NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Thu Apr 16 2015, 17:34
Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Chi-mil
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sat Apr 18 2015, 17:18
Cikago ulazi kompletan u plejof. Ponovicu, Cikago ulazi kompletan u plejof. Very Happy
Jeste da su roviti ali su svi tu. I pored toga mislim da ce im veliki problem predstavljati neuigranost. Nikako nisu mogli da se sastave tokom sezone i jako malo utakmica su odigrali kompletno da bi ih svrstao u neki red favorita. U ovoj seriji jesu favoriti ali ne znam da li ce moci da se nose sa Klivlendom ako prodju Milvoki.
Rouz podseca na onog starog Rouza ali jos to nije to. Ne moze tek tako da se vrati posle operacije. S tim sto se ni pre ove poslednje operacije nije sasvim oporavio ni od pretposlednje operacije. Ali, i ovakav ce biti bitan faktor.
Najbolji igrac ove ekipe je Batler. Covek je zver. U odsustvu Rouza, preuzeo je ekipu na svoja ramena i pokazao je da je dorastao vodjenju ekipe. U napadu ume da sam stvori sut, ume da kreira akciju, ume da pravi dobre cutove u reket i ume vrlo lako da iznudi faul i bacanja. O odbrani da ne govorimo. Koga on dohvati, taj se nece naigrati.
Gasol igra kao da je pet godina mladji. Covek se preporodio u Bulsima. Ima motiv da igra i to se odmah vidi i po njegovim izjavama i po njegovoj igri. Jedan od najinteligentnijih visokih igraca lige.
Mirotic je u odsustvu nekoliko igraca napravio iskorak i usao u diskusiju za rukija godine. Uopste nema strah kada igra i zaista pokazuje zasto je bio najbolji u Evropi.
Nou je mucila povreda pa nije imao sezonu na nivou prethodnih ali cak i ako nije u top formi on jako puno nadoknadi cistim intenzitetom igre, borbom za svaku loptu i odlicnim pregledom igre i razigravanjima.
Odbrana im nije tako jaka kao prethodnih sezona. Cini mi se da su je svesno malo zrtvovali da bi podigli napad. Da su bili zdravi vecim delom sezone verovatno bi o njima govorili kao o jednom od favorita. Ovako, ne znam. Znam samo da imaju strasan potencijal i da, ako kliknu, mogu da pobede sve.
Klupa im je bolja od Milvokijeve. Pored Mirotica, Gibson, Bruks, Danlivi i Snel su imali solidne sezone i svaki od njih moze da ti da makar po jednu-dve vrhunske utakmice u seriji.
Ja ne znam ni sa kojom startnom postavom bi oni mogli da igraju ovu seriju ali kakva god da bude startna postava, klupa ce ostati jaka.

Nisam mislio da cu ovo nekada reci, ali: Dzejson Kid radi zaista dobar posao kao trener. Very Happy
Zaista, nakon onog fijaska u Bruklinu bio sam skeptican posle vesti da je on novi trener Milvokija. Zabrinuo sam se za Djanisov i Parkerov razvoj. Ali izgleda da Kid zaista zna sta radi sa ovim momcima i celokupnom ekipom. Dobar potez je bio dovodjenje MCW-a i trejdovanje Najta u Finiks. MCW ima potencijal da bude bolji igrac od Najta i svakako vise odgovara ovom sistemu od Najta. Dugacak je, igra dobru odbranu i sa ostalim atletama iz ove ekipe ce ubijati za par godina. Ekipa sa MCW-om, Djanisom, Midltonom i Parkerom ce imati strasnu odbranu na spoljnim pozicijama. Ako se Henson bude ispunio svoj potencijal onda pricamo o petorici igraca koji bi lagano doneli "titulu" najboljeg defanzivnog tima lige.
Velika steta je sto se Parker povredio. Taman je shvatio kako treba da igra i poceo to da primenjuje. Ali nije imao srece. Nadam se da ova povreda nece preterano uticati na njega i da ce nastaviti gde je stao sa napredovanjem.
Ne znam gde bi mogli da potraze svoju sansu u ovoj seriji. Mozda da igraju presing sto vise i da udju u neko jurcanje sa Bulsima pa da iskoriste losiju formu Rouza. Ali nije Tibodo od juce pa da tek tako dozvoli ekipi da udju u jurcanje.
Frontcourt Milvokija ne moze da se nosi sa 3-4 vrhunska igraca(ne znam da li ce Gibson biti spreman). Svaka cast Zazi na odlicnoj sezoni ali, da se ne lazemo, nije on ta klasa.
Da im je zapao Toronto ili Vasington pa da traze svoju sansu ali ovako tesko...

I pored pomenute neuigranosti Bulsa, ipak im dajem mnogo vece sanse da prodju. Zaista ne znam kako bi Milvoki mogao da ih dobije u cetiri utakmice. Za dve godine mozda, sad skoro nemoguce.

Prognoza: Chicago(4) - Milwaukee(1).
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sat Apr 18 2015, 17:27
Prosuce ih Milvoki.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sat Apr 18 2015, 17:32
opasno precenjujete cikago
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sat Apr 18 2015, 23:09
Milvoki u 4, ako ne i manje.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun Apr 19 2015, 03:33
Ocekivan razvoj situacije. Trudio se Milvoki, bas su muski igrali i drzali su se do kraja poluvremena i pocetkom trece ali kada se Cikago odlepio na +10 nisu mogli da se vrate. Sve vreme se vrteo taj rezultat i bas je bila dosadna utakmica zbog toga.
Suvise je kvalitetan Cikago da bi igubili od Milvokija.
Rouz odigrao iznenadjujuce dobro. Uz standardne Batlera i Gasola nisu mogli da izgube.

Obe ekipe su otvorile prvo poluvreme dobro, bas je bilo dosta poena. I onda su zabagovali i jedni i drugi u drugom poluvremenu. Dva totalno razlicita poluvremena.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Mon Apr 20 2015, 23:18
Kvota 4 na Buckse nocas,poklon  kafa
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Tue Apr 21 2015, 08:11


The Butler did it.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 04:53
Ma da, znao sam da ce ovako da bude. Morao je Milvoki da iskoristi dve sanse za pobedu, na kraju regularnog dela i na kraju prvog produzetka. Ali, kao sto sam vec napisao, fali im go-to scorer. Stvarno niko nije mogao da stvori sut kada im je trebalo.
Suvise je Cikago iskusna i kvalitetna ekipa da sebi dozvolis luksuz omasivanja dva game-winnera. Razbili su ih u drugom produzetku. Za manje od tri minuta 10-0 serija i gotovo. Noa i Dzimi defanzivni carevi.

Milvoki stvarno daje maksimum i ova ekipa sigurno ima jako svetlu buducnost. Mnogo ce im znaciti ova plejof serija.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 04:55
Svakako svaka cast Milvokiju i Kiddu, siguran sam da ce ova mlada ekipa imati jos mnogo plejof utakmica, ovde jednostavno nema sta da se trazi, kvalitet bullsa je ogroman, kad Rouz i Jimmi ovako odigraju a odvuku ih na cak dva produzetka...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 08:12
Burazer moj 53 minuta na terenu.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 14:09
Kad Tibodo nema izmenu na dvojci od kako je dosao u Bullse, eto Hajnrih se hvala bogu vratio, pa mu je sat rotacija Brooks na kecu a Kirk dvojka u isto vreme Ne znam
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 20:11
Verujem da bi ova serija bila mnogo interesantnija da je Džabari zdrav.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 08:21
Sinoc kazem sebi da sam vec odgledao tri utakmice iz ove serije i da nema smisla da gledam i cetvrtu...
Kad desi se ovo... Very Happy

Svaka cast Baksima.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 10:47
Sjajna akcija Kida na kraju.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 11:02
u prevodu, rouz ispao glup ko kurac Very Happy ovaj uradio obicnu demarkaciju nista drugo
ono ne sme da se desi igracu tipa maroonman89 a kamoli jednom nba igracu i to jednom od navodno boljih
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 11:18
Isao je na to da Rouz ispadne glup ko kurac Very Happy

Sve ostale je oterao sto dalje od kosa.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 15:03
Najlaksi kos ikada koji sam video... jos za pobedu u NBA plej ofu preko Rouzove ''odbrane''... Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Tue Apr 28 2015, 07:40
Bravo bre Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Tue Apr 28 2015, 12:25
Da Rose na pocetku nije bio bolji od ocekivanog,sad bi Milwaukee vodio.Ajmo breeeeee.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Tue Apr 28 2015, 12:43
5/20 iz igre,6 TO..dobar je i sad,sta fali awesome
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Tue Apr 28 2015, 13:15
usrao ga mcw juce
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Fri May 01 2015, 06:42
Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round 11182211_819168978190547_8921982491083618836_n
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Sun May 03 2015, 13:30
Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Chi-mil
Sponsored content

Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round Empty Re: Chicago Bulls vs Milwaukee Bucks - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum