NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers

+35
leonida
LeBron
Komsija
4evaStK
Eric Gordon
jocamelo7
Yoker87
Teodosic
West
Mr.Big Shot
Sky
dovlonja6
Lawson
Corleone
SN10
Jaz
Jumpman
Mr. Striko
Strax
dr Hofmann
Vuk91
Insanity
wlattkouzd
Nele
Stary Oskol
Legolas
kb8
Michael Jordan 23
Palermo
Kevin Durant
sinisa123
nellepb
Dzoni131
grozda 3
Mrakar
39 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers Empty Los Angeles Clippers

Thu Nov 01 2012, 23:57
Los Angeles Clippers La-clippers
Los Angeles Clippers StatsLos Angeles Clippers ScheduleLos Angeles Clippers Roster
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Nov 02 2012, 11:30
Veceras protiv komsija, ali ne pridodajem neki poseban znacaj utakmici, jer ni jedni ni drugi nisu u punom sastavu. Pravi dueli se ocekuju tek 2013. Very Happy Nadam se da necemo opet srljati toliko i biti malo stalozeniji u napadu i dodavati DeAndreu samo i samo kad se nalazi na 2m od kosa. Odbrana je bila dosta dobra protiv Memphisa, samo nek nastave tako.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Nov 02 2012, 11:34
Lejkersima je ovo must win. Onako, baš baš XD
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Nov 02 2012, 12:22
Postavljacu ove podcastove ubuduce, ako se nekom bude slusalo. Smile Odlicni su.

Clippers Podcast 1.11.2012.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Nov 02 2012, 12:50
Samo stavljaj, to slusam na putu do faksa i nazad Smile

EDIT: moze li se ovo skinuti ili se mora tu slusati, prvi put mi se pojavio download dole ali sad kad sam usao nema scratch
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Nov 02 2012, 22:31
Clippers' X factor: Eric Bledsoe
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 05:34
@Mrakar
Ne moze da se skine sa bloga, al imas i na iTunesu, pa skini odatle.
https://itunes.apple.com/us/podcast/espn-la-clippers-podcast/id572950895?mt=2&ign-mpt=uo%3D4

@Kuzman
Bog.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 06:16
Polke sabio, Blake opet nesto slabiji. Klupa prelomila, igrala i malo vise nego sto treba, tako da je sve sasvim ok. Uci ce i Blake u formu, bitno da se dobijaju tekme dok smo u Staplesu. Ne svidja mi se samo sto Green opet igra vise od Bledsoa, mora Vinny da smisli vise od one dve akcije koje imamo za Erica dok je sa Polketom na terenu.

Los Angeles Clippers 108166227
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 12:25
Po meni njemu i ne trebaju napadacke akcije. On je zvijer u odbrani i svoje poene nalazi u kontrama(za koje je uglavnom sam i zasluzan). Nije on jos ta napadacka kvaliteta da bi gradili neke akcije za njega.
Crawford sinoc opet fenomenalan ali pitam se koliko jos. On je jedan od onih igraca koji nemaju manu sto se igre tice(osim odbrane) ali to ne zna iskoristiti. Uzima nevjerovatno teske suteve bez ikakve potrebe. Sinoc me 2 puta bas iznervirao, radi pick and roll sa Griffinom i njega udvajaju, Griffin sam pod kosem on puca preko ruke sa 6 i pol metara... Ne znam zasto ali imam osjecaj da ce ih on sjebati kad bude najbitnije (u playoffu)
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 14:51


Znate li od koga je ovo pokupio? Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 14:55
Peni Hardvej je te stvari radio Smile
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 15:06
Iverson Smile
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 15:30


Mislio sam na ovo na 3:00 Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 03 2012, 19:08
Mrakar wrote:Po meni njemu i ne trebaju napadacke akcije. On je zvijer u odbrani i svoje poene nalazi u kontrama(za koje je uglavnom sam i zasluzan). Nije on jos ta napadacka kvaliteta da bi gradili neke akcije za njega.
Morace da postane kad-tad. A bolje sada dok je jos rano u sezoni da se isprobavaju neke stvari nego kasnije. A Crawford kad bude stao, krenuce Blake. Ako ne krene Blake, tu je Polke koji moze da utrpa 30 kad hoce. Jako mi je drago sto sa prosecnom igrom dobijamo (protiv Memphisa to nije bila ni prosecna igra).
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Nov 04 2012, 06:28
I treba da puknete kad kulirate 3 cetvrtine.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Nov 04 2012, 09:55
Jasmine, kakva je utakmica bila?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Nov 04 2012, 10:03
Sve lopte su vam upadale u ruke, delom zbog toga sto smo bili potpuno nezainteresovani, u prvom poluvremenu pre svega. I onda kad smo krenuli da igramo ozbiljnije u 4/4, kad je Vinny vratio startere smo vas stigli, da bi Paul napravio onaj faul u napadu i to bi bilo to. Curry je izdominirao, Barnes je odigrao jako hrabro, poentirao je tamo negde pred kraj. Finu ekipu imate, rekoh ti vec. Smile Dobro ste izdrzali nas nalet. A kod nas je Blake u potpuno katastrofa formi, ne znam sta mu se desava.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Nov 04 2012, 10:29
20 bacanja je šutnuo Polke jbt Los Angeles Clippers 890884
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Nov 04 2012, 16:05
ubo 19 za redom i promasio poslednje sa kojim bi bio neresen rezultat Very Happy gledah samo drugo poluvreme ali stvarno je bilo nenormalno koliko je gs-u upadala lopta u ruke. lendri veliki veliki bog. ne secam se da nisu imali ofanzivan skok posle promasaja Very Happy keron razbio u trecoj, dzamal i pol u cetvrtoj ali kasno su se malo setili da igraju. svako je po malo ukanalio i to je bilo to.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 06 2012, 07:06
Izgubljene lopte i skokovi, standardna prica. Zalaganje u odbrani je, blago receno, sramotno. Ja ne znam sta oni misle, da igraju kako treba iskljucivo protiv playoff timova dok ce protiv ostalih da pokusavaju da nadoknade minus u 4. cetvrtini? Skokovi opet katastrofa, sto samo nastavlja ono iz prethodnih sezona, dobri skakaci, ali jako losi hvataci. Preuzimanja uzas, Kyrie i Waiters ostali sami milion puta, uz to su imali i poneki prokenj sut i to je to. U napadu isto nista, Polke i Jamal se trudili koliko su mogli, Bledsoe je bio ok za njegove uslove, ali Griffin i DeAndre opet totalni kanal. Ne znam zasto im Polke uopste dodaje u neizvesnoj zavrsnici. Od Griffina pre svega ocekujem da se sabere malo, jer je najgori igrac u timu u ovoj prvoj nedelji. Ako bude tako nastavio nema teoretske sanse da zadrzimo Polketa na kraju sezone, cak i ako opet dodjemo do tog nekog polufinala Zapada. Jedino sto me raduje koliko toliko su poneke akcije u napadu, koje su fino izvedene, pogotovo posle tajmautova.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 06 2012, 10:33
Duplo jače ekipe su pobedili u prve 2 utakmice i onda se ovo desi. A taman sam pomislio da postajete onako, baš ozbiljna ekipa. Možda i hoćete, ima vremena...
Samo ovakve utakmice, pa još u Stejplsu ne smeju da se gube.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 08 2012, 10:39
Evo sta bi se desilo u proslom PO da su svi nasi igraci bili zdravi. Los Angeles Clippers 609485 Protiv velikih ekipa igramo kako treba, ali i dalje su mi nejasni oni glupi porazi, ko smo mi da se sprdamo toliko? Konacno nekog da izdominiramo sa skokovima, Blake i DeAndre sabili. I KONACNO da Bledsoe igra vise od Greena, iako je Green nocas bio bez promasaja. Idemo dalje, veceras na TNT-u protiv Djoletovih pulena.
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 08 2012, 20:28
Toliko su se isprdali sa Spursima Los Angeles Clippers 877120
grozda 3
grozda 3
Posts : 5078
Age : 29
Boston Celtics

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 08 2012, 21:18
Zato veceras puse od Portlanda. Los Angeles Clippers 451927
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Nov 09 2012, 07:18
Jako lepo odigrano, bukvalno smo pravili seriju kad smo hteli. Jedina zamerka je opet previse lezerno odigrana 3. cetvrtina, al nema veze. Polke i Jamal su u potpunosti iskontrolisali celu tekmu, Jordan sjajan na pocetku pre svega. Ostali taman koliko je trebalo, Bledsoe je opet bio odlican u odbrani, i solidan u napadu. Kod Blazersa samo Batum vredan spominjanja, stvarno su jako tanki cim izadju starteri. Idemo dalje, Atlanta u nedelju, pa Miami.
Sponsored content

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum