NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

+22
West
grozda 3
-the lood-
predator122
Michael Jordan 23
McGrady01
Teodosic
Daba
wlacky
SN10
Uros12
Samurai
ljebac
4 8 15 16 23 42
Strax
LeBron
Durantula T-mac Rose
Mr. Striko
Lawson
Jumpman
4evaStK
Zola
26 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed Apr 20 2011, 20:04
Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Bosnyk
McGrady01
McGrady01
Posts : 10
Age : 34
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 22 2011, 13:40
Knicksi sigurno dobijaju sledecu... Rekao sam to i za proslu tekmu i siguran sam da bi pobedili da se nije povredio Amare. A koliko je ozbiljna povreda Billupsa ?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 22 2011, 23:49
gledacu utakmicu, i ocekujem da ce atmosfera u medisonu jednostavno da bude LUDA, kao nikad do sad.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 00:35
Pa od prethodnog playoffa su se dobrano načekali i ako ne bude uzavrela atmosfera, onda jebeš i New York i Knickse. Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 786662
Očekujem predobru utakmicu sa potencijalom za produžetak, i na kraju ipak brejk Bostona..
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 00:51
Ja ovdje očekujem brilijantnu partiju Pirsa ili pak njegov game winner Very Happy jer se igra u MSG-u, a Pol je old skul - ume da trpa u
Gardenu.

GO Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 433928
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 01:31
Pirs ozbiljno počeo da trpa u prvoj četvrtini, Knicksi uopšte ne igraju odbranu i jako se glupiraju u napadu. Ovde mi sve više smrdi na metlu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 03:39
Blago rečeno, razbijeni smo! Nije još gotova utakmica, pa se još lome oko razlike, ali sada me to uopšte ne zanima kada za obe ekipe igraju rezerve. Samo tu i možemo bolje da se snađemo, i to kada Keltima uđu igrači poput Wafera, Murphya... U svakom slučaju, trio Rondo - Allen - Pierce nam je održao neke lekcije iz košarke, posebno u trećoj četvrtini. Neverovatno koliko je Ray Ray imao puta priliku da šutne nesmetano trojku i koliko puta je Rondo gore mogao da bira šta će sa loptom, gde bi svako rešenje bilo povoljno. Kada kažem da je Melo imao 4-16 iz igre, te Amare 2-8, sve vam je jasno... Nemam sad snage da pišem više, ja se samo nadam da se u sledećem meču ne završava serija. Posle ovakve večeri za igrače Bostona trebalo bi očekivati jedno znatno slabije...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 09:48
A ja sam u ovoj seriji ocekivao 7 utakmica. Nju Jork me je puno razocarao.
E sad, bitnija stvar za mene. Majami ide na zahuktali Boston u polufinalu. Bice tu svasta. Boston odmoran, mi odmorni. Uh...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 10:01
Ova utakmica je pravo ogledalo ove dve ekipe.. Realno znali smo svi da Knicksi u ovoj seriji nemaju nikakve šanse, ali barem pobedu kod kuće smo očekivali, naravno preostaje još jedna utakmica, ali sudeći po ovoj, hmmm NO WAY!
Boston je skroz ozbiljno odigrao, i Pierce i Allen i Rondo i Garnett su pokidali i tu se priča završava. Kada Celticsi odigraju dobro, NYK nema šta tu da traži + nemaju startnog playmakera koji ima najviše iskustva u playoffu..



Boston leads series 3-0
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 10:29
Kao što posle kiše dolazi sunce i što se na kraju tunela nalazi svetlost, tako je nemoguće da Celticsi odigraju dve ovakve utakmice i da Melo i Amare budu onako razočaravajući... Allen da ponovi 8-11 trojke? Pierce 6-8? Rondo da ima ponovo 20 asistencija? NO WAY! Ja se nadam da ćemo u sledećoj pružiti dosta značajniji otpor, pa onda uz malo sreće izbegnuti metlu... Partije koje smo pružali u TD Centeru su obećavajuće, samo se nadam da nećemo sve pokvariti u Madisonu, mestu gde protivnički igrači obično pišu istoriju...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 12:06
Nemanja Granger wrote:A ja sam u ovoj seriji ocekivao 7 utakmica. Nju Jork me je puno razocarao.
E sad, bitnija stvar za mene. Majami ide na zahuktali Boston u polufinalu. Bice tu svasta. Boston odmoran, mi odmorni. Uh...
po meni se ovde vise iskazalo koliko njujork nema pojma nego sto boston igra nesto ekstra. mislim boston je predobar ali izgleda veoma pobedivo. ronda ti cuva toni daglas Rolling Eyes pa tom botu bi ja dao 20 poena Laughing

rekoh vam odavno da ste precenili njujork a vi ste mi se smejali Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 666021388
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 12:25
McGrady01 wrote:Knicksi sigurno dobijaju sledecu... Rekao sam to i za proslu tekmu i siguran sam da bi pobedili da se nije povredio Amare. A koliko je ozbiljna povreda Billupsa ?

DAJ NAM JOS DOBRIH PROGNOZA Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 4276145973



Enivej nece ovde ni sledecu dobiti Niksi... Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 530385
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 12:28
Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Bosnyk
McGrady01
McGrady01
Posts : 10
Age : 34
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 12:31
Hahah ... Moja prognoza. Ovo stvarno nisam ocekivao. I treba da ih pocisti Boston. Bruka ... Jbg., propustili su oni svoje sanse u prve dve utakmice. To im je sto im je ...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 17:04
jel to rondo imao 20 asistencija?? Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 877120
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 18:03
Allen da ponovi 8-11 trojke? Pierce 6-8? Rondo da ima ponovo 20 asistencija?

da..sto pitas Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 412968 ? (odnosi se na straxa pitanje XD )
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 18:05
Da, može se desiti u narednih 20 mečeva, kad god oni bili, da pojedinci dostignu ovakve statse... ali u jednoj utakmici ovako 3 razigrana igrača? NO WAY!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 18:06
okej...svejedno cete izgubiti..u cemu je poenta ? Razz
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 23 2011, 18:07
Poenta je da bi donekle realno bilo da Rondo, Allen i Pierce odigraju nešto slabije mečeve, po "zakonu verovatnoće" obično tako biva... tu možemo tražiti šansu, pa šta bude... Ne bi toliko očajavao ni kada bi nam priredili metlu, ali makar jedan W da ubodemo.
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 24 2011, 23:34
Moj prvi post :)Izgleda da je ovo metla za Nikse, mozda se i previše očekivalo.. Evo gledam sredinu 3 četvrtine i dosta je loše ovo. Boston zaslužuje prolaz, i ako nastave ovako da igraju oni su favorit br.1
avatar
KG
Posts : 159
Age : 29
Location : Jagodina
Boston Celtics

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 25 2011, 00:26
Metla.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 25 2011, 00:27
Ma ovi Knicksi su smešni, taman dobiju šansu da se vrate kad se Boston opusti i u dva jebena napada sjebu sve. Čim Boston stane da odigra odbranu ovi mogu samo da se oslone na neki šut sa spolja, ako ubodu ubodu, ako ne ne.. Odbranu neću ni da komentarišem (mada u nekoliko delova meca i nije bila toliko losa).

I za kraj, potpuno zasluženo čišćenje..
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 25 2011, 00:27
Eto, završila se i naša Play-off avantura, vrlo neslavno. Ne sviđa mi se što je krajnji rezultat metla, jer za oko sigurno nije lepo, ali podneću. Sa prve dve utakmice sam i više nego zadovoljan, jer sam prvi put u igri Knicksa ove sezone video da mare za odbranu, da im je pobeda bitna i da će uraditi sve da do nje dođu. Nesrećna dva poraza nisu nešto zbog čega treba očajavati, jedino što sam se zabrinuo posle povrede Chaunceya, a onda i Amareta. Kada se serija preselila u New York, mislio sam u fazonu:"Čekamo vas u MSG-u, nećete vi lako ni ovde!". Kad, prc... Do 3:0 Kelti su došli lakšim treningom u Madisonu, dok su Rondo - Allen i Pierce imali svoj show. Pogađali su skoro sve što su šutnuli, čak i ako su ušli u trku sa nama, izašli su kao pobednici... pravi blowout. Za game 4 sam bio mnogo optimističniji, nadajući se da možemo da izbegnemo metlu, ali... Katastrofalno prvo poluvreme nas je koštalo toga da je totalni comeback kasnije bio nemoguća misija. Anthony Carter je bio neočekivani inicijator koji je eksplodirao i vratio Knickse u igru, dajući poslednju nadu navijačima u Play-offu. Vratili smo se na minus 4, na sredini četvrte, mislio sam da možemo i više, međutim, to je bilo sve što smo mogli. Kada u ekipi nemate Billupsa nego prvog playa igra promenljivi Douglas (3-11 iz igre) i kada jedan superstar (Stodemajer) igra rovit i za 44 minuta ima 5-20 šut iz igre, kako uopšte da razmišljaš o pobedi? Melo je jedini konstantan bio u napadu, nemam šta da mu zamerim, i tek kada je krajem treće četvrtine dobio pomoć u vidu Cartera i još par razigranih (na trenutke) igrača sa klupe, moglo je da se vidi koliko se lakše igralo. Ove sezone rezultat nije bio u prvom planu... glavni apel je i dalje na građenju i pojačavanju rostera, koji bi svoj zenit trebao da ostvari tek kroz nekoliko godina, kada se još par puta pogleda na tržnicu. Do tada, ja ću biti zadovoljan samo sa Play-offom.

PS - Nije da nas branim, ali treba uvideti da su Billups i Amare falili. Jedan što uopšte nije igrao, drugi što je igrao pod lekovima. Bez obzira, samo smo u prvoj utakmici bili potpuno kompletni...


Last edited by Strax on Mon Apr 25 2011, 00:29; edited 1 time in total
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 25 2011, 00:28
Ali zato sata Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 3625189505 Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 4079309735 , ja ne mogu da docekam da pocne serija Yey Yey Yey Yey Yey
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 25 2011, 10:53
Nećemo još lock, nek ljudi napišu neko svoje mišljenje, kad se sve završe onda ćemo zaključati. Smile

I samo trenutak, pogledajte ovo:
Boston vs New York - Boston won series 4-0
Oklahoma vs Denver - Oklahoma leads series 3-0

Čini se da su se malo ukanalile obe ekipe sa tim trejdom, šta vi mislite?
Sponsored content

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 4 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum