NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Grupa B - Sevilja

Wed Aug 27 2014, 11:07
Grupa B - Sevilja Group-b
Raspored:

Grupa B - Sevilja Rasp-b
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Thu Aug 28 2014, 11:34
Isto grupa sa tri jake ekipe, dva izazivaca za 4. mesto i jednim autsajderom.
Ja navijam za Hrvatsku, prvenstveno zbog Sarica i Hezonje. Voleo bih da obojica dobiju dobru minutazu i da im ovo prvenstvo bude odlicno iskustvo. Mislim da ce oni biti dva dobra NBA igraca. Ako im se poklope kockice, mogli bi nekako i do borbe za medalje. Rudez, Tomic, Lafajet i naravno Bojan Bogdanovic bi uz Sarica i dobar ostatak ekipe trebalo da budu jezgro dobro za prvo mesto u ovoj grupi. 

Grci ce ih, verujem, najvise namuciti. A mozda i pobediti, ko zna... Imaju dobre sanse. Poslali su finu ekipu. Papanikolau, Kalates i Djanis bi mogli da nametnu bas dobar nivoo igre. Pored njih, tu su jos i kvalitetni i iskusni igraci kao Burusis, Zizis, Printezis. Mogli bi da napadnu prvo mesto u grupi ali ipak mislim da su Hrvati bolji. Naravno, dosta zavisi i od toga da li ce se hemija u ekipi narusiti. Poznato je da se to desavalo i Hrvatima i Grcima.

Argentina ovde vreba iz senke. Mogli bi mozda da dobiju Hrvate i Grke ali ce se to tesko desiti. Ostarili su i ne verujem da ce moci da se nose sa ove dve gorepomenute ekipe. Skola bi trebalo da ima jos jedno statisticki dobro prvenstvo. On je uz Nocionija i Pridjionija nosilac ove ekipe i od njega se bas dosta ocekuje. Gledajuci njegovu igru u minuloj NBA sezoni, ja ne verujem da on, a samim tim i cela ekipa, mogu do neke borbe za vrh. Cetvrtfinale im je plafon. Mozda ni toliko.

Filipini i Portoriko ce se boriti za 4. mesto i ja tu prednost dajem Portoriku, prvenstveno zato sto imaju visoku ekipu predvodjenu Bareom. lol. Salim se. Deluje mi Portoriko kao bolja ekipa. Ipak mi jezgro koje cine Barea, Arojo i Balkman izgleda ozbiljnije od Andrea Blachea. Filipincima cela ekipa igra u domacoj ligi i ne znam nikoga iz te ekipe osim naravno Blachea. Procitajte obavezno na B92 tekst o Filipinskoj reprezentaciji, jako je zanimljiv. Nisam imao pojma da je kosarka tamo toliko popularna. Very Happy

Senegal nema sanse ni za jednu pobedu ali bice zanimljivo pogledati makar Gordjija Dienga iz Minesote.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Sat Aug 30 2014, 20:36
Fuck, pa ja tek sad izvalio da je ovo snimak utakmice Portoriko-Argentina. Laughing
A nerviram se jos i navijam za Portorikance. Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Sat Aug 30 2014, 23:16
*gloop*
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Sun Aug 31 2014, 13:52
Odlicna utakmica Argentina-Hrvatska za sad. Meni je Hrvatska ekstra ekipa. U Top3 omiljenih na prvenstvu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Sun Aug 31 2014, 14:59
Ne moze Argentina, suvise je jaka Hrvatska. Skola umro ja mislim, sam igra.
ALi ipak mi bode oci kako Ante Tomic ne igra nista u reprezentaciji a ovako je jedan od najboljih centara u Evroligi. Da li Repesa ne zna kako da ga ukljuci ili sta je vec nemam pojma...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Tue Sep 02 2014, 20:45
Meni jos nije jasno kako je Hrvatska izgubila od Senegala. Izgleda da ne mogu da prodju tu psihicku barijeru nikako. Facepalm

I ko je ocekivao da ce Gordji Dieng biti najbolji strelac prvenstva? Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Wed Sep 03 2014, 09:55
Oni tradicionalno prave lošije rezultate od svojih mogućnosti, ali mislim da ih ovaj poraz od Senegala neće mnogo boleti. Najverovatnije prolaze dalje sa prva 3 mesta, izbegavaju Špance, a nadaju se i nas Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Thu Sep 04 2014, 22:46
Grci jako dobro igraju. Fina utakmica skroz.
Sponsored content

Grupa B - Sevilja Empty Re: Grupa B - Sevilja

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum