NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

+22
West
grozda 3
-the lood-
predator122
Michael Jordan 23
McGrady01
Teodosic
Daba
wlacky
SN10
Uros12
Samurai
ljebac
4 8 15 16 23 42
Strax
LeBron
Durantula T-mac Rose
Mr. Striko
Lawson
Jumpman
4evaStK
Zola
26 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 15 2011, 00:39
Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Bosnyk
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 15 2011, 17:26
Ne znam zbog cega imam osecaj da ce se Boston dobro dobro umoriti dok ne vide drugo kolo playoffa, mislim da bi Knicksi ako nista vise da bar malo preplase boston i doguraju ovu seriju u 6 meceva sto ja mislim da ce se i desiti. Boston 4-2.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 15 2011, 19:07
metla.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 15 2011, 20:00
Maksimalno jedna pobjeda NYK.a Wink
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 15 2011, 23:02
Ovde će po meni Boston imati lak posao. Bez odbrane u playoff je ravno samoubistvu. Knicksi su ovim trejdom samo sebi odmogli. Jeste da imaju nešto iskusniji roster, ali klupu malte ne i nemaju, dok već za pomenutu odbranu nisu čuli.. Ako ne bude metla, Knicksi će uzeti maksimalno 1 utakmicu ili možda 2 ako asocijacija umeša prste, kako to obično biva..
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri Apr 15 2011, 23:57
Samo da imaju boljeg trenera bilo bi drugacije....pa nesto bi se organizovalo i u odbrani,pa i klupa nije bas dno, ima tu po neko da odmjeni umorne zvjezde..ali sa onim idotom umisljenim ocekujem metlu,nervozu i moram priznati bit ce tu trejdova i trejdova kao sto smo i navikli od Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 3902591786
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 02:47
da igramo defense prosli bi boston 1000% kafa
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 07:23
Sto kaze nikjov, najveca rupa u Nju Jorku je D'Antoni. Nikad njegove ekipe nisu igrale odbranu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 08:14
Eh, da je samo odbrana u pitanju. Nisam gledao toliko često Knickse od kada su Anthony i Billups tu, ali 5-6 utakmica je bilo dovoljno da vidim da mi ni u napadu ne možemo da se angažujemo kako bi trebali da bi makar 20% anulirali neigranje odbrane. Tačno se vidi da jedna lopta nije dovoljna (Kenny Smith je govorio kako sa Billupsom na pleju, lopta je u pravim rukama, ali ni ja baš nisam 100% siguran. Već je u godinama, sve mu je teže da igra, a i on je uvek lakše u bolje igrao u ekipama koje su imale timski duh, koje su igrale odbranu i sve radile da pobede), a kada samo tri igrača igraju u napadu a ostali bleje i tu su samo da popune roster i petorku, treba nešto u korenu menjati. Tečnije smo igrali bez Mela i Chaunceya, samo nas je kasnije pomilovao raspored (više utakmica u MSG-u, lakši protivnici u MSG-u koje možemo da dobijemo). I dalje mi je drago što su on i Billups završili u New Yorku jer je ovo tek početak gradnje nove ekipe koja neće biti nimalo naivna. Samo da Walsh i drugovi pametno odigraju onaj deo sa finansijama, pojačanjima, i pravljenjem rostera.
Što se tiče ove serije, već sam rekao šta sam imao. Mi smo ekipa koja mnogo voli da se rastrči po terenu, a kada sa takvom strategijom (to i nije strategija, samo stil igre) uđeš protiv Celticsa, znam da će Doc i ekipa uspeti to da iskontrolišu. Teško igramo protiv Bostona, i sigurno bi bilo lakše da nam je protivnik bio Majami, ali šta je tu je... znamo da ćemo izgubiti u prvoj rundi, i kao da onda to pravi neku razliku?
Da, valja dodati i da će nam Pierce očitati par lekcija, sigurno. Uvek je raspoložen protiv Knicksa, pa posebno u Madisonu (game winner, znate svi).
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 15:12
ajd da je samo pierce raspolozen nego bilo koja zvezda neke ekipe uvek dobro igra u maddisonu kafa
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 21:02
Boston 100% bez Shaq-a u prvoj utakmici.
4 8 15 16 23 42
4 8 15 16 23 42
Posts : 92
Age : 29
Location : Smederevo
Boston Celtics

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 23:23
Kada se po nasem vremenu igra?
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 23:24
U prvom postu imaš sve.
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sat Apr 16 2011, 23:56
5 utakmica Boston.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 10:30
Znači, neće biti toliko gadno u reketu koliko bi moglo XD :

But Boston will be without center Shaquille O’Neal on Sunday and likely longer because of a right calf injury. He tried running before practice on Saturday but stopped when it became too painful.


Samurai
Samurai
Posts : 501
Age : 34
Location : Asgard
Minnesota Timberwolves

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 11:53
Ajmo Knickerbockersi banana
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 13:23
Samurai wrote:Ajmo Knickerbockersi banana

Uros12
Uros12
Posts : 33
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 17:50
Cenim da ce Boston ipak dobiti seriju,ali bice ovo uzbudljiv matchup.Mike No D'Antonijeva taktika je takva kakva je,ali je ipak u timu jedan Karmelo Entoni koji zna da uradi i nemoguce,kao i Stjudemajer koji je nezaustavljiv kad je u dobroj formi.Pored toga je tu i klupa,npr. Daglas zna da super igra iako je pre bio skoro pa beskoristan.Ipak,Bostonova velika trojka je nesto o cemu ni ne treba trositi reci,plus imaju Ronda,dobre rezerve,jedino pozicija centra,ali ni NY nije tu mnogo bolji(Jerfiz jednostavno nije za tu poziciju a Turijaf zna da igra dobro ali nije to to).Na kraju mislim da ce biti Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 433928 4-2 Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 244280
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 19:04
Volio bi da ih Boston rastavi na proste faktore...samo zbog melo.a koji mi je postao jedan od mrzih igraca!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 19:05
Ja zbog jednog drugog igraca bi voleo isto to Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 132349
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 19:06
SN13 wrote:Ja zbog jednog drugog igraca bi voleo isto to Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 132349
Amare??
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 19:07
o da Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 132349
Samurai
Samurai
Posts : 501
Age : 34
Location : Asgard
Minnesota Timberwolves

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 19:35
Dont hate the playa, hate the game XD
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 19:45
Samurai wrote:Dont hate the playa, hate the game XD
Hate the person that brought him to the team Razz Razz
Uros12
Uros12
Posts : 33
New York Knicks

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Sun Apr 17 2011, 21:09
Lawson wrote:Volio bi da ih Boston rastavi na proste faktore...samo zbog melo.a koji mi je postao jedan od mrzih igraca!
Karmelo vas je stvorio bre Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round 343727 salim se naravno,zasto ga tacno mrzis?Ja cu npr. bas navijati za Denver zbog Galinarija Cendlera Galinarija i ostalih.Pa trebalo bi da navijate za te igrace iako su otisli iz kluba jer su i Amare i Melo uradili mnogo toga za Finiks i Denver.Barem je to moje misljenje.
Sponsored content

Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round Empty Re: Boston Celtics vs New York Knicks - EAST 1st Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum