NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

+14
Legolas
SN10
West
dovlonja6
Strax
Mr.Big Shot
Mr. Striko
4evaStK
jocamelo7
nemanjako
dr Hofmann
LeBron
Yoker87
Michael Jordan 23
18 posters
Go down

Ko dobija seriju?

17 - 89%
2 - 11%
 
Total Votes: 19
 
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 09:44
Veliki majstor.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 14:05
pa jel moraju ovi uvek da se izvuku ovako u kurac
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 14:16
Moraju jer ima ko da ih izvuče.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 14:18
prestace i njega jednom da seru ovi bureci koje baca
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 14:20
Neki igrači su prosto rođeni za to.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 14:59
kao DKAI npr
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 15:00
Stvarno mrzim da budem jedan od onih koji ce da "pokvare" trenutak, ali zar je samo po meni ovo faul u napadu i to nekoliko komada?!!
Svi koriste off ruku naravno, ali ovo je bio bas zesci push off Ne znam
I Tony je njega faulirao naravno, ali bolje onda da su svirali nego ovako.
I da dodam da mi Paul sve vise ide na zivce sa ovakvim stvarima, pretvara se u jednog od najprljavijih superstarova (KG po meni vise nije superstar), znaci samo ga gledam, u Hornetsima i nije tako, ali od kad je presao u LA, bruka, bas me cudi kako ovde nije uradio jedan 360 flop...
5 puta sam sastavljao post i brisao ga, ali nisam mogao da izdrzim da ne kazem, posto vidim da su svi prsnuli na ovaj game winner Fan
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 15:03
pa jesu faulovi i pola i alena ali ne smeju to sudije da sviraju u tim momentima..
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 21:13
P.R.S.K.A.Y. po seljacini iskompleksiranoj
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 21:26
4evaStK wrote:Stvarno mrzim da budem jedan od onih koji ce da "pokvare" trenutak, ali zar je samo po meni ovo faul u napadu i to nekoliko komada?!!
Svi koriste off ruku naravno, ali ovo je bio bas zesci push off Ne znam
I Tony je njega faulirao naravno, ali bolje onda da su svirali nego ovako.
I da dodam da mi Paul sve vise ide na zivce sa ovakvim stvarima, pretvara se u jednog od najprljavijih superstarova (KG po meni vise nije superstar), znaci samo ga gledam, u Hornetsima i nije tako, ali od kad je presao u LA, bruka, bas me cudi kako ovde nije uradio jedan 360 flop...
5 puta sam sastavljao post i brisao ga, ali nisam mogao da izdrzim da ne kazem, posto vidim da su svi prsnuli na ovaj game winner Fan

Paul i jeste prava smrda...superstar je James sa svojim sportskim ponasanjem u svakom trenutku, a ovo je olicenje svega drugog. Sve u svemu odlicna utakmica Klipersa, a pogotovo mi se svidjela igra Barnsa, Bledsoa i Crawforda naravno. Ako puste Bledsoa da ide napravit ce najvecu mogucu gresku. Bolje Paula da odjebu i da oko ovih ostalih grade ludacki tim.....Memfis standardno dobar...Gasol odusevljava kao i uvijek , a sa njim i Allen. Stvarno su standardni citave sezone i oni su stubovi ovog tima.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 21:44
Mr. Striko wrote:Paul i jeste prava smrda...superstar je James sa svojim sportskim ponasanjem u svakom trenutku, a ovo je olicenje svega drugog.
Kako to mislis, pojasni mi malo... Ne kazem da se slazem sa ovim ili ne, jednostavno bih voleo da cujem na sta ovde konkretno mislis Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:06
Da bi nesto zvali super mora da bude tako. Polke nije super, jer se ponasa strasno lose. Ove sezone je imao bezbroj nesportskih i ne fer plej poteza. Cini mi se vise nego svi plej igraci u ligi zajedno. Od onih iznudjenih faulova, pa preko onoga tajm auta laznog...pa bukvalno iz svega. Svaki put nekoga gura i stalno se folira u napadu, a pogotovo kad se lome utakmice. Ja dok sam se bavio amaterskim sportom takvima smo lomili noge. On nije uzor djeci i sto se mene tice ja cu svojoj djeci pokazivati neke druge superstarove i sportiste.
A sto se tice Jamesa. Pa on bi trebao sa oklopom na utakmicu da izlazi. I on i Kobe. Pa njima samo gledaju kako neku podlost da naprave. Pa se ne biju svaku utakmicu i kad gube ne traze tajm aut, pa kad svi stanu odu na polaganje. Kao Polke smrda. Cool
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:23
Toliko je dobar postao da ljudi počinju i da ga mrze.

HELL YEAH banana
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:24
ali bukvalno taj fazon Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:43
A jebiga, eto ne gotivimo ga bas svi, sta sad, vama je sigurno ovo sve kul posto ste fanovi Paul-a i ne vidite neke stvari, to je isto kad kad nama sudije pomazu i sviraju nepostojece faulove, a ja se ne bunim i ne primetim toliko svaku sitnicu kao vi sto mrzite Lejkerse.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:49
J-Crossover wrote:Toliko je dobar postao da ljudi počinju i da ga mrze.

HELL YEAH banana

Ne mrze se ljudi sa televizije...oni ti nisu nista uradili da ih mrzis. Smile Neke stvari se gledaju zrelije kad napunis malo godina. Ja samo iznosim svoje misljenje o nekome ko se ponasa malo lose. I ne ludim za smrdljivim likovima koji trebaju da uzivaju u svemu sto su postigli, a ne da prosipaju trule nesportske fore.
Sjetite se Polketa iz PO protiv Lejkersa...citava planeta ga je gotivila. A sjetite se Polketa protiv GS ili protiv Sakramenta i njegovih odvratnih fora. Svi svjetski NBA forumi su ga hejtovali.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:52
@ Kuzma
Fanovi Polketa? Jelača i ja možda, masa je uglavnom ravnodušna prema njemu. Osim što Strika sad pokazuje da ga baš ne podnosi... Smile

A meni jeste ovo kul jer je dao game winner. Loš momenat da uvidim količinu smrada Polketa.


Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 22:59
Ja ga gotivim vise od D Willa kao kosarkasa. I to mnogo vise. Osim kad se sa tobom raspravlja na tu temu.Buahahaha...ovaj post cu posle da izbrisem...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 23:11
Mr. Striko wrote:Ja ga gotivim vise od D Willa kao kosarkasa. I to mnogo vise. Osim kad se sa tobom raspravlja na tu temu.Buahahaha...ovaj post cu posle da izbrisem...

Znači gotiviš ga kao košarkaša, ali ne kao čoveka...? Kako uopšte znaš kakav je on čovek? Meni deluje skroz ok.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 23:42
J-Crossover wrote:
Mr. Striko wrote:Ja ga gotivim vise od D Willa kao kosarkasa. I to mnogo vise. Osim kad se sa tobom raspravlja na tu temu.Buahahaha...ovaj post cu posle da izbrisem...

Znači gotiviš ga kao košarkaša, ali ne kao čoveka...? Kako uopšte znaš kakav je on čovek? Meni deluje skroz ok.
E uzmi ga za kuma ili ga ozeni kad vec svrsavas na njega tako...ja pokusavam da se nasalim, jer ocigledno previse emotivno dozivljavas sve kritike i misljenja vezana za njega. Covjek je bezbrojeno puta pokazao da je govno i tacka. Kako moze biti dobar covjek? Zivi od sporta, a ponasa se kao magarac. Trulo.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 23:49
Iskreno, jebe mi se i za Pola i za Kliperse, samo mi je glupavo malo da čoveka nazivaš govnetom, smradom, nekim ko ne treba da bude uzor klincima i tako dalje...

A da svršavam na Polketa, gledao bih ga sigurno više nego jednom ove godine i eto, recimo, pogledao bih makar hajlajtse od sinoć.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Wed Apr 24 2013, 00:01
Eto da sa moje strane okoncam polemiku sa pokusajem da objasnim. Da si mi ti sin, a po godinama bi to mogao lagano da budes. I da se bavis kosarkom. A bavis se. Rekao bih ti : Sine nije lijepo varati i lagati nego probaj da pobjedis posteno. Mislim da treba isto malo i ponekad biti fer i moralan. Ipak je to poenta sporta. Ili....jedan golman iz mog komsiluka,5,6 godina stariji od mene, dok sam je igrao fudbal...branio je na nivou danasnjeg Kasiljasa...ali je bio alkos i smrda. I prodao je jednu nasu utakmicu. Niko od nas nije znao. I kad se saznalo posle par godina suspenduju ga i neko mu slomi nogu i ruku. Sad radi kao limar, a kad prodje njegov klinac svi kazu evo ga sin od onog majmuna...niko ne spominje kako je vrhunski golman bio. I da je branio na treninzima citavom prvom timu po penal...10 za redom....itd
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Wed Apr 24 2013, 06:27
Sve ja tebe razumem i dobro si rekao većinu stvari, osim te jedne koja mi nije jasna. Pa mi zato daj par još konkretnih primera (ako imaš volju naravno, ako ne, ostaćemo na tome da je govno malo crnačko Very Happy ) zbog čega je Polke tako velika smrda?

To što je u mnogim situacijama lukaviji i pametniji od drugih ne znači da je "anti-fer-plej igrač"
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Wed Apr 24 2013, 07:54
Poredjenje LeBrona sa bilo kim je cista glupost jer se takav covek i igrac nece vise roditi. Ovi ostali pokusavaju sta mogu da bi njihova ekipa pobedila, sad koliko je ro fer ili ne druga stvar. Neki ovde ne vide da se Bryantu sudi dodir sa vazduhom vec 15 godina i kroz koje manipulacije njihov tim dolazi do vrhunskih igraca, dok drugi prozivaju da bi prozivali sto mi je do jaja, jer znaci da smo ozbiljan klub. Polke je dobar covek, ne znam kako bi se inace druzio sa ama bas svim igracima u ligi. Pogledajte samo malo sta svi vrhunski igraci govore o njemu i njegovoj igri, koga zabole patka za neka 2 ne fer-plej poteza kad je lik prvi put posle 30 godina fazon ucinio ovu fransizu bitnom. I jedva cekam vasa misljenja u seriji protiv Oklahome, da vidite malo sta se radi po ligi i protiv cega se treba boriti. Ako budete pratili naravno.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Wed Apr 24 2013, 09:19
Eto predajem se. Mozda sam malo i precerao. Ja sam stvarno uzivao gledajuci borbenost toga lika, a pogotovo u prethodnom timu gdje je bio osudjen na lose rezultate. Nekako me sinonim za dobro i sportsko malo razocarao. A poredim ih iz razloga sto su stvarno imali slicne price i svojim borbenim sportskim duhom sa losim ekipama dolazili do PO i tamo ostavljali duboke tragove odlicnim igrama. A James je ostao James , a ovaj je poceo da prosipa neke trule fore. Sto se tice Brajanta i LA, pa to je tako vec milion godina i svi su to navikli. Ali Brajanta kidaju stvarno i previse i nije ni lose da se malo zastiti sa povlascenim sudjenjem.
Sponsored content

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum