NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

+22
West
grozda 3
-the lood-
predator122
Michael Jordan 23
McGrady01
Teodosic
Daba
wlacky
SN10
Uros12
Samurai
ljebac
4 8 15 16 23 42
Strax
LeBron
Durantula T-mac Rose
Mr. Striko
Lawson
Jumpman
4evaStK
Zola
26 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 21:13
Pa ako smatra ostavljanje Denvera kao izdaju, zašto da ih ne mrzi? Very Happy Mada treba da ga vole, jer je po njegovom trejdu, Denver dobio drugu i bolju dimenziju igre. Sa onakvim timom, po meni nisu mogli dalje od polufinala konferencije. Ne kažem da mogu ni sada, ali da imaju realnije šanse i da su bolaj ekipa, jesu. Naravno kroz koju sezonu će pucati na nešto više ako se održi ovakav kolektiv u ekipi. Ove sezone jeste možda prerano, fali iskustva, onog pravog playoff iskustva.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 21:39
Uros12 wrote:
Lawson wrote:Volio bi da ih Boston rastavi na proste faktore...samo zbog melo.a koji mi je postao jedan od mrzih igraca!
Karmelo vas je stvorio bre Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 343727 salim se naravno,zasto ga tacno mrzis?Ja cu npr. bas navijati za Denver zbog Galinarija Cendlera Galinarija i ostalih.Pa trebalo bi da navijate za te igrace iako su otisli iz kluba jer su i Amare i Melo uradili mnogo toga za Finiks i Denver.Barem je to moje misljenje.
Mrzim ga zato sto citavu godinu govori kako bi volio u NYK i onda pred trade dedline kaze kako treba biti psihicki jak da se podnese to sto se njemu desava Mad Mad
to je jedan od razloga...a na ovakvim igracima u tradeu sam mu vjecno zahvalan Very Happy Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 03:46
rej madafaka Cool
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 08:47
Boston dobio,matori Ray Ray se pokazao!
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 09:46
skok skok skok skok skok, jednostavno moramo malo vise da idemo na skok ny mrtvi nam je par puta kljucne skokove uhvatio. Ostalo je sve dobro.
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 10:17
Ja mislim da ce KG i J. O'Neal odraditi skok vremenom.Jos ce bolje zaigrati i klupa, a Rondo ce povecati nivo igre kroz utakmice! Ja zadovoljan! Smile
Daba
Daba
Posts : 19
Age : 36
Location : Bijeljina, Republika Srpska - BiH
Phoenix Suns

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 10:38
auuuu steta za nikse, carmelo je sve zajebao u onom faulu u napadu mada je bila malo diskutabilna odluka... heroj rej u sledecem napadu laganini zabija tricu, poslednji napad niksa bez timeouta je bio sarlatanski sa teskim sutem iako su imali dovoljno vremena. Zanimljiva tekma sa malim brojem poena sto vise bostonu odgovara, amare je dobro odigrao ali je tragicar utakmice antoni i bilaps je bio slab. Druga trojka na celu sa maestralnim alenom na ovoj tekmi je dobro odigrala.
Teodosic
Teodosic
Posts : 255
Age : 26
Los Angeles Clippers

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 11:00
Antoni je na kraju sve zajebo...
Uros12
Uros12
Posts : 33
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 11:18
Zaista je bezveze bio onaj zadnji napad,imao je Melo dovoljno vremena nije trebalo toliko da se zuri ali jbga.U sustini ovo je bila dobra igra NY-a jer se videlo da se nece tek tako lako predati(10 razlike u 2/4 ja mislim Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 225983 ).Samo molim Boga da se Bilaps ne povredi,takav igrac uvek dobro dodje bez obzira na sta.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 11:37
Imate vi mnogo boljih sutera za 3 od melo.a neznam koji je qrac on sutao tricu preko dvije ruke jbt!
Isto tako je i kod nas bilo kad je felton preko ruke suto a bilo jos 15 sec do kraja!!! i gallo sam na trici bio!
al jbg to su neke greske koje se cesto desavaju pogotovo u zadnjim trenutcima utakmice...
Samurai
Samurai
Posts : 501
Age : 34
Location : Asgard
Minnesota Timberwolves

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 11:42
Kako je Garnett pederski dekno Douglasa kod one Allenove trojke XD
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 12:21
Billups injures leg, Game 2 status unknown
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 13:00
Boston dobio ovo možda i teže nego što se očekivalo. Dobar otpor Knicksa, no na kraju je to iskustvo presudilo. Ray Ray. Bye



Boston leads series 1-0
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 13:20
Uros12 wrote:Zaista je bezveze bio onaj zadnji napad,imao je Melo dovoljno vremena nije trebalo toliko da se zuri ali jbga.U sustini ovo je bila dobra igra NY-a jer se videlo da se nece tek tako lako predati(10 razlike u 2/4 ja mislim Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 225983 ).Samo molim Boga da se Bilaps ne povredi,takav igrac uvek dobro dodje bez obzira na sta.

Veoma dobro rečeno, kolega. Very Happy
Ne mogu da budem nezadovoljan kada je pristup utakmici bio na jednom Play-off nivou. Nismo se predali, igrali smo hrabro, pametnije nego inače, trudili se u odbrani, pa u njoj uspevali da se ne obrukamo koliko toliko... ostaje žal za pobedom jer nam je falilo malo sreće (mogao je Melo to bolje da reši), ali šta da se radi... Igra i pristup su bili zadovoljavajući, smao se nadam da na ovome nećemo stati. Ne očekujem prolaz, ali sa ovakvom igrom bi verovatno uboli win u Madisonu... Samo da se Chaunceyem nije ništa strašno... U play-offu bi nam stvarno falio takav igrač da se povredi.
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 13:21
Lawson wrote:Imate vi mnogo boljih sutera za 3 od melo.a neznam koji je qrac on sutao tricu preko dvije ruke jbt!
Isto tako je i kod nas bilo kad je felton preko ruke suto a bilo jos 15 sec do kraja!!! i gallo sam na trici bio!
al jbg to su neke greske koje se cesto desavaju pogotovo u zadnjim trenutcima utakmice...
15 sekundi pre kraja iz razloga da ako promasi da mogu faul da prave.
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 14:05
odlicna igra vodili smo gotovo celu utakmicu jedino sto je melo usao u problem sa licnim odmah na pocetku....amare fantastican danas ali opet nama mora neko da presudi bilo pierce ili allen jos uvek ne umemo da sacuvamo prednost a boston je jako iskusna ekipa koja zna kako da igra protiv toga...sve u svemu odlicna igra i mozemo da pariramo bostonu i mozda cak da napravimo iznenadjenje
McGrady01
McGrady01
Posts : 10
Age : 34
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 14:11
Prokleti Allen i njegove proklete trojke.....
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 20:31
melo je mogao i bolje da odigra onaj napad Sad
McGrady01
McGrady01
Posts : 10
Age : 34
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 20:54
Melo je Melo ...
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 21:00
Steta sto su izgubili,Ray Allen po 500-stoti put pogadja za pobedu,da Melo nije tako rano usao u problem sa licnim greskama mislim da bi pobedili,ali i dalje mislim da ce biti gusto do kraja,ako Carmelo Anthony bude bio na svom nivou kao i obicno...<3 Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 3902591786 <3
McGrady01
McGrady01
Posts : 10
Age : 34
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 23:58
I ja se nadam da mogu da naprave iznenadjenje. Ako bude Melo na nivou, a naravno i Amare bice svasta. Go NY!
predator122
predator122
Posts : 96
Chicago Bulls

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Mon Apr 18 2011, 23:59
Njujork je prikazao lepu partiju, pogotovo Amari koji me je prijatno iznenadio, dokazao je da je i dalje veliki igrac uprkos problemima sa formom na kraju sezone, samo sto ako Njujork zeli sansu u plej-ofu mora da im se oporavi Bilaps, on ce mnogo faliti Njujorku ako ne bude igrao
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue Apr 19 2011, 00:21
Melo je zasrao sa ofanzivnim faulom na negdje oko 30 sekundi prije kraja.
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue Apr 19 2011, 08:25
Kako volim Ray Allenove suteve! Very Happy Razz
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue Apr 19 2011, 09:16
To me upravo iznervira...odigraju dobru utakmicu i puste covjeka koji je rekorder svih vremena u trojkama da sutne nesmetano trojku... Mad
Sponsored content

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 2 Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum