bice jebacko finale banana3
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 09:40
Svaka cast Majamiju i ajde sada finale smene generacija. Po meni bice najlepse finale u zadnjih 20 tak godina samim tim sto su novi i neizlizani timovi u njemu pa ko pobeti vise mi sve jedno. Samo sam zeleo da se sve matore drtine obrisu sa terena.


Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 200780261 vs Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 4079309735


Durant vs Lebron



Dve najvece zveri novije generacije tako i treba da bude
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 09:51


Tesko je gledati ovo i ostati ravnodusan. Sad

The author of this message was banned from the forum - See the message

airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 10:57
Jaz wrote:

Tesko je gledati ovo i ostati ravnodusan. Sad

Doc Rivers zamalo sto ne zaplace,steta je sto nisu usli u finale bas zbog ova 3 velika igraca imali su sansu u prosloj utakmici pa cak i u ovoj, nadajmo se da cemo Pirsa i Garneta gledati u sledecoj seznoi posto se suskalo da ce objica u penziju. Svaka cast Bostonu Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 3625189505
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 11:55


Howard pobedio! Very Happy
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 12:10
LeBron pocepao opet 4/4. Veliku sam borbu vodio da ne zaspim i drago mi je zbog toga sto sam uspeo. Odlicna odbrana Majamija u 4/4 i odlicni Vejd i LeBron u zavrsnici. Ipak, jezicak na vagi je bio Bosh, pogodio je tri trojke(2 sigurno a mislim i sve tri iz ugla) i opet kao 6-i igrac stvarno odigrao sjajno i mnogo pomogao u skoku. Sudjenje je bilo katastrofalno. Garnetu su nagurali tri licne a da nije ni trepnuo, Pirsu isto(2/3 faula su bila komicna) pa su tragicno nastavili. Pirs je napravio 4 faula i nijedan mu nije sviran da ne bi dobio 4-i u 2/4. I tek u trecoj cetvrtini kada je 10m vukao LeBrona mu se svira cetvrti faul, katastrofa. Da, jedan njegov su usput pripisali Pietrusu. Rondo je igrao fenomenalan mec, blistao je i u napadu i u odbrani(mada ga je Mario propisno izmucio u drugom poluvremenu ali stvarno je bio sjajan). Imao je lepa polaganja, pogodio je nekoliko suteva pa i trojku. Imao je, takodje, sjajan potez kada je ukrao LeBronu loptu i polozio, zabelezio je i 10-i tripl-dabl u karijeri sto se tice plejof meceva. Ipak, sam je i unistio svoj tim. U zavrsnici se nacisto pogubio, delio je katastrofalne paseve, nabijao se u protivnicku odbranu i sve je to izgledalo jako smesno. Mora da popravi te liderske karakteristike. Cesto se i zaigra sa asistencijama, juce je 2, 3 kontre tako sjebao a to nije nista novo. Ide sam i da polozi on nesto iza ledja vrati Garnetu koji je u dosta losoj poziciji i moraju da igraju pun napad.
Mislim da ce biti fenomenalno finale.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 14:49
LeBron je odigrao 5 od 7 utakmica 30+ pts i 10+ reb. Fan
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 19:39
Strasna utakmica sinoc mnogo mi je krivo sto je Boston izgubio jer je ovo poslednja utakmica velike trojke ali sta je tu je bolji je pobijedio. Ali zato u finalu ima da prsti banana3 Idemo Thunderi !
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun Jun 10 2012, 21:43
Svaka cast Bostonu,pogotovo velikoj trojci,veeeliki Respect za njih,svaka im cast!
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Mon Jun 11 2012, 08:02
Dzoni131 wrote:Strasna utakmica sinoc mnogo mi je krivo sto je Boston izgubio jer je ovo poslednja utakmica velike trojke ali sta je tu je bolji je pobijedio. Ali zato u finalu ima da prsti banana3 Idemo Thunderi !

Daleko su oni jos uvek od poslednje utakmice (koliko znam niko ne ide u penziju), ali se njihova forma u buducnosti ozbiljno dovodi u pitanje.
Sponsored content

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum