NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

+15
Blazers Boy
Mr. Striko
4evaStK
Jumpman
Zola
Lawson
Strax
Nele
Mr.Big Shot
SN10
West
Jaz
Yoker87
PETROforever
LeBron
19 posters
Go down
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:02
komentari po fejsbuku i tviteru su tuzni u najmanju ruku

veliki harden btw. 

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 10615637_357137711116454_3351214205288678039_n
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:05
Al zato nam je šuknuo 20+ poena eheh
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:13
Najjace mi je bilo kada pisu kako nasi igraju srcem, igraju za svoju zemlju i jedni za druge i kako smo mi TIM. A ne kao Amerikanci, dosli da igraju za pare. Nema kod njih zajednistva i tima. To je skup pojedinaca.
I gomila tako uzasno glupih postova i komentara. Znaci zivot mi se smucio za ova dva dana citajuci takve gluposti. Samo smo mi patriote i samo nasi igraci cene jedni druge. Samo kod nas se igra za svoju zemlju srcem. Samo mi, samo u Srbiji.

Gomila ljudi je bila ubedjena da mi dobijamo, da cemo da zatvorimo Amere, da nece moci da disu. Mi igramo takticki, nas trener je bolji od njihovog, Ameri ne igraju odbranu.
I sad su nam steroidi krivi. Strasno...


Ja sam uzivao u nasem nastupu. Pokazali su momci karakter. Najvise mi se svidelo kada je Jovic bacio alley-oop Stimcu. Pokazali su da su pobedjeni rezultatski ali da nisu pobedjeni u dusi. I u tome je najlepsa stvar.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:24
Najvise mi se svidelo kada je Jovic bacio alley-oop Stimcu

ne znam da li sam se nekad toliko prevario za nekog igraca kao za Jovica..covek je car totalni Very Happy
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:36
1. psihicka prednost (momci koji svake godine igraju playoff utakmice znaju sta je pritisak i ovo im nije sigurno najbitnija utakmica u karijeri)
2. fizicka nadmoc (ekipa koja trci 40 minuta bez obzira da li je primila pre toga bacanje, and1, tricu itd..)
3. kajri irving 

jeste naduvana prica o steroidima, ali ritam koji ovi igraci postizu u NBA ne moze da se postigne bez suplemenata koji se ne koriste u Evropi. nemojte me pogresno shvatiti, ne kazem da nisu zasluzili posteno, ali... to vam je kao da igrate vice city sa siframa, pomucili ste se, presli ste ga, ulozili ste trud, ali ipak se ceni onaj koji nije kucao "leavemealone".

i pre svega ovoga treba ustati i napraviti jedan duboki naklon SVIM momcima i celom strucnom stabu na celu sa Saletom na jednom profesionalnom odnosu prema igri i prema protivnicma, na jednom zrelom stavu i rasudjivanju tokom same igre. posrali su se u usta pola drzave, ukljucujuci i mene i neka su, gutam govna i drago mi je, nikad sladja nisu bila.
ziveli.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:37
svaka cast momcima, niko ovo nije ocekivao. odlican temelj za buducnost. Clap Clap Clap
fale dva sutera i bice sve to dobro. i dalje mi nije jasno da li su se sad kvalifikovali za olimpijadu ili tek treba preko evropskog, svako govori drugacije.

a smejte se hardenu dokle god, lik je sabio utakmicu. prva utakmica koju je i odigrao sa malo motiva. 
Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Oq1y8BM
a onaj vas veliki mvp sveta, nba, nhla, nfla, davis se video nije posle grupne faze bukvalno Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 536696734 malo hejta za kraj, pozz
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:41
moraju preko evropskog da se kvalifikuju
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:43
Miroslav Raduljica had one more thing to say: “We are just building a team, we went step by step and this is what we did. I am very proud for my teammates and coach. And we may lost the final, but my beard is still better than Harden’s”.


bog
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:44
Pa da, samo prvak sveta ide na Olimpijadu. Po mom misljenju glupost, trebalo bi makar i drugi finalista da ide.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 00:45
LeBron wrote:Pa da, samo prvak sveta ide na Olimpijadu. Po mom misljenju glupost, trebalo bi makar i drugi finalista da ide.

slazem se, glupost i to malo zesca...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 02:08
Clap

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Bxh6F4rCIAAIkjb
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 09:28
LeBron wrote:Najjace mi je bilo kada pisu kako nasi igraju srcem, igraju za svoju zemlju i jedni za druge i kako smo mi TIM. A ne kao Amerikanci, dosli da igraju za pare. Nema kod njih zajednistva i tima. To je skup pojedinaca.
I gomila tako uzasno glupih postova i komentara. Znaci zivot mi se smucio za ova dva dana citajuci takve gluposti. Samo smo mi patriote i samo nasi igraci cene jedni druge. Samo kod nas se igra za svoju zemlju srcem. Samo mi, samo u Srbiji.

Gomila ljudi je bila ubedjena da mi dobijamo, da cemo da zatvorimo Amere, da nece moci da disu. Mi igramo takticki, nas trener je bolji od njihovog, Ameri ne igraju odbranu.
I sad su nam steroidi krivi. Strasno...


Ja sam uzivao u nasem nastupu. Pokazali su momci karakter. Najvise mi se svidelo kada je Jovic bacio alley-oop Stimcu. Pokazali su da su pobedjeni rezultatski ali da nisu pobedjeni u dusi. I u tome je najlepsa stvar.

Ovo prvenstvo jesmo pokazali najveće srce, muda i karakter.

Što se Amera tiče, njima je ovo samo odrađivanje posla. Spremanje za novu NBA sezonu, borba za reputaciju (u prevodu, jači ugovor) i dokazivanje. Vrhunac kurcobolje njihovog naroda je Indijanapolis 2002., kada je u četvrtfinalu u hali bilo jedno 3 puta više naših navijača nego domaćih. Da ne pričam o otkazima superstarova...
I čak i kao takvi, za klasu su iznad svih (ne znam kako bi Španci prošli), i potpuno su zaslužili ovako ubedljivo zlato.

Što se naših tiče... ALAL VAM VERA MOMCI!!! Srebro kao zlato!
Večeras doček kako dolikuje šampionima!


Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 09:38
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 10:30
Strax wrote:
LeBron wrote:Najjace mi je bilo kada pisu kako nasi igraju srcem, igraju za svoju zemlju i jedni za druge i kako smo mi TIM. A ne kao Amerikanci, dosli da igraju za pare. Nema kod njih zajednistva i tima. To je skup pojedinaca.
I gomila tako uzasno glupih postova i komentara. Znaci zivot mi se smucio za ova dva dana citajuci takve gluposti. Samo smo mi patriote i samo nasi igraci cene jedni druge. Samo kod nas se igra za svoju zemlju srcem. Samo mi, samo u Srbiji.

Gomila ljudi je bila ubedjena da mi dobijamo, da cemo da zatvorimo Amere, da nece moci da disu. Mi igramo takticki, nas trener je bolji od njihovog, Ameri ne igraju odbranu.
I sad su nam steroidi krivi. Strasno...


Ja sam uzivao u nasem nastupu. Pokazali su momci karakter. Najvise mi se svidelo kada je Jovic bacio alley-oop Stimcu. Pokazali su da su pobedjeni rezultatski ali da nisu pobedjeni u dusi. I u tome je najlepsa stvar.

Ovo prvenstvo jesmo pokazali najveće srce, muda i karakter.

Što se Amera tiče, njima je ovo samo odrađivanje posla. Spremanje za novu NBA sezonu, borba za reputaciju (u prevodu, jači ugovor) i dokazivanje. Vrhunac kurcobolje njihovog naroda je Indijanapolis 2002., kada je u četvrtfinalu u hali bilo jedno 3 puta više naših navijača nego domaćih. Da ne pričam o otkazima superstarova...
I čak i kao takvi, za klasu su iznad svih (ne znam kako bi Španci prošli), i potpuno su zaslužili ovako ubedljivo zlato.

Što se naših tiče... ALAL VAM VERA MOMCI!!! Srebro kao zlato!
Večeras doček kako dolikuje šampionima!


+1

P.S. Javite se ako dolazite u BG na docek
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 10:33
Svaka cast! Cestitke za medalju koju ste osvojili vise nego zasluzeno. Sad vam ostaje da zadrzite ovu aromu i da harate Evropom u narednom periodu. Sto se tice Amerikanaca ...nista novo, nista neobicno.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 10:50
Inače Striko... nije loš taj Teo, a? Very Happy
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 11:17
LeBron wrote:Gledam po fejsu, steroidi su pobedili. Pa gde ima da se kupe ti steroidi za sutiranje trojki?

Al' baš...što kaže SN10 baš su tužni komentari na FB...ja čitam i ne verujem, ljudi ugazili sve u proseku po 33 razlike bez najvećih zvezda i sa najmlađim timom na SP ali opet se omalovažava taj uspeh.

Koliko smo mi nerealan narod....

Sve čestitke za Amere....što se mene tiče, ako budu igrali ovako, neka osvoje svako SP i svake OI u narednih 30 godina.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 12:24
Strax wrote:Inače Striko... nije loš taj Teo, a? Very Happy

Odigrao je fenomenalno. Sto se mene tice bez greske. Podredio se kolektivu i na sve je prenio taj duh. Kapa dolje. Neka sam pogrijesio nije mi zao.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 12:42
Čak je i mene iznenadio koliko je zrelo odigrao. Uozbiljio se, igrao timski, energičnije, a uz sve to ga je služio šut. Ja sam manje-više znao da je u poslednjih godinu, dve polako počeo da se upoznaje sa rezonom, ali nisam očekivao da će toliko zrelo odigrati.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 15:40
Meni se posebno svidja sto je toliko napadao kos, a ne samo da se zavrsava sa trojkom, ne secam se da je sjebao nesto kad god je isao na prodor, a isao je cesto.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 15:54
Samo da mi sad kao narod ne poletimo nesto sa ocekivanjima. Nije ovo ni skroz realan uspeh ako cemo iskreno da govorimo. Da se ne ocekuje sad zlatna medalja na evropskom dogodine pa da se razocaramo.
Imamo jako dobru ekipu, bice jos bolja ako budemo zdravi, ali ipak ne bi trebalo da se poleti.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 16:06
pa evo realno gledano, da li ti mislis da vec sada 80% nacije ne ocekuje zlato na evropskom? Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 16:08
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 16:23
Sugar wrote:pa evo realno gledano, da li ti mislis da vec sada 80% nacije ne ocekuje zlato na evropskom? Laughing

Mozda ne bas 80% nacije, ali sigurno 100% Straxa Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 536696734
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Mon Sep 15 2014, 16:57
Opet ista prica kao posle srebara u Sloveniji. Glupo je da i sledece godine ocekujemo neku medalju, ali moramo da izborimo vizu za OI.
Sponsored content

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija - Page 2 Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum