NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grupa A - Granada

+10
Mr.Big Shot
West
gambino
4evaStK
Mr. Striko
Strax
Jumpman
SN10
Jaz
LeBron
14 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Grupa A - Granada

Wed Aug 27 2014, 11:07
Grupa A - Granada Group-a
Raspored:

Grupa A - Granada Rasp-a
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Wed Aug 27 2014, 12:55
Grupa A - Granada New_New_haddadi


LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 11:58
Ovde se vec zna koje 4 ekipe prolaze dalje.
Iran i Egipat nema smisla komentarisati, smesni su jbg...

Spanija sigurno prva u grupi. Ekipa je bolesna. Samo pogledajte ova imena: Rodrigez, Fernandez, Klaver, Rubio, Navaro, Pau i Mark, Ibaka... Grupa A - Granada 877120 Prosetace se kroz grupu i verovatno do finala. Prejaki su. Ni Francuzi, ni Brazilci ni mi im ne mozemo prici. Idu ove godine na sve ili nista i bice kaznena ekspedicija dok ne naidju na Ameriku. Sto znaci da cu ih gledati tokom celog prvenstva i da ce mi skakati po zivcima mesec dana cigani prljavi, dabogda crkli svi do jednog.

Brazil dolazi sa jakom ekipom i centarska linija im je u Top 3 na prvenstvu. Spliter, Varezao i Nene ce razbijati. Bekovi su im slabiji ali ipak su tu Barbosa, Uertas i jos jedan bek iz ACB lige. Ne znam tacno kako se zove, zaboravio sam, ali rekose na Areni da je dobar. Mogu dosta i ja mislim da ce se ukljuciti u borbu za medalje. Red je da i njih sreca pogleda jednom.

Francuska ce se boriti sa Brazilom za drugo mesto u grupi. Oslabljeni su neigranjem Parkera i DeKoloa ali je jos uvek ovo opasna ekipa. Mislim da ce Batum imati opasnu statistiku i da ce biti u MVP konverzacijama. Imaju dobre sutere i mogu da napune svakoga ako im se dopusti nekom lezernom igrom. Batum, Furnije, Gober i Dijao su NBA igraci i od njih ocekujem najvise. Mahinmi je rupa u napadu i pitanje je koliko ce on igrati jer neigranje Parkera je ogroman udarac za njihov napad. A jedno drvo u obliku Mahinmija tu ne pomaze. Mozda bi vise trebalo igrati sa Lovernjem.

Sto se tice nas, ja nemam nikakvih ocekivanja. Prolazimo grupu sigurno i mislim da se u osmini finala nase putesestvije zavrsava. Previse otkaza, povreda i Dordjevicevih gluposti se desilo da bi se mi nadali nekom uspehu. Samo da prodjemo grupu nekako pa sta nam Bog da.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 12:09
LeBron wrote:Ovde se vec zna koje 4 ekipe prolaze dalje.
Iran i Egipat nema smisla komentarisati, smesni su jbg...

Spanija sigurno prva u grupi. Ekipa je bolesna. Samo pogledajte ova imena: Rodrigez, Fernandez, Klaver, Rubio, Navaro, Pau i Mark, Ibaka... Grupa A - Granada 877120 Prosetace se kroz grupu i verovatno do finala. Prejaki su. Ni Francuzi, ni Brazilci ni mi im ne mozemo prici. Idu ove godine na sve ili nista i bice kaznena ekspedicija dok ne naidju na Ameriku. Sto znaci da cu ih gledati tokom celog prvenstva i da ce mi skakati po zivcima mesec dana cigani prljavi, dabogda crkli svi do jednog.

Laughing Laughing Laughing Respekt!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 12:43
Brazil dolazi sa jakom ekipom i centarska linija im je u Top 3 na prvenstvu. Spliter, Varezao i Nene ce razbijati. Bekovi su im slabiji ali ipak su tu Barbosa, Uertas i jos jedan bek iz ACB lige. Ne znam tacno kako se zove, zaboravio sam, ali rekose na Areni da je dobar. Mogu dosta i ja mislim da ce se ukljuciti u borbu za medalje. Red je da i njih sreca pogleda jednom.

za brazil se navija jos od one utakmice na svetskom/olimpijadi,kada su zadnjih 10 napada na utakmici igrali Huertas i Scola i niko vise Very Happy. Skola je tad bio nezaustavljiv ali je brazil kosarkaski gledano postao jedna od najgotivnijih ekipa. Na tom takmicenju su umalo i amere dobili u grupi,osim sto se Barbosa izdebilisao Sad
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 14:03
ne bi se ja zajebavao sa iranom Grupa A - Granada 536696734
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 14:05
Egipat-Iran je must watch utakmica
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 15:34
Grupa A - Granada Congo

Cek, cek, zar Ibaka nije iz Konga? scratch
Mislim, ono, ponosni Afrikanac i to...? Bas mi je neobicno nesto da igra za Spaniju... Ne znam 
Uvrnuto covece. scratch
Da nije mozda da je ciganin kao i ostali Spanci pa su nesto izmuljavili? Neeeeeeeeeeeeee...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 15:40


Pozz svoje Serz
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 17:06
nemanja dominira Laughing
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 17:08
Za Špance sam prilično siguran da će biti prvi, za ostala 3 mesta mislim da Francuzi, Brazilci i mi imamo manje-više podjednake šanse. 

Francuzi su već znali da dolaze oslabljeni za Ažinsu, Parkera i Nou, pa im ga je De Koloova povreda još dosolila. Jaki su i dalje, pogotovo na krilnim pozicijama, ali dolaze sa 2 centra neproverenih kvaliteta koje bi Krle i Radulja lako mogli da napune faulovima i da tu tražimo šansu.

Što se Brazila tiče, dovodili su uvek "NBA ekipu" pa su prolazili onako, kako-kad. Očekujem u najmanju ruku egal utakmicu sa njima, gde će bekovi morati više da povuku, jer ovi imaju bolesne centre, pogotovo defanzivno. 

Egipat i Iran bi morali da dobijemo, mada, obzirom na sve povrede i otkaze, smatraću uspehom ako to uradimo. Prolaznim uspehom...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Thu Aug 28 2014, 17:12
francuska mislim da ispada odmah posle grupe, brazil bi voleo da napokon uradi nesto ali ne znam iz kog razloga bi to voleo jer ne volim ni brazil niti jednog igraca njihovog Grupa A - Granada 536696734 puko lik.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sat Aug 30 2014, 15:42
Raduljica vec dubl/dubl  Laughing Laughing Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sat Aug 30 2014, 16:24
Ja sam jedva odgledao ove prve 2 cetvrtine....  Facepalm Facepalm Grupa A - Granada 164805 Grupa A - Granada 164805 Grupa A - Granada 164805 Grupa A - Granada 164805 Grupa A - Granada 164805
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sat Aug 30 2014, 20:00
Neki utisak posle kraja utakmice je da je Brazil bio manje los. Ne znam
Brazil je dobio zbog Marselinja i zbog toga sto su u nekim delovima utakmice igrali dobro pod kosem. Ne znam zasto nisu mogli malo konstantnije da igraju tako jer je u nekoliko situacija bas lepo izgledala saradnja Varezaoa, Nenea i Splitera medjusobno i sa bekovima. Bas Gober, Dijao i Lovernj nisu mogli da ih brane a ni da dobro zagrade. 16 ofanzivnih skokova je imao Brazil.
Da se nije Mahinmi povredio, ovo bi Francuzi verovatno dobili na ledjima Bokija, Batuma i Mahinmija. Boki je igrao fino, uvek se pitam kako neko sa takvom gradjom moze da probija sa trojke u reket. Very Happy

Sve u svemu, losa utakmica. Da li je to zbog umora, nervoze ili cega vec, ja ne znam. Ali se nadam da ce biti bolje. Valjda ce sad Portoriko-Argentina biti kvalitetnija utakmica.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 15:50
Denda: "Floran Pjetrus. Odlican igrac koji sa svojih 198 cm moze bez problema da cuva bilo kog evropskog i svetskog igraca"..............................................................
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 16:17
Al je govedo ovaj Katic... Facepalm
Inace, nije losa igra, moglo je i bolje. Mislim da dobijamo.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 16:19
Ali meni je presmesno sto Raduljica igra kao Hakeem u ovoj igri XD 
Pa mi ovo ne smemo nikako da izgubimo, ovima ne igra vise od pola sastava, sve jako bitni igraci, nikakvog razloga nemamo da izgubimo, nema tu Batum sanse sam.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 16:54
Nikola Loncar je veliki car x)

Jovic je skroz dobar
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 17:08
Gde je kreno ovaj Bogdanovic jebem li mu sve, 7 sek je bilo
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 17:12
Kakav lopovluk,zasto stalno nama ali zastoooo??
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 17:13
Ma kakav lopovluk ko nam jebe mater, nama stalno nesto ne valja, sami smo krivi sto smo idioti, pa radije bi da Teo sutne sa 10 metara nego ovaj sto je isao u njih trojicu. 
Ne znam ni sto se nerviram.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 17:17
Kakav bre lopovluk, nije ti ovo Superliga Bogdane. I za Braduljicu tek nemam reci, Jovic mora da skace pored njega onolikog, Diaw izgleda kao bolt kad protrcava pored njega.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 17:20
Pre nekoliko dana veliki uspeh bi bio samo da pobedimo Iran i Egipat, a sada nismo zadovoljni sto smo izgubili od Francuza za pola kosa. Sa ovakvim timom kakav je nas, dobro smo odigrali i dobro je sto smo se do samog kraja nosili sa njima. Bogdan na kraju jeste malo podbacio, ali ovo na kraju je bio faul nad njim, tako da sam vise besan na sudjenje nego na igrace...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Sun Aug 31 2014, 17:23
Sa druge strane ovo je dobar poraz, dobar wake up call, 35 minuta smo sasvim ok igrali da bi zadnjih 5 zadavili, mislim ona 3-4 vezana napada sve trojke i to sa 7-8 metara, Bjelica je bio ako se ne varam....ako je prodor i lopta za Raduljicu funkcionisalo 35 minuta, zasto ne nastaviti tako do kraja?
Sponsored content

Grupa A - Granada Empty Re: Grupa A - Granada

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum