NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

+30
Mr. Striko
Loqo
wlattkouzd
wall#2
Lebron#6
nemanjako
Michael Jordan 23
Teodosic
maminho
Bradley
Zola
4evaStK
The Dream
AleksaTebra
Kole
Flash #3
jocamelo7
Iggy9-13
SN10
Mrakar
Чизхед
airvucko
Gogsii
LeBron
Strax
Jaz
what
West
Sky
Jumpman
34 posters
Go down
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue May 08 2012, 09:30
Klasicni divljak. Sutirao je prekjuce tri napada za redom za tri i naravno sve promasio.
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue May 08 2012, 18:58
Mike Woodson povremeni trener knicksa izjavio da na lina ne racuna tako da sigurno nece zaigrati u ovom playoffu
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue May 08 2012, 23:38
Je l' opet LeBrick kriv? Hmm
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Tue May 08 2012, 23:42
da...jos vise je ocelavio i nije postigao 30 poena u cetvrtoj cetvrtini Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 112246
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 22:24
ali stvarno ovi knciksi nemaju srece sa playevima, ode lin ode shumpert koji jako dobro moze odigrati playa jer je to igrao kroz koledz karijeru i sada baron, steta... Nista bibbyi douglas im osataju bibby koji ove godine nista nije odigrao ama bas nista videcemo kako ce biti,a voleo bih gledati ovu seriju ali da su knicksi u punom sastavu
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 22:42
Beron kako je igrao ove godine za nas, bolje ni da ne igra. Gotivim bradonju, ali realno, propao je. Redovno dobija po 20, 25 minuta na utakmici i odigra u stilu Čovića. Usporio je mnogo, nije agresivan u odbrani, nema neki šut... i još je sklon nerezonskim pokušajima i dodavanjima, što uzrokuje više turnovera i negativan doprinos na terenu. A što je najgore, nemamo boljeg pleja... koji je zdrav, naravno.
Ali zato na leto možemo dvojicu opušteno da damo za jednog poštenog.
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 23:07
dobro bi vam dosao deron Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 801135

nema sta lina i jos ove veterane tu pre svega mislim na berona i bibbyja i da probate nesto da uzmete,shumperta nikako ne bi davao odlican je to igrac pre svega jer moze lagano igrati i 1 i2...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 23:14
Kevin Durant wrote:dobro bi vam dosao deron Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 801135
Paaa, dobro... sad baš da li baš njega... Very Happy
Šalu na stranu, itekako bi dobro došao, ali je to neizvodljivo.


Kevin Durant wrote:nema sta lina i jos ove veterane tu pre svega mislim na berona i bibbyja i da probate nesto da uzmete,shumperta nikako ne bi davao odlican je to igrac pre svega jer moze lagano igrati i 1 i2..



Lin je što se mene tiče slobodan, isto važi i za Berona, Bibbya ili Douglasa... Lin je na ceni, razbijanje Lejkersa i sličnih timova neće lako biti zaboravljeno. Pa još je Kinez... Shumperta nikako ne davati, ja sam svoje mišljenje u više navrata rekao o njemu. Ali zato cenim da će Fields biti jedan od igrača koji idu iz New Yorka. Neizbežan "član" nekog trejda uz, nadam se, Amarija...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 23:15
Sumnjam da ce Lin iz NY. To je dobitna kombinacija za ligu.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 23:17
Jaz wrote:Sumnjam da ce Lin iz NY. To je dobitna kombinacija za ligu.
Upravo.Htjeli ili ne htjeli gledacete ga jos dugo u dresu Knicksa.
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Wed May 09 2012, 23:39
Strah kako bi vam on povezao konce i u odbrani i u napadu petorka, williams,smith/shumper,melo,amare,chandler uh ubitacno Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 801135
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 00:55
Kada bi imali salary cap 200 miliona Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 08:55
Zavrsi se i ovo moje mucenje. Drago mi je sto je Majami prosao a zao mi je sto su Niksi izgubili.
Mada, iskreno, igrali su kao Indijanci. Jedino u Game 4 su pokazali da znaju da igraju solidnu kosarku.
Sto se tice nas... Uh... Ja nisam nikako optimista po pitanju titule. Jako puno rupa ima. Jos i LeBron poceo da se ispucava kao konj. Ne pamtim kada je imao procenat suta ispod 50%. Ali, valjda ce to da se resi. Vejd mora jako bolje. Mora. Pogotovo u skoku. A Snup je prica za sebe. Lik baca airball-ove, sprda se, slabo ide na skok... Dobro, mozda je sve ovo tako zbog toga sto nisu igrali ozbiljno ovu seriju. Ne znam
Ali, protiv Indijane mora to ozbiljnije. Ne zato sto su oni puno jaci od Niksa. Ne. Ja mislim da ce tu da bude 4-0 ili 4-1. Ali, da se vise pronadje neka forma. Ovo govorim za napad. Odbrana je sasvim dobra. Tacno se vidi da kada pojacaju odbranu za jedan nivo, protivnik se raspada. To je jedna stvar koja me raduje.
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 09:06
Imas pravo, ne vidi se prava forma kod Miamia. I ja se pomalo bojim, moraju stisnuti i ne odmarati se niti jednu utakmicu.

Stvarno će biti previše ako Lebron i ove godine ne uzme prsten Sad
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 09:34
Nazalost nisam mogao da gledam poslednji mec, mada sam znao da zavrsavaju. Prvo kolo plejofa nije neki pokazatelj, Indiana je isto previse slab protivnik. Bez ikakvog potcenjivanja u polufinalu su samo zato sto je Dvajt povredjen i tako su uspeli da izgube kod kuce. Realno gledano Orlando bez Dvajta je na nivou Detroita.

kafa
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 12:11
Koleman wrote:kafa
sto bi rekao kenny smith - forget about basketball i play volleyball now Very Happy

sto se tice mog posmatranja ove serije..
nisam se plasio ni jednog jedinog trenutka u ovoj seriji jer sam znao da ce ovo biti pranje sa pola snage. totalno rutinski odradjen posao. utakmica juce je licila vise na predsezonu nego plejof. a ni ostale nisu bile bog zna kako teze.
znate da nikako ne volim karmelov stil igre ali moram da mu odam priznanje jer se ni jednog jedinog sekunda u ovoj seriji nije predao. veliki respekt za to. prvi put da sam video da sejn nekog igraca ne moze da cuva. jeste se ispucavao vise nego uobicajeno ali pogodio je neke zaista neverovatne suteve. steta sto igra u sranje timu, iskreno. sto se tice nas, lebron je u dobroj formi, verujem da ce tako nastaviti. vejd igra tacno koliko treba da objasni par stvarcica a da se ne umori previse. a i zaista nema potrebe da se izdrkava sa 30/40 poena protiv buranijice. znam ja njega i ne brinem se uopste, bice on odlican kad bude trebalo. bosh je juce odigrao jako lepo ali naravno, skokovi na slabom nivou. ako do kraja plejofa bude igrao ovako uz koji skok vise, to je to. klupa.. posle spavanja u trecoj i cetvrtoj utakmici, opet su se probudili. spo je rekao majku da zeli da sutira sto vise moze i da sutne i 10 trojki po utakmici ako treba (zasto ja nikada nisam imao takvog trenera Sad)jedino me smara sto lizalica sve manje igra a itekako moze da pomogne u rotaciji. nedelja, pola 10, indijana.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 13:40
A nije da sam razočaran ovom serijom, objektivno gledano, ležimo Majamiju i clj nam je bio samo da izbegnemo metlu. Što smo i uradili, bez Shumperta...Ovaj roster jednostavno ne može da predstavlja iole ozbiljnu Play-off ekipu, sa toliko sličnih igrača gde većina igra samo napad a trener forsira igru u odbrani... to ne može da funkcioniše. Kao što rekoh, ležimo Heatu i oni su uspeli sa pola gasa da nas pobede i još da nam prepuste utešnu pobedu u MSG-u.
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 17:54
Miami ocekivano prosao,mislio sam da ce New York imati vise od jedne pobjede ali...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Thu May 10 2012, 18:02
Nemanja LeBron wrote:Jedino u Game 4 su pokazali da znaju da igraju solidnu kosarku.
Apsolutno se ne slazem sa ovim.New York ni tu cetvrtu utakmicu nije odigrao kako volja,vec im je Miami poklonio pobjedu.Pokazalo se koliko su smijesna i neozbiljna ekipa.Nisam vidio ni zelju,ni motivaciju,nista sto bi im moglo donijeti pobjedu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri May 11 2012, 01:22
jbt sad videh na espnu da je juce kad je amare napravio sesti faul spiker u areni rekao "That's Stoudemire's sixth personal foul, he has been extinguished from the game." Laughing
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Fri May 11 2012, 15:59
Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Mianyk
Sponsored content

Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round - Page 5 Empty Re: Miami Heat vs New York Knicks - EAST 1st Round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum