NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

+41
Zola
wlattkouzd
West
maminho
Nele
Loqo
Gilmore
johnny24
Yoker87
jabbawockeez
Legolas
djuroue1
jocamelo7
Starsky
LeonDeb
Kole
SashaPD
Little New York
Flash #3
-the lood-
Sylar
Dzoni131
4evaStK
dr Hofmann
prza
Mrakar
Nash13
Iggy9-13
nemanjako
Michael Jordan 23
KingGettin'HisRing
LeBron
airvucko
Iguodala
wall#2
Lawson
SN10
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
45 posters
Go down
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 19:21
Realno ovo finale se ocekivalo citave sezone.Lebron je zasluzio prsten ali bi vise volio da OKC uzme jer mi je Miami antipatican Smile Uglavnom vidjecemo i Durant i Lebron ce da iskidaju svaku utakmicu a tu je naravno i Wade i Rusell i da ne zaboravim Hardena.Bice ovo napeta serija i nijanse ce da odluce pobijednika ! Yahoo
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 20:31
Koliko je lepse gradjen Lebron...
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 23:06
večeras utakmica (ovaj put se neću zeznuti XD ) i vrlo je teško prognozirati tko će dobiti, jer na poluvremenu može biti +20 za Miami, a da na kraju Oklahoma pobjedi. za Miami sam, ali neka pobjedi bolji. Smile
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 23:20
jel do poluvremena gledas ili Very Happy ?
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 23:26
da XD
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 00:54
Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 526927_10150887316686309_1059614080_n
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 01:30
"Povijest" se pise nocas! Idemoooo Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 200780261 Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 4079309735
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 05:35
Nema sta, svaka cast na pobedi. U potpunosti nadigrani u drugom poluvremenu.
Durent maestralan, Vestbruk jako, jako dobar.
LeBron ocekivano, a za Vejda imam jednu poruku: MAJMUNE, CRKNI! Pa, dokurcio mi je vise sa ovakvim igrama. Jebote, ono je nenormalno vise kako lose igra.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 05:43
Dobru stvar napravi trener Oklahome uvođenjem niže postave, Vejd mora da se sabere i počne tečno da igra...Vjerujem da Miami pravi brejk u sljedećoj, nemoguće da opet bude ovakva razlika u poenima iz tranzicije.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 05:48
Sjajna utakmica za gledanje stvarno, Oklahoma od drugog poluvremena stisla i pocela da da igra svoju igru. Westbrook se israo svima po faci, strasno je odigrao, naravno da je imao 2-3 lose odluke, ali desava se, nista strasno, 27 poena 11 asistencija 8 skokova, stvarno fantasticno, i Kevin Durant koji nastavlja stvarno neverovatno da igra, izuzetno lako to izgleda kad on radi i resava, i nekoliko puta su ga bezobrazno ostavili potpuno samog, sto je on naravno iskoristio, monstruozna partija 36-8-4, i posebno moram da pohvalim Sefalosu, koji je jos i najbolje igrao protiv Lebrona, nije ga zaustavio, ali ga je posteno namucio, a sto se tice majamija, katastrofa svi osim Lebrona. Ne mogu oni da ocekuju da Calmers i Sejn stalno ovako sutiraju kao da se umesto kosa nalazi bazen pa da sve ubacuju, dzabe sve to kad Sejn nije mogao nista da ubaci kad je trebalo, a Calmersa je pojeo Westbrook, tako da ostaje Vejd koji je totalni majmun, skroz nezainteresovano, bez ikakvih ideja, stvarno ne znam, na kraju je i izvukao tu 2-3 and1 akcije, i popravio statistiku, ali kad on ne moze da realizuje napad protiv jednog Fishera raspalog, onda stvarno ne znam Ne znam Odlican pocetak, odlican uvod u seriju, jedva cekam game2! Odlicno
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 05:49
Oplodi me Kevine!!! Very Happy
19 poena u cetvrtoj cetvrtini za ukupnih 36 i dodao jos 8 skokova
Westbrook isto odlican sa 27p i 11a
Hardena nigdje nije bilo i to bi trebalo zabrinjavati Miami isto kao sto bi trebalo Oklahomu to sto su wade i bosh imali lose partije.

Samo da se ne ufuraju ovi sada a ne vjerujem da hoce, i sledecu odmah od starta poceti bolje.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 09:57
za ono što sam ja gledao (1. poluvrijeme) utakmica je bila odlična. LeBron i Battier najbolje odigrali, Shaneu je sve ulazilo na početku. LeBron je na početku uzeo nekoliko šuteva, ali onda je nekoliko puta išao pod koš te izborio nekoliko bacanja. odlična je ovo serija, jedva čekam game 2.
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 10:05
Fantasticna utakmica.Durant i Westbrook iskidali,maestralno su odigrali.Sto se tice Majamija samo Lebron je vredan pomena,Wade mora da se sabere ako Majami oce nesto da uradi u ovom finalu inace ce da bude svasta. Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 10:29
Wade je imao i previse ovakvih partija u ovom plej-ofu, ne znam sta mu se desava. Nije hteo da probija, uglavnom se odlucivao na midrange sut. Videcemo dal ce Spo pronaci neke bolje pozicije za njega, delovao je potpuno odseceno od ostatka tima. Cela ta situacija me podseca na seriju sa Indianom, nadam se da ce doci do prave reakcije kao tada. LeBron vrlo dobar, ali moze i on daleko bolje. Bosh bi mogao mozda da se vrati na mesto startera, posto nije uneo nikakvu energiju sa klupe. Ne znam S druge strane, Durant nije normalan, a Wes je imao sjajno vece, lagano je probijao, solidno sutirao, bio jako agresivan i u napadu i u odbrani. Hardena nije bilo nigde, i to ce se sasvim sigurno promeniti. Videcemo, svaka utakmica je prica za sebe, i pitaj Boga ko ce da zablista u sledecoj. Za sada odlican pocetak serije, sve fer i korektno. Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 81262 I OKC opet potvrdjuje da nisu nimalo mladi i naivni, kao sto se pricalo i pred finale konferencije. Majstorski odigrano drugo poluvreme i sama zavrsnica.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 11:30
Nije dzabe Thabo imao vecu minutazu od Hardena, zbog odbrane se najvise isplatilo (+ koliko je dao otpadaka i zicera) Smile Majami u sledecoj verovatno nece imati ovako raspolozenog Battiera, ali ce D-Wade morati da se probudi. Koji mu je tuki vise?

Durantula car, ipak malo naginjem ka OKC-u u finalu Smile
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 12:01
“Russell Westbrook is the 1st player with at least 25 points, 8 rebounds
and 10 assists in an NBA Finals game since Charles Barkley in 1993”
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 12:11
Pa to je bilo ocigledno jer Majami nema igrace koji mogu da ga cuvaju na poziciji pleja i ovako ce odigrati verovatno u svakoj utakmici do kraja serije...Ocekujem od Hardena sledecu tekmu da eksplodira. Sefo radi odlican posao u odbrani,Kolison takdje dosta dobar posao...e sad dok Vejd ne namesti ruku tesko da ce Majami i pored dobrih igri LeBrona moci da trazi pobedu...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 13:30
primetio sam da je bosh totalno izgubljen u odbrani kad god igramo protiv oklahome. ne znam da li se secate prve sezonske utakmice sa njima kad je non-stop zaboravljao na perkinsa, kolisona i ibaku. ista prica i ovaj put i to nas je zajebo par puta bas kad je bilo najpotrebnije. lebron mora jos malo bolje jer nije ono bilo nista posebno bez obzira na statistiku. vezao je nekoliko neverovatno glupih napada u jednom momentu. vejd... ja ne znam da li sam ga psovao nekad kao juce. kakve je on suteve uzimao majko moja. samo on zna sta se desava sa njim. od pocetka plejofa je preplacen na po jednu sranje tekmu u seriji, nadam se da je to bila ova. i ne kontam zaista zasto rasela cuvaju na dva metra kao da je rondo. znam da je rasel dosta brz i treba biti na nekom odstojanju od njega ali ne na tolikom. a cuvao je vejd i 20 puta bolje igrace od njega. meni je to ocajna odluka spoelstre. batije ne moze da cuva duranta ni malo i treba samo lebron da ga cuva a u drugom poluvremenu se ja ne secam da je spo stavio da james cuva duranta. eventualno ako ostane nakon nekog pika na njemu. i uvek su me smarale ekipe koje igraju sa 50000 pikova u napadu a ovi nas upravo na to jebu pa mi je jos gore onda. ispadamo nenormalno posle pikova i da je onaj svajcarac imalo pametan juce je mogao da nam ubaci bar 5 trojki. mnogo puta njihov igrac ostaje sam na trojci. uostalom to je precest slucaj ove sezone. ubili su nas kontrama a mi njih nismo jer jednostavno nismo bili dovoljno agresivni u odbrani a tako ne moze da se stvaraju turnoveri i da se trci u kontre. ocekivao sam pad u drugom poluvremenu ali ne ovakav. ne moze da se igra sa 7 igraca cela utakmica, jednostavno ne moze. pogotovo kad jedan igrac jedva stoji na nogama od pocetka tekme. steta sto nismo iskoristili odlicnu partiju batijea jer pitanje je da li ce do kraja serije dati poena koliko je dao juce. previse paznje smo bacili na hardena i duranta i obilo nam se o glavu dosta jer su nas punili kolisoni, sefoloshe i ostala buranija. odigrali smo dosta lose a opet smo uglavnom imali neki rezultatski prikljucak tako da se ne brinem puno. imali smo utakmicu, ispustili smo je i samo je nasa krivica sto smo izubili.
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 13:35
Kakva utakmica Respekt! ,ovo ce biti borba titana,neka bolji pobedi,ovo je stvarno uzivanje gledati...
Flash #3
Flash #3
Posts : 38
Age : 30
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 14:17
U sta se pretvorio Wade jbt Sad Kakve on suteve uzima, u trecoj cetvrtini je bar 7-8 puta sutirao nerezonski preko Sefoloshe, naravno da je sve promasio, ne napada kos uopste, ne znam koji mu je k.... kao da mu se ne igra kosarka vise. Lebron po meni isto uzimao dosta glupih suteva sa distance. Mislio sam da ih imamo, prvo poluvrijeme sve odlicno odradjeno, u jednom momentu 13 poena razlike, Sejn i Rio pogadjali sa distance, cak je i Bosh opet pogodio trojku, ali opet lose zatvaranje pri kraju poluvremena i prisli su na 7-8 razlike. Onda je na scenu stupio kapiten, koji igra kriminalno cio playoff, izuzimajuci onih par utakmica protiv Indiane. Sve sto je mogao promasiti promasio je. Bosh potpuno nestao u napadu, u odbrani ocajan, ali ocajan. Ne znam sta Spoelstra glumi sa Sejnom na Durantuli? Mislim je Lebron jedan od rijetkih koji ga mogu zaustaviti, ali Meksikanac glumi neko ludilo. Bojim se da smo propustili veliku priliku za brejk, ali opet Oklahom je pokazala da i nisu bas neki bauk, moze ovo da se dobije Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 4079309735 Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 366623
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 14:20
ne znam koji mu je k.... kao da mu se ne igra kosarka vise.

toeto...kad gledam one njegove "majstorije" iz ovog Playoffa deluje kao da ga apsolutno boli qrac za sve Don\'t know
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 14:37
To je ono kada smo mislili da ce Wade biti tata u Majamiju uprkos LeBronovom dolasku, ispostavlja se da nije tako... i to ne samo u ovom Play-offu. A nije nimalo lako igrati tecno, leprsavo, onako u konstantno dominantnom ritmu kada imas ogranicen broj suteva. Jos on sada polako ulazi u godine, dobio je malo na masi i snazi, nema onu eksplozivnost koju je imao pre par godina... ne kazem da i sada to nije, ali... evo, gledao sam ga protiv Bostona u 2 navrata (+ sam ga gledao protiv Pejsersa) i sada sam pogledao snimak finala protiv Mavsa (game 6) - ma neopisiva razlika.
A znam da moze mnogo vise od ovoga...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 14:41
moze mnogo vise naravno..pokazao je to u onom drugom poluvremenu protiv pacersa (game 5 je to valjda ),ali sem toga...izuzetno slabo
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 14:52
ne može Miami ovo dobiti ako LeBron zabija 40, a Wade i Bosh 10. Bosh bi trebao startati sada, te dobivati veću minutažu. a Wade... ja ne znam što se događa s tim čovjekom, kao da mu je svejedno hoće li osvojiti naslov ili ne.
Little New York
Little New York
Posts : 38
Age : 32
Location : Milići
New York Knicks
https://www.facebook.com/stefan.vujadinovic

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Wed Jun 13 2012, 14:56
" A nije nimalo lako igrati tecno, leprsavo, onako u konstantno
dominantnom ritmu kada imas ogranicen broj suteva. Jos on sada polako
ulazi u godine, dobio je malo na masi i snazi, nema onu eksplozivnost
koju je imao pre par godina
" - Odlično objašnjenje loših igara Wade-a!

@SN13 - Može on imati sjajne bljeske tu i tamo, ali čini mi se da je Strax u pravu i da on ne može to raditi konstantno na regularnom nivou.

Subjektivno, očekujem pobijedu Heat-a u 5 Smile, ali objektivno gledano.. Ne bih se usudio prognozirati. U svakom slučaju gledali smo odličan meč.
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum