NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

+9
Jumpman
jocamelo7
gambino
4evaStK
el maestro
Komsija
Mr.Big Shot
Strax
LeBron
13 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 03 2015, 12:40
Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Clechi
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 03 2015, 15:19


podgrej!
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 03 2015, 15:37
Haha, Noah car Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 04 2015, 13:57
Mislim da Klivlend nema velike sanse da prodje. Vidim da se po netu pise da Tompson moze da odmeni Lava po poenima i skokovima. Mozda i moze donekle ali nemojte da se lazemo. Ovom povredom Lava, u potpunosti se menja koncepcija igre. Tompson nema ni blizu onaj firepower kao Lav. Lav siri odbranu i, ako nicim drugim, makar svojim prisustvom na terenu je omogucavao LeBronu i Kajriju lakse probijanje do kosa i lake poene i asistencije. Pick & roll/pop LeBrona i Lava je bio zaista odlican i takve stvari Tompson ne moze da nadoknadi.
Smit je dobio zasluzenu suspenziju i nece igrati u prve dve utakmice koje bi mogle i da odluce ovu seriju. Ako Bulsi odu na 0-2 Klivlend nema nikakve sanse. Kavsi su u velikom problemu i jedina nada im je da Kajri i LeBron zaista odigraju zverske serije. Morace da odigraju na vrhuncu svojih mogucnosti da bi Klivlend uopste imao sanse.
Naravno, sada ce veterani morati da daju dobre minute. Miler, Merion i Dzouns ce igrati vise i od Meriona ocekujem dobru seriju. Mora da odigra dobro.

Cikago igra bolje. Znacila im je prva runda da se uigraju malo bolje. Rouz ipak igra promenljivo, gubi dosta lopti a ni procenti suta mu nisu bajni. Kljuc ove serije je Dzimi Batler. LeBron ce imati ogromnih problema sa njim. Dzimi vise nije samo defender vec je postao i jako dobar napadac. Mnogo se popravio u napadu, ima odlicne prodore i dodao je sut sto je najbitnije od svega. Mora se na njega obratiti dosta paznje u odbrani.

Cikago je favorit, ali ako su prethodne sezone nesto pokazale, to je da ne bi trebalo otpisivati LeBrona. Ne znam da li je bio u tezoj situaciji od ove u plejofu. Pre tri godine kada se Bos povredio u plejofu, on i Vejd su uspeli sami da izbace Indijanu. Nadam se da ce u kombinaciji sa Kajrijem imati snage za jos jedan ovakav podvig. Verujem u njega.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 04 2015, 15:17
Da je bilo koji drugi igrac u pitanju mogao bi mozda Klivlend da se otpise, ali protiv njega nema opustanja. A igrace verovatno 90 min po utakmici. Very Happy
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 04 2015, 21:47
Ja mislim da smo mi i dalje favoriti Very Happy Naravno, bez Lava će biti mnogo teže, ali on je treći igrač ekipe, i nije neko bez koga se ne može.Pored toga, verujem da brat Tristan može da ga odmeni sasvim solidno.Problem je ko će njega da odmeni u njegovoj ulozi sa klupe.Oni imaju prednost u reketu, ali na spoljnim pozicijama smo mi bolji, čak i bez Smita, a kad se on vrati ta prednost će biti još veća.X faktori serije su Tristan, odnosno Rouz.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Tue May 05 2015, 03:39
Ocekivano? Paaa i ne bas, nisam mislio da ce odma prvu da odnesu.
Kavsi su sasvim solidno odigrali a i Shumpert je odigrao mnogo bolje nego sto se od njega ocekivalo, stvarno se ne moze zameriti nista, Kajri takodje izvlacio covek neke ludorijen a treci obruc XD trudio se u odbrani koliko je mogao ali jednostavno su Bullsi bolji bili, mislim da je klupa najvise donela Bullsima, James je mogao bolje sutersko vece da ima, ali zato je imao 15 skokova i 9 asistencija, 41 minut....
Stvarno je Jimmy odigrao maksimalno na njemu koliko je mogao, cak 6 izgubljenih, to je big time takodje.
Rouz je odigrao stvarno dobro, unistavao ih je prodorima i onda kick out obicno za Gasola ili Jimija koji bi bili potpuno sami, sto su naravno koristili, jebiga prevelik je fokus na njemu odbrambeno sto je i ocekivano.
Ne znam sta bi Kavsi mogli da poprave za game 2, ipak ne treba ocekivati ovakve flesheve Shamperta, klupa mislim da bi morala nekako da povuce vise, malo je jako 9 poena, dok klupa Bullsa 19 poena, mislim da se tu pravi velika razlika. 
Doduse i Danlivija je kenjalo, ne znam, bice jako tesko, game 2 je apsolutni must W za Kavse.
Dva puta ga je preuzeo James, oba puta je ubo slican burek Very Happy

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Tue May 05 2015, 14:30
Nekoliko puta ostatak ekipe nas vraca u utakmicu i LeBron to majstorski usere. Samo sam kidao zivce sinoc. Facepalm
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Wed May 06 2015, 10:40
Morace veceras muski da zapnu LBJ i Irving ako misle da ista uradimo u ovoj seriji.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Thu May 07 2015, 03:22
Bullsi se mozda pitali neka 2-3 minuta ono kad su spustili na 12 u trecoj, ali sve ostalo je totalna dominacija Kavsa, unistavanje na oba kraja terena, kad bi Kavsi mogli da izguraju ovakav ritam odma i sledecu utakmicu u Cikagu da preseku ovo sad, a i onaj moron JR se vraca.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Thu May 07 2015, 10:04
lagano 1:1
vidim da je Shumpert oba puta imao dobre partije Clap
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Thu May 07 2015, 10:41
Meni nestalo struje na pocetku cetvrte cetvrtine. Facepalm
Ali vidim da nisam nista specijalno propustio.
Utakmicu je odlucila prva cetvrtina, stvarno su iskidali tu i u napadu i u odbrani. Dzejms je bio jako agresivan i morace da nastavi u ovom ritmu u daljem toku plejofa ako misli da imaju sanse za bilo sta. Ispucavao se malo u nastavku utakmice ali on je ipak doneo pobedu. Odigrao je dobru utakmicu ali on moze i mora bolje.
Sampert je isto bio odlican ali se povredio i nisam video da li je uopste ulazio do kraja utakmice. Nadam se da povreda nije ozbiljnija jer je potreban, pogotovo zato sto igra ovako dobro.
Odbrana je jako dobro funkcionisala, osim u onom periodu kada je Cikago napravio seriju 14-0. Tada kao da su prestali da igraju. Ne znam koji djavo im je bio.
Uglavnom, videli smo formulu po kojoj bi trebalo igrati protiv Bulsa. Kruzenje lopte i trazenje otvorenog coveka, makar sutera imamo da pogadjaju te otvorene suteve. Jos se u sledecoj vraca JR Smith.
Nisam se nesto puno nadao prolazu pre pocetka serije ali sada su mi podgrejali nadu. Pokazali su da mogu da odigraju pametno i nadam se da nastavljaju ovako. Jedva cekam sledecu utakmicu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Thu May 07 2015, 15:06
samo nek se nada klivlend da ce jos nekad u istoriji imati ukupno 26 poena od lizalice i delavedove u jednoj utakmici...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Fri May 08 2015, 16:51
Izgleda da Shump ne igra veceras....JR se vraca kafa
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 05:27
Stvarno sjajna utakmica, pogotov za nas neutralne, ja sam srecan jedino zbog Rouza jer je zasluzio decko sve najbolje.
Suterski i jedni i drugi ocigledno u kanalu, odbrane i jesu bile dobre ali i sutevi jednostavno nisu upadali, jedino ove promaje od igraca Delavedova i JR su odradili lepo, ostali uzas, kod Bullsa Mirotic i Danlivi vukli dok Rouza i Batlera nije islo, a onda su ovi uhvatili prikljucak koliko toliko i odneli.
Gasol nevidljiv, ovo je Pau iz Lejkersa, nevidljivi Pau i u odbrani i u napadu, sad je kao nesto povredjen videcemo sta ce dalje biti.
Kajri nesto zglob sjebao na pocetku cini mi se, ali nema izgovora, jeste da je ostao u igri i odigrao do kraja, ali po meni je vise odmogao tim potezom nego sto je pomogao, par puta jeste ostao lepo ispred Rouza i pored fenomenalnih driblinga, ali opet je to nedovoljno sve.
Batler je fenomenalan stvarno, odlicna bounce back utakmica, samo se nadam da se nece povrediti u procesu jer lik leti na sve strane, pada, ulece sve apsolutno sve zivo radi.
Aron Bruks kao i da ne igra, nema ga nigde, Hajnrih nista bolji, znaci samo su tu fizicki u igri prisutni, a ovako nista ne rade.
Rouz definitivno nije sila kao sto je nekad to bio, ali moze i dalje da povuce ekipu, pogotovo kad odluci da bude agresivan, sto po meni treba da radi od samog starta utakmice, svakako je preuzeo odgovornost jos od starta drugog poluvremena i eto sa zvukom sirene na tablu ogroman ogroman sut, sreca ili ne, upao je i pobedili su, kroz sta je prosao covek, sve najbolje zasluzuje dalje u karijeri.
Sledecu mislim da Kavsi uzimaju bez problema, moraju jednostavno.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 12:27
Ako Pau ne bude igrao naredne utakmice serija je naša, a ako Kajri ne bude igrao serija je njihova.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 14:23
Serator morao od table da pogodi. Celu seriju baca cigle i morala je ova cigla na kraju da uleti. Facepalm 

Ali, ako cemo realno, nije Klivlend ni zasluzio da pobedi. Ovo sto LeBron radi je kriminal. Ima dobru statistiku ali uradi toliko losih stvari da ponisti sve dobro sto je uradio. Ispucava se i gubi lopte kao debil. Nije to onaj LeBron na kog sam navikao da gledam u Majamiju. Uopste ne igra pametno, ne ume da stane kada ga ne ide sut i ne kontrolise utakmicu kao sto je radio svih ovih godina.

Sve se pokvarilo kada se vratio u ovaj mrtvi Klivlend. Najgora fransiza u ligi i proklinjem dan kada je odlucio da ode iz Majamija. Facepalm
Mrzim i navijace i upravu i celu fransizu. Navijam zbog LeBrona jer ne mogu da navijam za neki drugi tim dok je on aktivan.

I dalje mislim da imaju sanse da prodju, nije bio Cikago nista bolji u ovoj utakmici ali su imali srece na kraju. Mora LeBron pod hitno da se sredi. Dao je poprilican broj poena i imao jako puno asistencija ali dzabe kada imas 17 promasaja i 7 izgubljenih lopti. Zajebi tu kosarku. Mora da bude agresivniji i da vise probija u reket, mnogo bolji procenat suta ima u reketu nego van njega.
Nadam se da Kajri nije ozbiljnije povredjen, bas se vidi da mu je smetala povreda. Ne mogu bez njega da dobiju ovu seriju nikako.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 15:52
Ne znam samo sto LeBrick uzima da resava svaku cluth situaciju ispucavajuci svoje cigle kada pored sebe ima Irvinga koji je u tome odlican i pre svega bolji suter od Lebrona.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 18:44
Povreda Kajrija je ovde presudila, time smo izgubili prednost spolja jer je Kajriju ta povreda očigledno baš smetala, a sa druge strane je igrao 2011 Rouz.LeBron je bio solidan, imao je vrhunsku statistiku ali je i zasrao više puta.Iskreno iznenađen sam što smo i sa izlomljenim Kajrijem i nešto lošijim LeBronom(za njegove standarde Very Happy ) imali šansu da dobijemo.Sledeću dobijamo(ako Kajri bude igrao)
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 18:46
Jel moguce da ce ovako dobru seriju presuditi povrede najvise mi je krivo zbog toga,nikad da se posloze sve kocke pa da oba tima igraju u ful sastavima.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 19:23
http://bleacherreport.com/articles/2459247-derrick-roses-buzzer-beating-three-vs-cavaliers-in-slow-motion-from-courtside
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 20:54
Ono sto me nervira jeste sad da svi vade Kajrija zbog povrede, lik ukanalio utakmicu totalno, 0 asistencija, u napadu apsolutna nula, a mec pre tog kad su dobili i kad je odigrao dobro onda nema nikakve povrede, leteo je tamo unosio i Nou i Gasola pod kos kao malu decu, mnogo ali mnogo me to nervira, jebote i Vejd je igrao bez oba kolena skoro svo vreme dok je Bron bio u Majamiju, jednostavno nema izgovora, samo prblem je sto Kajri nije Wade niti ce ikada da bude, a Bron zna da nema ko ovde da ce da mu sere ako uzme neke suteve, ili pokusa nesto, evo ja ne pamtim kad je ovoliko bio nesiguran sa loptom, stalno mu nesto ispada, stalno mu Dzimi izbija, izgubi se u dosta prilika, pogotovo kad krene na ulaz, pa ga zatvore i onda one paseve iz skoka nesto najgore sto mozes da uradis, mnogo usere sa takvim stvarima, jeste Dzimi ekstra defanzivac i mnogo mu daje problema, ali dosta je to i do LeBrona, u dva poraza po 7 izgubljenih lopti,  to je 14 ukupno, nzm kad je poslednji put imao 5 na ovoliko i negde sam video statistiku suta za 3 poena, ono je nestvarno lose, sa druge strane nije ni fer prema njemu, nisu JR i Shumpert bezveze trejdovani, to su dve obicne batine samo eto sto odigraju jednu dobru utakmicu od 5 i onda ih nahajpuju, JR-u svaka cast ubo je juce onu trojku za neresen rezultat, ali osim toga nista, isto kao i Iman, probijaju i Rouz i Batler pogotovo kad god hoce kako god hoce. 
Ni Bullsima ne cvetaju ruze, eto na primer Noa je cista caura igraca kakav je nekad bio, Gasol osim one prve utakmice i regularne sezone, ne postoji covek, a sad je jos i povredjen....
Svakako ne treba otpisivati nista, jedna dobra suterska noc Delavedove, Lizalice i Shamperta i eto rezultata.
I jedni i drugi poprilicno losi, ko se prvi slozi bar malo, odnosi ovo.
I da umalo da zaboravim, Kavsi su morali da iskoriste sudjenje, strasno jedno 3-4 ciste "greske" juce sve na LeBronu naravno, svaki 50-50 duel sto kazu ovi sa Sport Kluba su sudili za Brona.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 09 2015, 21:25
Glupo je i porediti Vejda sa Kajrijem, em što je Kajri(za sada) lošiji igrač od Vejda, em je Vejd doktorirao igranje pod povredom, i stvarno mu svaka čast na tome Respekt! Respekt! I opet, na stranu sve to, povreda je izgledala baš baš nezgodno, i verujem da ovakav Kajri ne bi ni igrao da mu alternativa nije kapeten Deli nego NBA košarkaš.Kod mene svaki igrač koji igra povređen ima opravdanje pa sve i da šutira 0 od 20 i bude direktan krivac za poraz u sedmoj utakmici finala.Čak mu ni ne zameram 0 asistencija(mogao je da ima 1-2, ali on nije ni imao kreatorsku ulogu u ovom meču), ono što mu zameram je to što je uopšte pokušavao da radi nešto unutar linije za tri sa povređenom nogom, da se lepo držao trojki koje je šutirao sasvim dobro na ovom meču(3 od 4), imao bi nešto bolji učinak i to bi verovatno značilo pobedu.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 10 2015, 20:22
Gasol van igre za veceras kafa
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 11 2015, 00:35
A Rouz i Batler kad bi imali bar jos nekog donekle prosecnog igraca da im da 15-tak poena po mecu, pa da i pricamo nesto, ovako sami nema apsolutno nikakve sanse, Rouzu pogotovo svaka cast, za mene je ovo van svih ocekivanja.
Sponsored content

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum