NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers

+40
Iggy9-13
Gogsii
grozda 3
Znalac
The Dream
darkoRSJJ
Jason
Stojko
Loqo
AleksaTebra
D.Rose25
Durantula T-mac Rose
Nele
West
dovlonja6
johnny24
jocamelo7
Michael Jordan 23
Somi
airvucko
Bradley
sinisa123
Mr. Striko
Mrakar
SN10
wlattkouzd
nellepb
Mr.Big Shot
Vuk91
4evaStK
Lawson
Zola
Kole
dr Hofmann
-the lood-
LeBron
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
44 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers Empty Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 02:27
Los Angeles Clippers Klipers
Los Angeles Clippers RosterLos Angeles Clippers ScheduleLos Angeles Clippers Stats
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 08:45
Darjane, dao sam ti onaj dan pare da nam ubacis poneku titulu kad budes pravio teme, u cemu je problem? Los Angeles Clippers 609485
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 08:49
Nek vam pozajme komšije koju, oni imaju na pretek Los Angeles Clippers 609485
A vi osvajate sledeće sezone... Los Angeles Clippers 609485
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 08:52
Strax wrote:Nek vam pozajme komšije koju, oni imaju na pretek Los Angeles Clippers 609485
A vi osvajate sledeće sezone... Los Angeles Clippers 609485

Znam da si bio ironican, ali to zvuci tako... ne znam... prelepo! Los Angeles Clippers 1770563824
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 08:56
Ja sam mislio da je nama Zvezdašima presela ta sledeća sezona. Los Angeles Clippers 609485 Zato napadnite titulu ove sezone Los Angeles Clippers 609485

Ali da ne spamujemo odma na početku teme Laughing , Clippersima će prvo trebati nekoliko godina građenja tima na draftovima... zato, dočekajte nekog novog Griffina , samo na bekovskim pozicijama, i uz tim kojim trenutno raspolažete, imate čemu da se nadate.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:01
Imamo Gordona i Foya na SG, nije to lose za pocetak. Ponavljam, treba nam PG koji ide uz ovu ekipu. A upravo sam saznao da se Bledsoe povredio i da ga nece biti 6-8 nedelja. Morace Warren da igra. Facepalm Valjda ce dovesti nekog. :khmBillupskhm:
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:03
ja vjerujem da će se oni ove godine boriti za playoff. ako me sjećanje služi, Eric Gordon je prošle sezone propustio jedno 15-ak utakmica, i od tih 15 dobili su samo 3. bilo bi lijepo da im dođe Arenas sada, Eric Gordon je već all-star kalibar, Butler ako bude zdrav će biti dobar, o Griffinu neću trošiti previše riječi, i Kaman solidan starter. na klupi (ako ostane) Jordan koji je lošija verzija Howarda. i još samo da promijene onu panjinu od trenera.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:08
Pa pazite, postava koja izgleda ovako uopste nije losa za pocetak:
PG: Mo Vilijams
SG: Erik Gordon
SF: Keron Batler
PF: Blejk Grifin
C: DeAndre Dzordan.
Vidim da Jaz pati za plejmejkerom a meni se cini da je Mo OK igrac. Ne znam
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:08
Jaz wrote:Imamo Gordona i Foya na SG, nije to lose za pocetak. Ponavljam, treba nam PG koji ide uz ovu ekipu. A upravo sam saznao da se Bledsoe povredio i da ga nece biti 6-8 nedelja. Morace Warren da igra. Facepalm Valjda ce dovesti nekog. :khmBillupskhm:

Svojevremeno je Foye u Wolvesima igrao i plejmejkera, kada Jarića nije bilo na parketu Laughing Snaći će se on i ovde sa tom ulogom, ne sumnjam.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:17
Ok je Mo igrac, ali nije to to. Treba nam neki sa boljim pregledom igre, Mo ima sjajan sut, tako da mozemo lepo da "spreadujemo floor", to nam za sada ide u korist. Nisam bas siguran za PO ove godine, mada je sezona nesto kraca, pa ono, sto da ne, treba nam to iskustvo. Ja se uvek setim Nedovica, kad pomislim na to menjanje pozicija. Bolji je Foye na njegovoj prirodnoj poziciji, i to dooosta.

@GrangyBaby
Nadam se ipak Kamanu na mestu startera. Jordanova energija nam treba sa klupe.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:23
A čekaj, a šta će biti sa Moom Williamsom?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:26
Tu je on, cak je i sa Blakeom tokom lockouta organizovao treninge za celu ekipu. Ne znam sta planiraju, najgore mi je sto jedva spominju to za PG. Ali mozda se desi neki trejd, bas sa njim, jer to i na forumu Clippersa traze. A neko je tvitovao da je idealna solucija za PG Chauncey, ja se slazem. Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 09:29
Ja sam mislio da ste sa njim već uradili nešto što ja ne znam, pa si se zato pomirio sa Warrenom kao startnim PG-om dok nema Bledsoea. A dokle god je Mo Will tu, možete da ga ubacite u neki trejd (može i "čovek za čoveka") i da dobijete solidnog pleja. Makar dok Bledsoe ne sazri još malo...
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 10:39
Sky wrote: bilo bi lijepo da im dođe Arenas sada
nemoj samo to.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 14:32
Strax wrote:Ja sam mislio da ste sa njim već uradili nešto što ja ne znam, pa si se zato pomirio sa Warrenom kao startnim PG-om dok nema Bledsoea. A dokle god je Mo Will tu, možete da ga ubacite u neki trejd (može i "čovek za čoveka") i da dobijete solidnog pleja. Makar dok Bledsoe ne sazri još malo...

Da, da, rekao sam za Warrena zbog rotacije. Mo bi bio starter i pored Bledsoa, naravno. Videcemo sta ce biti.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 16:38
Meni i dalje ne ide u glavu onaj trejd sa Cavsima.Koji li je genijalac to smislio/prihvatio? Facepalm
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 16:41
Jedino objasnjenje je sto MO ima ugovor 2*8.5m a Baron 13.95m i 14.85m.
Na godisnjem nivou je razlika 5 miliona a na dvogodisnjem cak 11m.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 16:42
Upravo to je objasnjenje. Usrali su Bradonju kad su ga poslali tamo, Mo je bio presrecan sto je pobegao iz onog pakla.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 16:54
Opet sve to nije bilo vrijedno pika prve runde.Razumijem salary dump,ali sve mi je to jako nelogicno.Plus dovodis pleja koji manje odgovara ekipi.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 16:56
Upravo to.. Oni su pola ekipe izgubili odlaskom Barona.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 17:01
@Symph
...i Jamaria Moona. A jbg, i Bradonja je dosta preterivao sa sutevima u ranoj fazi napada, to sto je nekad znao, ne znaci da i dalje zna. Mozda su mislili da ce Mo to da radi malo stalozenije. Mada za Bledsoa bi bilo bolje da je Bradonja ostao u ekipi.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Dec 10 2011, 19:05
Clipperse sam prošle sezone gledao uglavnom zbog atraktivnosti, i trejdom nam je sve bilo uskraćeno. Jer, bez Bradonje nije sve to isto... dugoročno gledano, i jedni i drugi su pronašli svoju zainteresovanost, u isto vreme pronalazeći zajednički jezik. A kako će njiovo poslovanje da se nastavi, ostaje da vidimo. Clippersi ove godine stoje dobro na salary capu, ima tu prostora da se uvek neko ubaci, a i sledeće pogotovo kada im istekne Kaman i još po koji nepotreban igrač... Brian Cook , čini mi se, iako sam ga baš zgotivio prošle sezone. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Dec 11 2011, 09:57
“Sources close to the situation tell ESPN that Clippers have emerged as “early frontrunner” to acquire CP3 now that Lakers out of running.”

Ako mozemo ovo da izvedemo, a da ostanu Gordon i Blake, bilo bi prelepo! Los Angeles Clippers 786662
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Dec 11 2011, 10:03
http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=d3wgdpa ??
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Dec 11 2011, 11:12
Lawson wrote:http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=d3wgdpa ??

Nema teorije da Hornetsi prihvate ovako nešto. Ovde se jedino plate poklapaju... pa da daju samog CP3-a za ovu trojicu, ne znam da li bi NO prihvatio, a kamoli još kada putem LA-a ode i startni centar koji je sigurno bolji (makar konstantniji) od Kamana. Ryan Gomes bi samo smetao...
U svakom slučaju, Pol bi možda i prihvatio da ode u nepoznatiji tim Los Angelesa, budući da je u pitanju mlad i perspektivan tim koji on može samo da podigne na viši nivo (zamislite tandem CP3-Blake)... ipak, i Clippersi će morati mnogo da "oštete" roster da bi doveli Polketa.
Sponsored content

Los Angeles Clippers Empty Re: Los Angeles Clippers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum