NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

+34
SashaPD
4 8 15 16 23 42
darkoRSJJ
Lebron James
KG
-the lood-
Zlaja41
wlattkouzd
predator122
DragonSlayer98
Montenegro
Vuk
Pecokv99
Jumpman
IzzyGnR
Samurai
SN10
Che
Jason
Sylar
Strax
Teodosic
AcoKvSerbia
dr Hofmann
leonida
Mr. Striko
johnny24
LeBron
Insanity
Despot69
4evaStK
Liverpool FC
ljebac
Zola
38 posters
Go down
wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 12:12
Ahaaaa na to si mislio. Do tada Miami nije imao neke dobre rezultate sa tim jačim klubovima. I ako sam ja negdje baš napisao da je Miami jadan, možda je bilo do toga kad su imali skor 9-10 pa sam možda napisao da trenuto neizgledaju kao jaka momčad. Znam da nisam napisao da su jadni Wink
A ovo drugo sam zaboravio Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 956710 Al opet, LeBron ni Bosh nemaju prsten, a i sam znaš koliko LeBron lovi taj prsten Very Happy
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 12:15
Rouzu su dali MVP kako bi ovaj dobio prsten o7
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 12:59
Seljak wrote:
nije boston izgubio nikakvu zelju jednostavno smo bolji. ko je gledao svih 5 utakmica zna o cemu pricam.

Upravo. Čak i dve utakmice koje sam mogao samo skraćenu verziju da odgledam, bilo je dovoljno da se vidi ko je bolji, i koliko.

Kao što rekoh malopre

Strax wrote:

A što se tiče serije, kvalitet je pobedio. Nema više u Bostonu dovoljno kvalitetnih igrača u rotaciji, posebno što glavnim igračima godinama logično opada status. Kako velika trojka Kelta sigurno nije bolja od velike trojke Miamija, dalo se očekivati da Doc uključi u igru što više igrače sa klupe i one startere koji inače nemaju neku ulogu (u ovom slučaju Jermaine Oneal) pa da tu napravi prednost, ali očigledno da se to nije desilo. Odbranu su igrali prosečno, davali su Heatovcima da se rastrče i lete po terenu, da James, Wade i Bosh daju dosta lakih poena, dok sa druge strane nisu mogli da se sastave u napadu. Uglavnom su zavisili od Ray Rayovog raspoloženja izvan linije 7.25, od Pierce i njegovog dana, i KG-a. A nijedan od njih nije odigrao svih 5 utakmica kvalitetno i na nivou. To je falilo Bostonu, između ostalog.

Sve u svemu, Miami zasluženo.

Jednostavno, Miami je mnogo spremnija ekipa trenutno, i posle ovog prolaska, put ka naslovu im se sve više otvara. Finale, Dallas - Miami... repriza... Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 13:01
Nesto bas i nije u redu kad ne mozes da das kos zadnjih 5 minuta Laughing Ja od pocetka godine pricam da ce se Miami prosetat po istoku,a sjecam se da je bilo svakakvih komentara i mudrih glava koje su to osporavale.Kad je Heat na kakvom takvom nivou,ne moze im niko nista.To je cinjenica.Inace,sad se vidi koliko Perkins fali odbrani Celticsa.On i KG su bili dominantna snaga pod kosem,sad su,realno,kurac.
4 8 15 16 23 42
4 8 15 16 23 42
Posts : 92
Age : 29
Location : Smederevo
Boston Celtics

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 14:03
Ne kapiram kako mozete uopste porediti tim Majamija i Bostona. Pogledajte prvo godine odmah za time snagu i celokupnu spremnost. Majami je definitivno bio favorit i iako navijam za Boston znao sam da je ovde zavrseno posle prve utakmice. Jednostavno ne mozes porediti LeBrona koji je zapoceo karijeru 2004 i recimo Allena (nebitno lupio sam) koji je zapoceo 1997. Nije mi drago, ali sta je tu je, ocekujem da ce Bullsi makar malo ostetiti Majami kako bi ih Dallas dokrajcio!
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 15:48
I sad su svi znali kako ce majami da pokida , i svi su znali da ce lebron da eksplodira, da ,da svi ste upravu...
The Dream
The Dream
Posts : 350
Age : 30
Minnesota Timberwolves

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 15:52
ljebac wrote:Inace sto se tice tih koraka, ima snimak samo ne mogu da ga nadjem gde Jordan uradi 6 onih sitnih koraka da ne tupne pre neko uradi krosover.
Dzejmsovi koraci su cisti koraci, bilo je tu svega, i klizanja i podizanja stajne noge...
Sto se tice toga za Dzordana, to nisu koraci jer on vodi loptu, lopta ne miruje i on ako moze da je ne nosi ili da je hvata sa dve ruke ima pravo i da napravi 100 koraka. Svi treneri ce ti reci da kad vodis loptu treba sto manje driblinga da bude (npr. kod mene smo morali sa 4 driblinga da predjemo ceo teren)
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 15:56
Ajde ne seri ljebac,nas par je to govorilo,ali vi "znalci" ste spominjali nekakve metle i sranja,a vidi sta se desilo.Bilo je ocito da ce se Miami napalit i polomit ih kao zvecku.James je zvIr.
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 16:02
Nikad metlu spomenuo nisam, niti sam ovo ocekivao. Ali svi su govorili (cast izuzetcima) da james nije gazda u timu da nije to onaj isti , da nije spreman ovo ono, on je pokazao ko je gazda.
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 16:21
Hejt, hejt, hejt, hejt, hejt, hejt, hejt.. kafa

Onom Dzejmsu ne volim njusku da vidim, mada ih je posteno sjebao.. No, iako su bili kriminalni u zavrsnici, utakmicu nisu odlucila poslednja 3-4 minuta, nego "male" stvari koje su se desavale citavim njenim tokom..
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 18:19
duvaj ga krompirko Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 725221389 za koga sada navijas? samo mi nemoj reci da si i ti sad za dalas XD

@ljebac
da vejd juce nije odrzao majami blizu bostona tokom cele tekme, dzejms ne bi ni imao sansu za te klacheve i sranja. do poslednje utakmice u sezoni izmedju majamija i bostona mislio sam da majami ima 30% sansi da prodje boston. posle te utakmice sam ustvari video ko je ko i ocekivao sam da ih prodjemo u plejofu bez nekih prevelikih problema.
Montenegro
Montenegro
Posts : 2891
Age : 31
Location : Montenegro
Dallas Mavericks

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 18:21
Počni da navijaš za Dallas i možda se i tvoja grešna duša spasi Navijacica
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 18:23
Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Lolwut
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 19:19
Navijam za Atlantu ako prodje, a ako ne prodje, onda navijam za onoga ko ce igrati protiv Dalasa na Zapadu.. kafa
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 20:38
a sjecam se da je bilo svakakvih komentara i mudrih glava koje su to osporavale.

uvek se nadju takvi neki biseri kafa
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Thu May 12 2011, 20:42
Wade je imao svoj show tokom utakmice, a James na kraju. Ne volim Majami nimalo, ali je uživancija gledati Flasha i LeBrona na terenu. Respekt! Bilo je momenata u toku regularne sezone (i to ne malo istih) kada si morao da posumnjaš u ovaj tim, i ja sam u par navrata, moram priznati, ali se znalo da kada oni slože kockice i daju 100% sebe na terenu, nema im ravnih. Kada ova trojica upadnu u formu, i imaju dobru podršku od ostalih saigrača, ne verujem da trenutno ima ekipe koja bi mogla da ih zaustavi. Mislio sam da će to eventualno uspeti Kelti, zbog čvrste odbrane, iskustva, i malo "prljave" igre kako su igrali protiv Heata u prvih par utakmica regularnog dela sezone, ali eto... prevario sam se.
predator122
predator122
Posts : 96
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 00:25
Ocekivao sam od Bostona mnogo vise ali ajde da sagledamo cinjenice. Prvo Vejd moze da cuva Rej Alena i Alen je pogadjao najvise iz blokova. Zatim Pirs takodje pored Lebrona tesko. Kevin Garnet - ovaj covek je tek poslednju utakmicu odigrao kako valja. Jos kad dodamo izmucenog Ronda koji nije mogao ni da sedi zbog bolova u ledjima i memorijalnu bolnicu O'Neal na kraju nista drugo ne treba da iznenadi. Boston je nazalost izgubio Perkinsa a sa njim i cvrstinu pod kosem posto O'Nilovi i Krstic su ili povredjeni (prva dvojca) il ne igraju odbranu(Krstic) a Dzef Grin zbog cega je i napravljen trejd je bas bio ocajan...a Lebron defitinitivno je dao 100% od sebe da porazi Seltikse...vidi se da je mnogo zeleo ove pobede, i u prvu utakmicu je bas delovao kao da vuce kompleks ali sad je imao Vejda pored sebe...a Vejd je takodje bio fenomenalan, Bos takodje dao doprinos i on se izgleda nasao u ovoj ekipi i krenuo da igra kako treba ali da dodam jos jednu stvar - Majami je napokon imao i pomoc sa klupe. Dzouns u jednoj utakmici dao 25 poena - to je ogromna stvar za startnu petorku. Generalno ceo tim je krenuo da igra za Vejda i Dzejmsa i to je velika stvar i zato Majamiju ide dobro. Bice sigurno zanimljivo, ja mislim da su oni trenutno u ovoj formi najozbiljniji kandidat za titulu ali bice zanimljivo ako nalete na Bullse, Bullsi ipak imaju 3-0 u regularnoj seriji protiv njih, videcemo... Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 343727 u svakom slucaju bolji mec-upovi, lose partije velike trojke Bostona, nezaustavljivi Vejd i Dzejms, klupa Bostona koja je dala slab doprinos(nisu iskoristili cinjenicu da ni Majami se tu ne istice) i x-faktor po meni Rondo koji je bio povredjen i slabost pod reketom, sve u svemu 2+2 = previse lagano. Zao mi je ove generacije Bostona ali to je verovatno bilo to od Bostona u narednih nekoliko godina, treba da sada fokusiraju da grade fransizu na Rondu, Grinu(verujem da ce momak da zaigra) i Glen Dejvisu


Last edited by predator122 on Fri May 13 2011, 00:29; edited 1 time in total
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 00:27
Regularna sezona =/= playoff. I kao navijac Bullsa, optimisticki mislim da cemo pobediti 4:3 ( veoma optimisticki ), jer let's face it, ne ide nam u Playoffu nikako, samo da pobegnemo od metle Smile
predator122
predator122
Posts : 96
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 00:31
iz nekog razloga ja stvarno verujem da su se Bullsi malo opustili zbog 1. mesta ali ni protivnici nisu bili nimalo laki, ko god kaze da Indijana i Atlanta timovi koje je lako pocistiti ne prati NBA Very Happy ali ja verujem da ce Bullsi pruziti najbolje partije protiv Majamija. sigurno ce Majami da tuce Rouza ali ja se nadam da ce ceo tim da igra kao kolektiv a ne kao kolektiv oko Rouza
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 00:36
Ajde vi prvo prodjete Hawkse..moze ? Smile
Despot69
Despot69
Posts : 385
Age : 31
Location : Sabac
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 00:46
predator122 wrote:iz nekog razloga ja stvarno verujem da su se Bullsi malo opustili zbog 1. mesta ali ni protivnici nisu bili nimalo laki, ko god kaze da Indijana i Atlanta timovi koje je lako pocistiti ne prati NBA Very Happy ali ja verujem da ce Bullsi pruziti najbolje partije protiv Majamija. sigurno ce Majami da tuce Rouza ali ja se nadam da ce ceo tim da igra kao kolektiv a ne kao kolektiv oko Rouza
Ocigledno je lako bilo pocistiti Spurse, koji su drugi.
No da ne pricamo o Bullsima ovde, videcemo veceras.
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 01:00
@Predator dobro te se Garnett probudio ovu zadnju inac ono 28-18. To nije dobra utakmica nikako.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 09:36
SN13 wrote:Ajde vi prvo prodjete Hawkse..moze ? Smile

Prosli. Very Happy I drago mi je sto je Cikago prosao. Sad ce da se vidi ko je stvarno bolji.
predator122
predator122
Posts : 96
Chicago Bulls

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Fri May 13 2011, 13:07
ljebac wrote:@Predator dobro te se Garnett probudio ovu zadnju inac ono 28-18. To nije dobra utakmica nikako.

u 4. utakmici je sa svojim sutem sahranio Boston...
Sponsored content

Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round - Page 10 Empty Re: Miami Heat vs Boston Celtics - EAST 2nd Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum