NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

+12
Jaz
SN10
Mr.Big Shot
jocamelo7
dr Hofmann
Legolas
SrbijaDoTokija
Ol' Dirty Bastard
Nele
Strax
Mr. Striko
Jumpman
16 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Thu Apr 16 2015, 17:37
Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Lac-sa
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 18 2015, 17:10
Ovo je serija koju bi mogla da odluci nepostojeca klupa Klipersa.
Osim Dzamala, koji je u upitnoj formi, oni nemaju igraca koji bi mogao da im donese kvalitetne minute na ovom nivou kosarke. Big Baby Davis? Rivers? Hedo? Hawes? Spencer Hawes je dobio jako velike pare, ako se dobro secam oko 5 miliona, a igra jako lose. Koliko se secam, na pocetku sezone je govoreno o njemu kao nekoj stretch opciji i rezervnom visokom koji ce konacno drzati nivo igre kada se Blejk i DeAndre odmaraju. Ali nista od toga...
Doc ce morati da jase startere jako puno ako misli da nekako iscupa prolaz. Ali sam je za to kriv. Ne mozes da budes i GM i trener. Ne znam, on je meni najprecenjeniji trener u ligi.
Polke je u 5 najboljih igraca lige ove godine. Covek rastura. Vukao je ekipu dosta dugo bez Grifina i nema potrebe trositi reci da bi se iskazao njegov kvalitet i njegov uticaj u igri. Imace paklen posao sada jer verujem da ce ga vecinu vremena cuvati Kawhi. Mislim da je dorastao ovom izazovu i da ce odigrati na vrhunskom nivou. On mora da dobije ovu seriju. Niko drugi ne moze.
Prednost Klipersa bi mogli biti visoki igraci. Procitao sam nesto o tome kako je Spliter povredjen i da se ne zna da li ce igrati od pocetka serije. To bi Kipersi mogli da iskoriste da ostvare neku razliku u skokovima i da uspostave dominaciju u reketu. Mada, ako Popovic resi da hakuje DeAndrea i ako ovaj bude sutirao penale kao botina ovo sve moze lako pasti u vodu. Blejk ce morati veliki teret da izvuce i ocekujem da ce konstantno igrati po 40+ minuta pogotovo ako budemo imali neizvesne utakmice. A i red je vise da odigra muski.
Barns im je opet ziv ali nadao sam se da ce ipak dovesti neko bolje krilo od njega. Igra on dobro, pogadja u nekim solidnim procentima, igra OK odbranu ali ipak im na boku treba neki rasniji igrac. Pogotovo u ovoj seriji zbog Kavaijevog napretka u napadu.
Redik je odigrao jako dobru sezonu i ne sumnjam da ce odigrati dobar plejof. Bice zanimljivo gledati njega i Denija Grina kako jure jedan drugog celu utakmicu. Very Happy
I to je to. Odlicna prva petorka, roviti Dzamal i ostatak ekipe koji nije dorastao nekom visem nivou igre. Da li mogu sa sest igraca da izbace San Antonio? Tesko. Ali ja se nadam i navijam za njih.

San Antonio je prespavao 75% sezone. Sad pred kraju su dali gas i pokazali koliko dobro mogu da igraju. Sve se to poklopilo sa povratkom Parkera u zivot. Dok je on kuburio sa formom, cela ekipa nije igrala dobro. Kako se on povratio ekipa je zaigrala bolje. Timi opet igra vrhunsku sezonu. Deni Grin takodje. Kawhi je za klasu iznad cele ekipe. Stvarno, covek je igracina. Pored vrhunske odbrane i trojke iz ugla dodao je i kreatorsku komponentu igre i sada stvarno deluje zastrasujuce. Velike probleme ce praviti Klipersima i ne znam ko njega tamo moze da spreci da radi sta hoce na terenu. Pitanje je koliko Barns moze da ga uspori.
Problem ce im biti ako Spliter ne bude igrao. Koga imaju umesto njega na centru? Erona Bejnsa? Ne verujem da on moze da se nosi sa Grifinom i DeAndreom. 
Najveca prednost Sparsa je trener. Popovic je mnogo, mnogo, mnogo bolji trener od Riversa i ne smem ni da zamislim sta ce da mu radi kada Dok uvede rezerve u igru. Ocekujem da DeAndre propusti svaku zavrsnicu utakmice jer ce ga Pop hakovati samo tako.
Opasni su mi Sparsi. Ne volim ih uopste ali imam neko strahopostovanje prema njima i mislim da ova sesta pozicija ne znaci nista. Cak i da im nadjes neku manu i da pokusas da je iskoristis, Pop to moze da sredi jako brzo.


Navijam za Kliperse ali ne znam da li mogu da urade nesto vise. Od srca cu navijati za njih zbog Polketa ali tesko da mogu da dobiju ovu seriju. Zao mi je sto ce mu, verovatno, jos jedna sezona proci ovako. Najveci krivac za to ce biti GM Dok Rivers.

Prognoza: LA Clippers(2) - San Antonio(4)
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 18 2015, 17:21
Ali ipak u Clippersima igra covjek sa najboljim procentom u istoriji NBA posle Wilta
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 18 2015, 17:38
Polke se inače ne provodi dobro protiv Sparsa i ne znam koliko će ovoga puta moći, ali je činjenica da je potrebno da baš dooobro povuče ako Klipersi planiraju da urade nešto. 

Sparsi su mašina za mlevenje mesa u poslednje vreme, ali je i LAC digao formu, tako da se nadam nekoj majstorici.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 18 2015, 18:40
Prosuce ih Clippersi(babun argumenti).
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 18 2015, 23:10
Nemamo mi sansu braco.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 18 2015, 23:20
dobijate baky garantujem ti Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round 609485
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 07:15
Unakazili smo ih odbranom, pre svega u trecoj cetvrtini. U napadu smo odradili svoje i to bi bilo to. Dzamal x faktor sa klupe, Dok je nasao lepu rotaciju i cini mi se da se samo jednom desilo da niko od "velike trojke" nije bio na terenu. Sada jako oprezno u drugoj tekmi, jer se videlo sta moze da se desi kad nismo 100% fokusirani na odbranu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 08:15
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 11:14
Sad ili nikad je ovo za Clipperse.Otud ona moja prognoza 4-0  kafa
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 11:20
Mogao si da rizikujes sa prognozom i da kazes 4-1 Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round 609485

Istina, Dzordana mozemo da zadrzimo samo uz mnogo odricanja i sa njegove i sa nase strane. Nisam ove sezone uopste pisao o takvim stvarima, cenim da to niko ne bi citao Laughing
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 11:21
citacu ja baky sta god treba
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 12:51
Svaka im cast na pobedi. Vidim da su drzali prednost konstantno od kako su se odlepili. Ajmo jos tri pobede. Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 13:30
Jaz wrote:Mogao si da rizikujes sa prognozom i da kazes 4-1 Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round 609485
Veca je kvota na 4:0 kafa
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 16:36
Idu 4 u nizu,na zahtjev Angele Merkel pustili smo jedan meč.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 20 2015, 22:35
Sad pogledao mec, treca cetvrtina presudila. Bice ovo haos serija, Klipersi opasno nalozeni mogla bi ovde da presudi prednost domaceg terena
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Thu Apr 23 2015, 07:33
Veliki Greg Popovic je usrao svoj tim Hack-a-Jordan taktikom, a onda je nas usrao veliki Blejk Grifin izgubljenim loptama u kljucnim trenucima.

Ovo ce jako skupo da nas kosta.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Thu Apr 23 2015, 07:58
Hladnokrvnost Petija Milsa je odlucila ovaj mec.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Thu Apr 23 2015, 09:37
Vama je jako dobro ispalo sto Parker i Djinobili nisu igrali na kraju. I sto smo mi glupi.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Thu Apr 23 2015, 11:04
auu toliko rupa u odbrani na kraju bilo od strane Clipsa... strasno...
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Thu Apr 23 2015, 20:18
Koliko smo bili očajni u zadnjoj četvrtini,na +8 smo počeli praviti faulove na Deandreu i ovaj kad promaši 2.bacanje bude ofanzivni skok ali srećom nismo kažnjeni.Zna li neko koliko će Parker biti out?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 25 2015, 04:22
Ne znam da l' mozemo jadnije da igramo. Odvalice nas.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Sat Apr 25 2015, 13:34
Odrzali cas kosarke Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 27 2015, 00:15
Vrhunska utakmica Klipersa. Ovako se dobija utakmica u gostima. Clap
Polke i Grifin su bili maestralni. Redik isto odigrao jako dobru utakmicu. Dobili su odlican doprinos sa klupe od Kroforda i Riversa. Big Bejbi odigrao strasnu odbranu.
Jahao je Dok puno Grifina, Pola i Redika ali ne moze drugacije.
Ovo je najbolja serija.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Mon Apr 27 2015, 00:46
Prskaj?
Sponsored content

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum