NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Group B

+13
Michael Jordan 23
Jumpman
AleksaTebra
Kole
Zola
Sky
dr Hofmann
Strax
wall#2
Corleone
SN10
Nele
Jaz
17 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 01:51
Stvarno mi nije jasno da su Danci ovako odigrali, to je verovatno zato sto nisam gledao.
Sad cu pogledati hajlatjse.

Edit: pa da, ocekivano Holandjani napali, ovi dali gol kroz noge Stekenu (!), Danci imali srece i golman im brainio sve zivo itako. Bice bolje nadam se vec protiv Nemaca, mada tako je nebitno ko ce biti prvi a ko drugi u grupi jer je grupa A dosta slavija.
Gomez Peskir
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 02:43
zao mi je zbog holandjana sto su izgubili ali kako je agger izdominirao van persija i huntelara posle pa to je smesno Don\'t know

samo jos nesto za kraj

ROBINE PREVARO,ROBINE PREVARO Group B - Page 2 112246
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 03:36
Nadam se da ce Holandjani da izgube sve do kraja prvenstva i njihovih zivota. Posebno Van Persi i Roben.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 04:10
onaj robenov pokusaj sa ivice sesnaesterca pred kraj dokazuje o kakvoj se osobi radi...odlucuje se utakmica,juri rezultat koji ti je mozda od presudnog znacaja- AJDE DA SE JA ZAJEBAVAM MALO SA SUTEVIMA awesome
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 07:42
Kladionice uopste nisu gurale Holandjane kao izrazite favorite. Sve je otvoreno ovde... a to sto su pre 2 godine igrali u finalu SP-a a sada mozda nece proci ni grupu - klasika. I to u stilu Francuza...
AleksaTebra
AleksaTebra
Posts : 446
Age : 27
Location : Beograd
Chicago Bulls

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 10:45
Zasluzena pobeda Nemacke pokazala je vise na ovoj utakmici.Prvo poluvreme sa nekoliko poluprilika uz terensku inicijativu Nemacke.Podolski veoma los jednom mu je poslata idealna dugacka lopta na volej,a on je promasio celu loptu i bio je sam da distanci gde je poslao loptu preko gola.Od faula nad Nanijem i pada istoimenog igraca posle 10 sekundi Portugal je poceo da dominira.Najbolja sansa u prvom poluvremenu bila je Pepeova precka i igraci su se bunili da je presla gol liniju,ali je pala tacno na gol liniju i lopta je nije presla celim obimom.
U drugom poluvremenu slicna prica.Najbolja prilika za Nemce bila je kada je lopta preletela kazneni prostor i Muller je sutnuo,ali bez uspeha.Podolskom se ukazala stopostotna sansa,ali uhvatio je prejak for i razocarao mnogobrojnu Nemacku publiku na mecu.Nakon odbijene lopte od igraca Portugala Gomes je prosledio loptu u mrezu glavom u stilu Slavka Perovica kao sto je on uradio protiv Rudara iz Velenja u Sloveniji.
Portugal krece u veliku ofanzivu gde je propustio par prilika ukljucujuci i jednu stopostotnu Varele koji je usao u drugom poluvremenu.Nani je nekim centarsutem pogodio precku,a Ronaldo sa distance nije bio uspesan.Nisam zadovoljan sudjenjem,jer sudija nije pustio prednost kada je Khedira fauliran i dobacio jednom od napadaca.Nakon dugacke lopte Badstubera sudija je dosudio faul Millera,a igrac Portugala je sam pao nakon intervencije.Ovaj mec moze dodatno da zakoplikuje situaciju u grupi i tesko ce biti Portugalu da se dalje izbori.Po meni Danska ne zasluzuje tako dobar ranking na listi FIFE kao ni Hrvatska.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 12:05
Strax wrote:Kladionice uopste nisu gurale Holandjane kao izrazite favorite. Sve je otvoreno ovde... a to sto su pre 2 godine igrali u finalu SP-a a sada mozda nece proci ni grupu - klasika. I to u stilu Francuza...

Ne verujem.. Polufinale ako ne i finale za Holandjane. Imaju super tim, juce im je i malo srece nedostajalo a i previse Robena za jednu ekipu ako me razumete. Pa to je najveca moroncina u fudbalu, pogotovo u poslednje vreme jer vise ne moze ni pola onoga sto je mogao. To je pokazao juce i pre dve, tri nedelje na finalu LŠ.

Ne vidim razlog pljuvanja po Robinu Igore, ako neko nije to zasluzio, onda je to on pogotovo ove sezone. Don\'t know
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 12:43
Ja sam pljuvao po Van Persiju ne on. Morao je da da bar jedan gol. Potcenili su Dance i mnogo mi je drago sto su izgubili. A to sto sam na dva tiketa uhvatio Nemce(X-1, 1) to Holandjanima necu oprostiti. Oba su bila dublovi, za dosta para, imao bih 9000 danas.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 12:46
i ja sam pljuvao Very Happy. Robin moze da ima kakvu god hoce sezonu,da da 40 golova u njoj ali ce uvek sto se reprezentacije tice ( a i kluba realno XD ) za mene ostati prevara Group B - Page 2 609485

i nisam se uopste sa darjanom zbog toga jedno 5-6 puta svadjao Group B - Page 2 972191
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Sun Jun 10 2012, 13:13
ma da on ep/sp uvek igra ko kurac. ni meni nije jasno sto. ulazi u sanse i ali ih masi ko majmun..
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Tue Jun 12 2012, 12:32
Mene je kod Robina iznervirana ona situacija kad je promasio zicer u prvom poluvremenu.Ide mu lopta sa desne strane i umjesto da je primi desnom,on pokusava lijevom spoljnom i naravno bjezi mu pa je morao da sutira iz dosta nezgodne situacije.I on i Robben imaju taj problem.Takva situacija se recimo ne moze desiti Ronaldu ili Messiu.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 16:50
opet afelaj u prvih 11..stvarno berte...stvarno ?...igrac koji uzme protiv danaca vise nerezonskih suteva sa 30 metara od robena...koji je jednu i po dobru stvar na utakmici odradio..o jbt fp
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 16:51
Ajmo Danci,posaljite balerinu kuci
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 17:11
Rafa mora da pocinje meceve,koji crni Afellay.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 17:36
Rafa mora da pocinje meceve

od dolaska u totenhem,igra kao zver,jedan od retkih konstantnih igraca u timu,a ovaj drzi afelaja ispred njega...afelaja koji je odigrao CETIRI utakmice u sezoni
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 18:25
pa dal je moguce da je ona ciganska psihopata dala gol fp
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 18:32
Pa koji je ovo vec gol glavom na prvenstvu? Klasicno spavanje na prvoj stativi...

Sada jos da Holandjani pobede Nemce pa da svi imaju sanse.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 18:35
Uf kako lep gol Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 18:51
Pepe Povracanje

Nadam se da mogu do 2-2. Utakmica je sranje realno, barem ima golova.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 19:29
Kovinjalo (ili ko li je vec) je katastrofalan komentator, pomocni "arbitar" ima izuzetno zanimljivo ime i prezime, danski navijaci su u odnosu na brojnost dosta glasni... a igra se i neki fudbal dole.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 19:37
... a ako se ova Kristina ikada registruje na forum, nek racuna da je banovana. Koliko je samo bodova mogao da mi donese u fantaziju, da nije retard...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 19:37
Bravo majmune!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 19:38
Bravo volino! Yey Yey Yey
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 19:38
TAKO IM I TREBA,ZADRZAVAJTE VREME,CIGANI JEDNI OBICNI....BRAVO NIKLASE!


a onog pedera sa frizuricom necu ni da komentarisem..ono je smesno vec
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Wed Jun 13 2012, 19:44
Koentrao je postao nenormalan igrac. Jedan od najboljih levih bekova na Svetu.
Sponsored content

Group B - Page 2 Empty Re: Group B

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum