NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golden State Warriors

+27
Michael Jordan 23
Iguodala
Monta Ellis #8
Loqo
Iggy9-13
johnny24
tulsa 66ers
Mr.Big Shot
airvucko
Lawson
grozda 3
-the lood-
Durantula T-mac Rose
Zola
dr Hofmann
Prince
Strax
Mr. Striko
Bradley
Kole
Jaz
LeBron
SN10
nellepb
4evaStK
Sky
Jumpman
31 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Jun 07 2012, 15:25
on nam je primarni cilj Rolling Eyes
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jun 29 2012, 09:31
ovo je nevjerojatno, ovo je odlično!! Yey Yey

Harrison Barnes u Warriorsima. ovo sam mogao samo sanjati, jer šanse da takav talent padne do 7. picka je izgledalo vrlo nevjerojatno. a sada treba vidjeti kako će se Barnes prilagoditi, no ne sumnjam da će proigrati uz Curryja. onda tokom free agencyja zadržati Natea Robinsona i McGuirea, te izjednačiti svaku ponudu za Rusha, osim ako, naravno, ne ide na nekih 8 milijuna. Draymonda Greena sa drafta bi isto trebali potpisati, a za onog Ezelija ne znam što da mislim. također, jedan centar i play bi nam dobro došli da popunimo rotaciju, npr. nešto poput Flynna i Ryan Hollins. po ovome, ovaj roster ima šanse za playoff, ali isto tako ih ima i 13 timova na Zapadu, pa se stvarno moraju truditi i davati sve od sebe da napokon dođu do playoffa.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jun 29 2012, 15:08
Dobar draft za Warriorse,jako dobar.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jun 29 2012, 15:53
SymphonyX wrote:Dobar draft za Warriorse,jako dobar.
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jun 29 2012, 18:31
Jos ako dodje Roy u Warriorse,pa ovo ce biti ludilo od ekipe,bice mi 2. omiljeni tim awesome
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jun 29 2012, 18:40
Oni polazu velike nade u Klaya, prilicno je sigurno da ce on biti starter. Roy u ovakvom stanju bi mogao da bude backup, sto isto nije lose.


Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jun 29 2012, 21:02
Strax wrote:Oni polazu velike nade u Klaya, prilicno je sigurno da ce on biti starter. Roy u ovakvom stanju bi mogao da bude backup, sto isto nije lose.


Klay bi mogao da izraste u igracinu Basketball
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Wed Jul 11 2012, 22:00
Dobijate JJ-a iz NOH-a u ovom tradeu Wrighta....Ne znam samo kakve oni koristi imaju od tog :S dobijaju prava na Bavcica XD
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Wed Jul 11 2012, 22:29
backup play Smile
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Jul 13 2012, 14:34
The Warriors are going after free agent PF Carl Landry. Talks are progressing, a source says, but it's going to be a tough sell since the Warriors have limited funds.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Aug 20 2012, 13:57
Bogut bi se mogao vratiti za prvu utakmicu ali ne i za kamp...
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Sun Sep 02 2012, 23:39
Sky wrote:
The Warriors are going after free agent PF Carl Landry. Talks are progressing, a source says, but it's going to be a tough sell since the Warriors have limited funds.

odican posao je uradjen dovodjenjem Landryja u slucaju da se povredi Bogut,ali molim Boga da do toga ne dodje i da odigra jednu punu sezonu... Jak igrac sa klupe pratio sam ga dostau Houstonu gde je bio glavna snaga sa klupe i to je jako dobro radio,nadam se da ce tako biti i sada...

Da velike nade se ulazu u Kleja ali videcemo dobar suter mekana ruka morace malo u odbrani malo da poradi i bice on ok uz Barnsa i Karija cinice paklenu trojku

Jel zna neko mozda sta ce biti sa Jeffersonom?
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Sep 03 2012, 09:48
Može Jefferson poslužiti, sumnjam da ćemo ga mijenjati.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Sep 03 2012, 10:04
Bas mi se svidja vasa ekipa, talenta koliko hoces. Svaka pozicija duplo pokrivena, Barnes ima ogroman upside, Klay je preziveo rookie sezonu, samo da se posloze svi lepo. I da Bogut i Steph budu zdravi.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Sep 03 2012, 10:17
Rotacija je odlična, imamo 10 igrača koji zaslužuju barem 15 minuta igrati. Nadam se da će se ove godine krenuti igrati obrana, Bogut kada je zdrav je među top 5 centara lige i vrlo dobar obrambeni, Carl Landry je požrtvovan i svakako će pridonijeti našem frontcourtu. Klay Thompson samo da nastavi kao i prošle sezone nakon što je Monta otišao, a i već sada je postao pouzdani 3&D igrač. Ključno je, naravno, da glavni igrači ostani zdravi. Bit će pakleno ove sezone u Bay Arei. Smile
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Mon Sep 03 2012, 13:14
Sasvim solidnu ekipu imate i uz Minesotu trebali bi da budete najvece iznenadjenje ove godine Smile
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Fri Sep 28 2012, 22:55


Very Happy
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Oct 11 2012, 14:11
Barnes vjerojatno ulazi s klupe, starter će biti Rush.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Oct 23 2012, 18:46
Jedva čekam start sezone, jako me zanima mogu li ostati zdravi i tako otići u playoff.

Curry/Jack/Jenkins
Thompson/Rush/Bazemore
Rush/Barnes/Jefferson/Green
Lee/Landry/Tyler
Bogut/Ezeli/Biedrins

Festus Ezeli bi trebao dobiti šansu, vjerojatno je i bolja opcija od Biedrinsa. Ako i ne opravda očekivanja, ovdje je Jeremy Tyler koji je solidno igrao prošlu sezonu. Biedrinsa bi odmah otpustio, čovjek je postao truba, nije više za NBA. Lee i Landry jako obećavaju, ova mi se pozicija najviše sviđa, dobro je imati ovako dobre igrače na ovoj poziciji koja je u procvatu. ( ako se pogleda top 15 igrača svake pozicije, jasno se vidi da su najbolje pozicije PG i PF ) Rush trenutno ima prednost pred Barnesom, mislim da je to vrlo pametno. Klay neka nastavi rokati trice i sve 5, a Curry da ostane zdrav, i to je sigurna borba za playoff.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Oct 23 2012, 21:55
Biedrins uopste nije los ali stvarno se pogubio poslednje dvije sezone. Rush ima prednost nad Barnesom ali oni uopste nisu isti tip igraca i mislim da ce dijeliti minutazu.Sto je odlicno upravo za tu borbu za PO.E ovo za PF i PG poziciju si sve objasnio .Stvarno imaju gotivne igrace na tim pozicijama i ako ih povrede mimoidju to ce tvrno biti ok ekipa.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Tue Oct 23 2012, 22:12
Raš ispred Barnsa? Mislim da im to neće biti pametno. Dobili su draft poklon u vidu Barnsa i moraće to da iskoriste. Raš je odlično rešenje sa klupe, ali kao role player, dok sa Barnsom imaju budućnost. Zamislite taj trio spoljne linije - Kari, Klej, Barns. Prosto ne znaš koga da čuvaš. Još ako Boguta i Lendrija posluži zdravlje...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Wed Oct 24 2012, 10:54
I Jefferson je tu da popuni minute, a Rush moze i na SG, dok Barnes moze na PF ako zele visu/nizu postavu u odredjenim trenucima. Voleo bih da udju u PO, post je vrhunska atmosfera tamo. I ekipa je sasvim gotivna. Very Happy
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Wed Oct 24 2012, 14:07
Strax, Rush je prošle sezone bio ključni igrač s klupe, može on kvalitetno iskoristiti svoje minute. Barnes će naravno tokom sezone vrlo vjerojatno preuzeti tu startnu poziciju, ali teško je od njega očekivati neku briljantnu sezonu, on će zasjati za nekoliko sezona. Onaj njegov šut iz driblinga je izvrstan, divota ga je gledati + je dobar obrambeni, što se najviše traži. I da, najavljeno je da će Festus Ezeli biti startni centar dok se Bogut ne vrati. Landry bi sada mogao dobivati prilično dobru minutažu.. Hmm
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Thu Nov 01 2012, 08:44
Prilično loše odigrano (prvenstveno mislim na Curryja i Leeja) ali Landry Bog, već mi je postao ful drag igrač. Bogut se vratio, dobro je odigrao onih 20-ak minuta što je bio na parketu, kada uhvati pravu formu, mogao bi biti jedan od boljih pravih centara, a takvih je malo. GO Golden State Warriors - Page 9 2542534124
Sponsored content

Golden State Warriors - Page 9 Empty Re: Golden State Warriors

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum