NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Mon May 21 2018, 16:58
Koliko su ucinili da Hjuston izgleda kao jedna prosecna,nemocna ekipa  Respekt!





Mene bi bilo sramota posle ovoga
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Mon May 21 2018, 22:14
Veliki procenat njegovih poena je asistiran ili posle ofanzivnih skokova.Jako je tesko ocekivat od njega da nesto sam kreira,posebno sto Warriorsi imaju,u najgorem slucaju,solidne defanzivce na njemu.Looney je odlican,ima neke Draymond reakcije.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Tue May 22 2018, 09:52
"Vise da ga koriste" bas u tom smislu, da igraju na njega i da te asistencije idu ka njemu. Na startu tekme su to pokusavali i delovalo je ok. Slazem se za Lunija, vrlo solidno izgleda na terenu. Meni je i dalje fascinantno koliko su samo disciplinovani u odbrani nad Hardenom i Polom.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Tue May 22 2018, 13:28
To je sigurno bio plan,ali ne dozvoljavaju mu da se usunja iza ledja,a i sva preuzimanja imaju za njih da otezaju ulazak u sredinu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Wed May 23 2018, 05:36
Hjustonu je ovo bila utakmica sezone i izvukli su se. Polke im je dobio ovo, Taker odlican u skoku, Gordon sa nekim bitnim potezima. Harden nije igrao u drugom poluvremenu, ko zna sta se njemu desava u glavi. Klej se povredio i posle toga vise nije delovao dobro, a nedostatak Iguadale je bio kljuc ove utakmice. Dosta losih poteza Voriorsa, pogotovo neke sitnice koje se ne ocekuju od njih, i oni imaju problem da odigraju dobru tekmu nakon sto odvale nekoga. Durent jako los tokom cele tekme.

Napokon gusta utakmica u finalima konferencije, ali sam nekako ubedjen da Voriorsi zavrsavaju ovo u 6, ako se Iguadala vrati.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Wed May 23 2018, 12:45
To bre , egal! Gledace se ovde repriza. Nije Hjuston sprdnja definitivno, mislim da cak i imaju sanse, samo da odbrane domaci teren u sledecoj
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Wed May 23 2018, 18:17
Kakav pucanj u nogu GS-a  Laughing Sa druge strane,treba bit dovoljno dobar pa ih izbacit iz ritma - a Rocketski su to uspjeli.
Mada ako opet dodje do guste zavrsnice djavola ce ovi opet falit 5 mrtvih zicera.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 05:40
Koji su to debili Laughing 

Kvin Kuk uzima odlucujuci sut i naravno promasuje, posle Drejmond ko zna sta radi i gubi loptu. Hjuston igrao sjajnu odbranu, ali Voriorsi glupostima sami sebe pobedjuju. Iguadala bi trebalo da se vrati u sledecoj, ko bi rekao da je on kljuc uspeha Voriorsa pored svih ovih imena. Trazi Ker petorku ali ne moze da je nadje. Polke se povredio ozbiljnije izgleda, deluje mi kao da je ista povreda koju je imao protiv Sparsa, mozda preskoci sledecu pa bude spreman za 7. ako je uopste bude. Drzao je Hjuston u igri nekim nenormalnim sutevima, posle Gordon nastavio, covek igra seriju zivota. Harden dobar u poslednjoj, pre toga ga nije bilo nigde.
Da Iguadala igra mislim da bi ovo vec bila gotova serija, ali koga briga za to, imamo pravo finale.  Fan
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 10:56
Pol 6 od 19 iz igre, Harden 0 od 11 trojke. I pobede. Definitivno su dorasli Voriorsima... 

Durenta već drugu utakmicu uopšte nema u završnicama. Igra u skladu sa potezom koji je napravio prošlog leta kafa
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 11:02
harden zadnje dve tekme, ako se izuzmu procenti suta, ubedljivo najpametnije do sada u karijeri odigrao. samo tako da nastavi a sut ce da se vrati.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 12:01
Nema ni Stefa u zavrsnicama, lik izgleda ne ume da igra guste zavrsnice, cveta kad su na + ili - 10 poena.

Sutra bi trebalo da saopste koliko je ozbiljna Polketova povreda. U svakom slucaju - Welcome to the Chris Paul Playoffs Experience, Rockets fans. U potpisu - navijaci Klipersa.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 12:42
Mora neko iz protivnicke ekipe da se povredi da bi cigani prosli dalje,i tako svake godine ista prica.
2016 -Irving i Lav 2017- Lenard i ove ce verovatno CP3,al bitno je da se vratio stari dobri coker iz OKC koji ne sme da sutne loptu poslednjih 5 minuta tekme.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 18:41
CP3 propusta game 6


sranje...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 19:08
Gambino,sve je to lijepo,ali pola prve petorke Warriorsa ima problema sa koljenima tako da ti prica ne stoji. Plus su koliko se sjecam 2016. Cavsi uzeli titulu protiv sjebanog Stepha. Razumijem hejt, ali bar neka narativ lici na nesto.

Houston za sad dobija rovovsku bitku,ali to je jedini nacin da prodju ovu seriju. Nije lijepo,ali koga jebeno briga. Ovi ocigledno nemaju noge ispod sebe pa je sledeci mec bio idealna prilika za finalni udarac da se CP3 nije skrljao.
Slazem se za Hardena,mozda ga ne ide,ali nasao je nacin da to ne potopi ekipu. Krajnje cudna serija na kraju, potpuno drugacije od ocekivanog - sto se same igre i stila ekipa tice.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Fri May 25 2018, 20:44
Ne bi Voriorsi svakako dali šestu utakmicu da im uzmu, tako da, neka se spremi za sedmu, nadam se da će moći da igra punog kapaciteta. Igraće Polke tad i na jednoj nozi ako treba 

Inače, odličan odgovor Pola na iritantne plesove Karija, i drago mi je što je Grin više puta tokom ove serije ućutkan Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Sun May 27 2018, 08:14
Kakva ludorija od meca.
Nadam se da ce  Houston bar tucom odgovorit na one provokacije.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Sun May 27 2018, 08:24
I da,neka liga pusi kurac sa ovim sudjenjem.
Nadrealno je sta su pustali Warriorsima u odbrani.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Sun May 27 2018, 09:34
Ocekivano jbg, znalo se da ce se igrati 7. utakmica. Samo da se Polke i Iguadala oporave, mada mislim da su za Polketa sanse minimalne ako ne i nikakve.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Sun May 27 2018, 09:55
bilo je 9 razlike za GS, otišao sam u wc da pišam, vratio se, +21 za Voriorse Laughing 

Teško će to ići bez Polketa, ako ne bude igrao, moraće ostali baš da povuku, uz nadu da će i publika imati doprinos
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Tue May 29 2018, 01:23
Houston Rockets star Chris Paul will miss Game 7 of the West Finals with strained hamstring.




rip
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Tue May 29 2018, 05:34
Malo su sudije pokrale Hjuston, malo su ovi promasili 27 (!) trojki zaredom. Stef igrac utakmice, Durent se pojavio kad je trebalo, s druge strane Gordon i Taker su jos i najvise parirali Voriorsima. Harden nestao u drugom poluvremenu kao sto je nestao u tunelu bez da cestita protivniku. Steta za Polketovu povredu, ja sam to dozivljavao skoro svake godine u plej-ofu, na njega jednostavno ne mozes da se oslonis. Vidis da moze da predvodi tim do prstena, ali mu telo ne dozvoljava. S druge strane, nije uopste mala stvar doci do 4 finala zaredom, kakav god tim da imas, psihicki pre svega. Ostali su Voriorsi mirni pred kraj prvog poluvremena, mogli su i da gube preko 20 razlike i to im je dozvolilo da se vrate u utakmicu i pobede. Odlicna serija, pomalo cudna, ali odlicna.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Tue May 29 2018, 11:14
Sudije su pokrenule GS i onemogucile Hjustonu da se odlepi. Sutnuli su 44 trojke, ali jos cudnija stvar je sto su dali svega 7. NBA ekipa koja je u stanju da promasi toliko suteva... Degradacija kosarke.

Jebiga, ne moze se bez Polketa.
Sponsored content

Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals - Page 2 Empty Re: Houston Rockets vs Golden State Warriors - WEST Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum