NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

+41
Zola
wlattkouzd
West
maminho
Nele
Loqo
Gilmore
johnny24
Yoker87
jabbawockeez
Legolas
djuroue1
jocamelo7
Starsky
LeonDeb
Kole
SashaPD
Little New York
Flash #3
-the lood-
Sylar
Dzoni131
4evaStK
dr Hofmann
prza
Mrakar
Nash13
Iggy9-13
nemanjako
Michael Jordan 23
KingGettin'HisRing
LeBron
airvucko
Iguodala
wall#2
Lawson
SN10
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
45 posters
Go down
djuroue1
djuroue1
Posts : 28
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 04:49
Wade je debil.Toliko...Laku noc i prijatno.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 04:55
Ja sam od pocetka tvrdio da je Miami ovdje favorit i to se polako pokazuje.Ove utakmice ce lomiti male stvari,a "Big Three" Heata izgleda ozbiljnije i dosta iskusnije.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 05:10
fin poklon sefoloshe na kraju. vejd se dosta poigravao celu utakmicu, nimalo mi se nije svidelo iako je na kraju imao ok statistiku. lebron dominacija kao i obicno, ne secam se da smo pukli kad on nagura oko 15 skokova. boshika dobar ali malo lopti je kasnije islo na njega jer su gurali po troje u reket. sut van reketa nas je malo slabije isao ali popravice se to. calmers mora da se probudi pod hitno, fale nam njegovi poeni i odbrana, zaista je glupo da nam fisher daje poene. oklahoma je dosta stvari dobro odradila osim jedne a to su slobodna bacanja. oko 60% su imali ja mislim. i ne secam se da sam ikad video da durant promasi oba bacanja. sve je na nasoj strani, nadam se da zavrsavamo ovo u naredne dve.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 06:15
Ponovo dobar start mecha za miami, velika trojka igra dobro, ali cim pocnu izmene eto i problema. Desavaju im se strasni padovi, sto me pomalo zabrinjava, ali da se i primjetiti da oklahoma nema dovoljno iskustva za ovo finale. Durent odsecen u napadu, lopta tesko stize do njega, a i kad je dobije obicno ide udvajanje. Sto se tice njegovih faula mislim da su danak neiskustvu u ovakvim mechevima. Harden je u uzasnoj formi, kao najbolji sesti igrac mislim da se propisno obrukao. Westbrook jos jedna u nizu slabih izdanja. Wade - katastrofa. Ponovo prodaje loptu kada nebi smio, finish je mecha bukvalno samo treba da cuva loptu do kraja napada, ali ne, zasto jednostavno ako moze komplikovano. Njegova statistika nije najbolji pokazatelj kako je igrao. James dobar, mada ja ocekujem od njega vise. U zadnjoj cetvrtini prvih 6 minuta nije nista uradio, svi znamo na kakvom je glasu i da to mora da demantuje. Bledo izdanje Bosha, Battier ponovo u dobrom izdanju, taj igrac pokazuje da mnogo znaci majamiju, posebno u odbrani. Oklahoma je odigrala los mech, ali ni vrucina nije bila puno bolja. Nadam se da ce sledeci mech biti mnogo kvalitetniji i naravno GO HEAT!
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 07:53
ja sam opet propustio tekmu zbog posla Facepalm
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 08:03
Thunderi su mnogo bolje poceli 2. poluvreme, napravili seriju 15-3 (koliko mi se cini, bilo je i 10 razlike), a onda izlaskom Duranta (problem sa faulovima, 4 licne na pocetku 3.) dozvolili Majamiju da istopi tu prednost kao da nije ni postojala. I tada je Heat preuzeo inicijativu, kontrolisao skok, pogadjao bacanja (dosta sutnutih, i odlican procenat pogodjenih), na kraju se i poigravao sa Oklahomom, vracajuci je u egal zavrsnicu, ali su Thunderi vracali istom merom: greskama.
Durant je inace bukvalno celu trecu presedeo, cak mu je Brooks na klupi prikljucio i Westbrooka jedno dobro vreme, fakticki je na terenu samo Harden mogao da pogodi kos, koji je sinoc sve radio, samo ne poentirao. 2-10 iz igre...
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 11:52
Harden je dodao 4 puta sinoć , Kobe je za njega Stockton o.O Da su Thunderi šutali bolje slobodna druga bi se pjesme pjevala, ali to je već šbbkbb Very Happy go heat !
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 12:00
Bravo Miami,rijesit ove dvije ostale utakmice kod kuce i titula je tu

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 13:01
uopste nije bilo potrebe da durant onoliko dugo sedi na klupi a bruks se na taj glupi potez nadovezao jos glupljim tj. sa slanjem vestbruka na klupu ali to je vec njegov problem.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 13:11
Dobro jebiga, jeste mozda malo dugo bio na klupi, ali opet u cetvrtoj je na 4 min do kraja napravio petu....I ona rotacija je bila skroz kul kad je Durant cuvao Calmersa, morao je tako da ga stiti od faula, jbg.
Nego mnogo smo ovde pricali o 1 na 1 igri Duranta i Lebrona, jebote ono je sinoc bio show, mislim da nisam gledao Duranta da se ovako popisao po Lebronu, ne znam kako je bilo u regularnom delu, ali ono sinoc je bilo lagano stvarno. Jeste to sve bila dobra odbrana Lebrona, ali ovaj je jednostavno uvek nalazio put, ali najvise me iznenadilo kad je onako lagano prosao pored Lebrona i zavrsio zakucavanjem. Cekam jos koji mec da vidim hoce li se ponoviti ovo, pa da kazem da je Durant jedini koji moze sa Lebronom 1 na 1.
djuroue1
djuroue1
Posts : 28
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 14:19
Le bron je kasnio na tu trojku i ostavio ulaz unutra nadajuci se da ce to neko pod kosem zatvoriti sto naravno niko nije uradio Sad((
Ali da Durant je sinoc pokazao da moze da igra i protiv LBJ i to jako dobro.Svaka cast.Uvek sam ga voleo ali ipak LBJ je jedan.Osvojice i durantula svoju titulu ali prvo da se neke stvari stave na svoje mesto-konacno taj prsten za LeBrona i to ako moze trojkom kao protiv Orlanda kad je bio u Kavsima secate se? Smile)))
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 16:37
Dacha wrote:uopste nije bilo potrebe da durant onoliko dugo sedi na klupi a bruks se na taj glupi potez nadovezao jos glupljim tj. sa slanjem vestbruka na klupu ali to je vec njegov problem.

Ali taj 4. faul je bio... Facepalm Ono bi bio faul u vrticu, a ne u NBA Finalu jbm mu mater vise. Ako je postojala jedna pobeda na iskustvo, onda je to verovatno ova sto se tice finala. Sreca i da su dobili kad se Fisher razigrao, obicno takve stvari donesu prevagu. Idemo dalje, sledeca ce biti teza.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 16:50
ma koji faul, pipno ga nije durant Laughing mi umrli od smeha kad smo gledali Very Happy mada juce je sudjenje bilo na dosta dobrom nivou za razliku od prva dva meca kad su svima svirali sve i svasta.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 16:52
Pa da, ali opet lome u kljucnim trenucima (ali si u pravu za cudnu odluku Brooksa, to je itekako uticalo). Smorili su vise, nek ih puste da igraju, pa nek pobedi...Majami. Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 17:10
videcemo kakvi ce biti kriterijumi u sledecoj Smile
btw dobar tekst...
http://espn.go.com/blog/truehoop/miamiheat/post/_/id/14882/heat-win-playing-ugly-just-like-they-want-it
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 18:26
Darko Plavsic sinoc kad je odvalio posle tog faula sto su svirali Durantu posle one Vejdove finte suta, kaze, pa Joe Crawford kao da zeli da bude glavna zvezda na terenu pored Lebrona, Duranta, Wadea i ostalih Laughing Laughing Ali ne stvarno je Joe ove sezone imao bas bas svakakvih faulova dosudjenih Facepalm
Kontam ja da je on covek iskusan sudija i sve to, nisu mlade sudije za ovako velike utakmice, ali opet Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 877120
avatar
LeonDeb
Posts : 310
Age : 27
Location : Osijek
Oklahoma City Thunder

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 18:57
Pa crawford je uvjerljivo najgori sudac lige,desna ruka sterna,koliko se igraca zalilo na njegovo sudjenje to nije normalno...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 19:23
Opet taj Stern namesta za Majami... Cool
avatar
LeonDeb
Posts : 310
Age : 27
Location : Osijek
Oklahoma City Thunder

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 20:38
Ko je spominjao ikakvo namjestanje za miami???
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 20:42
dalo se naslutiti Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 1901446090
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 21:12
I onda kazete Spo ne valja...pa samo pogledajte kakvu odbranu taj covjek igra...da vasi igraci igraju upola dobru odbranu ko on vi bi se prosetali kroz PO..
Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 972191 Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 972191
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 21:30
dobra slika
Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 181470_10150950094658643_1922912660_n
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 18 2012, 22:33
Lawson wrote:I onda kazete Spo ne valja...pa samo pogledajte kakvu odbranu taj covjek igra...da vasi igraci igraju upola dobru odbranu ko on vi bi se prosetali kroz PO..
Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 972191 Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 972191

Hahhah brate sta je ovo.... Laughing Laughing Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 19 2012, 00:02
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 8 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum