NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

+41
Zola
wlattkouzd
West
maminho
Nele
Loqo
Gilmore
johnny24
Yoker87
jabbawockeez
Legolas
djuroue1
jocamelo7
Starsky
LeonDeb
Kole
SashaPD
Little New York
Flash #3
-the lood-
Sylar
Dzoni131
4evaStK
dr Hofmann
prza
Mrakar
Nash13
Iggy9-13
nemanjako
Michael Jordan 23
KingGettin'HisRing
LeBron
airvucko
Iguodala
wall#2
Lawson
SN10
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
45 posters
Go down
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 11:24
Iggy9-13 wrote:Ne razumijem zbog čega ljudi navijaju za Thunderse? Kako će biti silnih navijača Oklahome od sljedeće sezone ako osvoje, jebalo vas takvo navijanje. Lebron više zaslužuje naslov od Duranta, Durant ima još vremena za naslov.


I ako svi misle da je Oklahoma kompletnija, ja mislim da Lebron neće još jednom dopustiti da mu oduzmu prsten, bit će ovo njegove najbolje partije u košarkaškoj karijeri.
1.LeBron ga zasluzuje vise samo zato sto durant ima jos vremena ili??(ne kazem da ne zasluzuje samo ova konstatacija je malo reci glupa,naslov zasluzuje onaj ko odigra bolje i i cija ekipa bude bolja u finalu,pa ako je to James onda zasluzuje)...
2.I Miami je imao manje navijaca nego sto ima sad dolaskom LeBrona,tako da ti i ta konstatacija ne stoji,jest to glupo ali takvi smo mi ljudi,najlakse je navijati za najbolje....
3.Ljudi navijaju za Thunderse zbog:
3.1. Duranta
3.2 Westbrooka
3.3 Hardena
3.4 Neki i zbog seatlea(ali rijetki su ti)
3.5 Neki zato sto nema druge nba momcadi u Oklahomi
3.6 A neki kao ja npr. samo ovo finale jer ne zelim da vidim Jamesa kako uzima titulu bar jos ovu godinu...
imas li jos pitanja??
Ili da ja tebi postavim jedno...sto ti navijas za Sunse??
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 11:35
Iggy9-13 wrote:Ne razumijem zbog čega ljudi navijaju za Thunderse? Kako će biti silnih navijača Oklahome od sljedeće sezone ako osvoje, jebalo vas takvo navijanje. Lebron više zaslužuje naslov od Duranta, Durant ima još vremena za naslov.


I ako svi misle da je Oklahoma kompletnija, ja mislim da Lebron neće još jednom dopustiti da mu oduzmu prsten, bit će ovo njegove najbolje partije u košarkaškoj karijeri.

Hahahahahah vrh! Laughing
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 11:38


Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 133352

dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 11:54
Navijam za Hardena,ali mislim da ce Miami uzet.Uplatio sam i neke pare pa je opet win-win situacija Very Happy Kljuc za OKC ce biti Westbrook,a za Miami Wade,tako ja to gledam.Sto je paor rekao Bosh ce izvlaciti Ibaku iz reketa koliko je to moguce i otvarati prostor za ovu dvojicu.Ako ga bude isao sut,bice Thunderi u prilicnim problemima.Uzdam se u Brooksa jer je pokazao da zna da preusmjeri ekipu i donese promjenu u igri.

FEAR THE BEARD!
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 12:08
Iggy9-13 wrote:Ne razumijem zbog čega ljudi navijaju za Thunderse? Kako će biti silnih navijača Oklahome od sljedeće sezone ako osvoje, jebalo vas takvo navijanje. Lebron više zaslužuje naslov od Duranta, Durant ima još vremena za naslov.


I ako svi misle da je Oklahoma kompletnija, ja mislim da Lebron neće još jednom dopustiti da mu oduzmu prsten, bit će ovo njegove najbolje partije u košarkaškoj karijeri.
Ja nisam navijac Thundera ali zasto ja ne bi navijao za njih protiv Miamia? Sada bi svi mi trebali navijati da LeBron osvoji prsten zato sto ga je "zasluzio"? Po cemu je zasluzio vise od Duranta. Zato sto ga nije osvojio do sada i zato sto je Durant mladji i ima vise vremena? Laughing
Ako osvoji bice zasluzeno ako ne isto zasluzeno Wink
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 12:24
Navijate za Oklahomu zato kaj mrzite Lebrona....


Kakvi idioti jebo vas ja, nabijem sve takve na ku**c.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 12:44
Ajde ne prdi kretenu.Idi citaj bajke.
KingGettin'HisRing
KingGettin'HisRing
Posts : 16
Location : Novi Sad
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 12:58
"Ja nisam navijač Heat-a, ali sto bi za njih navijao protiv Thunder-a?" Hejteri Brona. Kliše... touche?

Džejms ga je zaslužio, a i dobiće ga iz prostog razloga jer je bolji igrač.


Last edited by KingGettin'HisRing on Tue Jun 12 2012, 12:59; edited 1 time in total
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 12:59
Defanzivne panjine su pod kosem i na jednoj i na drugoj strani, posto u ofanzivi nece imati znacajne uloge, njihovo zatvaranje reketa i zagradjivanje ce biti od velike vaznosti. Uostalom, zna se odakle stizu poeni u obe ekipe... to ih cini dosta slicnim.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 12:59
Joel bi mogao odluciti finale mozda Hmm
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 13:08
Docicemo u tu situaciju da Ibaka izvlaci Joela ili Uda sto dalje iz reketa, pa da ponovo ceka jedno od onih "11-11 veceri" XD Oni ce se kolektivno smoriti pod kosem u napadu, ali ce morati da budu sto aktivniji u odbrani i skoku (tu su manje vise slicni, i sto se tice D.R-a i second chance pointsa). Vec je neko pomenuo izvlacenje Ibake iz reketa od strane Bosha, to odma otvara vise opcija u napadu, za pocetak, LeBronovu ili Wadeovu 1 on 1 igru. Perkins nije dovoljno pokretan igrac da bi ispratio sve to, on moze eventualno da igra kad se strasno nalozi i kad mu publika daje vetar u ledja.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 13:46
ogroman pritisak ce biti na oklahomi u ove dve utakmice. meni je iskreno bolje sto nemamo prednost domaceg terena jer samo jednom pobedom u prve dve utakmice mozemo totalno da im poremetimo dosta toga. nisu izgubili nijednu kod kuce u plejofu, mislim da je doslo vreme da se promeni to. Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 14:07
Ima logike,ali format 2-3-2 mnogo favorizuje OKC.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 14:10
SymphonyX wrote:ali format 2-3-2 mnogo favorizuje OKC.

Zar i nije poenta da tim sa boljim skorom ima format koji ce im odgovarati vise nego protivniku? Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 14:11
Da, ali posebno OKC koji nema poraz kod kuce.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 14:18
Nemanja LeBron wrote:
SymphonyX wrote:ali format 2-3-2 mnogo favorizuje OKC.

Zar i nije poenta da tim sa boljim skorom ima format koji ce im odgovarati vise nego protivniku? Smile
To stoji,ali daleko vise mi se svidja sistem 2-2-1-1-1 koji se igra u ostalim rundama.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 15:06
http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2012/06/11/20120611_aldridge_intv.nba
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 15:25
Iggy9-13 wrote:Navijate za Oklahomu zato kaj mrzite Lebrona....


Kakvi idioti jebo vas ja, nabijem sve takve na ku**c.
Momak o'ladi malo Wink
Pun mi vas je qrc takvih. Zbog takvih kao sto ste vi i jeste izmisljenja rijec hejter a ne zbog onih koji zaista ne vole neke igrace...
Zasto bi neko morao voliti Miami/Lebrona? Da li postoji neka nezaobilazna cinjenica za koju ja nisam cuo ili?

Ne volim LeBrona i to priznam ali isto tako i ne volim Josha Smitha, Boozera, Kevina Martina, Grangera, Asika, Bargnania, ... pa mi niko nikada za njih nije rekao da sam hejter, nego samo za LeBrona jer se ocigledno po tebi(i jos nekima) on mora voliti.

Milijardu puta vise volim gledati savrsene poteze Kevina Duranta nego Lebronove, vise volim gledati Hardena od Wadea. Ne volim gledati Westbrooka ali sa druge strane vise i nemas koga gledati i sada bi cjelokupna kosarkaska javnost morala navijati za Miami, samo da bi samoprozvani King imao prsten???
Necu dovrsiti ovaj post kako sam htio iz pristojnosti prema ostalim clanovima, a tebi bilo pametnije da razmislis sta pises nego da na prvu lupas gluposti...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 15:44
Oladili smo ga mi, do 2038. Laughing Bzvz se prepucavate opet oko gluposti, svako ima svoj ukus i kraj price. Ali pljuvanje po igracima je glupost po meni. Mogu da iskritikujem nekog, ali da non-stop dajem nekom nadimke tipa LeChoke to je vec stvar provokacije. Ajde da sacekamo prvu utakmicu i da lepo odgledamo ovo, postoje svi preduslovi da ovo bude fantasticno finale. Osim ako sudije ne rese da budu u centru paznje.
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 17:50
Igrao sam dvojku,2.50 kvota,lets go Heat
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 17:50
Jel se secate ovoga, negde pred kraj lockouta? Very Happy







Samo se plasim da mediji nece stvoriti neku tenziju izmedju njih dvojice. Mada mislim da su dovoljno prosli i dovoljno pametni da izbegnu tako nesto. I sam LeBron kaze da je mnogo pomogao Durantu, da mu je kao mentor.

Ne mogu da docekam! Claping
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 18:19
Ne mogu da docekam viseee,aaaaaaaaaaaa...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 18:55
Ne moze ovo Oklahoma da dobije zato sto je Majami spremniji. Oklahoma je odigrala 15 utakmica u plej ofu a Majami 18. Poker Face
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 18:56
Neka djaole.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 19:02
Very Happy
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum