NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

+13
SN10
D.Rose25
dr Hofmann
Nele
Yoker87
kvozi
Michael Jordan 23
Sky
Strax
nemanjako
Fuckam
GeorgeGeorgiev
Jumpman
17 posters
Go down

Ko dobija seriju?

12 - 57%
9 - 43%
 
Total Votes: 21
 
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 05:16
San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Saslal


Last edited by Sugar on Mon Apr 29 2013, 09:21; edited 4 times in total
GeorgeGeorgiev
GeorgeGeorgiev
Posts : 4
Age : 24
Location : Macedonia
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 07:20
Pobjeda Lakersa 4:3 Smile
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 10:39
GeorgeGeorgiev wrote:Pobjeda Lakersa 4:3 Smile

Moglo bi ovo da se desi.
Svaka cast San Antoniu ali izgleda mi kao da su krenuli da popustaju kako se regularna sezona priblizavala kraju. Skolovana je to ekipa, sa odlicnim trenerom ali nisu mi sigurni nikako. Ne znam zasto. Parker vuce neku povredu, Djinobili je vise povredjen nego zdrav, ne znam ni da li ce igrati uopste.
Timi igra kao u najboljim danima ali bez stoprocentnog Parkera i Djinobilija, to nije taj tim. Ostatak ekipe mi nije plejof kalibar. Pogotovo kada bi najvise trebalo povuci. Doveli su MekGrejdija, bice zanimljivo videti sta on moze da donese.
Uopste ih ne smatram favoritima u ovoj seriji, a posebno ne na Zapadu.Mozda gresim, ne znam. Nisam do sada vidjao ovakva misljenja, uglavnom ih svi vide kao powerhouse.
Sto se tice Lejkersa... Sta reci? Nema glavnog igraca a i Nes je kilav. Da je tu Kobi, bio bih ubedjen da ce da puknu San Antonio. Ovako, bice ludacki tesko. Mozda i nemoguce. Fanove Lejkersa raduju odlicne igra Dvajta i Gasola. Shvatili su da moraju da grizu da bi makar donekle nadomestili Kobija.
Ja navijam za Lejkerse u ovoj seriji, ne znam ni sam zasto. Nema nikakvog smila, ali eto... I uzdam se u Dvajta. Da nastavi da pokriva sve u odbrani i da igra makar solidno u napadu. Sparsi nemaju neku gromadu u reketu preko koje on ne moze nista u postu.
Ogranicene su ekipe zbog povreda. Nekako je San Antonio kompletniji, ali ako se Nes vrati bice svasta. Ovako ce rezervisti Lejkersa morati da vuku jos vise a ne znam da li su u stanju.

Ne znam sta bih ovde prognozirao. Moze da se desi svasta. Evo ovako navijacki: LAL 4-3.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 11:35
4-0 za sparse eventualno 4-1. djinobili je verovatno i mogao da se vrati toko regularne ali nije bilo razloga za rizik. lenard i diao su predobri igraci, spliter isto ume jako dobro da odigra kad treba.. meni ce ovde sve osim metle ili eventualno jedne pobede lejkersa biti cudo..

The author of this message was banned from the forum - See the message

nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 12:07
Nemaju Lejkresi snagu da izdrze dugacko sa Spurs-ima i sa Kobijem a kamoli bez . Svakako zelim da vidim dobru borbu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 12:40
Sa Kobijem bi bilo lomljave, ovako očekujem 4-1 ili 4-2 u vr glave za Sparse.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 13:55
4-1 za Spurse, njihova vanjska linija predvođena Parkerom i klupa su velika prednost pred Lakersima.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 14:11
Pa tako, rekli ste vec sve realno kako bi trebalo da bude, ja mislim da cemo dobiti bar jednu utakmicu u Staplesu, ostalo su porazi, 4-2 jedino ako se Nash i Jordan vrate kao sto su najavili, tesko jako igramo u napadu to se i videlo od kad je Kobi pao, jebiga nije lako nadoknaditi 27 poena po mecu i tu njegovu mogucnost da sam sebi namesti sut, ovako cemo probati Orlando 2009 fazon, in-out igra kroz Dwighta i Gasola, ako ce da skupljaju na njima loptu izbaciti trojkasima pa sta bude Smile
Ja se potajno nadam nekom iznenadjenju ovde, ali necu previse da ocekujem da se ne bi posle razocarao, i ovako je ova sezona takva kakva jeste, taman kad mislis da se stvari popravljaju neko se povredi i sve ode u kurac, kao da smo ukleti Very Happy
4-3 San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round 2700081870 zesce navijacki Navijacica Navijacica Navijacica
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 14:52
Spursi godinama,odigraju jako dobro regularnu sezonu,i kada se priblizava kraju sve losije i losije igraju.Kao da u play-offu stanu sa svojom igrom.Jedan od razloga su i godine verovatno.Ali ipak,ocekujem pobedu od 4:2.Moze biti ovde velikih iznenadjenja,Ali bez Kobija mislim da LA,ne moze preko njih.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 14:53
Da, posto su se prosle godine raspadali do 3. tekme finala Zapada.
kvozi
kvozi
Posts : 10
Memphis Grizzlies

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 17:08
Dvije sezone prije izgubili od grizzliesa koji su prvi put u povijesti ušli u playoff i pretprošle pokupili metlu od SUNSA
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 17:37
4:3 za LAL, onako navijacki Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 19:46
Sugar wrote:4-0 za sparse eventualno 4-1. djinobili je verovatno i mogao da se vrati toko regularne ali nije bilo razloga za rizik. lenard i diao su predobri igraci, spliter isto ume jako dobro da odigra kad treba.. meni ce ovde sve osim metle ili eventualno jedne pobede lejkersa biti cudo..

Dijao ne igra.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 19:49
da, sad videh da su mu produzili oporavak za plus dve nedelje :/


Last edited by Sugar on Fri Apr 19 2013, 21:51; edited 1 time in total
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 19:59
4-2 onako realno
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 20:13
4-1 Spurs.
D.Rose25
D.Rose25
Posts : 852
Location : Windy City
Chicago Bulls

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 19 2013, 21:51
Da se Kobe nije povredio, rekla bih da Lakersi idu dalje, ali ovako ne verujem.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Sun Apr 21 2013, 23:58
Slabooooo slabo slabo je ovo jako, i jadno, odbrana u par navrata i lici na nesto, ali napad, malo je reci tuga....
Ovde ide metla, jedino ako nas ne usere bas jednu utakmicu da ovi botovi poput Meeksa, Morrisa bar pogode nesto, i Pau da prestane da sutira jumpere i smesti svoju bulju u reket.
Nash je igrao ali kao i da nije, imao je jako lepe otvorene suteve, ali jednostavno nije pogadjao.
Dwight jedini odlican...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 00:11
nash mi je bio kriminalan kad je bacio floater..i jedva pogodio mrezicu..imao je doduse onaj jedan lep ulaz sto je zavrsio na drugi obruc ali sem toga,bledo jako. Gasola necu ni komentarisati
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 00:17
rutina.. sparsi sa poa gasa a lejkersi ne verujem da mogu nesto bolje od ovoga veceras
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 03:07
Bas to jbt.Spursi i nisu odigrali neki mec,skoro pa bi reko da si bili ispod nekog prosjecnog nivoa.Lakersi imaju previse hendikepa.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 10:38
Ja sam bio ubedjen da ce Pau i Hauard moci da donesu pobedu ako ostatak ekipe odigra solidno. Ali ne ide...
Cak su i Pau i Dwight dosta gresili. Njih dvojica deset izgubljenih. Artest nista, vola nije mogao da ubode. Dzejmison nije ni igrao puno, gotov je on. Nes se ispromasiovao kao budala. I samo tri asistencije za njega... Jeste da ga muci ona povreda ali da on uzme toliko suteva i da podeli tako malo asistencija... :S
Lose kretnje u napadu, bez nekih efektivnih akcija. Lose. Jos su nekako i uspeli da se drze u igri skoro celu utakmicu. Ali, kako se priblize na 4,5,6 razlike, tako Spursi odu na 12-13 za minut. Kao da su ih zezali...
Ovamo Djinobili pokazuje koji je doktor, Timi i Parker solidni, ostatak ekipe odigrao pristojno i dobili.

Grdno sam se prevario sto se tice Lejkersa. Jeste da je ovo bila samo prva utakmica, ali ako nisu dobili prosecni San Antonio, nece moci nista kada ovi zaigraju malo bolje.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 10:46
Realno kad Kobi nije tu nema ko ni da igra
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 14:57
Malo smaraju sa Kobijevim tvitovima.......... Ne radi se vise o njemu, treba pisati o ovom duelu, koga briga sta ovaj tvituje.
Sponsored content

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum