NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

+34
nemanjako
-the lood-
Michael Jordan 23
Lawson
Jason
LeonDeb
Gogsii
biske96
KingGettin'HisRing
Mr. Striko
Iguodala
SashaPD
Legolas
Jaz
4evaStK
Gilmore
LeBron
Dzoni131
Stary Oskol
Mrakar
dr Hofmann
wall#2
airvucko
Strax
SN10
jocamelo7
Durantula T-mac Rose
Loqo
Insanity
Corleone
Sky
Kole
Iggy9-13
Jumpman
38 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 04:47
Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Miabos


Last edited by Dacha on Sun Jun 10 2012, 05:44; edited 3 times in total
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 08:35
Miami ako dobije 2 utakmice doma onda će vjerojatno proči bez problema, ja iskreno mislim da će ovo biti riješeno u 5 utakmica, maksimalno 6. Naravno, ako Wade i James budu na svom nivou većinu utakmica
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 10:54
Malo je neplanirano to sto nema Bosha celu seriju. Ne svidja mi se to nikako.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 10:56
mogu oni proći bez Bosha Celticse ako LeWade odigra kao protiv Pacersa. naravno, treba im i pomoć klupe.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 10:59
Ne sumnjam ja u prolazak ali bice muka sa KG-om.
Corleone
Corleone
Posts : 2071
Age : 27
Location : Kraljevo
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 11:03
Finale kao finale će da bude i više nego zamimljivo. Jeste da sam očekivao Bulse, ali šta je tu je. Mislim da pre 5. utakmice neće ništa da bude gotovo. Videćemo kako će lovci na titulu protiv legendi koji igraju kao u najboljim danima. Wink
Insanity
Insanity
Posts : 1444
Age : 29
Location : Priboj
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 11:09
Ja mislim da ce Boston ovu seriju da prodje.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 13:37
Miami je favorit,ako ova 2jica odigraju vrhunski procice,ali ovo nije indiana,iskusni igraci KG igra kao preporodjen,allen ako udje u prepoznatljivu formu(suterski)imace miami velike muke ovde,i boston moze da izbaci miami,pogotovo jer fali bosh!!!!
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 13:47
rekao bih 4:2 za Heat, ali videcemo
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 15:24
evo kako ja gledam na ovu seriju. prosle godine smo sa 3 puta jadnijim timom prosli bez vecih problema + je boston bio godinu dana "mladji" + nisu bili ni pola umorni kao sada posle file. filadelfija je ove sezone meni puno licila na slabiju verziju majamija po nacinu igre a taj nacin igre apsolutno ne odgovara bostonu kao sto se vidi. lupio sam u predikcijama da ce biti metla ali ne bi me zacudilo uopste.
boston igra dosta nisko sto nama odgovara i sto znaci da ce nam startna petorka biti ista kao i protiv indijane. napokon igramo protiv tima bez nekog dominantnog centra a svi znamo sta to znaci za nas. takodjetrebalo bi sto bolje iskoristiti sto je boston jedna od gorih skakackih ekipa u ligi.
mozda je i bolje sto bosh ne igra jer haslem igra dosta bolju odbranu od njega i mislim da ce bolje uspeti da zatvori garneta. naravno tu je i lebron, spreman u svakom trenutku da predje na garneta. sejn ce sabiti basa u to ne sumnjam. vejd ce se kao i uvek juriti sa rejem kroz 200 blokova koje mu prave saigraci a jos prosle godine se videlo da rej nema apsolutno nikakvo resenje za zaustavljane vejda. zanimljive ce biti te nase rotacije u odbrani. ne bi me cudilo da u nekom trenutku lbj cuva garneta a sejn pirsa. u nekom trenutku verovatmno ce i vejd i lebron dobiti svoje minute da cuvaju ronda. u nekom trenutku sam takodje shvatio da sam poceo da smaram sam sebe sa ovim postom tako da je to to. sve u svemu, ocekujem zaista lagan prolaz majamija ali videcemo vec.
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 15:27
4-0 4-1 4-2 4-3 za miami ili 4-0 4-1 4-2 4-3 za boston XD
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 15:36
boston ce moci da bude srecan ako dobije jednu utakmicu i to u nekom Paul Pierce vintage stilu. Mogu oni namuciti miami u regularnom delu, i prosle sezone su to uradili. U PO je druga prica,druga kosarka,drugaciji mentalitet. 4 pobede majamija cemo videti sigurno
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 16:27
Boston je iskusniji, ali je Miami kvalitetniji. Ako su ih prošli prošle godine, ne vidim razlog zašto ne bi i sada. Uz nadam se, naravno, zanimljivu seriju, možda neka majstorica.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 16:29
Ja tipujem na Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals 2960314061 ako ne prolazak onda ne cistka od od strane Majamija ,necu da pisem opservacije i predikcije tekmi...ocekujem da ih sabiju pod kosem...i razularenog Ronda,steta je samo sto se Bredli povredio.
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 16:42
Miami prolazi sa 4-2
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 18:10
Ocekujem stvarno bolesnu predstavu Jamesa u ovoj seriji.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 19:33
Steta sto nema Bradleya, njegova agresivnost bice potrebna Bostonu protiv Miamia, sa druge strane nece ni Miamiu bibti lako protiv Bosha.
Ipak Miami je kvalitetniji(tj velika dvojka je kvalitetnija) ali sto je veci problem za boston je to sto su atletski dosta bolji.
KG bi trebao imati dobru seriju ali isto tako i James i Wade ce vjerovatno imati bolesne partije...
4-1 za Miami po meni ali ne bih skroz otpisao Boston, ako im se poklope neke stvari mogu napraviti iznenadjenje
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 22:10
To sto i kazes, kada bi Bradkley igrao. Bila bi to drugačija serija nego kakva će biti, može on ljepo namučiti Wadea i izbaciti ga iz takta. Jedini ko bi mogao praviti probleme Miamiu je Garnett, a Pierca će Lebron blago rečeno strpati u đep.


Očekujem od Lebrona 2 TD-a.. Bit će stvarno dobra serija, kvalitetna košarka u svakom slučaju...
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 22:26
Iggy9-13 wrote:To sto i kazes, kada bi Bradkley igrao. Bila bi to drugačija serija nego kakva će biti, može on ljepo namučiti Wadea i izbaciti ga iz takta. Jedini ko bi mogao praviti probleme Miamiu je Garnett, a Pirs će Lebrona blago rečeno strpati u đep.


Očekujem od Lebrona 2 TD-a.. Bit će stvarno dobra serija, kvalitetna košarka u svakom slučaju...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 22:28
ne pisi budalastine Smile
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 22:34
Gazi Pirs... Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals 757454
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 22:44
Dobija ovo Majami 4-2.
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 22:45
we will see kafa
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Sun May 27 2012, 23:23
Ako Pirs strpa LeBrona u dzep ja cu nositi avatar po tvom izboru mesec dana.
Sponsored content

Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - Eastern Conference Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum