NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

+41
Zola
wlattkouzd
West
maminho
Nele
Loqo
Gilmore
johnny24
Yoker87
jabbawockeez
Legolas
djuroue1
jocamelo7
Starsky
LeonDeb
Kole
SashaPD
Little New York
Flash #3
-the lood-
Sylar
Dzoni131
4evaStK
dr Hofmann
prza
Mrakar
Nash13
Iggy9-13
nemanjako
Michael Jordan 23
KingGettin'HisRing
LeBron
airvucko
Iguodala
wall#2
Lawson
SN10
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
45 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 05:51
http://www.dodaj.rs/f/3u/Uu/1Xv1btbB/game.png


Last edited by Dacha on Fri Jun 22 2012, 06:25; edited 4 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 09:41
Toliko toga ima da se napise o ovom finalu, i toliko toga moze da odluci pobednika... Pre svega, ocekivano. I Miami i OKC su bili izraziti favoriti u svojim konferencijama pred pocetak sezone. Jedni su dosli do ovde nesto lakse, drugi posle prilicno velikih muka i u polufinalu i u finalu konferencije. Imali smo njihove duele tokom regularne sezone, ali o tome ne treba trositi ni rec.

Najveca prednost Oklahome je po meni Brooks. Covek koji je uspeo da nadvlada legendarnog Coach Popa to svakako moze da uradi i sa Spoelstrom, koji sinoc nije ni znao sta mu se desava. Jos jedna velika stvar je James Harden. Miami prosto nema takvog igraca, koji donosi tako veliku kolicinu energije sa klupe i moze bez problema da bude prvi strelac ekipe pored jednog Duranta i Westbrooka. Videcemo kako ce se Miami defanzivno organizovati, nece moci Wade da cuva i Westbrooka i Hardena, kad se uz to bude trosio protiv Sefoloshe u napadu. Pitanje je ko ce da cuva i Duranta, da li ce to biti LeBron, kao sto svi ocekuju, ili ipak Battier. Od Perkinsa ne ocekujem nikakvu opasnost, i to bi mogla da bude vrlo dobra stvar za Miami, koja se uvek muci sa dobrim peticama. Zanimljiv ce biti i duel Ibaka-Bosh. Mislim da Bosh moze da ga cuva sasvim pristojno, uz to tu ce biti i UD, pa sta bude. OKC ce imati sigurno vecu pomoc sa klupe, iako, realno gledano, i jedni i drugi imaju prilicno limitirane rezerve (Hardena tu ne racunam). To kazem iskljucivo zbog prednosti domaceg terena.

Najveca prednost Miamija mora da bude LeBron James. Svima je jasno sta je prosao za ovih godinu dana, i koji je ulog u pitanju za njega. Durant tesko moze da ga cuva, ali kad bude njega prosao stizu dva stuba u vidu Ibake i Perkinsa. Nadam se da se nece opet izvlaciti previse na sut, sad ce mu biti jos teze da pogadja nego protiv matorog i fizicki slabijeg (od Duranta) Piercea. Druga stvar - Bosh. Ibaka jeste strasan defanzivac, ali ne toliko kad treba da izadje van reketa, i tu bi Bosh mogao da ima veliku prednost. Sinoc je pogodio 4 trojke mislim, tako da ce ga respektovati igraci OKC-a, i moci ce da rasiri malo reket za Wadea i Brona. Wade - mora da izdominira Westbrooka, a to i apsolutno ocekujem. Ovaj duel ce mozda biti i kljuc serije. 3. finale za Wadea, dok Russell moze da kosta svoju ekipu pobede u bilo kom trenutku. Odbrana Miamija moze cak da racuna da ce imati i njegovu pomoc u cuvanju Duranta, tj. da KD nece dobiti ni loptu u par napada. Sto se tice klupe, neophodno je da svaki igrac pruzi ono sto moze i sto se ocekuje od njega. Tu pre svega mislim na Millera, koji je promasio minimum 20 otvorenih suteva u seriji sa Bostonom. Imao je samo jednu utakmicu na prihvatljivom nivou.

NBA ce narednih nekoliko godina sigurno bazirati na duelu LBJ-KD, pa za pocetak - neka bolji pobedi!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 09:52
Samo trenutna forma i sreca mogu da presude u ovoj seriji. Radi se o dve najbolje ekipe u ligi, cak ih ni nijanse ne odvajaju. Atraktivni i jedni i drugi, brzi, snazni, kidaju u odbrani... ma, imaju sve sto jedna ekipa iz vrha treba da ima, cak i vise od toga. Ludnica nas ceka, definitivno!
Nek nam oni lepo prirede majstoricu i uzbudljivo finale (idealan izbor rivala za tako nesto), meni je apsolutno svejedno ko osvaja. Pa cak i pored toliko Heat fanova na forumu Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 609485

I da, KD vs LeBron Yey Udri.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 12:30
objektivno mislim da OKC ima veće šanse, a subjektivno sam za Heat. za dvoboj Duranta i LeBrona se isplati svake noći ostati budan. mnogo toga će ovisiti o klupama i o trenerima. sa dobrim rotacijama Miami može dosta toga napraviti, ali nikako ne igrati bez Wadea i LeBrona u isto vrijeme. postava Wade-Battier-LeBron-Bosh-Haslem izgleda prilično dobro. nadam se dobrim igrama LeBrona, jer ako sada ne osvoji, mislim da će ga prozivati cijelu karijeru. objektivan rezultat: 4-2 za OKC, subjektivan: 4-3 za Miami.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 12:43
sad nam treba jedan uvod tipa aca stojanovic Sad


NBA ce narednih nekoliko godina sigurno bazirati na duelu LBJ-KD, pa za pocetak - neka bolji pobedi!

ova recenica ide uz to Very Happy. Sad cu morati da stavim i Oklahomu kao omiljeni tim do kraja finala verovatno Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 972191
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 12:51
Ja ne vidim sta cekas. Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 609485
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 12:59
@SN13 sad im ni to nece biti od pomoci kafa
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 13:33
Jebiga,Durant ce jos morati pricekati prvi prsten Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 13:37
niko ne pominje da je majami dosta iskusnija ekipa ipak i da su vec bili u ovoj situaciji prosle godine, neki igraci i pre toga dok je ovo nov izazov za oklahomu. to nije mala stvar uopste. ako protiv nekog moramo da forsiramo nasu pace and space igru to je protiv njih jer su ako se na varam bili poslednja odbrana lige po branjenju kontri. a znamo svi kako se do kontri dolazi. znaci ogroman pritisak na loptu i da ih "teramo" na sto vise izgubljenih lopti. bosh je kaze spreman 99,2% sto znaci da ne bi trebalo da bude problema sa njim. a zaista me ne bi cudilo da on opet krece sa klupe. sasvim slucajno smo dosli do toga da bosh igra kao sesti covek i to uopste ne izgleda lose. calmers bi isto mogao da bude jedan od bitnijih faktora, znamo svi da obozava velike utakmice. i naravno miler mora vise da opravda taj svoj ugovor. Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 877120 mislim samo na napad jer nema sta drugo da mu zamerim, svi znamo koliki je borac. treba nam ta pomoc role player-a sada vise nego ikada. jako me zanima da li ce sejn moci da "cuva" duranta jer bi nam to neverovatno pomoglo.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 13:48
Oklahoma je trenutno i po imenima jaci tim od vas...na pleju imaju westbrooka koji pravi ogromnu razliku na toj poziciji izmedju majamija i oklahome...na 2 imaju hardena i sefalosu koji moze zaustaviti wadea pogotovo sto je u padu forme...na 3 ce biti klanja al ne vjerujem da ce moci zaustaviti jedan drugog...dok na 4 i 5 sve ide u korist oklahome...tako da ocekujem 4:2 za OKC!!
Lets go WEST!!!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 13:55
Previse si duboko usao u analizu, Lawsone, previse detalja odjednom.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 13:58
Dacha wrote:niko ne pominje da je majami dosta iskusnija ekipa ipak i da su vec bili u ovoj situaciji prosle godine, neki igraci i pre toga dok je ovo nov izazov za oklahomu. to nije mala stvar uopste. ako protiv nekog moramo da forsiramo nasu pace and space igru to je protiv njih jer su ako se na varam bili poslednja odbrana lige po branjenju kontri. a znamo svi kako se do kontri dolazi. znaci ogroman pritisak na loptu i da ih "teramo" na sto vise izgubljenih lopti. bosh je kaze spreman 99,2% sto znaci da ne bi trebalo da bude problema sa njim. a zaista me ne bi cudilo da on opet krece sa klupe. sasvim slucajno smo dosli do toga da bosh igra kao sesti covek i to uopste ne izgleda lose. calmers bi isto mogao da bude jedan od bitnijih faktora, znamo svi da obozava velike utakmice. i naravno miler mora vise da opravda taj svoj ugovor. Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 877120 mislim samo na napad jer nema sta drugo da mu zamerim, svi znamo koliki je borac. treba nam ta pomoc role player-a sada vise nego ikada. jako me zanima da li ce sejn moci da "cuva" duranta jer bi nam to neverovatno pomoglo.

Istina.
Mada, njima bi neiskustvo u ovakvim situacijama bio mnogo veci problem da nemaju superstara poput Duranta, i da on oko sebe nema fizicki dominantne centre i brze i eksplozivne bekove, a svi znaju da igraju kosarku. Koliko slabo brane kontre, toliko ih dobro i vuku.

Mislim da su uprkos znacaju ove serije, obe ekipe slobodne na terenu i da ce tako igrati do kraja. Pa nek pobedi srecniji...

Sto se rotiranja i cuvara tice, nemam bas predstavu kako ce to izgledati. Znam da ce Sefolosha biti zaduzen za Wadea, da ce Battier probati na Durantu, a da li ce se Wade vise fokusirati na branjenje Westbrooka ili Hardena ili biti odmorniji u napadu... ?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 13:58
Westbrook ce odluciti ovo finale u korist majamija...garantujem kafa
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 15:50
Sve u svemu jedno zanimljivo finale. Svakako zanimljivije nego Bos-Okc.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 16:41
Kljuc ovog finala ce biti Harden i igra ispod kosa Oklahome sto defanzivana sto ofanzivna...
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 19:36
Mislim da ce ovo biti maestralna serija. OKC puca od snage, a ni Majami nije puno losiji. U smislu da se nije puno losije pokazao u plej ofu bez Bosa. Kakvih ce ovde da bude duela, sve ce da puca.
Okosnica Majamija igra dobro. Ne odlicno.
LeBron - Sabija ceo plej of. Ne sto je moj, ali je maestralan. Very Happy Nezaustavljiv je bio do sada. No, ako cemo iskreno, takav je bio i prosle godine do finala pa... Znate vec. Nadajmo se da nece imati neki mental breakdown. Ako bude bio OK sto se toga tice, ne vidim ko bi mogao da mu parira. Pa cak ni Durent. Jedina stvar na kojoj mu zameram su ta bacanja. Brate, sutira kao mladji pionir. Nenormalno. Ako ga ide sut, bacanja mu i ne trebaju, ali nece ga uvek ici sut. Tada mora da probija i da dobija faulove. Ali, dzabe kada omasuje bacanja. To mora da resi pod hitno. Moze lagano da se desi da ta bacanja resavaju par utakmica.
Bos - On je MOZDA i najbitniji igrac. Poceo je da skace, gradi dobro, igra dobru odbranu i sto je najbitnije pogadja sa poludistance. Cak i sa trojke. To ce siriti odbranu i omogucavati Vejdu i LeBronu da lakse probijaju. Ibaka ce imati puno problema sa njim. Voleo bih da Spoelstra nastavi da ga ubacuje sa klupe, jer bi dao jako puno drugoj postavi i lakse bi se nosili sa Hardenom.
Vejd - O, koliko od njega zavisi.Igrao je katastrofalna prva poluvremena(ako sam se dobro izrazio XD), ali je ubijao u drugim. Mora da odigra dobro. Jednostavno mora. Ne sme da ima onih padova i ne sme da ima ni jednu jedinu losu utakmicu kao u prethodnim serijama.
Rio - On je legenda. Uradice jednu stvar zbog koje ces mu se diviti, a onda ce u sledecem napadu baciti laganu loptu u aut ili je dati protivniku u ruke. Raduje me to sto pogadja suteve koje mu naprave ostali. Mora da nastavi u dobrom ritmu, ali ja se ne brinem previse. Voli on velike utakmice.
Sejn - Ovaj covek je neverovatan. Kako on igra odbranu, to je cudo jedno. Cuva sve zive. Poverio bih mu da cuva bilo koga i ne bih brinuo da li ce uspeti. Krenuo je i da pogadja lepo, sto me puno raduje. Imao je par utakmica sa po 4 trojke. Kada se digne na sut, uglavnom ubacuje. A to znaci ovoj ekipi puno.
Hazlem - Vratio mu se jumper, ne secam se kada je promasio poslednji put. Skace, igra odbranu, zaista mu se nema sta prigovoriti. Sasvim posteno igra. cak me nekada i iznenadi. I sto je nabitnije, ne sumnjam da ce nastaviti ovako.
Miler - Tako je borben a tako ga ne ide sut. Eto, to ga opisuje najbolje. Gine covek stalno, samo da krene da pogadja. Razumem kada ljudi omasuju suteve preko ruke, ali on promasi sve zivo sto je imao otvoreno. Nebitno da li je trojka ili dvojka. Samo da on krene da daje i bice OK.
Dzoel - Ispao je iz prve postave, ali on je i dalje nas najbolji pick&roll defender. Mislim da bi trebalo da se lepo nosi sa Perkom.
Цоле - Verujte, ne znam sta da ocekujem. On lagano moze da poludi i da odigra 20-ak minuta odlicno. A moze da nas pokopa. No, ne verujem da ce imati neku minutazu u ovoj seriji.

I to bi bili neki bitniji igraci u rotaciji. Znam, nema ih previse. I to me brine. Ali, sta sad? Kako je, tako je. Nadam se samo da ce Dzouns da ubode koju trojku. Very Happy

Nisam toliko pratio Oklahomu ove godine da bih mogao da napisem nesto detaljnije. Ali, svi znaju da su tamo glavni Durent, Vestbruk i Harden. Bice vraski tesko zaustaviti ih. Ali, Majami igra odlicnu odbranu sto mi daje nadu. Ali, kada KD krene da sipa, kada Harden krene da sipa i proigrava i Vestbruk da probija, tesko ekipi koja im se nadje na putu.

Vecinu vremena na terenu provode LeBron( ne verujem ni da ce da izlazi), Vejd, Bos, Hazlem, Miler, Rio i Batije. Bilo koja kombinacija da je na terenu, granitna odbrana je sigurna. Samo da napad proradi.

I to je to, sto se tice moje skromne analize.

Ne usudjujem se da prognoziram rezultat. Ni u najgorem ludilu ne bih smeo da prognoziram. Blagu ulogu favorita dajem Oklahomi. Ali, neiskustvo moze da ih kosta. Najvise Vestbrukovo. Mada, Durent i Harden igraju kao matorci. Inteligentno, ne sporo, da ne bude zabune.
Mislim da ce posle prve dve utakmice biti 1-1, a posle moze biti svasta.


Sad samo treba docekati utakmicu. Nekako. Very Happy



P.S.
Uputstvo za navijace Lejkersa, Denvera, Bostona, Indijane, San Antonija, Dalasa itd. :
OKC bandwagon je sirom otvoren. Uskacite! Necete valjda da Majami osvoji titulu? Very Happy
KingGettin'HisRing
KingGettin'HisRing
Posts : 16
Location : Novi Sad
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 21:16
Šta reći, koju posluku porati??

Pa LeBron na Kevina u finalu, da li se išta bolje moglo očekivati? Jok more.

Ključ u ovoj seriji leži u Vejdu. Ako konačno uspe da digne nivo igre na nešto barem približno onome što je učinio davne 2006-e.

Bosh je ocigledno spreman. A iskustvo je, naravno, na strani Majamija.

Battier neverovatan u odbrani.

Super Mario sjajan.

UD pogadja svoje mid-range šuteve.
Odlicno
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sun Jun 10 2012, 21:37
Pa ko ce docekati ovo? Yey Yey Yey Mislim da ce biti jedno od zanimljivijih finala u ovoj deceniji Yey
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 11 2012, 11:21
Mislim da je trosenje reci na ovo finale suvisno ali moram se nadovezati i ja malo Very Happy


Prednost ne dajem nijednom timo jer ona zavisi od igre Lebrona u potpunosti. Ako lebrona krene OKC nece pomoci i da cela klupa udje na teren a ako ga ne krene to je prednost OKC i to je ja mislim sustina ovog finala. Ako se i Wade povampiri sa lebronom pa kao protiv bostona imaju 80+ poena bez Bosh-a Okc 100% nece imati resenje za pobedu. KD jeste fantastican suter ali je fizicki mnogo slabiji i sporiji od Lebrona koga najmanje dvojica moraju da cuvaju.

Po meni to ce 90% presuditi finale, Lebronovo raspolozenje i odbrana na lebronu, sve ostalo savisi od toga.


Tako da jedva cekam pocetak


Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 4079309735 vs Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals 200780261
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 11 2012, 12:11
Ako Lebron bude nastavio s ovakvim igrama, Wade odigra kapetanski i Bosh doprinosi s svojim šutevima sa distance...Miami ima dobre šanse za naslov. Teško je govoriti tko će pobjediti, Oklahoma ima odlične mlade i brze igrače, no Miami ima jebenu dobru obranu koja može zaustaviti bilo koju ekipu.

Možda će ključ ove serije biti treneri ekipa...
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 11 2012, 14:02
LeBron i Durant ce kidati svakako u svim utakmicama sto budu odigrane,medjutim pobedu treba traziti u drugim igracima,cenim da ce Westbrook eksplodirati jer realno Chalmers ne moze da mu parira ni fizicki ni tehnicki,dok ce na dvojci opet biti druga prica jer nisam siguran koliko ce Sefolosa moci da sacuva Vejda (iako je bolji odbrambeni igrac od Alena koji je se pabtao Vejdom u prosloj seriji) na trojci sudar titana, dok ce ispod kosa biti veoma interesantno...Ibaka na Bosa, moze da ga neutralise, dok je na petici duel dve busike Entonija (ako bude startao) i Perkinsa,mada ce verovatno njihova igra biti zasnovana na tome da odseku LeBronove prodore. Oba tima imaju underdogove Majami Shejna a OKC Hardena i Oklahominim dobijenim tekmama ce biti veliki deo njegove zasluge. Moj tim su Lejkersi i zao mi je sto nisu prosli dalje ali u ovom finalu navijacu blago za OKC jer mislim da su zasluzili po igrama cele sezone trofej kao i zbog najboljeg dua i NBA-ju.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Mon Jun 11 2012, 17:35
http://espn.go.com/nba/truehoop/miamiheat/story/_/id/8034024/lebron-james-other-decision
avatar
Nash13
Posts : 1
Location : Novi Pazar
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 00:32
Mislim da ce Oklahoma relativno lako savladati Miami koji ce se tesko izboriti sa zeljom i borbenoscu Thundersa.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 10:10
Ovaj playoff sam bas na ruzan nacin ispratio. Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmice direktno(vecinu) nego sam to radio kasnije kada sam vec znao rezultat pa mi je i zbog toga ovo vjerovatno najgori playoff iako vidim da vecina pise da je dobar.

Finale moze otici u oba smjera. Oklahoma je kompletniji tim ali Miami je prilicno iskusniji.
Mene zivo zanima da li ce cinjenica da Oklahoma ima pravog centra(Perkinsa) njima pomoci(u skoku, odbrani uopste, postavljanju pickova, ...) ili odmoci(tromost, slaba kontrola lopte,...)
Mislim da ovu seriju nece odluciti LeBron i Durant jer od njihi se zna sta ocekivati. Mislim da ce kljuc biti to sta mogu pokazati Wade, Bosh i ostatak klupa Miamia a sa druge strane sta mogu Westbrook, Harden i Ibaka.
Bice zanimljiv i trenerski dvoboj. Brooks je napravio potrebne promjene u odnosu na proslu godinu i Oklahoma sada igra dosta ljepsu kosarku(iako ni ova nije bas nesto lijepa) u odnosu na onu brutalnost iz prosle godine.
Sa druge strane kada su svi otpisali Spo-a on je uspio napraviti potrebne izmjene u igri i dovukao je Miami do finala.

Motivacije svakako nece faliti znaci pobijedice spretniji i sretniji a nadam se da ce to biti Thunderi Smile
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Tue Jun 12 2012, 11:16
Ne razumijem zbog čega ljudi navijaju za Thunderse? Kako će biti silnih navijača Oklahome od sljedeće sezone ako osvoje, jebalo vas takvo navijanje. Lebron više zaslužuje naslov od Duranta, Durant ima još vremena za naslov.


I ako svi misle da je Oklahoma kompletnija, ja mislim da Lebron neće još jednom dopustiti da mu oduzmu prsten, bit će ovo njegove najbolje partije u košarkaškoj karijeri.
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum