NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

+34
SashaPD
4 8 15 16 23 42
darkoRSJJ
Lebron James
KG
-the lood-
Zlaja41
wlattkouzd
predator122
DragonSlayer98
Montenegro
Vuk
Pecokv99
Jumpman
IzzyGnR
Samurai
SN10
Che
Jason
Sylar
Strax
Teodosic
AcoKvSerbia
dr Hofmann
leonida
Mr. Striko
johnny24
LeBron
Insanity
Despot69
4evaStK
Liverpool FC
ljebac
Zola
38 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:34
Ja moram da zanemarim onu prvu pobedu Celticsa, kada je Heatu bila prva utakmica u sezoni. Samo se setite onog njihovog lošeg starta od 11-9, dok nije došlo na red gostovanje u Clevelandu. Od tada su stvari krenule mnogo boljim putem, za Miami.
Možda ne računam taj prvi meč, ali sam ubeđen da bi isti takav scenario mogao da se ponovi i u ovoj seriji, bez obzira na sve... na taj način bi Celticsi i mogli da pobede četiri puta Heat u seriji. To je onaj sistem: Ne daj im da uđu u ritam, kontroliši utakmicu i odigraj pametno završnicu. Večeras ne znam da li će tako biti, više mi liči na jednu pobedu Heata, u kojoj će Miami čitavu utakmicu imati prednost od 10-ak, do 15 razlike, i onda na kraju završiti sa negde +7, 8...
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:36
Jason wrote:
Sad ce obrnuto...Miami krece sa 1-0 ! Lebron jako, Wade kreativno !!!
Krene sa 1-0 pa opet na 1-3 Very Happy
Jason
Jason
Posts : 372
Age : 34
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 21:40
Despot69 wrote:
Jason wrote:
Sad ce obrnuto...Miami krece sa 1-0 ! Lebron jako, Wade kreativno !!!
Krene sa 1-0 pa opet na 1-3 Very Happy

Ajd' memorisi pa pitacu te

EDIT: neka mi isplate uplaceni minus odmah...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 22:49
Kakvo prvo poluvreme Wadea i Jonesa, i kompletne ekipe Heata! Tačno ono što sam predpostavio i donekle očekivao... Uspeli su Garnetta, Piercea, Ronda i ekipu da ostave pogubljenim, a oni da se rastrče po terenu. Jones i Wade su pogođali skoro sve što su mogli iz igre, nakon čega je Bostonu moral pao, i sada će biti jako teško da se vrate u utakmicu. Da Jones nije dao one prve dve trojke, pa da Wadea nije malo serendalo, meč bi bio u egalu, i onda opet ista priča kao u dosadašnjim njihovim okršajima. Čvrsta utakmica, sa puno faulova, igra se na natezanje, koš za košem... ovako je Heat uspeo da se odmakne, odigrali su dobru odbranu na Pierceu, i sada će im u drugom poluvremenu biti mnogo lakše. Nije ovde još ništa gotovo, Ray Ray i Pierce su ludaci, mogu da eksplodiraju, da se raspucaju i za tri minuta anuliraju prednost, mada su šanse za to znatno manje nego da će Heat održati ovu prednost na pravi način. Wade 23 poena, 9-11 iz igre, 3 asistencije. James Jones 14 poena, 4-5 za tri (to znači odma i da mu je takav šut iz igre)...
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:10
Ne znam dal je zato sto dugo nisam gledao NBA, ali boze, da li iko primecuje one silne korake..?? Facepalm Krstenje
Mislim, znam da nece da ih sviraju, ali da li iko jos uvek barem primecuje..?? Glare
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:12
Zasada Miami dobro deluje,mada su sada opet u padu koncentracije.
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:15
Sta je sa tobom i koncentracijom vise.. Laughing
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:17
Ajde Dzombo koncentrisi se.
Vidis da istovremeno podrzavam SJ i MIA.
Jason
Jason
Posts : 372
Age : 34
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:22
jones
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:43
Momak je objasnio.Svaka mu cast.On i Wade su i napravili razliku.Prosto je neverovatno kako ga hoce trojke.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Sun May 01 2011, 23:44
Neko voli,neko zna kafa
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:22
Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 433928 @ Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 158692 90:99 0:1




Wade i Jones sjajni.Sto se Bostona tice igrali su odlicno u talasima,ali im je falio kontinuitet.Naravno,i Miami je imao svojih padova,ali oni su trajali samo po par minuta.
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:27
Jason wrote:
Despot69 wrote:
Jason wrote:
Sad ce obrnuto...Miami krece sa 1-0 ! Lebron jako, Wade kreativno !!!
Krene sa 1-0 pa opet na 1-3 Very Happy

Ajd' memorisi pa pitacu te

EDIT: neka mi isplate uplaceni minus odmah...
Pitaj me Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:28
Nemanja Granger wrote:Sta mislite, ko ce pobediti veceras i sa kojom razlikom(otprilike)? Ja mislim Majami sa manje od 10.
awesome

Odlicna utakmica. Ocekivao sam upravo ovakvu utakmicu. Wade je bio odlican, LeBron dobar, Bosh kanal. Igrac utakmice, po mom misljenju, je bio James Jones. 25 ogromnih poena. Od toga 5-6 trojki(nisam bas siguran).Igrali smo dobru odbranu u vecem delu meca. Dobro je cuvan i Allen i ja stvarno ne shvatam kako je dao toliko poena.
Ja ne znam sta se desava sa Boshom. Ili ga ja smatram za boljeg igraca nego sto on realno jeste ili mu se Garnett stvarno uvukao u glavu. Ne znam...
Sve u svemu, odlican pocetak serije za nas. Mora da se odigra ovako i u utorak.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:31
Strax wrote:Posle onog što sam napisao malopre,
Strax wrote:Najzanimljivija serija, ubedljivo. Čak i da mogu da biram finale pre finala, i da u tu konkurenciju uđu i Lakersi, Bullsi ili Thunderi, ove dve ekipe bi izabrao. Bostonu možda i poslednja sezona u kojoj će ovako okupljeni juriti ka naslovu. Sa druge strane, za Jamesa, Wadea i Bosha je najbitnije da opravdaju onu ulogu favorita koju su dobili odma po LeBronovom dolasku na Floridu. Namestili su mašineriju protiv Sixersa, i kada oni grizu i kada su napaljeni, nema drim tima koji može da ih zaustavi. Pitanje je samo koliko će Boston dozvoliti Miamiju da nametne svoju igru i da se rastrči po terenu? Jednom u seriji će se to sigurno desiti, ali ako se više puta to ponovi, onda Kelti neće imati šta puno da traže u ovom okršaju. Zato je tu Doc sa svojom filozofijom i odličnim kadrom igrača koji mogu da iznerviraju veliku trojku Miamija i da ih izbace u potpunosti iz ritma. Gledao sam svaki njihov duel ove sezone, i gotovo svaki put viđao isto. LeBron i Dwyane su voleli često da soliraju jer mnogo drugih rešenja ni nisu imali, a onda kada bi krenuli u prodor, Garnett, Shaq, Davis i ekipa bi se kao zid postavljali u reket. Nema teorije da si mogao nesmetano da dođeš do koša. Udarali bi te po ruci, rušili, pravili faulove... jednostavno, čitavu utkamicu igrali na ivici faulova... nisu se nimalo štedeli... Ako bi to i sada uspeli da sprovedu u delo, onda bi mogao da kažem da je Boston favorit. Da li će iskustvo biti ovde od tolikog značaja, ne znam, jer mislim da će se ovde mečevi rešavati tokom cele utakmice, i da će sve zavisiti od toga kako uđeš u meč, koliko lomiš protivnika na početku, i koliko ga lomiš na kraju. Bar je tako do sada uvek bilo, kod njih bi pobednici morali čitav meč da odigraju bolje od protivnika... Dobro, ako dođe do završnica, trebaće iskustva i clutch sposobnosti, ali ne znam da li uopšte tu da dajem Celticsima prednost? Ne bi smeo da se kladim da LeBron ili Wade neće ubosti neke clutch šuteve, ili možda koji game winner. Sa druge strane, ovamo imamo Ray Raya i Piercea... x-factor za mene u ovoj seriji je koja ekipa uspe da nametne svoju igru i svoj ritam. Ako Boston uspe da sprovede svoju defanzivnu, taktičku, čvrstu i sporiju igru u delo, dobija, ili ako Miami uspe da se rastrči, i da ne dozvoli odbrani Bostona da ih "šamaraju" pri svakom ulazu, uzima ovo. Naranvo, nije poenta jednu utakmicu odigrati na svoj način, treba četiri puta pobediti u seriji.

... rekao bih da su jedine dve opcije da ili Boston jedva pobedi ili da Heat bude ubedljiv. Eventualno da Heat dobije uz malo više sreće završnicu (mada tu prednost ipak dajem Celticsima), ali sumnjam da će biti blowouta u korist Bostona. Obzirom da se igra u Miamiju, očekujem nekih 9, 10 razlike za Heat danas... Sličan takav scenario i u sledećoj, a onda dve čupave utakmice u Bostonu, i obe pobede Kelta. A onda, dalje, šta bude... biće.

Cool Cool Cool
Čak imate i argumente zašto je ovako trebalo da se završi Very Happy
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:31
Nemanja Granger wrote:...ga ja smatram za boljeg igraca nego sto on realno jeste...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:34
Despot69 wrote:
Nemanja Granger wrote:...ga ja smatram za boljeg igraca nego sto on realno jeste...

Verovatno... Nazalost Sad
Jason
Jason
Posts : 372
Age : 34
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:35
Pozdravljamvam sve goste koji su dosli nazalost po ovom losem vremenu...
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:38
Bacanje para na Bosha.
Igrao je dobro da l' 2007. Od tad je kanal. Ne svidja mi se kao igrac uopste :S
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:41
On ima istu platu kao LeBron i Wade :S Svejedno, nadam se da ce poceti da igra bolje. Neophodan nam je. Nece Jonesa uvek ovako ici.
Samurai
Samurai
Posts : 501
Age : 34
Location : Asgard
Minnesota Timberwolves

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:41
Bio je bolji dok je im'o dredove Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 877120
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:42
^ What he said Very Happy
Da, lepo si rekao Grejndzeru
Samurai
Samurai
Posts : 501
Age : 34
Location : Asgard
Minnesota Timberwolves

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:55


Al' su ovo dobro odradili banana3
Uspeo sam u highest rated comments Laughing

Btw, oladite malo sa hejtom Bosha, nije lako igrati protiv jednog od najboljih defanzivnih igraca...


Last edited by Samurai on Mon May 02 2011, 00:57; edited 1 time in total
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 00:56
Bez razloga se hejtuje pirs stvarno.... kafa
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Mon May 02 2011, 01:22
Pirs nije zasluzio iskljucenje po meni, ok bio je malo nervozan ali sta sad iskljucenje zbog psovke? Njesra...Mislim da je on mogao da vrati Celtikse, baš ga je krenulo u trenutku i uz podrsku Alena, ali ovako nista. I ako Rondo nastavi sa ovako lošom partijom mogu da zaborave na finale!Wade? Jones? OMG!! Narocito Jones, svaka mu čast. Bosha previše hejtujete, odradio je dobar posao u odbrani, zatvorio je KG-a što je na kraju bilo i presudno!
Sponsored content

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 2 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum