NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Clippers

+13
SN10
Kole
Sky
Mr. Striko
LeBron
dovlonja6
jocamelo7
dr Hofmann
Jumpman
4evaStK
Strax
Lawson
Jaz
17 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 18 2012, 12:39
Ali pogledaj ti te hajlajtse Respekt! Koja srpdnja, i na kraju clutch blokada Holinsa... Smile
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 18 2012, 13:39
Koja je kraljina ovaj Pol Winner
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 18 2012, 16:43
Strax wrote:Ali pogledaj ti te hajlajtse Respekt! Koja srpdnja, i na kraju clutch blokada Holinsa... Smile

Los Angeles Clippers - Page 5 1_90038318_blksLos Angeles Clippers - Page 5 1_225095804_rbs

Very Happy

Hollins za sada dosta bolji od Turiafa. U prvoj tekmi protiv Majamija je imao 3 dandare i 4 skoka, sad evo 5 + 5. Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 18 2012, 19:49
Ja inače u ligi ne znam za igrača sa dominantnijom kombinacijom visine, raspona ruku i skočnosti od Holinsa. Tako da je za mene njegova mala minutaža u protekle 2 sezone prilično iznenađenje...

Bolji je i talentovaniji od Turiafa...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sat Oct 20 2012, 01:25
Meet the NBA's first female coach

Smile

Del Negro didn't know a thing about Nakase. Who was she? Where had she come from? How serious was she about the game? Del Negro played for Hill in San Antonio, which helped, but he wanted more firsthand proof that Nakase knew her stuff.

Instead of getting the job, Nakase was given an open invitation to observe the Clippers' summer workouts. She did, arriving early and leaving late. She settled into a corner of the gym and filled pages in her notebook: assessing each player's footwork, diagramming the angles the coaches taught, counting the number of repetitions required before moving on. Nakase's scribbling included words, phrases, numbers and arrows, like a cross between an NFL playbook and graduate-level lecture notes.

After a few days, Del Negro walked over to Nakase, intrigued to discover just what, exactly, she had been so thoroughly detailing. He asked whether he could see her notes. She handed them over. Del Negro looked down, absorbing it all for a few moments. Then he looked at Nakase.

"You've got the job," he said.

Kontam da je buljio u to i da nije imao pojma u sta tacno gleda, pa joj je dao posao. XD
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Oct 23 2012, 10:26
DeAndre i Hollins opet vrlo dobri, ali zato Blake ispromasivao slobodna bacanja samo tako.

http://www.nba.com/games/20121022/GSWLAC/gameinfo.html?ls=iref:nbahpgt[0011200094]
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Tue Oct 23 2012, 14:52
Centarska linija Klipersa dominira. Ne vidim razloga zašto ne bi tako nastavili i tokom sezone...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Wed Oct 24 2012, 19:31
Ni Brajant ni Howard ne igraju veceras, tako da laganica za komsije. Jos bolje sto ne igraju, ne trebaju nam neke bespotrebne povrede sad kad je pocetak sezone za samo nekoliko dana.
Ja cu verovatno gledati, iako ce to biti veoma gadno za gledanje, za LAL fanove naravno XD

edit: izgleda da Vinny odmara celu startnu petorku....dakle definitivno necu gledati.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 25 2012, 00:32
Hill i Odom su povredjeni jos od Kine, ostale hoce da odmori malo koliko sam video. Sumnjam da cu i ja gledati onda, zaspacu u nadi da ce Bledsoe da izdominira, rezultat nebitan. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 25 2012, 10:28
Jaz wrote:Hill i Odom su povredjeni jos od Kine, ostale hoce da odmori malo koliko sam video. Sumnjam da cu i ja gledati onda, zaspacu u nadi da ce Bledsoe da izdominira, rezultat nebitan. Very Happy

22 poena, 5 skokova, 11 asistencija i 9 ukradenih. Respekt!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 25 2012, 13:43
Mala zver Very Happy Čovek može opušteno da bude startni bek.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 25 2012, 14:49
imao je 6 ukradenih u prvih 20 minuta
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Thu Oct 25 2012, 16:00
Igracina Very Happy

@Strax
Ne zna Vinny jos koga ce, Green bi mogao da ispadne skroz iz rotacije na osnovu pruzenih partija, ali ne verujem da ce se to desiti, mozda cak i on bude starter, da ga Polke vrati u formu nekim otvorenim trojkama. Bledsoe bi trebalo da prevodi 2. postavu, dobro je imati takav energy boost (ne znam kako drugacije da kazem sad XD) sa klupe. Postoji i kombinacija da spusti Barnesa na SG, posto je on bio najkonstantniji tokom priprema.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 11:36
Bledsoe stvarno igra odlicno i mozda ce biti neki bitan sraf u igri ovog cirkusantskog tima.Taman su se nasli ovih par staraca sa brbljivim Polketom i ridjim bilderom(kako cu sad da pokupim salve zvizduka Laughing ).Malo mi je zao ovih nekih da nazovem sporednih uloga, jer su mogli u nekoj ozbiljnijoj ekipi vise doprinjeti.Odgledao sam ove sazetke od sinoc i mnogo ljepsi utisak su na mene ostavili momci iz Denvera.Imaju cini mi se nesto ove godine.Imaju tu borbenost pod kosevima i skupljaju ama bas svaku loptu i ginu za svaku.Solidna centarska linija koja je i sinoc pokupila 50 tak skokova.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 11:53
Mr. Striko wrote:Bledsoe stvarno igra odlicno i mozda ce biti neki bitan sraf u igri ovog cirkusantskog tima.Taman su se nasli ovih par staraca sa brbljivim Polketom i ridjim bilderom(kako cu sad da pokupim salve zvizduka Laughing ).Malo mi je zao ovih nekih da nazovem sporednih uloga, jer su mogli u nekoj ozbiljnijoj ekipi vise doprinjeti.Odgledao sam ove sazetke od sinoc i mnogo ljepsi utisak su na mene ostavili momci iz Denvera.Imaju cini mi se nesto ove godine.Imaju tu borbenost pod kosevima i skupljaju ama bas svaku loptu i ginu za svaku.Solidna centarska linija koja je i sinoc pokupila 50 tak skokova.

Tebi je Top 4 ekipa na Zapadu neozbiljna? I na koga mislis? Posto su i Hill i Odom i Crawford i Green i Barnes hteli da dodju bas kod nas. Hill sa tolikim iskustvom i poznavanjem igre pre svega.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 12:12
Mislio sam da nece napraviti nista vise od prosle godine.Ali samo zato sto uopste i ne prave tim za neki veci poduhvat.Igraju kao pozorisna trupa.Sve im se svodi na lob pokusaje i teznju ka atrakciji.Bezbroj losih odbrana...isto tako bezbroj bezidejnih napada...Odom i Crawford su se uklopili u ove filmske zvjezde...Hill je bio i ostao genije, a i Barnes je uvijek bio igracina za moj pojam i upravo sam za njih mislio da su mogli doprinjeti nekom timu sa ozbiljijim namjerama...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 12:50
Naravno da im se sve svodi na lob pokusaje i atrakciju kad se samo to prikaze u recapu. Pogledaj samo Billupsove i Polketove reakcije posle kucanja Griffina i Jordana, dodaj tu Hilla, a bogami i samog Griffina i videces da im ta kucanja ne znace previse osim sto doprinose atmosferi u dvorani. Mi vec negde oko All Star pauze prosle sezone nismo bili pozorisna trupa, tek sada to necemo biti. Barnes je maksimalno ozbiljan i odradjuje sve ono njegovo prljavo na terenu, Odom radi punom parom na vracanju kilaze, DeAndre se ubio od rada preko leta i strasno je napredovao i uozbiljio se. Mislim uvek ce se sprdati, ali znace i on kad je vreme da se uozbilji. Crawford je divljak, ali za sada deluje vise kao onaj stari 6th man of the year nego onaj iz Blazersa prosle sezone.

I sto je najbitnije: jeste da su Hill i Odom povredjeni, ali su sada prosli kamp zajedno i sve bi trebalo da izgleda mnogo bolje, i u napadu i u odbrani.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 13:17
Pa bilo bi extra kada bi iskoristili svoj full potencijal...gledam ja dosta njihove igre ne samo recapove.Ustvari ja recapove skoro nikad i ne gledam osim kad sam na poslu. Ono od prosle godine je bilo bzv.a sad za ovu sezonu o tom po tom...sinoc prikazano je bilo isto.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 13:29
Ma dobro, stoji da ce dosta toga zavisiti od Vinija idiota, ali ima tih nekoliko on court trenera u ekipi, pa sam i sto se toga tice optimistican. Ja samo cekam da se Billups vrati, posto mi se jako svidelo u kom smeru je sve to krenulo sa njim i Polketom, onaj game winner protiv Mavsa, pa neke akcije, i onda nazalost ona povreda.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 13:36
Jaz wrote:Ma dobro, stoji da ce dosta toga zavisiti od Vinija idiota, ali ima tih nekoliko on court trenera u ekipi, pa sam i sto se toga tice optimistican. Ja samo cekam da se Billups vrati, posto mi se jako svidelo u kom smeru je sve to krenulo sa njim i Polketom, onaj game winner protiv Mavsa, pa neke akcije, i onda nazalost ona povreda.
E to je nesto sto je tas na vagi i po mom misljenju...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 16:23
nek ispadnem hejter kao i uvek ali ja kliperse nikad necu moci da shvatim za ozbiljno. meni je ovo lose sklopljen tim i mislim da se ocekuje neocekivano od nekih igraca koji su odavno prosli zenite u svojim karijerama (hil, barns, bilaps je gotov 100% mogu da dam pare na to, odom..). ni malo nisam uveren da mogu nesto dalje od prosle godine. ali opet i to zavisi od ekipa na koju nalete.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Fri Oct 26 2012, 22:24
Sugar Ray wrote:nek ispadnem hejter kao i uvek ali ja kliperse nikad necu moci da shvatim za ozbiljno. meni je ovo lose sklopljen tim i mislim da se ocekuje neocekivano od nekih igraca koji su odavno prosli zenite u svojim karijerama (hil, barns, bilaps je gotov 100% mogu da dam pare na to, odom..). ni malo nisam uveren da mogu nesto dalje od prosle godine. ali opet i to zavisi od ekipa na koju nalete.
Ajde banuj sad samog sebe za kaznu... kafa Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Oct 28 2012, 20:53
Toliko imam poverenja u Bledsoa, da sam ga pokupio na fantazi draftu, uprkos mnogim, na papiru, boljim igračima. Tako da Jasmine, bolje bi mu bilo da proigra... Los Angeles Clippers - Page 5 609485
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Oct 28 2012, 21:05
Darjan je naveo 27 nasih igraca od kojih nece biti nista, tako da ce morati on da igra. Los Angeles Clippers - Page 5 609485
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Sun Oct 28 2012, 21:09
29 Los Angeles Clippers - Page 5 609485
nije da nece biti nista, samo kazem da ste malo preterali Razz
Sponsored content

Los Angeles Clippers - Page 5 Empty Re: Los Angeles Clippers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum