NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

+15
Blazers Boy
Mr. Striko
4evaStK
Jumpman
Zola
Lawson
Strax
Nele
Mr.Big Shot
SN10
West
Jaz
Yoker87
PETROforever
LeBron
19 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 11:51
Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Fin
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 11:56
Nadam se da Francuska dobija veceras. Ali bih ipak Litvancima dao prednost. Francuzi su sigurno emotivno ispraznjeni posle onog ludila sinoc i ne znam da li ce moci da se oporave za ovu utakmicu.
Sa druge strane, Litvanci su znali da ce igrati za bronzu i nisu razocarani porazom u polufinalu kao Francuzi. Njima je ova utakmica bitnija nego polufinale i mislim da su 100% spremni i nalozeni da pobede.
Ali ipak se nekako nadam da ce Francuzi da dobiju, zasluzili su tu medalju.
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 14:24
Ljudi čestitam vam na ovom nevjerovatnom i velikom dostignuću, igrali ste strašno, momčadski i individualno, ma satrali ste eto sve od 1/8 do finala, ne prošli nego satrali, za razliku od nas koji igramo streetbasket svaki za sebe i nitko ne zna ko mu glavu nosi u momčadi.

Tom prilikom sam evo napravio jedan video pa... nadam se će vam se svidit...

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 14:41
Odlican video. Very Happy
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 15:04
Ja i dalje stojim pri tome da mozemo sa amerima igrati, jesu sanse pomale ali nisu nikakve. 
Za trece mesto volio bi da dobiju Francuzi ali posle ovakvog poraza i bez dana odmora veoma tesko.
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 15:13
Yoker87 wrote:Ja i dalje stojim pri tome da mozemo sa amerima igrati, jesu sanse pomale ali nisu nikakve. 
Za trece mesto volio bi da dobiju Francuzi ali posle ovakvog poraza i bez dana odmora veoma tesko.

Ja ne razumim zašto se ove Amere toliko diže u zrak... Pa ja sam uvjeren da vi njih možete dobiti a navest cu neke razloge:

1. Ovi Ameri nisu ni sjena onih od prije dvi godine, imali su žalosne protivnike na ovom svijetskom prvenstvu na onoj strani, ŽALOSNE eto... kao da je bilo namješteno.

2. Vi ste razbili, ne pobjedili nego razbili do finala jedne od najvećih reprezentacija koje bi zadale muka i muka ovim Amerima.

3. Francuzi su dobili jaču reprezentaciju od ove američke - Španjolce, a vi ste dobili Francuze, pa daj brate...

4. Harden i tako nikad u svom životu nije odigrao obranu u utakmici pa neće ni protiv vas, na vama je da koliko toliko neutralizirate Rosea i centarsku liniju, da im ne dopustite da se razmašu cijelu utakmicu, da igrate svoju igru kao do sada i ja tvrdim da vi dobivate ovu tekmu ako tako bude, živi bili pa vidili.

P.S: Ja bi uzeo Teodosića umjesto Irvinga svaki dan Very Happy eto tko god se meni tu rugao, mislim da su danasnje NBA zvijezdice (ne ovi ultra starovi) pre napuhani, a primjerice jedan Ricky Rubio ja ne vidim po cemu je bolji play od Teodosića gledano po europljanima.

Teodosić najbolji playmaker Europe i jedan od najboljih na svijetu, nema dvojbe nikakve, volio bi samo da se okuša u NBA, mislim da bi tamo bio jedan od najboljih pa vi pričajte što oćete... Teodosić je bolji od Rubia... bolji po svemu, tehnici, fundamentalnostima, šutu za tri a pregled igre mu je jednak kao Rubiu, jači je fizicki od Rubia... Rubio je samo dobar koliko i Španjolska, to dovoljno govori, razvikani Španjolci ali sad smo sve vidjeli. Poz iz Hrvatske

LeBron wrote:Odlican video. Very Happy

Hvala Smile
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 15:23
Rubio je prenahupan,nije on loš, super je to igrač ali Teodosić je bolji po mom mišljenju. Teodosić sad ima 26? Savršene godine, može komotno do 32-e igrati na vrhunskoj najacoj razini, sad je na ovom prvenstvu cijelom svijetu i Amerima pokazao KO JE I ŠTO JE, i koliko god ovo bio momčadski uspjeh, bez Teodosića ne bi bio moguć, takva dominacija nekog playa još nije viđena na svijetskoj sceni od... hm... dugo dugo... Protiv Amera će Teodosić definitivno dobit potvrdu od njih ko je i što je a ponude će stizati iz NBA sa svih strana, vjerojatno već i stižu, moj savjet mu je da IDE TAMO, jer vec je dokazao protiv NBA momcadi da ih moze unistiti, one prijateljske tekme ako ih se sjećate? poz
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 20:08
Bravo Francuzi bre! Very Happy
Odlican preokret na kraju. Mislio sam da je gotovo na tri minuta do kraja kada je bilo 3 razlike za Litvance. Nisam verovao da Francuzi imaju snage da pobede. Ali je doktor Boki mislio drugacije. Very Happy
Stvarno gotivna ekipa, zasluzili su medalju vise od Litvanaca i drago mi je sto ce nam se pridruziti na dodeli medalja. 
Batum opet razbio. Tog coveka je uzivanje gledati. On i Boki najzasluzniji za pobedu. Heurtel i Zofri isto jako dobri.
Valancijunas je imao bas dobru utakmicu. Deluje mi kao da je napredovao dosta od proslog prvenstva, nadam se da ce da odigra odlicnu sezonu za Reptorse.

Jos jednom, drago mi je sto su Francuzi uzeli bronzu, strasno su mi prirasli za srce. Onu utakmicu protiv Spanije cu pamtiti godinama.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 05:49
Bravo Francuzi, potpuno zasluzeno. Mislio sam da nece imati snage i motivacije ali pokazali su koliko su veliki
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 08:58
Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Srbija-usa-indijanopolis
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 10:18
Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija 10557442_753165491406171_6673582284236708575_n


Zar se medalje ne dodeljuju posle finala? scratch
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 10:28
Prvi put je bronza dodeljena ranije 2006. godine u Japanu kada Amerikanci nisu mogli da cekaju finale. Ne mogu da se setim da li je isto tako bilo i pre 4 godine.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 10:28
Da, secam se da su Ameri tad zapalili ranije. Nadam se da Francuzi ostaju do izadju na postolje.
2010. su Litvanci ostali do kraja.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 10:34
I da Ameri ostanu da slusaju nasu himnu do kraja, a ne da zapale kao Hrvati nekad... Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 10:35
Bas mi je palo na pamet da li bi ostali da dobiju srebro. XD
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 11:07
Ne ocekujem da veceras Bogdanovic i Teodosic daju preko 15 poena. Samo neka igraju odbranu i neka prenose loptu kako treba. Eksplodirace taj neki Kalinic, Bircevic, Simonovic... Za pobedu su nam potrebni svi igraci. Lako ce nas pobediti ako sut ide samo Bogdana i Tea.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 13:13
http://www.sportklub.rs/trazili-ste-citajte-najava-finala-sp-iz-ugla-srdjana-radojevica-let-the-games-begin
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 14:01
Mislim da je Djurovic ili Kapicic najbolje objasnio kako moze da se pobedi, ili bar da se donekle igra ravnopravno protiv ove ekipe Amerike. I on je spomenuo da su nam za to potrebni svi igraci, ali prvenstveno u fazi odbrane, jer mora da se pokusa da se razbije taj njihov koncept igre i da im se ne dozvoli igranje brzih kontri i postizanje lakih poena ispod kosa. Cak i po cenu toga da sto vise poena zarade sa slobodnih bacanja a ne nekim lakim kucanjima. Moramo da zrtvujemo mnogo licnih gresaka kako bi seckali tu njihovu igru kad god je to moguce, jer iz pozicione igre nisu stvarno nikoga odusevili na ovom prvenstvu. Sto rece Kuzma, Thompsonu treba spomenik da dignu sta sve pogadja, a i Davisu i Fariedu jer skupljaju sve promasaje oko kosa. E sad, pitanje je koliko je stvarno moguce da se to sprovede na terenu, jer ce mnooogo zavisiti i od sudija i od toga da li ce dozvoliti malo grublju igru i agresivniju odbranu. Amerima hoce sigurno, samo ostaje dilema kako ce se sudije postaviti prema nasim igracima... Kako god, i sta god da bude, ovi momci su za mene vec sad sampioni! Very Happy Srbija!
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:07
Kyrie >>>>>>> LeBron
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:11
Kalinić >>>>>>> Grifin
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:14
Sta drugo reci nego svaka nam cast. Vise nije moglo.

Kajri je brat najveci na svetu.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:23
Stetao sto je imao ovako dobru utakmicu, vjerovatno bi Faried uzeo MVP-a....Ja i ovako zadovoljan, bilo je dosta dobrih po mnogima i boljih igraca od njega, na njegovoj poziciji, ali opet je uspio u najbolju petorku da upadne. Very Happy
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:35
Najjace bi bilo da Farid uzem MVP-a brate mislim....

Nista nismo bili toliko losi koliko su oni bili dobri, sve im je islo od ruke i nismo mogli bolje. Kajri polako al sigurno taba put ka NBA zvezdi, prvo MVP all star mecha pa sad i WC.
Bilo je i za ocekivati da na Milosu budu uvek 2 igraca i odigro je dobro koliko su mu dozvolili. Bogdan je nekako podbacio, ocekivo sam vise od njega ali jos je mlad i treba mu jos mecheva protiv kvalitetnih odbrana nije ovo nasa liga...
Sve u svemu ovi momci za mene su zlato uzeli kao i citav strucni stab i tek nas ceka lepa buducnost, sve su ovo mladi momci cije vreme dolazi i koji ce nam pruziti jos mnogo radosti.

NBA Serbia Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija!
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:52
Ovo je bilo ocekivano. Dobro, ne bas ovolika razlika ali lagana pobeda se sigurno ocekivala. Prejaki su jednostavno za sve ostale. Ne moze se sa njima.
Ali i ovo srebro je neverovatan uspeh. Mi jos uvek ne shvatamo koliko je ovo velika stvar za nas sport. Svaka cast na srebrnoj medalji!
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Sun Sep 14 2014, 23:59
Gledam po fejsu, steroidi su pobedili. Pa gde ima da se kupe ti steroidi za sutiranje trojki?
Sponsored content

Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija Empty Re: Finale i utakmica za trece mesto - Diskusija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum