NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

+14
Legolas
SN10
West
dovlonja6
Strax
Mr.Big Shot
Mr. Striko
4evaStK
jocamelo7
nemanjako
dr Hofmann
LeBron
Yoker87
Michael Jordan 23
18 posters
Go down

Ko dobija seriju?

17 - 89%
2 - 11%
 
Total Votes: 19
 
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 05:17
Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Lacmem


Last edited by Sugar on Sat May 04 2013, 13:41; edited 6 times in total
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 09:55
Evo i, po misljenju mnogih, najneizvesnije serije u ovoj rundi. Repriza prosle godine a mislim i da ce ishod biti repriziran.
Zna se vec sve o ovim ekipama. Jedni su letaci, koji gledaju da ubrzaju igru i zele da sto vise urade u kontrama. Drugi su jedna od najmrtvijih ekipa za gledanje u celoj ligi. Ako ne i najmrtvija. Ali su jaki kao zemlja.
Bice ovde odlicnih duela. Conley bi mogao da pruzi dosta protiv Polketa, ali ipak bi Polke trebalo da bude teg koji ce da prevagne na stranu Klipersa.
Jako bitan ce biti frontcourt duel. DeAndre i Blejk su fizicki ispred Gasola i Rendolfa ali su ovi tehnicki bolje potkovani i cini se da bolje saradjuju. Videcemo sta ce da prevagne.
Klupa Klipersa je jaca i trebalo bi, mozda ne u tolikoj meri kao u regularnoj sezoni, da pravi razliku.

Ne znam kakva bi ovo mogla serija da bude za gledanje, nadam se da ce biti pristojna. Bojim se da bi Memfis mogao ovo da umrtvi maksimalno. Ali opet, sa druge strane je najatraktivnija ekipa u ligi. Uglavnom, bice jake, muske, kosarke.
Ipak bih sansu dao Klipersima. Navijam za njih i mislim da bi trebalo da prodju. LAC 4-3.


Edit: Ipak LAC 4-2. Very Happy


Last edited by Nemanja LeBron on Fri Apr 19 2013, 11:06; edited 3 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 10:17
Ja mislim da cemo dosta lakse izaci na kraj sa njima nego prosle sezone. Homecourt + dosta bolja klupa nego prosle godine + nece toliko zavisiti od Del Negra + konacno su svi zdravi. Uz to smo ih i dobili u gostima u subotu u pravoj plej-of atmosferi. Bice dobra serija svakako, vise ce Memphis da diktira tempo, to je vec sad sigurno.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 11:25
Pa i ja se slazem sa Jazom. Mislim da ce mnogo lakse ove godine da ih prodju iz vise nekih razloga. Cudan nacin je vodjenja menadzmenta ove ekipe i nije bas ideja da se pred PO prave tumbacije u ekipi bas zdrava. Memphis je nekako amaterski sastavljan iz iskljucivo defanzivnih igraca. Sto je ok ali ne dovoljno. Stalno kruze price koga ce da otjeraju. Stalno prave neke trejdove na svoju stetu i stalno unose neku negartivnu atmosferu. Nije mi jasno ali ajde. Mozda je to samo fora. Cool
Ja cu i pored svega navijati za realno goreg. Go Grizzlies banana2
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 11:48
grizzlies all da way kafa bice zajebano i nijanse ce odlucivati. ni memfis uopste nema klupu za bacanje, a to niko ne istice ne u prvi nego u deseti plan. bayless koji moze da eksplodira sa trojkama svakog momenta (vrhunski kraj sezone je imao) a nije da ima ko da ga cuva.. ed davis sa klupe isto, kvinsi sa njegovim trojkama iz coska, stari lisac duling koji zadnjih 5 godina nije usao ispod linije 7, 25 Laughing iako ga obozavam, mislim da ce dzamal usrati ovu seriju pun gas pored tonija..
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 12:27
Zaista se nebih usudio ovu seriju da prognoziram ali bice gusto u to sam siguran.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 12:39
Može ovo baš fajterska serija da bude. Ako Memfis nametne sporu košarku, očekujem da Polke dođe do izražaja.

U svakom slučaju, sve mi miriše na sedmu utakmicu, pa kud pukne Very Happy
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 14:01
Bit će vrlo gusta ovo serija kao i prošle sezone, ipak očekujem da Clippersi prolaze. Ali ako stave Allena na Paula... jako teška serija za prognozu, najbolji susret 1. runde definitivno.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 14:21
Nije Memfis los uopste, mozda i najsugavija jaka ekipa, nemtnu taj neki kurac od igre skroz umrtve tok igre, tesko ce jako biti, mislim da ce mnogo zavisiti od Polketa i da ce on morati u skoring mod.
Jako me zanima kako ce se Grifin pokazati posto mislim da ce igrati fizicki sa njim, sad cemo videti koliko je jak u glavi, klupa Klipersa ce takodje morati da pokaze sad koliko stvarno vredi.
Ne mogu da prognoziram tacan rezultat, ali voleo bi da ode u sedmu utakmicu i onda show Very Happy
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 15:07
Jos jedna od dosta neizvesnih serija ove godine Very Happy Bice jako tesko,ali ipak LAC 4:2
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 17:40
Jacu klupu ima LAC + Polke Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round 757454
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 19:44
4evaStK wrote:najsugavija jaka ekipa


Upravo to. Pravi opis ove ekipe.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 20:23
Bice dobra serija,vjerovatno i sa malo tenzija na parketu,ali mislim da ce Clippersi proc na kraju jer su kompletnija ekipa od Memphisa.Da bi Grizzliesi dobili ovu seriju,moraju imat maksimalan ucinak od "velike trojke" plus bi neko iz drugog plana morao da iskoci.LAC 4-2.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat Apr 20 2013, 11:27
Po glasanju ispade da je jedino ovde jasno ko prolazi. Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sun Apr 21 2013, 07:16
Ajmo nazad u sumu, medvedici. kafa Koja je to antikosarka, ja ne mogu recima da opisem. Odvratan klub, odvratni igraci, Randolph se tukao sa Griffinom, nista drugo ga nije zanimalo na ovoj utakmici. Hollins isto pokusava nekim pickastima metodama da ih vrati u igru, ma jadni su. Nadskakali smo ih samo tako, Bledsoe je sabio, ali SABIO na oba kraja terena, Polke je poentirao kad je trebalo, klupa opet napravila razliku. Nisam se nadao bas ovakvoj dominaciji, ali ajde, tek je prva tekma bila. Samo oprezno u drugoj.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sun Apr 21 2013, 12:06
Bas kao sto je ocekivano, Griffin ne moze na kraj izaci sa Zekom ali Polke i klupa odlicni
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sun Apr 21 2013, 12:43
Koliko je dobar kraj intervjua sa Polketom i Griffinom Laughing
dovlonja6
dovlonja6
Posts : 623
Age : 28
Location : Elkins, WV
Los Angeles Clippers
http://www.twitter.com/vlad1milo

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sun Apr 21 2013, 14:19
Ne znam zašto svi govore da će ovo biti serija za sedam utakmica, kad sam ja UBEĐEN da će se ovo završiti 4-1 u korist Klipersa. Ne zbog toga što navijam za njih nego ima previše faktora koji su na stani klipersa (homecourt, klupa, polke, atletizam...). Uostalom u odnosu na prošlu sezonu smo dosta popunjeniji na svim pozicijama i pre svega nemamo povređene igrače što je presudno za neki dalji domet u PO.

Što se tiče GAME1, odvratni Memfis i njihova košarka. Zanimljivo da su Klipersi imali samo jedno kucanje i to u poslednjoj četvrtini čini mi se. Ipak na kraju je kvalitet prevagnuo. Ponavljam Klipersi u 5 tekmi, lagano. kafa

btw intervju je bio baš mrtav, do poslednjeg pitanja Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 12:25
http://www.nba.com/2013/news/04/21/blake-griffin-zach-randolph-playoffs.ap/index.html?ls=iref:nbahpts
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 14:29
njih dvoje ako nastave da se boksuju a ne da igraju kosarku mogu oboje da presede ovu seriju..
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 14:36
To je i meni palo na pamet, potpuno su nepotrebni u takvom izdanju.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 14:40
mislim zek je sve poceo kao i uvek a ovaj neiskusan pa se popalio i krenuo da mu vraca..
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 23:10


Bananaa
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 09:18


Veliki igrač.
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 09:33
CP3 dovoljno reci
Sponsored content

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum