NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

+9
Jumpman
jocamelo7
gambino
4evaStK
el maestro
Komsija
Mr.Big Shot
Strax
LeBron
13 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 04:18
"I was supposed to take the ball out," James said. "I told Coach there was no way I'm taking the ball out unless I could shoot it over the backboard and go in. So I told him, 'Have somebody else take the ball out.' The play that was drawn up, I scratched it. I just told Coach, 'Just give me the ball. We're either going to go into overtime or I'm going to win it for us.'"

LeBron James now has the same number of career game-winning buzzer-beaters in the NBA playoffs as Michael Jordan (3).
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 14:50
Blatt je majstor haha
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 16:50
Sreca sto je Tajron Lu bio priseban inace ode utakmica. Facepalm
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 17:37
Blatt pomocni trener Lebronu
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 18:20
Mene odusevljava Tibodo koliko je miran kroz seriju kad god ga pitaju za sudije, vec koji put se navlaci ovamo za Kavse, da je bilo koji drugi trener rekao bi nesto i pala bi kazna, ali tako i treba, napravis prednost i ne dodjes u situaciju da ti jedna-dve sudijske odluke sjebu ceo mec, Cikago je sam kriv, ne mozes ti u plejofu da ne postignes pogodak 7 minuta Facepalm i to pored odbrane Kavsa, pa bar bacanje neko da izvuku...
Onog Nou treba spakovati sto dalje odavde, serem se ja na svu energiju i celu tu pricu meni je to previse nahajpovano, sustina igre je da ubacis loptu u kos, sto on covek ocigledno da vise nije sposoban, i to ne trazim od njega da igra na low postu nesto, ziceri, mini hookovi, nikad on nije bio za napad, ali ono sto on radi moze da se napravi pola sata Shaqtin a fool emisije, tuzno jako i on i Pau, dzaba im sve sto su uradili dobro u regularnom delu, ako ona balvancina od Tristana Tompsona moze da ubode te mini floutere i tako te sitne stvari, onda nema opravdanja.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 18:23
4evaStK wrote:vec koji put se navlaci ovamo za Kavse
Kao npr onaj faul Noe što nije dosuđen sekundu pre kraja što je vrlo lako moglo i da nas košta utakmice?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 18:29
Ovo dolazi od neutralnog navijaca, iako bi vise voleo da Bullsi odu dalje samo zbog Rouza.
Ne znam za taj detalj, ali i u trecoj utakmici za Jamesa boze me sacuvaj, sinoc Blatov kiks niko ne vidi, besplatan time out dok su pregledali koliko sekundi je ostalo na satu, ima mnogo materijala.
Siguran sam da bi James, Kajri ili JR svakako uspeli da izbace neki sut i bez akcije, ali opet...lepo je to sto sudije mogu da vide tacno sta se desava, ali to sve ume da potraje bas bas dugooo, u nekim momentima je presmesno koliko gledaju. 
No opet kazem, ne postavis sebe u takvu situaciju i ne mogu tu sudije nista, Cikago je sam kriv sto im igraju balvani poput Noe, Mirotica i Gasola.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 18:41
U trećoj utakmici suđenje jeste bilo loše, tu nema spora, ali juče je sve bilo kako treba.Za tehničku koliko ja znam Blat je morao da traži nepostojeći TO dva puta, on je to uradio jednom, samim tim se ništa ne sudi.Taj faul Noe o kom pričam se desio upravo kod te situacije sa satom, lepo se videlo na snimku.Meni nije jasna poenta tih snimaka kada sudije i pored njih donose očajne odluke, ali navlačenja nikakvog za Klivlend juče nije bilo, to je sigurno.Suđenje je i pored utakmice br. 3 ukupno tokom cele serije solidno, i Tibodo nema nikakvog razloga da se žali, a sve i da je bilo navlačenja, ne možeš da se nadaš pobedi kada u čitavoj ekipi imaš 2 dvocifrena igrača.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 19:36

Clap
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 19:48
#Cavaliers Kyrie Irving had MRI on his left knee, confirmed diagnosis of tendinitis. Irving also has a sprained right foot.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 20:26
jocamelo7 wrote:#Cavaliers Kyrie Irving had MRI on his left knee, confirmed diagnosis of tendinitis. Irving also has a sprained right foot.
Lepo nema šta...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 20:39
staklen lik ceo zivot
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 22:24
4evaStK wrote:igraju balvani poput Noe, Mirotica i Gasola.
Neka Kuzmane jebo te Bog.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 22:33
Sugar wrote:staklen lik ceo zivot
Prvi put povezao sezonu bez nekih povreda, i povredi se čovek u PO walldzomba , i to obe noge, mada nakon one povrede butine iz prošle sezone ništa me neće iznenaditi, ja pre toga nikad nisam čuo za tu povredu.Pritom, ovo nisu povrede koje su nastale kao posledica prethodne teže povrede kao što je kod Rouza, čovek je jednostavno staklen.Šteta, da je ostao zdrav možda bi ova serija i ličila na košarku, ovako se nastavlja mučenje
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 23:43
Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 11215887_1103079726387217_718649582829160585_n


Stvarno? Stvarno?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 23:48
ma daj,kao da si mislio da ce ikad prestati ljudi da prave takve slike ? Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 23:56
E ali generalno koliko ceo internet smara, koliko prepucavanja, svaka objava koliko komentara Facepalm Facepalm Facepalm
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Tue May 12 2015, 00:06
Zasto uopste gledate takve slike i citate ta sranja? Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Tue May 12 2015, 00:10
Hahahaa a meni konstantno iskace na timeline-u, stalno neko lajkuje, komentarise XD
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 13 2015, 03:41
All hail the King.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 13 2015, 03:46
Mislim da je sledeca utakmica to to za ovu seriju, ne znam sta da se desi da se trgnu Bullsi, izgledaju kao totalno rasulo trenutno i uvek se nekako kasno sete da dobro krenu da igraju.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 13 2015, 03:51
Ipak su se iscupali nekako. Very Happy
Kada je Cikago spustio sa -17 na -2 mislio sam da ce da pobede. Bas su bili u naletu ali ipak se Klivlend izvukao sa pobedom. 
Danlivi igra kao lud ovu seriju a kada mi je trebao tokom sezone u fantaziju u velikoj vecini slucajeva me je klao. Very Happy
Jako zanimljiva utakmica je bila, precupkao sam poslednju cetvrtinu. Puno serija kao i u prethodnim utakmicama. Nekako su mi ovaj polufinalni par obelezile serije od po 8-0. Very Happy
LeBron je zaista odigrao maestralnu partiju. Vise je probijao u reket i to mu se debelo isplatilo. Opet je uzimao neke nepotrebne suteve iz daljine i par napada je ukanalio davljenjem lopte ali nema veze. Generalno je jako dobar bio. Nadam se da nastavlja u ovom ritmu sada kada je video da mu je mnogo bolje da igra u reketu. Ne moze Dzimi da ga sacuva a ni udvajanja nisu previse pomogla veceras. Moze on tako stalno.
Ostatak ekipe je bio dobar. Svi su grizli u odbrani, skakali, gradili i borili se za svaku loptu. Bas svako ko je igrao. Zasluzili su ovu pobedu i pored ovog pada na kraju.

Nisam verovao da Klivlend moze da prodje i jos uvek sam skeptican. Nadam se da zavrsavaju u sledecoj, moraju da iskoriste veliki pritisak koji je sada na Cikagu. Jedva cekam sledecu utakmicu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 13 2015, 03:54
4evaStK wrote:uvek se nekako kasno sete da dobro krenu da igraju.



Da, i meni se to ucinilo. Kao da cekaju da im se nakupi neki minus pa da onda krenu da igraju lepo. U dva navrata su veceras igrali kao San Antonio, i to kada su zapali u minuse od 10 i 17 poena.
Ne mogu bas da se setim postava i izmena u tim momentima, verovatno je u tome kljuc. Ne znam
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 13 2015, 06:14
http://bleacherreport.com/articles/2462929-lebron-james-pokes-fun-at-kyrie-irvings-injuries-after-game-5-win-vs-bulls

Very Happy
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 13 2015, 14:18
Meni Kavsi opet nisu nesto, vise su mi Bullsi raspad pogotovo u napadu. Kontam da ako bude finale Atlanta - Klivland da ce ih Hawksi rastaviti. Pitanje jedno, hoce se Love vratiti za eventualno finale konferencije?
Sponsored content

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 2 Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum