NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 14 2016, 12:20
Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round C68ca3c7ae6e94f5253e3a13cf9ee8c5
Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round 10d72fa331c973175464b63df2171217
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 14 2016, 23:20
Ocekujem da majami rutinski prodje dalje.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Fri Apr 15 2016, 14:04
Mislim da ce Hornetski ovdje opasno da zakuvaju seeriju.Imaju sve sto im treba da budu nezgodan matchup za Heat.Bas je sranje sto se Batum sjebao ovako kasno,mada znajuci njega bilo je samo pitanje vremena.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Fri Apr 15 2016, 14:07
Sta je sa Boshom na kraju?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Fri Apr 15 2016, 16:22
ako smo vec tebali da "biramo" izmedju bostona, atlante i sarlota, meni je sarlot pun pogodak. igraju vrhunski od all-star pauze ali u ekipi nema gotovo nikakvog plejofa iskustva. majami ako bude igra svoju igru, moze da prodje. ocekujem dosta neizvesnu seriju ali prolaz majamija zahvaljujuci iskustvu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Fri Apr 15 2016, 19:49
Legolas wrote:Ocekujem da majami rutinski prodje dalje.


Ja bas mislim da ova serija nece biti rutinska. Slazem se sa Djoletom. Majami jeste blagi favorit ali mislim da ce Sarlot opasno da zakuva seriju.
To je ekipa koja je cele godine na vrhu istoka, u jednom momentu su drzali i drugo mesto. Imaju iza sebe sezonu bez rezultatskih padova i posle All Star pauze su jedan od boljih timova u ligi. Imaju i te kako sta da traze u ovom plejofu.
Stiv Kliford radi odlican posao sa ovom ekipom. Ja ga smatram za Top 5 trenera u ligi. Sa par pojacanja i u potpunosti promenjenim sistemom igre ostvario je veliki napredak ovog tima. Pa Sarlot je i odbrambeno i napadacki u Top 10 timova lige.
Da ne spominjemo koliko su suterski napredovali. Sada su jedan od najboljih timova u ligi sto se tice broja pogodjenih trojki. I to im je najveca razlika/prednost u odnosu na Majami koje i ne daje toliko puno trojki.
Marvin Vilijams me je prijatno iznenadio napretkom ove sezone. Bas je postao izuzetno koristan igrac, to uopste nisam ocekivao od njega posle svih ovih godina.
Kemba razbija ove godine. Batum igra dosta dobro ali ga sada muce i neke povrede pa ne znam koliko ce biti u stanju da pomogne. Nadam se da ce biti spreman da igra punom snagom.
Lin dosta dobro igra kao predvodnik druge postave tako da Sarlot uvek ima makar jednog dobrog kreatora u napadu na parketu. Dzeferson nije na onom nivou iz prethodnih godina ali jos uvek moze da odigra dosta dobro. Ipak, mislim da ce ovde imati dosta nepovoljan matchup i da nece moci da terorise Vajtsajda u postu kao sto je to radio sa nekim slabijim igracima.
Imaju dosta duboku rotaciju. Spomenuo bih Lija, Zelera i Lemba.
Sve u svemu, dosta dobra ekipa i odbrambeno i napadacki. Dobri su suteri, imaju duboku klupu i Majamiju nece biti ni najmanje lako. Iako je Sarlot sesti a Majami treci, obe ekipe imaju isti broj pobeda i poraza, to nemojmo zaboraviti.

Majami je odlicno odigrao drugi deo sezone i to bez Bosa. Vajtsajd razvaljuje. Gledao sam 3-4 utakmice Majamija posle All Stara i primetio sam da vise ne ispada iz igre toliko. Ima jos uvek situacija gde je zeljan blokade pa ispadne iz odbrane ali to nije nista strasno. Izuzetno je fizicki mocan i mislim da ce odigrati dominantnu seriju. Sarlot ima dobar frontcourt ali ocekujem da Hasan izdominira i poenima, i skokovima i blokadama.
Vejd je imao najzdraviju sezonu u poslednjih 5 godina ja mislim. I to se odmah primeti u njegovoj igri. Umeo je dosta puta da ukanali nekim cudnim potezima na kraju ali generalno jako dobro igra.
Dragic igra izuzetno. Konacno je dobio prilike da igra onu svoju brzu igru i to je donelo samo dobre stvari za napad Majamija. Volim da gledam pik end rol igru njega i Vajtsajda. Stvarno, to nekada izgleda toliko dobro... Very Happy
Dzos Ricardson je iskocio niotkuda. Momak razvaljuje.
Dzo Dzonson igra dosta dobro u kombinaciji sa Vejdom. Sutira odlicno i za dva i za tri. Preporodio se od kada je dosao u Majami. Naravno, nije to vise onaj Dzo koji ce da ti saspe trideset poena u lice ali jos uvek odlicno sutira i terorise slabije bekove(a 95% bekova su slabiji od njega) u post igri.
Pored Ricardsona, i Dzastis igra dobru ruki sezonu. Doduse, morace mnogo da poradi na sutu i napadu uopste ali zato je u odbrani maestralan.
Majami, kao i Sarlot, ima dosta duboku rotaciju. Deng igra dobro, Grin sa vremena na vreme razbije, cak i Amare daje odredjeni doprinos. MekBob je opet propustio dosta utakmica ali njegovo iskustvo moze dosta da znaci u plejofu.

Bice ovo sudar dve duboke ekipe sa odlicnim trenerima. Navijam za Majami, mislim da su blagi favoriti ali ce serija biti krvava. Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Sat Apr 16 2016, 10:33
Bosh tells Heat he won't return for playoffs

Ocekivano. Steta sto ga ovo sranje opet muci, bas bi bilo kul kada bi igrao ovaj plejof.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Tue Apr 19 2016, 12:34
Ovde sve zavisi od Kembe, ako bude opet radio ono sto jeste tokom cele sezone, to otvara potpuno novu sirinu njihovom napadu. Ako im Batum ostane prvi strelac nece nista uraditi. I dalje mislim da ce biti vrhunska serija.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 21 2016, 03:36
Ako Majami nastavi ovako dobro da igra, imaju cemu da se nadaju na istoku. Odlicna utakmica veceras, pogotovo u prvom poluvremenu. Odlicno su spremljeni za igru Sarlota, plus ih sluzi sut i tu nema mnogo price. Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 21 2016, 13:33
Spo vrhunski odradio svoj dio posla,a ovi samo sprovode.Cisto sumnjam da ce sutirat ovako u nastavku PO-a jer nema tu nekog sipaca,ali i ludje stvari su se desavale.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Sun Apr 24 2016, 03:14
Kaminsky nicim izazvan odlucio mec  Laughing
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Sun Apr 24 2016, 09:26
spoelstrin poraz klasican. taktika u drugom poluvremenu mu je bila katastrofa, deng je cuvao kembu (jer je dragic upao u problem sa faulovima) a vejd kaminskog koji je visi za glavu i po od vejda i naravno da je frenk to iskoristio. mogao je da se sacuva dragic od faulova na bar 17 drugih nacina. bas nepotreban poraz u mojim ocima.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Sun Apr 24 2016, 12:46
Odbrana je jos i na nesto licila,ali u napadu su bili kriminalni.Deng na pocetku nosio onim tricama,posle jebeni potop.Ova utakmica je nekako slika onoga sto sam ocekivao u kompletnoj seriji,naravno ne ovoliko ubjedljivo i sa Batumom na parketu,ali tek sad su Hornetsi uspjeli da naprave neke promjene.

Generalno gledano,premalo kreatora ima Charlotte da bi ovo mogao da okrene.Lin/Kaminsky ludilo je sad iscurilo,a bez Batuma koji moze da rastereti Kembu nema ljeba.Da je on zdrav pa i da se nadaju.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Tue Apr 26 2016, 14:21
Dragic je ozbiljno retardiran lik,sta napravi sa faulovima sinoc  Laughing Laughing Sto je najjace,nije imao nijedan faul na poluvremenu  Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 28 2016, 10:12
E moj Majami...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 28 2016, 12:56
ubi nas spoelstra sa postavkama, nista drugo nije problem.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Thu Apr 28 2016, 14:10
Očekivano,Big Al se sprdao sa Hasanom.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Sat Apr 30 2016, 10:32
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Sat Apr 30 2016, 10:55
http://espn.go.com/video/clip?id=15431198&ex_cid=sportscenterFB&sf25393357=1
Sponsored content

Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round Empty Re: Miami Heat vs Charlotte Hornets - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum