NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

+7
Mr.Big Shot
LeBron
Yoker87
Mr. Striko
Strax
Jaz
Jumpman
11 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 00:53
Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Okclac


Last edited by Sugar on Fri May 16 2014, 11:17; edited 6 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 11:50
Ovde ima milion stvari da se napise, ja cu neke najosnovnije. 

Prvo, i pre svega, nema ko da cuva Duranta. To je cinjenica i to mozemo samo da neutralisemo dobrom timskom odbranom, koju smo svakako u stanju da igramo, tako da tu sve zavisi od njegove ruke. Protiv Memfisa nije briljirao, ali kad je trebalo bio je Mr. Reliable. 

Kako ce DeAndre da se nosi sa debelim Perkom, koji se odlicno postavlja i vrlo dobro zatvara prilaze kosu? Svakako DeAndre nece da dominira kao protiv Voriorsa u napadu, ali zato u odbrani ocekujem da ce on da cuva Ibaku a da cemo Grifina da sakrivamo u odbrani i da bude na Perkinsu. U napadu, Grifin ce imati najtezi moguci zadatak, jer jedini igrac koji moze atletski da se nosi s njim u citavoj ligi je upravo Ibaka. Tesko da ce trpati preko 30, ali sve ispod 20 od njega nam nece doneti nista, mora da se krece tu negde izmedju da bismo imali sansu. 

Sto se tice plejmejkera, nisam siguran ko ce koga da cuva, ali voleo bih jednu stvar da vidim: Sta Kolison moze da uradi protiv Vestbruka. Ja sam ubedjen da moze pristojno da ga sacuva (dobro, Rasel sam sebe uglavnom najbolje cuva), ali pored Dzamala i Redika moze da proleti kad hoce, a Polke moze nesto na iskustvo, ipak je uspeo da vrlo pristojno sacuva Karija.

I mislim da ce kljuc biti da se pusti Rasel da divlja koliko hoce, i da lopta sto manje ide u Durantove ruke.

Bice dobra serija, ali mislim da su ipak u prednosti, zbog iskustva pre svega. Ocekuju se i tuce, pre svih nekorektna igra sa njihove strane (Ibaka i Adams).
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 12:10
Nisam baš nešto optimističan, ali su svakako veće šanse nego što bi bile protiv Sparsa.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 12:13
@jaz
kog iskustva? Very Happy 

izgleda da sam jedini koji navija za oklahomu awesome ne mogu ja ove kliperse nikako jbg. ako oklahoma bude igrala kao u sedmoj sa memfisom, ne znam koliko klipersi imaju sta da traze ovde. tanderi su im los matchup bili oduvek a klipersi su malo toga uradili da se to promeni. ibaka moze veliki x faktor da bude ovde za mene. i da, jedva cekam duel dzekson-kolison, mislim da ce da se kidaju awesome
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 12:20
Igrali su finale, ako se dobro secam. Pre ce oni nas da isprovociraju nego mi njih.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 12:23
igrao je i hido brat awesome ma da li mislis da je vestbruk npr naucio nesto iz toga Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 12:28
Ibaka i Perkins mogu da izbace Džordana i Grifina iz ritma, tako da će bekovi morati da preuzmu stvar. Polke je bio kilav protiv Voriorsa, sad' nek na iskustvo i pamet izdominira Vestbruka. Što se odbrane tiče, neće moći da trči i skače za njim, ali ne sumnjam da će se snaći.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 12:30
@Sugar
Dobro, taj nece nikad, ali ostali verujem da jesu. Mada, sto se tice trenera, tu smo mi u prednosti. Mozda i Doc malo promeni startnu postavu, mogao bi Kolison od pocetka da grize Vestbruka, malo bi zbunio i Bruksa. Very Happy

@Strax
To. Ali morace da Grifin malo vrati sut i da bude agresivniji kao sto je bio dok Polke nije igrao.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 13:51
E ja ne znam da iko igra prljavije od Klipersa. Kao da su davno bila ona Polketova foliranja i Grifinovi letovi ala Nejimar u prazno. Pa da ne spominjem ono kad Polke trazi tajm aut pa nastavi dalje na polaganje i tako dalje. Svega toga smo mogli vidjeti i u ovoj seriji. Adams ne igra prljavo samo je mnogo jak i protiv njega se igra mnoooogo prljavo. Koliko sam shvatio do sad je vec 6 tehničkih bilo nad njim. Sto se mene tiče necu navijati niti za jedne jer su mi dva gotivnija tima u drugom polufinalu. Sto se tice neke prognoze mislim da je Oklahoma u maloj prednosti zbog Duranta dok su na drugim pozicijama tu nedje pata-pata. I nadam se da ce izaci na vidjelo nesto sto mi se učinjelo, a to je neka Dokova trenerska zrelost. Mozda?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 14:08
Ti onda nisi gledao Adamsa previse. Mozda i odvratniji lik od Ibake. Adams je takva igracina i toliko jak da se protiv njega mora igrati prljavo, jel? XD 

I nisi gledao Vestbruka kako odleti 2 metra kad sutne trojku da bi izgledalo kao faul? I Dzamal to radi, svi to rade, pederska je liga skroz sto se tice nekih stvari.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 14:14
Polke mora da izdominira da bi klipersi prosli, Durantula ce svaku trpati preko 30 i jedina sansa klipersa je da mu maksimalno smanje dotok lopti :)Westbrook nek uzima po 30 suteva po mechu i svi zadovoljni :PIsto se nadam da ce Dok pokazati kvalitet.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 14:22
Ja ovu seriju cekam vec dve godine. Very Happy
Najzanimljivija serija prve runde. I jedni i drugi su prosli posle velikih muka ali generalno su mlade ekipe pa umor ne bi trebalo da odigra neku preveliku ulogu.
Prednost Klipersa bi trebalo da bude trener. Mislim da je Rivers bolji od Bruksa i da bi morao da nesto uradi kako bi Blejku olaksao posao protiv Ibake koji ce ga sigurno dosta namuciti. Odigrali su dobro protiv visokih igraca Golden Stejta ali ja opet nisam video neke akcije koje bi visoki igraci trebalo da vrte u reketu da bi se oslobodili pritiska malo. Na primer, neki blokovi u ledja da se zbune odbrambeni igraci i tako neke fore. Dobro, nisu imali ni potrebe da to rade protiv Golden stejta zato sto su i ovako imali prednost. Ne sumnjam da ce Rivers smisliti nesto  da pomogne Blejku i Deandreu da "lakse disu".
Sto se vec ne moze reci za Bruksa. Bukvalno celu seriju sa Memfisom on muci Durenta i nikako da mu pomogne da se oslobodi, da dobije neki laksi sut, da udje nekim laganim poenima u ritam. Celu seriju KD se mucio. Bruks da nema ovakvu ekipu kakvu ima, pa on ne bi bio trener nikome ja mislim.
Bice zanimljivo gledati duele na bekovskim pozicijama. Rasel i Dzekson igraju dobro i imace Pol i Kolison velike probleme sa njima. Svaka cast Grifinu ali ja mislim da Pol ovde mora da bude glavni i da povuce ekipu.
Durent ce imati laksi posao u napadu protiv Klipersa nego protiv Memfisa i videcemo kako planiraju da ga makar uspore. Bojim se da bi on mogao da divlja ako ne budu Klipersi uspeli da sprovedu gameplan.


Prognoza: Bice ekstra serija. Navijam za Kliperse iz sveg srca i mislim da oni ovo moraju da rese u 6 utakmica jer ako odu u G7 u Oklahomu, tesko da prolaze. Imaju kvalitet i ja mislim da ce ovo biti 4-2 za Kliperse. Navijam barem za to.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 22:59
Nisam ga gledao previse (Adamsa) ali eto jesam zadnje tri utakmice. Svi ga biju. On igra jako, na granici ali opet su svi protiv njega prljaviji. Tako mi se bar učinjelo. Nije ni bitno. Gorak mi je utisak Polke ostavio, jer sam ga nekako cijenio, pa mozda na osnovu toga donosim sud. Ali to smo već nedje ubili od komentarisanja. Uglavnom vise volim igrače koji igraju jako i ako treba da se malo lakat upotrijebi nego igrače koji foliraju da je faul ili prosipaju jeftine fore dok gube (traze tajm aut pa nastave ili prosipaju piće po parketu(Kid) itd). Sto se tiče serije nema sanse da bude dosadna i nekako sam ubijedjen da ce biti svega. I jednima i drugima čini mi se hvali neka dodatna doza hemije. I to mi je bio utisak iz prethodnih utakmica. E Polke bi morao biti taj, a nije, koji treba redove da povezuje. A ovamo Westrbuk samo moze lose da napravi i ja ga jednostavno ne podnosim. Čovjek je bolestan.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 05 2014, 23:08
Mr. Striko wrote:Sto se mene tiče necu navijati niti za jedne jer su mi dva gotivnija tima u drugom polufinalu.
+1
Savrsen scenario bi mi bio da su Spursi i Blazersi igrali protiv ove dve ekipe, i onda se sastali u finalu zapada, ali jbg... Very Happy
Ipak cu biti malo vise na strani Clippersa, jer onaj trio Thundera ne mogu vise ocima da gledam...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 07:38
Bolest sta je radio CP, ostali su samo ispratili i to je bilo to. U sledecu da se udje sa must-win mentalitetom, pa sta bude.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 07:59
http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2014/05/06/0041300213-lac-okc-postgame-paul-griffin.nba

Yeah, that's what I do. Laughing

http://www.nba.com/video/channels/tnt_overtime/2014/05/06/20140505-inside-deandre-jordan.nba

Barbecue chicken Laughing
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 08:04
Ubedljivo najjači PG u ligi....kakve brojke za samo 27-28 min na terenu :o
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 09:31
Prskaj Si-Pi, takav im trebaš
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 09:32
sad ga nista ne boli, mukica. svaka cast za partiju ali lik je parodija sa "povredama" awesome
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 10:50
Odlicna utakmica Pola. Ne verujem da moze da nastavi u ovakvom suterskom ritmu ali ako ostane na visokom nivou prolaze sigurno.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 06 2014, 23:28
Sugar wrote:sad ga nista ne boli, mukica. svaka cast za partiju ali lik je parodija sa "povredama" awesome

Isto sam ja juce pomislio dok sam gledao utakmicu XD onako ne igra povredjen igrac, aj trojke i nekako, ne treba ti nesto da si tip top, ali one kretnje i sve ostaloe XD povrede moje jaje, ali svakako bolesna utakmica i jako potreban odmor u cetvrtoj/4.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 07 2014, 01:42
A šta,govorio je da je povređen?
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 07 2014, 12:26
?
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 07 2014, 12:36
Valjda misle na ovo iz serije sa GSW




1:26 tu se nesto zali na povredu
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 07 2014, 12:40
Postoji jedna bajna ovozemaljska pojava zvana "izlečenje" 

Jedino prihvatam ako je pre tekme sa Tanderima pričao kako je povređen i ne može da igra, u suprotnom - sakajte hejteri Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers 609485
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum