NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Grupa D - Las Palmas

Wed Aug 27 2014, 11:07
Grupa D - Las Palmas Group-d

Raspored:

Grupa D - Las Palmas Rasp-d
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Thu Aug 28 2014, 11:10
Meni je ovde Australija najzanimljivija ekipa. Posebno zbog ove NBA petorke: Delavedova, Exum, Bairstow, Motum i Baynes. Verujem da ce se ova petorica posebno potruditi da odigraju dobro da bi se pokazali. Imaju solidan ostatak ekipe, dobro su popunjeni na svim pozicijama i mogli bi da budu iznenadjenje turnira. Dejvid Andersen, Dzo Ingles i Dzavai su dobri rotacijski igraci za ovaj nivo takmicenja.
Falice im Mils dosta ali i bez njega bi trebalo da gledamo jako lepu i dosta brzu igru, pogotovo u napadu. Mislim da su Delavedova i Exum garancija toga. Ocekujem da Australija postane sila u narednim godinama, pogotovo zato sto imaju par mladih igraca kojima se predvidja visoka pozicija na draftu. Jedva cekam da vidim kako ce ovo da izgleda.

Litvanija bi mogla da napravi haos na ovom prvenstvu cak i pored neigranja Kalnietisa. Mislim da ce se oni i Australijanci boriti za prvo mesto u grupi.

Slovenci nece ispod treceg mesta u grupi a da li ce moci vise od toga zavisi prvenstveno od Gorana. Da li on ima snage da izvuce celo prvenstvo kao sto je izvukao NBA sezonu, videcemo... U svakom slucaju, on mi je jedan od omiljenih igraca na prvenstvu i makar zbog njega bih voleo da naprave neki zapazen rezultat.

Meksiko puno zavisi od Ajona i Gutiereza i ne verujem da njih dvojica mogu da izvuku nesto vise od 4. mesta u grupi. Uzasno limitirana ekipa.

Angola i Koreja bi trebalo da zauzmu poslednja dva mesta u grupi i to je to. Mozda Angola i iznenadi ali cujem pre neki dan u emisiji nekoj na Areni da im ne igra najbolji igrac(ne mogu da se setim imena) tako da verovatno nemaju sanse protiv Meksika.

Gledacemo zanimljivu borbu za prva tri mesta. Fina grupa skroz.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Thu Aug 28 2014, 17:00
Angola po meni nema najboljeg igrača, igraju zanimljivu,timsku košarku i uvek prođu dobro na SP-u. Očekujem ih uz Litvaniju,Australiju i Sloveniju u sledećoj fazi. Od Litvanaca sam očekivao da se bore za medalju, mada sada bez Kalnietisa teško - druga 2 pleja su u najmanju ruku prosečnog kalibra.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Tue Sep 02 2014, 20:50
Australija jako dobra protiv Litvanije. Izgubili su protiv Slovenaca ali mogu jos uvek da budu prvi u grupi. Ingles i Bejns odlicno igraju za sad, Delavedova malo slabije u napadu ali ima solidan broj asistencija. Andersen standardno dobar, Njuli je danas bio dobar protiv Litvanije. Mislio sam da ce Exum biti u bitnijoj ulozi, ne vidi se bukvalno do sad.
U prvom poluvremenu su pokidali, onda ih je Litvanija nagazila u 3/4 ali su ipak isplivali do kraja. Svaka im cast na ovoj utakmici. Iskusno sacuvana prednost.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Thu Sep 04 2014, 16:32
Australija namerno izgubila od Angole.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Thu Sep 04 2014, 17:12
samo nek se kalkulise awesome
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Thu Sep 04 2014, 22:47
Slovenci izgleda dobijaju i Litvaniju lagano. Svaka im cast, 5-0 na kraju grupnog dela. Clap
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Thu Sep 04 2014, 23:14
Laughing
Ubila ih Litvanija u poslednjoj cetvrtini. Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Fri Sep 05 2014, 14:33
Slovenija je definitivno od pobednika postala gubitnik. Umesto da idu na Novi Zeland pa onda na Tursku/Australiju oni idu na Dominikanu pa onda na Ameriku. I sve to zbog jedne katastrofalne cetvrtine. Facepalm
Sponsored content

Grupa D - Las Palmas Empty Re: Grupa D - Las Palmas

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum