NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

+14
Legolas
SN10
West
dovlonja6
Strax
Mr.Big Shot
Mr. Striko
4evaStK
jocamelo7
nemanjako
dr Hofmann
LeBron
Yoker87
Michael Jordan 23
18 posters
Go down

Ko dobija seriju?

17 - 89%
2 - 11%
 
Total Votes: 19
 
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 09:03
Jedini koji zaslužuje da ga se popljuje je Vinny del Negro. Ako ostane na klupi i dalje, tim neće ispuniti svoj potencijal.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 09:06
J-Crossover wrote:47 bacanja šutnuli. Boli ih piša...

Najsmornija ekipa je prošla dalje.

A vi udrite po Polketu slobodno.

Nema sta ko da udara po Polketu, svi koji su trenirali znaju da je uzasno izgubiti utakmicu. Pogotovo ovako bitnu.
Jeste Memfis najsmornija ekipa, ali su dobili 4 za redom pa su dobili. Cvrsca su ekipa od Klipersa, forsirali su cvrtu igru i dobili. Simple as that. Druga stvar je sto Klipersi ne koriste sav svoj potencijal ni u napadu ni u odbrani a svi znamo cija je to greska. Tako da, neka Vini lepo ide pa da od sledece godine ovo lici na nesto. Kad Pol ne igra(ili kad ne igra dobro), raspad sistema u napadu. Jeste klupa pravila razliku u ogromnom broju utakmica u regularnom delu ali ovo je plejof. I jos su igrali protiv jedne od najzescih odbrana u ligi. Da ne spominjem odbranu. Odgledajte onaj snimak koji je postavio Jaz i videcete da tu nema nikakve odbrambene strategije.
Vini kaze:
Kada imas Krisa Pola, nije ti potreban sistem
Ovom izjavom je za mene pokazao kakav je strucnjak i uprava bi bila luda kada ga ne bi oterala. Koliko danas ili sutra. Polketu vreme pocinje da prolazi a ja ne vidim kako sa ovakvim stanjem ekipe moze nesto da uradi.

Inace, svaka cast Memfisu, zasluzeno su prosli. Voleli ih ili ne voleli, izuzetno su jaka ekipa. Mislim da imaju velike sanse protiv Oklahome. Bice zanimljiva serija svakako. Makar rezultatski ako ne za gledanje.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 09:11
Mr. Striko wrote:Polke..Polke...hahhahaaha

Mislio sam na ono udaranje Marka Gasola pred kraj utakmice, pošto je igračkim delom odradio sve što je mogao da održi Kliperse u ovoj seriji.

Ja inače ne mogu da poverujem da će Vini jednog dana dobiti otkaz.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 09:15
A majke mi... I meni deluje da nece dobiti otkaz.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 09:28
Ljudi moji, nek osvoji Memphis pa nek odemo svi u kurac. Ono je tuca, ono nema veze sa kosarkom. Svaka cast zaista i Zachu i Marcu i Conleyu, ali... Mi smo pokusali da vratimo i napravili neke nesportske poteze, ali jednostavno nismo ekipa koja moze da igra na taj nacin. Reklo bi se da su onda zasluzeno prosli jer smo se mi prilagodili njihovom nacinu igre a ne oni nasem. Ali, kako igrati malo brzu i normalnu kosarku kad te protivnik bije i bije 2 nedelje? Lepo Neca kaze i lepo se vidi na onom snimku (a i pre tog snimka), mi nemamo sistem. A imamo jako dobar roster, mogu da zamislim samo sta bi neki drugi treneri uradili da imaju ovakvu ekipu. Del Negro ako ove sezone ne bude otisao, otici ce Polke. Mislim da je vreme da se promeni trener zbog glavne zvezde, ajde i nama da se to desi, nek ga Deron i Kobe posavetuju kako se to radi ako se stidi ili sta vec. Ovako ne moze. Kapa dole celoj ekipi za ono sta su radili tokom cele sezone, ja lepsu kosarku nisam gledao u svom zivotu. I kapa dole Chris Paulu, takav igrac se retko radja. Fan
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 10:48
Koliko su Klipersi bili nervozni sinoc prosto mi je drago sto su ispali. kafa
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 13:24
jaz jebote pa vi ste njih prebili ko majmune juce. 20 bacanja je imao memfis u prvoj cetvrtini, eventualno 3 faula nisu bila dosudjena kako treba. faulirali ste ih cim predju pola jebote. Laughing

memfis konstantan tokom cele serije osim u prvoj utakmici koja je bila totalno nekarakteristicna za duel ove dve ekipe. cim se zek prestao da se bije i poceo da igra kosarku, sve je krenulo na bolje. stvarno nemam sta da zamerim nijednom igracu memfisa, svaki ali apsolutno svaki je dao neki doprinos pobedi u ovoj seriji. sa gasolom imaju prakticno dva pleja u igri skoro tokom cele utakmice a to centarska linija klipersa nema inteligenciju da brani kako treba. ja memfis ocekujem u finalu sa sparsima ali tu bih voleo da stanu jer ne leze bas majamiju XD

sa druge strane, jedini vredni pomena kod klipersa pol i barns ostali svi potpuno nekostantni i vecina ispod ovosezonskih proseka a tako ne moze da se igra plejof. nije za sve kriv trener. sta ce ti uopste u rosteru lamar odom, grent hil, consi bilaps, VILI GRIN?? nista zivo nisu uradili. grifin odigrao seriju upravo kako sam ocekivao, mnogoo on tu ima jos da radi na sebi. dzamal isto vise usrao nego sto je doneo, volim ga ko brata ali uvek je gubio muda u plejofu..
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 13:48
Mislio sam na celu seriju i da ne mozemo tako da igramo, kako god da se okrene. Jesmo ih juce tukli, ali opet to nije nasa igra i obilo nam se o glavu. Ako nista drugo, trebalo je ranije da krenemo da ih bijemo, kao sto je Polke rekao posle tekme. Jok i nije kriv trener, Bledsoe u proseku 10 minuta u ovoj seriji, Hill dobio priliku tek u 6. tekmi?! Rotacija potpuno izjebana njegovim genijalnim odlukama, nista konstantno, niko ne zna svoju ulogu u timu. Mora pod hitno da ide, Hollins mu se ispisao po faci.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 14:06
Bravo medjedi!!! Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 109055406
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sat May 04 2013, 23:13
Sugar wrote:jaz jebote pa vi ste njih prebili ko majmune juce. 20 bacanja je imao memfis u prvoj cetvrtini, eventualno 3 faula nisu bila dosudjena kako treba. faulirali ste ih cim predju pola jebote. Laughing

memfis konstantan tokom cele serije osim u prvoj utakmici koja je bila totalno nekarakteristicna za duel ove dve ekipe. cim se zek prestao da se bije i poceo da igra kosarku, sve je krenulo na bolje. stvarno nemam sta da zamerim nijednom igracu memfisa, svaki ali apsolutno svaki je dao neki doprinos pobedi u ovoj seriji. sa gasolom imaju prakticno dva pleja u igri skoro tokom cele utakmice a to centarska linija klipersa nema inteligenciju da brani kako treba. ja memfis ocekujem u finalu sa sparsima ali tu bih voleo da stanu jer ne leze bas majamiju XD

sa druge strane, jedini vredni pomena kod klipersa pol i barns ostali svi potpuno nekostantni i vecina ispod ovosezonskih proseka a tako ne moze da se igra plejof. nije za sve kriv trener. sta ce ti uopste u rosteru lamar odom, grent hil, consi bilaps, VILI GRIN?? nista zivo nisu uradili. grifin odigrao seriju upravo kako sam ocekivao, mnogoo on tu ima jos da radi na sebi. dzamal isto vise usrao nego sto je doneo, volim ga ko brata ali uvek je gubio muda u plejofu..
u centar...sve si objasnio. Klipersi su bili ove sezone kao ljetnja avantura... Laughing sexy i lijepo ali samo za vrijeme reg.sezone.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sun May 05 2013, 09:58
Legolas wrote:Bravo medjedi!!! Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 109055406
Yahoo
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Sun May 05 2013, 11:08
Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Lacmem
Sponsored content

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 4 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum