NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers

+35
leonida
LeBron
Komsija
4evaStK
Eric Gordon
jocamelo7
Yoker87
Teodosic
West
Mr.Big Shot
Sky
dovlonja6
Lawson
Corleone
SN10
Jaz
Jumpman
Mr. Striko
Strax
dr Hofmann
Vuk91
Insanity
wlattkouzd
Nele
Stary Oskol
Legolas
kb8
Michael Jordan 23
Palermo
Kevin Durant
sinisa123
nellepb
Dzoni131
grozda 3
Mrakar
39 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Oct 18 2014, 02:37
mestimicna
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Mon Oct 20 2014, 13:46
Sto? Zdrav je, igra normalno.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Mon Oct 20 2014, 14:30
Ma mislio sam uopsteno, da li ce moci da izgura celu sezonu ili ima neke hronicne povrede?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Mon Oct 20 2014, 14:40
Fantazi, a? Very Happy

Sumnjam da ce da izgura celu, cenim da ce barem 20 utakmica da propusti, cak i ako se ne povredi nista ozbiljnije Doc ce da ga cuva za plejof.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Mon Oct 20 2014, 19:25
Pa da, zbog fantazija pitam.
Bas se nadam da ce da odigra dobro, kul mi je igrac. A znacice vam mnogo ako bude bio zdrav. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Mon Oct 20 2014, 22:29
Nas napad mnogo zavisi od njegovog zdravlja.

btw. 2 mentola Very Happy

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 24 2014, 23:02
Ja ocekujem da Blejk ove godine bude jos bolji nego prethodne. Neverovatan napredak je pokazao prosle sezone ali mislim da moze da bude jos bolji. Definitivno jedan od najboljih igraca u ligi.
DeAndre je postao bolji kod Riversa i mislim da i kod njega jos postoji prostor za napredak.
Doveli su Hawesa da bude treci visoki i mislim da je to bio pun pogodak. Stvarno ce im koristiti kada bude trebalo odmoriti ovu dvojicu.
Od forwarda imaju Barnsa, Daglas Robertsa, Redzija Buloka i Glena Dejvisa. Daglas Roberts je imao dobru sezonu u Sarlotu prosle godine i bice dobar dodatak. Nadam se da cemo videti nesto od Buloka, nekako mi je drag kao igrac iako ne znam zasto. Very Happy
Problem je sto nemaju tog bocnog kvalitetnog odbrambenog igraca koji bi puno doneo intenzitetu odbrane. Niko od SF-a i SG-a u ovoj ekipi nije neki ekstra odbrambeni igrac.
Bilo bi lepo kada bi Redik ostao zdrav cele sezone. On i Kroford bi trpali samo tako.
Polke je jos uvek ovde glavni igrac i opet ce imati odlicnu sezonu i puniti sve stat kategorije uz jako efikasnu igru.

Imace oko 60 pobeda, to nije upitno. Mozda ce cak biti i prvi na Zapadu u regularnom delu sezone. Ali, za mene, njima sezona krece  u plejofu. Ili cak kada krene druga runda plejofa. Da li ce moci da naprave taj korak dalje i udju u finale zapada? Ja se iskreno nadam da hoce. Oni i Dalas su mi najdraze ekipe na zapadu.


Napisi ti neka svoja ocekivanja Jasmine. Smile
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Oct 25 2014, 00:17
Ove godine su pravi. Opet imaju taj niz od gomile nepotrebnih starih igraca ali ove godine je to bolji niz. Tu je i Farmar i brat Hedo i Davis i Udoh... sve neki igraci sa specificnim energijama i svaki moze da donese po nesto. Znaci uz okosnicu koja je uigrana imamo svasta nesto za ponuditi. Mislim da je ove godine sve na treneru i Polketu. Kad ako ne sad?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Oct 25 2014, 00:19
Druga sezona pod Riversom - dovoljno sam rekao o mojim ocekivanjima Very Happy

Blejku je vreme da postane lider ekipe a Polke da se stavi u drugi plan, no ne znam koliko je to izvodljivo. Ubice su obojica, Polketa boli ono izdanje protiv Oklahome, kao sto Nemanja kaze, nasa sezona krece u plejofu, do tada pravimo neki nas Top 200 otprilike.

Farmar ima to nesto svoje sto moze da donese sa klupe, moze da promeni ritam sasvim fino.

Redik mora da ostane zdrav, za mene je i dalje on glavni igrac na parketu kad napadamo, jer stvara taj prostor za Blejka i Pola, neverovatnu kretnju ima, strasan igrac. Dzamal da ponovi ono sto je radio prosle sezone, tu mislim i na plejof, jer je prvi put u karijeri stvarno kvalitetno odigrao.

Sto se tice trojke, tu imamo najvise problema, standardno. Barns katastrofalno sutira u predsezoni, Daglas Roberts za sada nista specijalno, a od Buloka i Vilkoksa nista, iako bih voleo barem Bulok da pocne da igra kako mislim da moze. No nije ni on neko ko moze da sacuva Duranta, Kavaja ili Igija, ako to uoipste neko i moze, jelte. Hedo nista.

Sto se tice cetvorke i petice, za Grifina se sve zna, Dzordan je ostvario neverovatan napredak, ali ima utakmica kad nestane u potpunosti, mora da bude konstantiji. Velika Beba i Spenser su solidni role igraci, Spenser mislim da ima da pokida ove sezone, ili se barem nadam. Moze da odigra rolu kao Redik. Udoh nista.

Sto se tice menadzmenta, o Riversu se sve zna, u top 3 trenera je i on mi je najveca nada da mozemo do finala Zapada. Balmer je jako entuzijastican, mislim da ce to sve lepo da funkcionise i da se uhodaju svi zajedno za nas pravi pocetak sezone.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Oct 25 2014, 01:53
Uf ove godine jos jaci u napadu, sad kad Hjuz izvlaci cintra iz reketa tek cemo da se nagledamo Blejkovih kucanja... I dalje ostaje problem odbrana, Dzordan je napredovo i to je veliki plus ali od niskih nema nikog da valja mozda Daglas Roberts moze istupiti ali sve je to upitno. Ove sezone ako ne udju bar u finale zapada onda ne znam kad ce. Grifin mora preuzeti lidera na parketu i u svlacionici jer Pol iako mi je omiljeni plej nekako nema uticaja na igrace koliko bi trebalo
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Wed Oct 29 2014, 22:35
http://www.foxsports.com/west/story/steve-ballmer-s-clippers-will-use-technology-to-let-fans-call-shots-102914?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Afoxsports
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 31 2014, 11:46
Mi nastavili da dominiramo sa sutevima kao u predsezoni. Redik cini mi se 1/10 za tri poena. Facepalm 

Srecom pa veceras protiv komsija, inace bi popili poraze na samom startu sezone, pa posle da se vadimo opet.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 01 2014, 10:59
S obzirom kako smo prosle sezone otvorili protiv ovih, dobro je sve ispalo. Jos Sakramento i Juta, pa idu teze utakmice.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Nov 01 2014, 20:33
ove dve zagrijavanje, tek cemo da vidimo za 6-7 tekmi koliko je dok uklopio tim i sta ocekivati od njih. Ocekujem da blejk nastavi da dominira
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 04 2014, 10:01
Kazins im je pravio malu decu. Bas je nadmocan bio. Skakako, pogadjao sa poludistance, probijao do lakih polaganja, asistirao, sjajan je bio.
Nekako mi opet ne deluju dobro u odbrani ovi visoki igraci Klipersa. Naravno, Kazins je stvarno odigrao bolesno ali opet... Suvise lako je postizao neke poene.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 18 2014, 08:41
Na sta mi licimo majko moja. Unakazili nas bez Gasola i Rouza, 3. cetvrtinu smo prespavali. Klupa nikad slabija (ne racunam Dzamala).
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 18 2014, 09:27
I ja sam pomalo razocaran u Clipse, nemaju pokrice nikavo na 3. neka se bore za Wilsona Cendlera...
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 18 2014, 10:02
S cim da se bore za Chandlera?? Mislim nije mi gotivan igrac, volio bih da ga se rijesimo iako dobro igra ove sezone, ali ja ne vidim sta nama LACi mogu dati za njega, tj. ono sto bi oni dali nama ne treba, ono sto bi mi htjeli oni vjerovatno ne bi dali, tako da...
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 18 2014, 10:08
prvo mogu u minesotu da posalju barnesa i wilcoxa za brewera 
u denver mogu da posalju barnesa i nekoliko draft pickova ili wilcoxa nzm... u pravu si
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 18 2014, 12:27
Ti Lawsone pricas bajke o vrijednosti Chandlera,ali to bas i nema veza sa realnoscu.Covjek je zadnju komletnu sezonu odigrao 2009. godine.Stalno je nesto skrljan i nacet.Evo vidim da imate team option za sledecu godinu od 7.1 miliona.Je li uopste iskoristena ta opcija?Mene ne bi iznendilo da ga puste,pod uslovom naravno da je vec nisu aktivirali.
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Nov 18 2014, 13:42
Gledao sam ih protiv Portlanda neko veče, bili su zreli za poraz ali ludilo Crawforda & J.J.Redicka ih je spasilo Smile

I tad su mi delovali nekako neozbiljno...što ne znači da neće u PO da se uozbilje i pokidaju Very Happy jer stvarno imaju vrhunski roster, posložen za najveće domete.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 20 2014, 11:34
Svaka iole dobra trojka u ligi nam radi sta hoce. Haris juce izdominirao, tacno bi nama legao takav igrac da budemo kompletni.

Danas Majami, 6-4 skor za sada, 6 utakmica na strani u narednih 9 dana cini mi se.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 20 2014, 11:47
Ja i dalje konstatujem da njima vec 3 godine fali fina 3. Mogli su angazovati Shawna Mariona ili Cartera... ili cak Denga(mada nebi imali salary cap)
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 20 2014, 12:31
jaze jel i dalje mislis da je redik igrac za prvu petorku u bilo kom timu koji se ne zove milvoki ili minesota? Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Nov 20 2014, 13:56
Da, zaigrace on kako treba. 

A koliko se secam ti si pricao ranije da je vrhunski igrac i ekstra pojacanje, sto menjas misljenje? Very Happy
Sponsored content

Los Angeles Clippers - Page 38 Empty Re: Los Angeles Clippers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum