NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grupa A

+10
Mr. Striko
Zola
Che
4evaStK
West
Mr.Big Shot
Nele
SN10
Sky
Jaz
14 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa A Empty Grupa A

Tue May 13 2014, 13:51
Grupa A Agrupa

Grupa A Agrupa1
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Grupa A Empty Re: Grupa A

Wed Jun 11 2014, 22:17
Evo napokon našao vremena da napišem nešto o Svjetskom prvenstvu i svakoj grupi..

Za mene najzanimljivija grupa jer mi igramo i moram reći da je kod nas euforija stvarno velika, Niko Kovač je miljenik navijača i realno imamo najjaču reprezentaciju u povijesti, jaču i od one iz '98. Imamo jedan od najboljih veznih redova na prvenstvu, Modrić, Rakitić i Kovačić su svjetske klase i naša najveća snaga koja će nas pokretati. Šteta što nema Mandžukića u utakmici protiv Brazila i to će se nažalost jako osjetiti, Jelavić je fizički na Mandžinoj razini ali golgeterski mu ne može nikako parirati dok Eduardo ima taj osjećaj za golove ali je dosta slab, Luiz i Silva ga u džep stave bez problema. Kod nas je dosta primjedbi na obranu ali mislim da nema razloga za to, Srna je konstantno dobar, Ćorluka također, Lovren je imao sjajnu sezonu u Engleskoj a na lijevoj strani će biti Šime Vrsaljko, iako mu to nije prirodna pozicija ali mislim da može dobro odigrati tamo, trenutno je u Genoi ali ako dobro odigra ove sezone ne gine mu prelazak u neki veći klub, već su se spominjali Milan i Arsenal ali sve ćemo vidjeti nakon prvenstva. Jako su velika očekivanja od ove generacije i nadam se da neće razočarati, atmosfera u svlačionici je odlična i većina igrača je imala jako dobre sezone ali moram posebno izdvojiti Modrića koji je ove sezone bio nevjerojatan, možda malo neobjektivno ali po meni među 5 najboljih veznih igrača na svijetu trenutno.

Brazil ima jako dobru momčad ali i ogroman pritisak zbog čega sam uvjeren da će kiksati jednu utakmicu u skupini i nadam se da će to biti protiv nas. Obrana im je strašna, Luiz, Silva, Alves i Marcelo zvuči sjajno i bit će im strašno teško zabiti. Neymar će im biti glavni igrač u kojeg će polagati sve i imaju sreće da imaju takvog igrača u momčadi koji je oduvijek bio sjajan u reprezentaciji, sad je vrijeme da vidimo kako će igrati na najvećoj smotri. Fred je možda jedina slaba karika u momčadi ali bilo bi nepravedno podcjenjivat ga. Definitivno strašna momčad koja sigurno može do kraja.

Meksiko se jedva plasirao na prvenstvo i većina kaže da su oni najslabiji u našoj grupi ali definitivno ne, istina je da igraju dosta pičkast nogomet s 5-3-2 formacijom i fali im ta klasa od igrača ali koliko sam čuo oni su momčad koja je prva počela odrađivat pripreme i vjerojatno su se već sjajno uigrali, ne poznajem toliko dobro njihove igrače ali definitivno treba obratit pozornost na Chicharita i Peraltu i po meni s njima ćemo se boriti za 2. mjesto u skupini.

Kamerun je na papiru odlična momčad ali imaju ogromne probleme s odnosima u svlačionici, prvo od Eto'oa koji je skoro odbio igrati i optužio igrače da ga ne poštuju i ignoriraju u igri a onda i incident od prije par dana kada su odbili ući u avion za Brazil jer se nisu mogli dogovoriti sa savezom oko premija. Tu ima odličnih igrača kao već spomenuti Eto'o, Song, Nkoulou, Assou-Ekotto, Mbia.. jako me zanima kakav je igrač Fabrice Olinga i nadam se da će zaigrati na ovom prvenstvu barem malo jer čujem da je ogroman talent i potencijalni Eto'ov nasljednik.

Znači, Brazil prvi bez dvojbe dok ćemo se mi i Meksiko boriti za prolazak u drugu rundu, nadam se s našim prolaskom. Zanimljiva grupa sigurno ali ne i najzanimljivija kad se objektivno gleda.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Wed Jun 11 2014, 22:22
Hrvatska ce u mecu sa Meksikom imati direktan duel za osminu finala i mislim da tu Meksiko gubi. Slazem se sa svima koji su u jednom trenutku ovde napisali da brazil zbog pritiska nece predaleko dogurati ali svejedno mislim da grupu zavrsavaju sa 9 bodova,eventualno ako bude X na otvaranju.

Kamerun je oduvek bio po imenima solidan tim,bez trunke hemije u ekipi i nekog jedinstva.

Meksiko dosta cudan ove godine,solidni su uvek bili,ne preterano,ali dovoljno dobri.
Moja prognoza je za grupu : 1.BRA, 2.CRO, 3.MEX, 4.CMR

edit: od Lovrena ocekujem da bude najbolji igrac hrvatske reprezentacije


Last edited by SN10 on Wed Jun 11 2014, 22:24; edited 1 time in total
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Grupa A Empty Re: Grupa A

Wed Jun 11 2014, 22:24
Vincent Aboubakar,zapamtite to ime.Imam ga na fejsu od 2012 Smile Smile Smile
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Grupa A Empty Re: Grupa A

Wed Jun 11 2014, 22:44
Igore, još nije sigurno igra li Lovren protiv Brazila, Kovač preferira da je uz Ćorluka stup u obrani Schildenfeld ali on se izgleda ozlijedio na treningu pa je upitan za sutrašnju utakmicu..
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Thu Jun 12 2014, 16:09
a daj,lik je odigrao fantasticnu sezonu,svaku utakmicu bio stub odbrane u southamptonu,5-6 timova vec zainteresovano za njega (ukljucujuci i liverpul) a ovaj hoce Gordona da ubaci umesto njega  Laughing
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Grupa A Empty Re: Grupa A

Thu Jun 12 2014, 20:33
Ne znam zasto, ali ja mislim da veceras Brazil moze da pobedi samo nekim minimalnim rezutatom, tipa 1:0 ili 2:1. Da nisu domacini rekao bih da su sanse za pobedu 50-50, ali ovako ocekujem da ce se ipak nekako provuci. Ne bi me cudilo da dramska sekcija Brazila na celu sa Neymarom izvuce i neki penal...
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Grupa A Empty Re: Grupa A

Thu Jun 12 2014, 20:50
Ja odigrao vrlo lagano PX i 0-2.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Grupa A Empty Re: Grupa A

Thu Jun 12 2014, 23:31
Mr.Big Shot wrote:Ne znam zasto, ali ja mislim da veceras Brazil moze da pobedi samo nekim minimalnim rezutatom, tipa 1:0 ili 2:1. Da nisu domacini rekao bih da su sanse za pobedu 50-50, ali ovako ocekujem da ce se ipak nekako provuci. Ne bi me cudilo da dramska sekcija Brazila na celu sa Neymarom izvuce i neki penal...
Lepo sam ja rekao... kafa I naravno Hrvati pokradeni Glare
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 00:05
Presmesno jebote, ono faula videlo nije, pa ono se mozda ne bi sviralo ni van 16, a ne unutar  Facepalm  Facepalm 
inace Oskar se sprdao ceo mec, onaj pogodak na kraju je slag na tortu.
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 00:36
Sudija prvo poluvrreme odsudio skoro perfektno, drugo FIFA kriminalno.

Msm da je cak u duelima bio prilicno korektan, narocito imajuci u vidu kukanje Brazilaca koji ne zatvaraju usta...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 00:57
Sudija prvo poluvrreme odsudio skoro perfektno, drugo FIFA kriminalno.

upravo tako.

Brazil po meni ama bas nista nije pokazao..Padanje na svaki polu kontakt,svadjanje sa sudijama, i neki bezidejni pokusaji. Deluju (a to u sustini i jesu) grupa samozivih,sebicnih konja bez previse mozga+ Tiago Silva. 

Nije ni Hrvatska impresionirala,Kovacic je bio nevidljiv,Vrsaljko nesiguran,Jelavic kao da nije ni igrao ali mislim da su zasluzili makar bod u utakmici Don\'t know

I slazem se sa kuzmom,Oscar igrac utakmice,ostali daleko iza
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 03:22
Mlaka predstava Brazila, bez kreativnosti, dinamike, agresivnosti. Nista od fudbala nisam video ovde.
Hrvatima svaka cast, nisu se libili da napadnu, a i golove su primili iz gresaka, sto sudijskih sto svojih.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 12:53
Zola wrote:Mlaka predstava Brazila, bez kreativnosti, dinamike, agresivnosti. Nista od fudbala nisam video ovde.
Hrvatima svaka cast, nisu se libili da napadnu, a i golove su primili iz gresaka, sto sudijskih sto svojih.

Eto brat Lazar je rekao sve sto sam ja mislio...samo bih dodao i jos jednu stvar. Hrvati svako svetsko prvenstvo pruze gledaocima odlican fudbal za gledanje. Nekako su mi ostali u sjecanju kao interesantni i borbeni s kim god igraju. Odlicno otvaranje prvenstva i osim sudije magarca ostalo sve ok
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 17:35
Postave za Meksiko-Kamerun

MEX: Ochoa-Augilar,Moreno,Marquez,Layun-Rodriguez,Vasquez,Herrera,Guardado-Dos Santos,Peralta

Hernandez (ocekivano) na klupi. Od peralte se dosta ocekuje koliko vidim

CMR: Itandje-Assou Ekotto,Chedjou,N Koulou,Djeugoue-Enoh,Song,Mbia-Moudandjo,Eto,Choupo-Moting

tvrda utakmica,moja prognoza ili 1:0 za meksiko ili 1:1
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 17:45
Slazem se. PX i 0-2 se ceka...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 17:53
Videcemo, mozda i 0-0. Imaju ok odbrane obe ekipe, a nisu nesto raspolozene za davanje golova. Evo pocinje.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 17:59
1 i 3plus
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 18:13
Opet sudije, pa neverica.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 18:27
Pa ovo je najuzasniji komentator na svijet
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 18:30
E sad necete vjerovati...ja gledam na SuperSport Kosova HD1 Laughing  Laughing  Laughing ...slika ludilo 1080i 60 h i komentator na engleskom
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 18:32
Sudije na zavidnom nivou  Mad
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 18:50
ako nista drugo,drago mi je sto su dos santosu ponistili golove posto taj samo place na terenu na svakoj drugoj utakmici.. s druge strane,stvarno tuzno sudjenje
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 19:57
Pa ne,ovaj retard od komentatora : Odlicna bravura golmana meksicke reprezentacije Hoze Luisa de Hesusa...Ochoe..

a covek se zove Giljermo ali sta sad
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Grupa A Empty Re: Grupa A

Fri Jun 13 2014, 23:45
Cuti, dobro da ima prenosa na RTSu.  Mellow
Sponsored content

Grupa A Empty Re: Grupa A

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum