NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

+10
Jumpman
Sky
Lawson
jocamelo7
Mr.Big Shot
SN10
Komsija
Mr. Striko
Strax
LeBron
14 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 16:02
Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Lacgs


Last edited by Sugar on Sun May 04 2014, 13:17; edited 7 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 16:24
Sutra Yey  Yey  Yey
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 18:23
Ako je za Bozic bilo izbacenih igraca, sta li tek ce da bude u plejof seriji? Very Happy
Ove ekipe su razvile rivalitet, ne vole se i nece se stedeti siguran sam. Vec su krenule prozivke. (Klej Very Happy )
Klipersi su izgleda ove godine sazreli, prvenstveno se to odnosi na Blejka koji igra na fenomenalnom nivou. Najveca sila na poziciji cetvorke u ligi po mom misljenju. Ovo ce mu biti valjda treca godina u plejofu i mislim da je spreman da rasturi. Ne znam kakav je Polke sa zdravljem ali delovalo mi je da je OK u ovih poslednjih nekoliko utakmica. Gledacemo odlican duel Pola i Stefa, po mom misljenju dva najbolja pleja ove sezone. Ljudi kojima je PG omiljena pozicija ce se nauzivati. DeAndre ce imati puno laksi posao zbog povrede Boguta i morao bi da ostvari prednost u skoku za Kliperse. To ce biti jedan od odlucujucih faktora u ovoj seriji. Naravno, ako Bogut bude odsustvovao celu seriju. Ne znam koliko je ozbiljan prelom rebra. Ne deluje mi kao neozbiljna povreda. Ne znam
Stef igra odlicno cele sezone, konstantan je i dokazuje da se isplatio onaj rizik Voriorsa sa ugovorom 4 godine/40 miliona. Sve im je vratio. Fenomenalan je i bice jako zanimljivo gledati ga u celoj seriji protiv Pola. Povreda Boguta im se desila u najgorem mogucem trenutku i ja sam siguran da ce ih kostati ove serije. Dzermejn igra dobru sezonu i mogao bi da pravi probleme visokim igracima Klipersa ali, budimo realni Nemanja, i on je mator i izmucen povredama. Li se, cini mi se, skoro vratio posle povrede. Voriorsi bi mogli da imaju prednost na pozicijama 2 i 3 pre svega zbog zdravlja rotacije na tim pozicijama i Igijeve odbrane.
Bice ovo odlicna serija ali mislim da se pitanje pobednika ne postavlja. Ipak su Klipersi suvise puno ulozili i truda i vremena da bi ovo propustili. Sad je vreme da Pol i Grifin krenu da grizu i da pokazu da su najbolji one two punch u ligi.


Prognoza: Ne verujem da ce Voriorsi, uz svo duzno postovanje, uspeti da uzmu vise od dve utakmice. Suvise su jaki Klipersi. Plus nema Boguta pa bi Blejk mogao da se izdivlja nad Lijem. Da je zdrav Bogut davao bih im vise sansi. Ovako- 4:1 za Kliperse.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 18:59
Ako Polke i Blejk budu u elementu, to je u suštini to. Upravo to što kažeš za Blejka, a važi i za celu ekipu - 3. godina u Plej-ofu, iskusniji su i nadam se da mogu korak dalje.

Termini su jako dobri, samo da stignem sa ex do 4. utakmice
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 19:03
Stanje sa povredama, posto si rekao nekoliko stvari vezane za to: Bogut nece igrati vise osim ako GSW ne dodje recimo do finala Zapada, znaci nekih mesec dana, tako kazu. Kod nas su svi zdravi (prvi put od kada smo "jaki" da ulazimo zdravi u plejof) osim Grangera, ali to nije toliki hendikep. 

Kod nas je kljucni covek Redick, rekao sam to i Joci i Dakiju. Iako se Daki ne slaze s tim, ali verujte mi, kad on igra mi imamo raznovrsnost u napadu koju nismo imali do ove sezone, i nisam neki strucnjak sto se tice taktike, ali jednostavno vidis koliko to sve bolje izgleda kad je on na terenu. Griffin i Jordan ako ne uspeju barem u ovoj rundi da izdominiraju ja ne znam. Nenormalno su napredovali obojica, i nadam se da njima tek predstoji dokazivanje u narednoj rundi protiv OKC-a ili Memphisa.

Ipak, x-faktori su sa nase strane Collison i Barnes. O Polketovoj odbrani se sve zna, ali ako Collison i Barnes uspeju da iskontrolisu bracu po splashu (awesome) u nekoj razumnoj meri, nece biti dileme ko prolazi dalje.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 19:55
4:1 za Kliperse i to lagano
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Fri Apr 18 2014, 21:09
Jaz wrote:Kod nas je kljucni covek Redick, rekao sam to i Joci i Dakiju. Iako se Daki ne slaze s tim, ali verujte mi, kad on igra mi imamo raznovrsnost u napadu koju nismo imali do ove sezone, i nisam neki strucnjak sto se tice taktike, ali jednostavno vidis koliko to sve bolje izgleda kad je on na terenu.
Svaka ekipa ima koristi od takvog tipa igraca. Evo npr. Atlanta bi bila mnogo slabija bez Korvera, i verovatno ne bi ni videli plejof. Zatim Majami prosle godine nikad ne bi osvojio titulu da nije bilo Alena i Milera. Mnogo znaci dobar suter. Meni je krivo sto Copeland nije u rotaciji kod nas. Cim dobije minute, on ih lepo iskoristi, i ne znam sta treba vise da uradi da bi igrao vise.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 00:12
ako majami ne odbrani titulu,klipersi osvajaju (ne zajebavam se,rekao sam to nemanji na chatu jednom)
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 00:41
Uh Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 00:48
sto da ne...imaju kvalitet
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 01:01
Nešto mi ne deluje da imaju jaču ekipu nego prošlih godina. Možda malo iskusniji, a zapad je i dalje pakleno jak.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 01:19
2 od 3 glavna igraca su mnogo napredovali, a svi ostali su bolje uklopljeni u tim nego prethodnih godina. Doc je odradio fantastican posao, vreme je da se ode korak dalje nego prethodnih godina.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 01:29
Ne znam zasto, ali i ja imam neki slican utisak kao Strax... Mada ok, stvarno nisam ni preterano upucen jer nisam ni gledao Clipperse ove godine dovoljno, ali i dalje mi ne deluju kao ekipa koja moze da ide do samog kraja... Mozda gresim  Ne znam
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 02:38
ja mislim da njima sve zavisi od protivnika koga dobiju. evo zaista ne vidim trenutno kako bi mogli da prodju oklahomu ili sparse ali boze moj, sve cemo videti uskoro Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 09:08


Dal je realno da se ovaj na kraju pojavljuje? Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 09:09
Oklahomu mozemo, prethodne dve sezone smo se bas dobro klali sa njima, protiv Spursa jako jako tesko.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 13:49
LeBron wrote:Ako je za Bozic bilo izbacenih igraca, sta li tek ce da bude u plejof seriji? Very Happy
*sta ce tek biti za Uskrs? Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors 2714998444
btw, nadam se da ovo Kliperci resavaju u 6 tekmi maksimalno.

Sve zavisi koliko ce kenjati Karija i Kley-a.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 14:31
jocamelo7 wrote:Sve zavisi koliko ce kenjati Karija i Kley-a.
Apsolutno tacno. Smile
Ali ipak nemaju sta da traze bez Boguta.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 17:48
http://www.sbnation.com/nba/2014/4/19/5630640/mark-jackson-jj-redick-klay-thompson-clippers-vs-warriors

Odjebi majmune. kafa
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 18:04
Kad u pola serije pocne pricu kako napadate Curry-a s namjerom da ga ubijete >_<
Da ih hocete oderati 4-0, to bi mi bila najdraza ovogodisnja serija, pogotovo zbog krtice Iggy-a...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 18:09
Mene uopste ne bi cudilo da krene od prvog minuta sa hack-a-jordan taktikom.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 18:12
Šteta što nema Boguta, onda bi ovo definitivno bila najzanimljivija serija u 1. rundi. Sve je već rečeno, dominacija pod košem bi trebala Clippersima bit dovoljna za prolazak ali siguran sam da Steph može barem jednu utakmicu izvuć, ako ne i više. Clippersi u 6.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 18:17
Sky wrote:Šteta što nema Boguta, onda bi ovo definitivno bila najzanimljivija serija u 1. rundi. Sve je već rečeno, dominacija pod košem bi trebala Clippersima bit dovoljna za prolazak ali siguran sam da Steph može barem jednu utakmicu izvuć, ako ne i više. Clippersi u 6.

Zar nisu u 21:30?? :S
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 18:18
pa jel moguce bre jebote da si ti to pitao pa ja evo ne mogu da verujem skocio bi kroz prozor sad od smeha idi bre lawsone u kurac Laughing Respekt!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Sat Apr 19 2014, 18:26
@Sky 
Moze ovo i da ode u 7, ali iskreno ne verujem.

@Lawson
...
Sponsored content

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors Empty Re: Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum