NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors

+27
Michael Jordan 23
Iguodala
Monta Ellis #8
Loqo
Iggy9-13
johnny24
tulsa 66ers
Mr.Big Shot
airvucko
Lawson
grozda 3
-the lood-
Durantula T-mac Rose
Zola
dr Hofmann
Prince
Strax
Mr. Striko
Bradley
Kole
Jaz
LeBron
SN10
nellepb
4evaStK
Sky
Jumpman
31 posters
Go down
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 15 2011, 21:44
izgleda potpisao Dominic McGuire. ništa posebno kao igrač, neka uhvati par skokova i da 2,3 koša i sve super Smile
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Sun Dec 18 2011, 10:00
lijepa utakmica sinoć i zaslužena pobjeda.
napad je odlično funkcionirao, prelijepi pasovi, lagani ulazi pod koš i šutovi, sve je izgledalo organizirano. jako mi se sviđa obrana, izgleda da riječi Marka Jacksona da će igrati obranu ove sezone nisu bile prazne. 1. i 2. četvrtina odlično odigrane, u 3. je došao pad u igri, i u 4. se nastavlja ritmom prve i druge četvrtine. Stephen Curry sinoć naš najbolji igrač, prelijepo igra, obožavam gledati njegov šut. Ellis je bio na razini, iznenađujuće je dobro igrao obranu i nije radio glupe greške. Lee dobar, D.Wright takoer, o Biedrinsu neću trošiti previše riječi, mislim da će na kraju ipak startati Kwame Brown. Udoh odlično sa klupe, Klay Thompson nije razočarao, štoviše izgleda jako dobro.

Mark Jackson lijep debi imao na našoj klupi, nadam se da će i dalje dobro voditi momčad, pa da napokon uđemo u playoff Golden State Warriors - Page 2 2542534124
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Sat Dec 24 2011, 20:38
sutra kreće NBA, i 1. naša utakmica, pa da prokomentiram roster:

PG: Stephen Curry glavni as, nadam se da će odigrati bolje od prošle sezone, oko 18 poena i 6 asistencija bi bilo odlično. naravno, jedan od trojice najvažnijih igrača bez kojeg klub ne bi bio isto. ako se mene pita, mislim da bi mogao biti među top 5 tricaša na kraju karijere. na klupi je Ishmael Smith, meni se jako sviđa kao igrač, samo je dosta nizak. trebao bi dobivati 10-15 minuta po utakmici i nadam se dobroj igri. tu je i rookie Charles Jenkins od kojeg ne očekujem puno, vjerojatno će ga i tokom sezone prebaciti u d-ligu. sada kada je House free agent, bilo bi lijepo dovesti njega jer imamo jedno slobodno mjesto u rosteru.

SG: Monta Ellis, igrač o kojem ovisi cijela kemija momčadi, ako je raspoložen, igramo kao da smo u playoffu, ali ako nije, tu bude katastrofa. njegov stil igre mi se ipak ne sviđa, jurca sa jednog kraja na drugi kao muha bez glave, ali je jako važan igrač za tim. zamjena novopridošli Brandon Rush koji bi trebao biti naš 6th player i dobar obrambeni, te rookie Klay Thompson koji ima odličan šut, dobar je obrambeni, ali nije nikakav atleta.

SF: Dorell Wright, jako dobar obrambeni i skakač, požrtvovan je i takvi nam igrači trebaju. preporodio se kad je došao kod nas, i dokazao da je odličan igrač. ove sezone očekujem nastavak prošlogodišnje igre i zalaganje u obrani. na klupi je Dominic McGuire, igrač kojeg sam htio da dođe. on je lošija verzija Wrighta, dobar obrambeni i skakač, ali u napadu loš. doveden je isključivo da u 10ak minuta koje dobije odigra obranu na dobroj razini. tu je i Chris Wright, igrač koji je za mene totalna nepoznanica, izgleda da je doveden iz d-lige.

PF: igra Davida Leea me prošle sezone, nažalost, razočarala. prima 11 milijuna po sezoni, ali jednostavno treba i može on bolje od 16 poena i 10 skokova. lijepo je odigrao ove 2 predsezonske utakmice, izgleda kao da je radio ove godine na obrani i tehnici, njegove 2 najveće mane. igrač koji će me sigurno obradovati ove sezone je Ekpe Udoh. iako je prilično jak, bio je sirov u rookie sezoni. mislim da bi ove sezone mogao startati dosta utakmica na centru. mislim da je spreman ove sezone igru dignuti na višu razinu u svakom segmentu, pa tako i u obrani te post tehnici. PF pozicija izgleda kao najjača uz SG ove sezone.

C: prošle godine sam vjerovao u Andisa Biedrinsa. Dre (tako ga zove cijeli tim) je počeo sezonu vrlo lijepo, ali je opet popustio. ozljeda od prije 2 godine ga je uništila. ove sezone mu neću pružiti šansu. sumnjam da se išta promijenilo u odnosu na prošlu godinu. obrana još uvijek 0, napad 0, branjenje reketa 0... lovili smo free agente na centru, DeAndre Jordan je zbog nas postao preplaćen, od Dalemberta ništa, bili su samo neki rumori, a za Tysona Chandlera smo bili najbolja opcija... 3 minute. u očaju platili smo Kwame Browna 7 milijuna. rekao bih jedan od najgorih poteza uprave zadnjih 5-6 godina. igrač skoro pa isti kao Biedrins. ova pozicija centra mi ne ulijeva nimalo nade. sva sreća pa je tu Ekpe Udoh.

trener: Mark Jackson izgleda kao dobar trener. realno smo imali boljih mogućnosti kao npr. Rick Adelman. Mark mi izgleda vrlo dobro, vidi se da će forsirati obranu, u 1. utakmici protiv Kingsa obrana je bila odlična. nadam se da će puno raditi s Curryjem, mogao bi mu biti izvrstan mentor.

nadam se lijepoj sezoni, tim treba imati dobru kemiju, obrana treba na nivo više, i Mark Jackson je sposoban da to napravi. roster izgleda lijepo, i nadam se da će se i u svibnju u Oaklandu igrati utakmice.

GO WARRIORS!! Golden State Warriors - Page 2 2542534124
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Sat Dec 24 2011, 20:58
Svaka cast za lepom i temeljnom izvestaju SKY good job Smile upravu si skroz...5 je najtanji deo tima..ja sam pre pisao..za Kwamea kada je dobio 7m ja sam se razocarao,ali strasno gotivim Montu i Curry Smile SRECNO
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Dec 26 2011, 08:31
nisam gledao cijelu utakmicu (ustao sam oko četvrte četvrtine), ali prema prikazanom, Clippersi su bili uvjerljivo bolji. Curry je bio očaj, ne znam što mu je bilo, možda mu je to i zbog ozljede, ali tako lošeg ga nisam dugo vidio. Lee je bio na razini, i Ellis, iako s manjkom poena, odigrao je sasvim dobro. ono što me posebno obradovalo je dobra igra Biedrinsa. za 20 minuta 10 poena i 8 skokova. u 4/4 kao da se desio zastoj, ne znam što je bilo. čitam sada malo na warriors forumu i ljudi su zadovoljni obranom i trenerom. protivnik je bio jači, veća individualna kvaliteta i to je odlučilo. više sreće drugi put. GO Golden State Warriors - Page 2 2542534124
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Dec 26 2011, 14:19
Odlicno su otvorili mec, pogotovo visoki igraci Lee i Biedrins. Oni su igrali koliko mogu ali su bili u egalu iskljucivo zahvaljujuci dosta losim Klipersima. Aj sto su masili bacanja kao nenormalni nego su im i ispadale lopte iz ruku kod skokova, show. Brown je neverovatna prevara od igraca, od njega nikakva korist. Bolje da su meni dali tih 7m bio bih korisniji 100%. Najvise sam razocaran 4/4 gde su se skroz pogubili, jednostavno nisu znali sta ce sa loptom. Tu sam ocekivao Montu ili Karija da rasture a oni su se skroz izgubili sa terena. Kari je odigrao ceo mec katastrofa 2-12 iz igre. Mislim da je Biedrins po prikazanom u oba pravca zasluzio vecu minutazu.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Dec 26 2011, 21:46
Biedrins je bio prijatno iznenadjenje,mada se gubi u odbrani.Ellis je bilo los,selekcija suteva mu je zivi ocaj :faccepalm: Curry je rovit,pa za njega i postoji neko opravdanje.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Dec 27 2011, 06:41
Zasto Curry igra ako je povredjen? Facepalm Evo opet izasao sa terena sepajuci.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Dec 27 2011, 10:07
pooobjeda! i to protiv koga! Respekt!
nisam gledao utakmicu pa ne bi previše komentirao igru, ali vidim da su trojka Ellis-Curry-Lee odigrali odlično. obrana se očito igra, i to mi se posebno sviđa. ovom pobjedom dokazali smo i da možemo protiv jačih timova nešto napraviti. GO Golden State Warriors - Page 2 2542534124
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Dec 27 2011, 11:25
aaa Warriorsi izugibe od Cllipersa Bullsi dobio Lejkerse pa posele Warriorsi "razbiju" Bullse(vodili su 20razlike u 3/4)dobro je to...a onaj Curry se povredi ponovo... Sad
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Dec 27 2011, 12:38
Sky wrote:pooobjeda! i to protiv koga! Golden State Warriors - Page 2 600626
nisam gledao utakmicu pa ne bi previše komentirao igru, ali vidim da su trojka Ellis-Curry-Lee odigrali odlično. obrana se očito igra, i to mi se posebno sviđa. ovom pobjedom dokazali smo i da možemo protiv jačih timova nešto napraviti. GO Golden State Warriors - Page 2 631111


MVP JE ODIGRAO DOKTORSKI...pa nije ni cudo sto ste dobili....al na stranu to..zasto vam je najvise skokova uz leeja imao curry ? Golden State Warriors - Page 2 972191
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Dec 27 2011, 13:01
nemam pojma Laughing
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Dec 27 2011, 13:58
Curry odlicno odigrao, leteo po terenu, šteta što se povredio, valjda nije obziljno nešto. I onaj full court alley-opp sa Dorellom Respekt!

Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Wed Dec 28 2011, 16:39
večeras (ujutro) igramo protiv dosta jakog protivnika, New Yorka. po mom mišljenju gubimo ovu, ali nakon Bullsa ništa nije nemoguće. nikako nam ne ide na ruku to što Curry neće nastupiti, ali bi mogli staviti Ellisa na playa i rookieja Klaya Thompsona na dvicu da pokaže što zna. nisam baš optimist za ovu utakmicu, ali uvijek se treba nadati najboljem. GO Golden State Warriors - Page 2 2542534124
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 05:13
Ovaj Kwami Brown stvarno krenuo da igra Blink Klupa Warriorsa se ipak nadala dobrim vicevima, ali , šta ćeš. "Win some - lose some".
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 07:03
rush nas pocepao jbteeeee....smith da ne pricam :S
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 07:04
Rush je odigrao izvanredno 3. četvrtinu Respekt!
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 07:22
i zadnju burazeru a tu su tako stisli da je to bilo neverovatno
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 10:44
ma dali me jebeeeeeš Shocked Shocked

pa je li moguće i da smo Knickse dobili Yey
po rezultatu bi se moglo odčitati da je obrana bila predobra. Mark jackson je nevjerojatan trener. uveo je obranu, disciplinu i kemija odlično izgleda. sjajna igra i očekujem još takvih utakmica i pobjeda do playoffa. GO Golden State Warriors - Page 2 2542534124


Last edited by Sky on Thu Dec 29 2011, 10:48; edited 1 time in total
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 10:44
3/4je odlucila 28:14 Shocked plus bez Curry...slabo sutersko vece..Mela...a joj sto je bilo padanja na kladionici..svi igrali plus koseva Razz
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 11:08
nellepb wrote:3/4je odlucila 28:14 Shocked plus bez Curry...slabo sutersko vece..Mela...a joj sto je bilo padanja na kladionici..svi igrali plus koseva Razz

28:14 je bilo u četvrtoj. Ali da, u svakom slučaju, uozbiljio ih je Mark Jackson. 48 minuta je u igri, maltene trči pored terena kao linijski sudija, daje instrukcije... i plejmejkeri (Ismael Smith u ovom slučaju) uglavnom pre postavke napada pogledaju u njega, ne bi li dobili neki znak.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 11:21
e da ...moja greska..4/4 brw za STRAX sto si primetio Smile
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 11:51
Durantula T-mac Rose wrote:i zadnju burazeru a tu su tako stisli da je to bilo neverovatno
Svakako da je i u četvrtoj igrao dobro, ali u trećoj je praktički sam vratio utakmicu u egal.U zadnjoj četvrtini je ipak bilo više raspoloženih igrača u ekipi Golden State Warriors - Page 2 631111
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Dec 29 2011, 20:46
samo su potvrdili moju tgrdnju da su niksi lazna jaka ekipa. Smile
svaka cast, slobodno mogu da kazem da cu ove sezone sa zapada uz hjuston pratiti i gs Very Happy

btw pojavile su se neke glasine da se za par godina vracaju u san francisko
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Dec 30 2011, 01:05
Čekaj oni su u Oklendu? Nikad mi nije bilo jasno zašto imaju ovaj most na grbu ako su iz Oklenda.
Sponsored content

Golden State Warriors - Page 2 Empty Re: Golden State Warriors

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum