NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polufinale - Diskusija

+8
gambino
4evaStK
Mr.Big Shot
West
Jaz
Strax
Yoker87
LeBron
12 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Polufinale - Diskusija Empty Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 11:17
Polufinale - Diskusija Semi
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 11:31
Za mene polufinale iz snova. Stvarno sam odusevljen ishodom ovog cetvrtfinala. Sve ekipe za koje sam navijao su prosle dalje.
Mislim da se, ipak, ovo svodi na borbu za 2. i 3. mesto. Very Happy

Ameri prolaze Litvaniju lagano, ocekujem nekih 20-30 razlike. Pogazice ih jako. Naravno, pruzice Litvanci veci otpor od Slovenaca i nece biti onolika razlika ali svakako sigurna pobeda Amera. Samo da vidim dobru partiju Valancijunasa i da bude dosta atraktivnih poteza. Bice sigurno lepa utakmica za gledanje. Very Happy



Sto se tice nas, iako izgubimo ja sam presrecan jer ovo sto su nasi pokazali do sada je fenomenalno. Bore se, igraju srcem i nema niko nista da im prigovori. Dve fenomenalne utakmice su vezali kada je najvise trebalo. Djordjevic nije neki strucnjak ali je odlican motivator sto je mozda i jednako bitno. Stvarno momci igraju odlicno. Ja ne znam da li je neko ocekivao ovakve partije. Bukvalno ne mogu da verujem sta gledam ovih dana. Mi smo juce vristali po kuci od neverice. Very Happy
Ako od nekog moramo da izgubimo, neka to bude od Francuza. Strasno mi je ova ekipa prirasla za srce. Igraju kao zmajevi, bore se kao i mi. Ono juce je jedna od najvecih pobeda koje sam ja gledao. Protiv 20000 ljudi, protiv Spanaca i protiv sudija. Strasno. Nisu se plasili ni jednog momenta.
U ovom momentu, ne bi me zacudilo da i njih otresemo 20 razlike. Bez zezanja. Ne verujem da ce biti tako ali svakako mozemo da pobedimo. Jedva cekam utakmicu.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 12:48
Bice zanimljiva tekma, iako su Francuzi izbacili Spance po meni smo mi favoriti +motiv vise onaj usran poraz u grupi ali i Francuzi su u dilerijumu zbog izbacivanja cigana. Ako dodjemo do finala sve je moguce.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 13:59
Napravili smo neverovatan uspeh na ovom prvenstvu, ali ne treba stajati. Definitivno možemo...

Cenim šanse na nekih 50-50, ne očekujem čišćenje kao Grka i Brazilaca, mislim da će biti pakleno teška utakmica, i nadam se pobedi.

Kakav god ishod da bude u naredne 2 utakmice, ponosan sam na momke.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 17:09
http://mondo.rs/a726717/Sport/Kosarka/Pogodite-ko-nam-sudi-protiv-Francuza.html

Duvajte ga vi malo
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 17:22
Dobro je, ja pomisio da je Lamonika...
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 23:32
Koliko mi se gadilo da gledam Spance ovih dana, toliko mi se ogadilo da gledam meceve koje igra Amerika... Na stranu to sto se svi unapred useru kao grlice pre nego sto uopste pocnu da igraju protiv Amera, vi slobodno recite da sam retard i neznalica, ali ova kosarka Amerike je toliko dosadna i isforsirana da ja prosto nemam reci. Sve se svodi na atletske sposobnosti i misice njihovih centara koji skupljaju otpadke svojih bekova i ubacuju ih u kos, ili u drugom slucaju na zabijanje bekova u reket punom brzinom posle nekog promasaja protivnika ili njihove izgubljene lopte. Kapiram ja da su oni dosli samo da obave posao i da ih zabole patka za organizovane akcije i fundamentale kosarke, ali meni je ovo dosadnije za gledanje nego oni mecevi koji su bili u grupama tipa Egipat-Iran, Meksiko-Korea, Senegal-Filipini itd.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 23:44
Ocekivao sam bolju igru Amera ali bas se videlo da su samo otaljavali posao. Nije bila neka utakmica. Osim nekoliko atraktivnih poteza bas i nije bilo lepo za gledanje. Nije mogla Litvanija nista, previse su Amerikanci jaki. Ovako ce biti i u finalu.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 23:44
Slazem se sa jednim delom, i definitivno da je ovo najdosadnija ekipa Amerike od kad ja pratim kosarku.
Verovatno je to i zbog nedostatka superstarova, ali ja mislim da je ovo pre svega nemoc Irvinga i Karija da organizuju nesto, jedan Chris Paul bi okrenuo ovaj tim za 360 stepeni, niko nema u timu ko moze nesto da organizuje, sve je to na silu, sa spoljne linije treba Kleju Thompsonu spomenik da dignu kako sutira covek, i dole sto mogu da racunaju da ce Farid i AD sve da pokupe ako promase.
Gledam sve utakmice na ESPN2 i slusam kako lizu jaja Hardenu, covek je rupa nad rupama, kad se ekipa odvoji onda kao WOOW 15 poena samo u trecoj cetvrtini i tako te fore  Facepalm
Curry jos veca rupetina u odbrani, evo ne znam da li je imao jednu utakmicu da nije imao probleme sa faulovima.
Na kraju mislim da su nas mnogo razmazili velikani kao sto su Wade, Paul, Kobi, Bron, KD, Karmelo pa ocekujemo taj njihov showtime, ova ekipa je sastavljena da odradi posao, sigurno da bi KD i George mnogo toga doneli, ali od ovih sto su ostali to su sve odlicni igraci u nba-u, ne najbolji ali odlicni (i Rouz je u toj kategoriji posto jos nije pronasao sebe posle povrede).
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Thu Sep 11 2014, 23:54
Slazem se apsolutno. 

Sto se tice najboljih igraca, za mene su Farid i AD i dalje glavni kandidati za MVP-a, ako dobije Harden onda.......................................................
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 00:10
Harden ako dobije MVP dobicu i ja, AD je za njega izmislio korsku iako je tek na pocetku karijere. Ja sam odmah rekao da je ovo najgora ekipa amera sto je ikad otisla na neko takmicenje, da su tu Durent i George onda bi bila druga prica ali znamo svi sta se desilo. Ja nekako vjerujem da mi mozemo protiv njih iako je to bezobrazno reci kad se pogledaju fizicke predispozicije nasih i njihovih igraca ali jedno je sigurno da u americkoj ekipi nema lidera a ni muda preterano
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 22:45
Ko je najjaci sasvim najjaci dasa. Ti Miloseeeeeee
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 22:46
Cerupajj petloveee.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 23:27
Ne,ne.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 23:49
AJMOOOOOOOOOOO  Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija!
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 23:50
O kakva utakmica samo srce da pukne bemti. Dobri su bili francuzi ali mi smo sjajni i zasluzili smo ovo finale
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 23:54
PRSKAJ
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Fri Sep 12 2014, 23:55
Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija! Srbija!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:13
ŠTA REĆI, LJUDI MOJI!?!?!?!?!?!
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:14
Jebiiii
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:18
Daj bre da se skupimo negde i napijemo
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:30
Ma idemo breeeeee! Srbija!Srbija!Srbija! Yahoo Yahoo Yahoo YeyYeyYey
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:36
PA DA LI OVO IMA SMISLA?!!!!!!!!!!!!!!!!! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt!
LUD NAROD SKROZ!!! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt!

Ja jos uvek ne shvatam da smo mi u FINALU SVETSKOG PRVENSTVA! FINALE COVECE!
A ja rekao da ispadamo u osmini finala. Slepac najgori. Laughing

Srbija! Hvala
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:37
Jaz wrote:Daj bre da se skupimo negde i napijemo
+1
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:45
Odigrali smo fenomenalno. I mi i Francuzi. Ono ludilo u 4/4 se retko vidja. Prelepa utakmica za gledanje zaista. I jedni i drugi su se lavovski borili. Evo meni suze idu na oci koliko sam ja presrecan i zbog pobede i zbog ovakve sportske predstave.
Gospoda i jedni i drugi. Pokazali su kako moze da se igra borbeno i dzentlmenski u isto vreme.

Pa pogledajte samo ovo:

Nevera.  Clap

Teo nas je vukao vecim delom utakmice ali je nas je Bogdan iscupao u 4/4. Majstori. 6 igraca sa 10 i vise poena i jedan sa 8. Timska pobeda, tako je i najlepse.
Sa druge strane, mora se istaci Batum. Ja na fibinim takmicenjima nisam video ovakvu partiju. Zverina! 8 trojki nam je utrpao kao od sale.


Sad ulazimo u finale skroz rastereceni. Sta god da bude, ja sam prezadovoljan. Ne ocekujem pobedu naravno, samo ocekujem da se opuste i da odigraju jednu za sebe i svoju dusu pa sta bude. Very Happy
Sponsored content

Polufinale - Diskusija Empty Re: Polufinale - Diskusija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum