NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indiana Pacers vs Washington Wizards

+10
Blazers Boy
4evaStK
LeBron
Yoker87
Ol' Dirty Bastard
jocamelo7
Mr. Striko
Strax
Jaz
Jumpman
14 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 00:53
Indiana Pacers vs Washington Wizards Indwas


Last edited by Sugar on Fri May 16 2014, 11:17; edited 6 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 11:57
Ja se slazem sa onim sto je Keni rekao kad su prosli Atlantu: Jednostavno su prespavali ovaj zavrsetak sezone i prvu rundu, plus je Atlanta bio los matchup za njih. Mislim da ce vrlo lako da pociste Vizardse, ali bih voleo da se varam.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 12:08
retko ko je verovao da mogu da izbace bulse pa su ih sabili, sad vidim slicnu situaciju pa sto da ne sa istim zavrsetkom awesome
nene se sprdao sa noom, moze slicno i sa hibertom da radi, samo treba da ga izvlace van reketa i poz. ne znam koliko je moguce ali bredli bil mora da odigra vise od jedne dobre utakmice po seriji. jovan zid isto mora konstantiniji da bude, ariza moze pristojno da smara dzordza u odbrani. mislim da ce ovde najveci problem vasingtonu biti klupa koja je po meni dosta slaba. dru guden je igrao dobro na kraju sezone, mogao bi opet.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 12:24
Možda ako se nastavi ova loša forma Indijane, u suprotnom nemaju šta da traže. Mene čudi kako je ovaj skup indijanaca onako lako otresao Čikago, možda to isto urade i sa ovima.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 13:54
Ja sam skroz pogresno prognozirao njihove prve serije. Mislio sam da ce ovi da oduvaju Atlantu, a da Wasington nema niti promil sanse protiv Cikaga. Ispade skroz kontra. Posle svega navijat cu za Vasington i ko zna mozda na krilima uspjeha nastave dalje.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 14:15
Jovan Zid do titule  Indiana Pacers vs Washington Wizards 366623
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 14:17
jocamelo7 wrote:Jovan Zid do titule  Indiana Pacers vs Washington Wizards 366623

+ milion
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 14:20
Jos jedna dosadna serija Smile
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Mon May 05 2014, 14:35
Ovde sve zavisi od Indijane. Svaka cast Vasingtonu ali ako je ona lagana pobeda protiv Atlante u G7 znacila da se Indijana sredila onda mislim da Indijana ima vece sanse za prolaz.
Mada ni tad Vasington ne bi bio bez sansi. Pokazali su da mogu da odigraju jako dobro. Nene je odlican bio protiv Noe, mogao bi i protiv Hiberta. Bilo bi lepo kada bi Bil i Vol malo konstantniji bili ali OK, prvi im je plejof. Imace svakako sta da kazu protiv Indijane jer su bolji od bekova Indijane. Ariza mora da uspori PG-a jer mislim da ce ga on cuvati kad god je na parketu.
Hibert je los ali, ruku na srce, deo krivice za to ide i na trenera. Atlanta je igrala sa suterima celu seriju i Hibert nije imao razloga da se gura u reketu. Kao sto sam bio napisao, vise stete napravi u odbrani nego koristi u napadu. Ali, Vogel je mogao da koriguje tu odbranu i da igra neke malo drugacije postavke u napadu. Zasto nije ja ne znam. A mozda i ja lupam gluposti. Ne znam, tako mi je delovalo.
Vest je bio dobar, osim u ovoj poslednjoj utakmici i on i Hibert ce sigurno imati zestoke duele sa Neneom i Gortatom kroz celu seriju.
Zanima me i sta ce PG uraditi. Od njega zavisi dosta. Ako on bude na nivou na kom moze da igra, Indijana ce imati mnogo laksi posao.

Prognoza: Ako se situacija medju igracima Indijane sredila, Indijana verovatno prolazi. Ali to je jedno veliko AKO. Ja mislim da su seriju sa Atlantom izgurali na misice i da to nece moci protiv Vasingtona. I zbog onog velikog AKO, mislim da postoje lepe sanse da Vizardsi pobedjuju sa 4-2.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 03:42
Bravo bracooo bravo, tako se otvara serija, prva utakmica i pobeda u gostima, samo ne spustati nogu sa gasa dalje i mislim da ovde ne bi trebalo da bude problema za Wizardse, a za Indijanu ne znam ni sta da kazem  Ne znam  ovi imaju daleko vise opcija u napadu od Hawksa.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 07:36
Hibert dominacija.
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 08:05
Washington mi je bio favorit u ovom duelu, možda po rosteru nisu jači ali imaju hemiju u ekipi, više žele pobedu, bar tako se čini.

Odličnu petorku imaju, izbalansiranu, svako zna svoj posao....šteta što nemaju podršku s klupe.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 09:45
jbt ova indijana........................ bunch of dis-functional project kids bukvalno.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 10:17
I ocekivano i neocekivano. Ali mi je mnogo drago. Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 13:10
indijana ako uzme jednu utakmicu u ovoj seriji,da budu srecni
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 13:47
Neverovatno koliko igraci Indijane nemaju zelje. Gledam ih sinoc, negde 3,4 minuta pre kraja utakmice gube 10 razlike i tacno se vidi da ni ne pokusavaju da stignu razliku. Bar neki presing ili nesto slicno, a oni kao da je kraj druge cetvrtine a ne utakmice. Sto se Vasingtona tice, oni su ekipa koja se bukvalno najmanje spominjala od svih Istocnih ekipa u plej ofu. Uvek se prica o Majamiju, Indijani, Bruklinu, Torontu, Cikagu pa i Sarlotu jer su Dzordanov tim. Oni njima najmanje al momci stvarno igraju odlicno. Nesto slicno kao San Antonio, koji uvek gazi a najmanje se spominju. Postali su mi drugi omiljeni tim, bar ova generacija sa Beal-om i Wall-om...
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 22:58
Lens i Tarner se potukli zbog ovog sranja koje je izbilo izmedju Hiberta i Dzorda...Posto su optuzili Lensa da je kriv za losu igru Pejsersa pred PO ,on na treningu rekao da to zato otkad je Hibert saznao za Dzordza i njegovu zenu...Posle Tarner zamerio ovome sto je to izneo javno pred svima,i nastala frka...

Inace,Dzordz ne zeli istragu povodom toga ko mu je upao u kucu i izlomio je i njega fizicki napao...Pogadjate ko...

Ladno im cela sezona propade i ekipa zbog jedne zene Indiana Pacers vs Washington Wizards Krstixf7

Dzordz je takav slepac,nemam reci,pun para,moze da bira,on nasao ribu og ortaka,i to riba krs...Idiot...
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 23:08
Nije mu bilo dovoljno sto je striptizetu napumpo sad hoce i Hibbertu zenu??  banana3
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Tue May 06 2014, 23:42
Teska dijabola.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Wed May 07 2014, 00:30
Da li me zezate sa ovim? Laughing
Pa ja ne verujem da se to desilo. Laughing
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Wed May 07 2014, 00:46
Ako ovako nastavi pojebace pola istocne obale
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Wed May 07 2014, 00:47
Jebote da gambino sad ovo nije okacio ja pojma ne bi imao  Laughing  Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Wed May 07 2014, 00:49
I ja sad prvi put vidim. Ne znam na koju foru tek sad. Iznenadjen sam time sto ne bruji ceo internet o ovome. Very Happy
A verovatno je i sprdnja neka...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Wed May 07 2014, 18:31
Indiana Pacers vs Washington Wizards 10326505_459352747532695_1809117915_n



Pa ljudi, jos se nije zavrsila serija. Laughing
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Wed May 07 2014, 21:14
Cek, jel moguce da su se oni sad slikali to? Hoce kao da pokazu da je sve u redu, da nema problema u svalcionici kao...
Sponsored content

Indiana Pacers vs Washington Wizards Empty Re: Indiana Pacers vs Washington Wizards

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum