NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indiana Pacers vs Miami Heat

+9
The Dream
4evaStK
LeBron
SN10
Mr. Striko
Jaz
Yoker87
Ol' Dirty Bastard
Jumpman
13 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 11:42
Ja bas mislim da ce Cole igrati. Sto da ne? Jedan od najbitnijih nasih igraca u plejofu. Igra bolje od Calmersa.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 12:23
prskay
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 13:53
LeBron wrote:Ja bas mislim da ce Cole igrati. Sto da ne? Jedan od najbitnijih nasih igraca u plejofu. Igra bolje od Calmersa.

Prosle godine je super igro protiv Chikaga pa mu nije dao sansu u finalu. Mislim da je za njega najvaznije da ima ofanzivni doprinos da bi igrao a sto se odbrane tice tu je predobar
The Dream
The Dream
Posts : 350
Age : 30
Minnesota Timberwolves

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 15:03
Ako se dobro secam, prosle godine je San Antonio imao plan napada da dok je Kol u igri, da koga god cuva on preko njega napadaju.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 16:14
Ne samo preko njega nego kad LBJ ne cuva Parkera on je sve trpo, a i Cole ima problem zbog visine nikoga sem Parkera ne moze cuvati mozda ove godine moze dobiti minuta kad Mils bude igro.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 06:29
Au kakvo prskanje, Indijana nije povela niti jednom u toku mecha. Jedini igrachi sto su nesto pokazali su West i Skola, Hibert kropir a ostali u garbage time su popravljali statistiku. Mislim da Stivensonu vise na pamet nece pasti da proziva kinga :)Najjaci utisak kad Gorge na preskonferenciji kaze da su bili bolji  fp
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 08:58
Stvarno sam se nadao da bi Indiana ovo mogla uzeti, samo zbog reakcije onih "fanova" Heata po fb-u i nekim forumima, ali izgleda da im godisnje spremanje za ovu seriju ni malo nije pomoglo....Previse su odbrambeno orijentisani i fali im tu recimo zdrav Granger(tako neki igrac koji moze pogoditi i pored odbrane) i bolji suter na 2.. Stephenson nije los igrac i sigurno ce bit ugovor neki od oko 7-9mil, ali njima on trenutno nije potreban, potrebniji im je recimo Afflalo koji je dosta bolji suter od Lancea jer premalo koseva imaju u prvoj petorci, a druga im svakako ne valja...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 09:16
Ne, ja ne mogu da verujem da sam se uspavao. Facepalm
Da li mi nije zvonio alaram ili ja nisam cuo, nemam pojma. Facepalm
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 10:27
Lawson wrote:premalo koseva imaju u prvoj petorci, a druga im svakako ne valja...

najbolja izjava u 2014. godini.
Inace mislim da Heat ovo mora da zavrsi vec sutra i da onda lepo odmore za Spurse.
Ali ja i dalje ne verujem koliko me Evan Turner zavarao da je dobar igrac zbog partija u 76ersima XD bruka koliko lika nema nigde, jebeni Rasual Batler mu uskocio u rotaciju XD nema dalje.
I takodje mislim da Vogel leti sad kad ispadnu.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 10:33
Ma Turner se vjerovatno s nekim zakacio od glavnih igraca pa zato i ne igra, a mozda mu malo i cijenu obaraju da ga mogu ostaviti ako Lance ode...kako god, 76ersi su ga zajebali s onim tradeom, a mogao je fin ugovor pokupiti...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 11:00
http://bleacherreport.com/articles/2076533-paul-george-says-indiana-pacers-out-played-miami-heat-in-game-4-loss

i ovaj postaje smesniji iz dana u dan
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 11:24
Ma Indijanci teski. Kao i u prethodnih par godina. Samo se kurce nesto, glume neke bad boyse, pricaju, prozivaju a Majami ih redovno pobedjuje. Smesni su.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 14:17
bilo je par sumnjivih faulova ali domaci teren je domaci teren, plus kengur na golu awesome

razneli smo ih juce, mogu da kenjaju sta hoce.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 14:32
ajmo neka egal utakmica,nešto
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 14:49
indijana puca po savovima vec par meseci, mene ovo nista ne cudi
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 16:07
Ma Majami je jednostavno bolja ekipa. Indijana je dobila onu prvu utakmicu zato sto ih je sut isao nenormalno. Pogledao sam skracen snimak utakmice danas i zapazio sam da oni nemaju odgovor na Majamijevu nisku postavu. Isto kao i u G3. Majami igra sa 5 sutera i visoki igraci Indijane ne mogu to da stignu da pokriju. Hibert i Mahinmi vecito kasne korak-dva za Bosom i on ostaje sam na sutu. Kao sto Vest mora da izadje dva koraka dalje od kosa da bi pokrio Luisa. Rasar nema poena za sad ali moze svakog momenta da proradi i Vest mora da ga cuva. A samim tim sto se Hibert i Vest povlace prema trojci, cuvanje reketa je slabije. I to dosta pomaze LeBronu i Vejdu. LeBron je imao sut iz reketa 8/9 na prosloj utakmici.
Nije ovo nista cudno niti se moze pricati o nekom mega-raspadu Indijane izazvanom problemima u svlacionici. Ovo vodjstvo Majamija se lako objasnjava kosarkaskim razlozima.
LeBron i Vejd su odbrambeno ubacili u visu brzinu i prave strasan pritisak na bekove Indijane. A ni Cole ni Calmers ne zaostaju puno. Zato oni moraju da uzimaju teske suteve. PG i Stivenson su jako dobri igraci ali nikako nisu u rangu LeBrona i Vejda po kreatorskim sposobnostima. Ne mogu celu utakmicu da iznesu protiv ovako jake odbrane. Sa druge strane, LeBron i Vejd mogu. Jos jedna njihova prednost je bolje medjusobno razumevanje i saradnja. Naucili su da igraju zajedno i mnogo lakse i bolje reaguju na razlicite odbrambene postave Indijane.

Ja znam da je popularno traziti neke paranormalne razloge lose igre dobrih ekipa. Kao sto to rade Skip Bayless i Stephen A. Smith. ALi Majami je shvatio kako se igra protiv ovakve ekipe, igraju disciplinovano, imaju boljeg trenera i bolje igrace i to je to.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Tue May 27 2014, 16:25
edin je to spomenuo za hiberta,ali bih ja preneo to na kompletan tim indijane..Nikad oni po meni nisu bili toliko dobri koliko se to pricalo o njima. Daleko od toga da je los tim,ali su predstavljani kao odbrambena masinerija koja je u stanju da zaustavi svakog,u svakom trenutku i pritom ima dovoljan napadacki ucinak.Nisu me nijednom tokom regularne sezone ubedili u to.Pobede protivnike ali jako jako bledo izgledaju konstantno.. Napadacki su prilicno ograniceni,prva zvezda tima im ocigledno ima dosta problema u glavi jos uvek,nema tu nekog preteranog game-changer igraca koji bi mogao u ovakvoj seriji da napravi razliku i donese makar 3 pobede.

Svaka njima cast za proslogodisnje finale istoka,ali je majami i tada bio kvalitetnija ekipa i logicno je da su shvatili kako da na taktickom planu ne dovedu sebe u situaciju da ponovo igraju 7 utakmica protiv indijane
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 28 2014, 00:26
Mislim da ni George ne veruje u ovo sto prica  Laughing  Laughing  kao da mu je neko spremio tekst sta da kaze XD
A Wade i Bron najjaci posle, Vejd daje tu lep odgovor obilazi Dzordzovu izjavu, i onda Bron ulece i sasece sve direktno  Laughing  Respekt!  Respekt!  Respekt! 

Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 28 2014, 00:33
i komentar ispod

It's pretty sad Paul George's concussion has left him a mentally retarded shell of his former self.


Laughing
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 28 2014, 12:36
Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 890884  Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 890884
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 29 2014, 05:22
Sto volim kad mi ovako krene dan. Laughing

Ludacka utakmica! LeBron totalno van ritma celu utakmicu zbog faulova. Sa druge strane, Dzordz poludeo. Ubacio je sve u 4/4. Nenormalna partija. On ovo nece odigrati vise nikad ja mislim.

Nismo zasluzili pobedu. Samo mi je zao sto je propala ovakva partija Rasara Luisa. I Vejd je bio jako dobar.

Ova akcija na kraju za Bosa... Ne znam sta da napisem... Ne ide ga celu utakmicu i LeBron mu ladno dodaje loptu da sutira za pobedu. A lagano su mogli da idu na dva poena. Uzas. Bolje da su izgubili 15 razlike nego ovako.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 29 2014, 07:28
Ma kad Lewis pogadja mi gubimo  Laughing 
Sramota bi i bila da smo dobili posle ovakve utakmice nasih zvezda Smile

Sad se pripremiti za proslavu na domacem terenu
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 29 2014, 08:34
Pa jebote sta Bron jos nece sve doziveti sa ovim majmunom  Laughing  Laughing  Laughing duva mu u uvo, pa jeboteeeeeeee

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 29 2014, 12:29
Pored ovoga, najjaci je bio onaj flop kada je pokusao da iznudi LeBronovu sestu licnu. Pa kakav je to magarac. XD
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 29 2014, 12:32
hahahaha, doktor awesome
a brona boli pisxica
Sponsored content

Indiana Pacers vs Miami Heat - Page 2 Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum