NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

+18
Eric Gordon
Prince
SN10
Strax
Legolas
Jaz
Michael Jordan 23
Jumpman
Uros12
Yoker87
Mr. Striko
LeBron
Palermo
Corleone
West
SladjanDz
jocamelo7
Sky
22 posters
Go down

Ko dobija seriju?

8 - 47%
9 - 53%
 
Total Votes: 17
 
Poll closed
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 11:17
New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Nykind
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 13:02
Bit će vrlo zanimljiva serija, jer pobjeda može otići i na jednu i na drugu stranu. Pacersi su u obrani strašni, uz Memphis imaju najbolju u ligi, pa ako neka momčad može zaustaviti Mela, to su oni, tj. Paul George. Kad je u napadu, nema tko da ga čuva ( Shumpert prenizak, ostali su (ispod)prosječni obrambeni igrači) a u obrani može zaustaviti Mela i Smitha. Nadam se i da će se Hibbert dokazati, on i Chandler će se ubijati ispod koša, ali definitivno treba što više lopti u post ići na njega i Westa. Pacersi u 6 po meni.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 13:31
Braniće mu Šampert prodor, tu makar može sve da sačuva, dok Džordž nije neki šuterski kalibar da nas samo na to isk**a. I inače nije lik koji će te sam pobediti, bitno je zatvarati i ostale igrače, što spolja, što pod košem.

Ove godine igramo dosta bolju odbranu, samo u napadu da proradimo. Lemaće nas, biće fajta, s toga - što je manje moguće izolacije sa što većim protokom lopte. Oni će kao i Boston imati u cilju da nam to umrtve, a mi moramo kao favoriti da nametnemo svoj stil Ne znam
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 16:08
Misljm da ce dosta zavisiti od kretnje lopte, sto znaci da Melo sto manje mora da je davi.
Bilo bi lepo da nas prokenjaju trojke, u svakom slucaju - bice gusta serija, ali nekako imam vere da prolazimo dalje Smile
SladjanDz
SladjanDz
Posts : 34
Location : Kragujevac
Oklahoma City Thunder

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 17:09
Indiana dobra ekipa,igraju cvrsto odbranu imaju Hiberta,Dzordza ali ipak ovamo su Melo,Cendler,Sumpert.Bice dobra serija i naravno duga moje misljenje je da Niksi idu dalje jer Indiana nema bas igrace koji mogu da rese utakmicu,seriju.Ovako ja mislim Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 17:15
Ja mislim da bi ovde West mogao i morao da napravi razliku, iz prostog razloga sto nema ko da ga cuva. Knicksi su se posteno namucili sa Bostonom koji je dosta slabiji od Indiane, nije to toliko bitno, ali tek protiv najbolje odbrane u ligi (top 3 neka bude) nece moci da kruzi lopta kako treba. Hibbert i Chandler ce da se kolju, Melo moze jedino samog sebe da zaustavi ako bude silovao. Ali bi George mogao malo da ga uspori. Dosta ce zavisiti i od JR-a, Kidd je nekako sve vise nestao kako je serija sa Bostonom odmicala, ne znam sta se tu desava.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Sun May 05 2013, 17:21
Jaz wrote:Ja mislim da bi ovde West mogao i morao da napravi razliku, iz prostog razloga sto nema ko da ga cuva. Knicksi su se posteno namucili sa Bostonom koji je dosta slabiji od Indiane, nije to toliko bitno, ali tek protiv najbolje odbrane u ligi (top 3 neka bude) nece moci da kruzi lopta kako treba. Hibbert i Chandler ce da se kolju, Melo moze jedino samog sebe da zaustavi ako bude silovao. Ali bi George mogao malo da ga uspori. Dosta ce zavisiti i od JR-a, Kidd je nekako sve vise nestao kako je serija sa Bostonom odmicala, ne znam sta se tu desava.

Tako je Jasmine, fenu moj. New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round 959153
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:18
Jesmo baš tako loši bili ili je ove sralo?
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:20
Nisam odmah ocekivao brejk, ali kad Indi uzme brejk racunaj da si izgubio seriju.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:20
Odlicna Indiana, cela ekipa je odigrala sjajno. Mela su fino iznervirali, on i JR se izivljavali opet, nece Knicksi tako nista da urade. I kad su se rezultatski priblizavali, Pacersi su ostali smireni i bez prevelikih problema priveli tekmu kraju. Da vidimo sta Knicksi misle da urade.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:24
J-Crossover wrote:Jesmo baš tako loši bili ili je ove sralo?

ja sam ti lepo rekao Smile
Corleone
Corleone
Posts : 2071
Age : 27
Location : Kraljevo
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:25
Knicksi previše dave loptu! Protiv Pacersa se tako ne igra. Ako hoće da slome njihovu odbranu, moraju da imaju dobar protok lopte! Druge nema.
I da malo prestanu da divljaju! Počeli su da me nerviraju!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:34
SN10 wrote:
J-Crossover wrote:Jesmo baš tako loši bili ili je ove sralo?

ja sam ti lepo rekao Smile

Vratićemo brejk,polako.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:38
Melo during 7 playoff games so far: 71/188. For comparison, Michael Beasley last 188 attempts: 82/188.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:42
Znaci u proseku 10/27 banana Moraju pod hitno nesto da promene.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 00:45
Uzasna partija, vise tuca nego kosarka..
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 01:38
a kao da niko nije znao da ce biti takva utakmica,indijana je takvu celu proslosezonsku seriju sa majamijem igrala
Palermo
Palermo
Posts : 149
Location : Srbija
New York Knicks

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 08:36
Mnogo uzalud potrošenih lopti. Imajući u vidu procenat šuta, Carmelov učinak u skoku je bolji od poentiranja. Ne znam šta je sa J.R-om, ne može da pogodi slona. A ubacio trojku sa pola terena kad je isteklo vreme Facepalm . Chandler je kritičan, ne može se protiv Pacersa igrati kao seka persa. I kad je na 2:46 pre kraja bilo neke nade da se dostigne vođstvo Indiane, Chandler pravi dva glupa faula. U odbrani mekani, u napadu nepovezani. Moraju se podhitno probuditi, inače će biti 1-4.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 10:14
Yoker87 wrote:Nisam odmah ocekivao brejk, ali kad Indi uzme brejk racunaj da si izgubio seriju.

Kao prosle godine protiv Majamija? Very Happy

Ne mora da znaci da ce dobiti seriju zbog jednog brejka. To Njujork moze da vrati u Game 3 vec. Mene vise brine Karmelo. Lik je postao nepodnosljiv. Ja odavno nisam gledao sebicniju igru. Covek se ispucava kao debil. Pa ne moze tako da se igra. Gomilu suteva uzima preko ruke i omasuje. Ja ne mogu da shvatim da on ne moze da razume da se ne igra tako. Pogotovo protiv ovakve odbrane. Ako se on ne sredi, 4-1 ili 4-2 za Indijanu, lagano.
Podseca me na Stejsija Petona, ako se neko seca tog lika. Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 13:04
jebote nemanja lik tako igra ceo zivot ja stvarno ne znam sta je sa tobom Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 13:13
Stacy Patton iz cista mira XD Kobe barem s vremena na vreme shvati da ima saigrace pa i osvoji nesto, Melo bi to morao sto pre da uradi inace odlazi u red Stocktona i Malonea.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 13:26
Sugar wrote:jebote nemanja lik tako igra ceo zivot ja stvarno ne znam sta je sa tobom Laughing


Sve se nadam da ce shvatiti, da ce se promeniti malo kako prolaze godine. Nece nikada nista uraditi debil ako ovako nastavi.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 14:31
Za svakog igraca postoji odbrana...pametni igrači nadju način da iskoriste to , a oni drugi odu u legendu kao "bili su talentovani". Za Melove mane nije se imalo strpljenja u Denveru, a ako nastavi na ovaj način moguće da i odavde otperja.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 20:25
New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round 485522_492776507455981_865796906_n
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Mon May 06 2013, 20:34
Sta je 18 suteva, fulit ce on ako treba i 22 sljedecu tekmu, samo da bude bolji od Jamesa Cool
Sponsored content

New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round Empty Re: New York Knicks vs Indiana Pacers - EAST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum