NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indiana Pacers vs Miami Heat

+9
The Dream
4evaStK
LeBron
SN10
Mr. Striko
Jaz
Yoker87
Ol' Dirty Bastard
Jumpman
13 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 11:18
Indiana Pacers vs Miami Heat Indmia


Last edited by Sugar on Sat May 31 2014, 12:53; edited 4 times in total
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 12:51
Voleo bi da nisam u pravu ali mislim da ovo Majami lagano dobija nekim rezultatom 4:2 4:1. Indijana se provukla do finala a i dalje im je igra ocajna. Sto se tice samih meceva ocekujem ogromnu napetost pogotovo u Indijanapolisu. Bice iskljucena, tehnickih i ostalog. Navijacu za Indijanu mada mi se ni jednu ni drugu ekipu ne gotivim...
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 20:51
Koliko god se cini da IND ne igra dobro mislim da ce dati 100% kao i uvjek protiv nas. X faktor bi lako mogao biti Bosh ako nastavi dobro da sutira trojke. Pick&Roll James Allen bi mogao biti zanimljiv, ako  budu obojica ostajali na Jamesu mogao bi Allen da ih upropasti. Wade je dobro digao formu i nadam se da ce dobro nositi napad kad James odmara.
Sto se IND tice po meni West je najveca opastnost, morace Spo Haslema ubaciti u startnu jel ga niko od ostalih ne moze cuvati. Sa Hibertom ce biti borbe al nadam se da ce ga James brzo u faule utjerati.

Serija ce dosta od klupa zavisiti, ako rezerve Indijane ne povuku bice lagana serija za nas.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 20:52
As the Miami Heat headed to the locker room after closing out the Brooklyn Nets to advance to the Eastern Conference finals for the fourth straight season, veteran forward Udonis Haslem went directly to the weight room for a workout. 


BRAT
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 21:43
Vau kakav potez, statuu da mu dignu.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 21:46
Nedje na pocetku sezone lupao sam gluposti o tome kako ce Indijana sve da opere. Nekako osim inata Sugaru i kompaniji i mislio sam potajno i vjerovao u sve to. Pojačali su klupu, napravili par poteza dobrih i igrali fantastično. Sad se nekako kao mjehur sve rasprslo. Nemam pojma o cemu se radi. Moram da navijam protiv Majamija, jer mi je nekako u krvi da navijam protiv boljih. Ali Jamesa ako puste da igra svoju igru i ako ne pokaze njegov kobajagi naslednik neke partije makar u pola kao veliki Dzonson Dzo u zadnjoj utakmici onda mozemo ocekivati dranje.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Fri May 16 2014, 21:50
Ja cekam na ovu seriju od kada je Majami dobio Indijanu u prethodnom plejofu. Mislim da ce da izginu protiv Majamija, tako da se nadam dobroj seriji.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sat May 17 2014, 00:07
4:1 za Heat

bez obzira na tu mogucu dodatnu motivaciju u timu pejsersa, i na cinjenicu da su se prosle sezone dobro drzali,oni ocigledno nisu isti tim kao prosle godine. Miami je izgledao sasvim dobro u prve dve serije,Indijana je makar 5 utakmica od pocetka playoffa dobila tako sto su protivnici u velikoj meri sami sebe pobedili.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Mon May 19 2014, 00:08
Bila mi je sestra tu pa nisam mogao da gledam celu utakmicu. Ukljucio sam se na kraju 3/4 i ovo sto sam video od Majamija je izgledalo bas mrsavo. A sad ruge strane, Indijana je sasvim solidno sutirala. Deluje mi kao da su zasluzeno pobedili.
Videcemo kako ce Indijana izgledati u sledecoj utakmici i da li ce moci da poveze par dobrih utakmica. Nisu bas bili poznati po konstantnosti u dosadasnjem toku plejofa.
4 puta smo gubili utakmicu 1 i dobijali seriju. Nadam se da ce i sada to biti slucaj.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Mon May 19 2014, 00:12
Spo ko da je ruku trener, ocajno postavljena odbrana pogotovo frpantno izgleda kad Wade cuva Hila a Alen Stifensona. Jes da smo izgubili ali nije ovo tako stransno kao sto je izgledalo, siguran sam da nece imati ovako dobar procenat suta u ostalim utakmicama a mi gore nismo mogli sutirati. Bosh haotican, Haslem nije koristen koliko treba sto me takodje jako iznenadilo.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Mon May 19 2014, 00:18
Kao sto neko rece ovde, koliko god lose igrali u prve dve runde, sad ce da pruze seriju zivota XD
Salu na stranu, stvarno vrhunski odigrana utakmica, mislim da je ovo maksimum maksimuma Indijane, ali eto u bitnom trenutku su bili big time, svaka cast.
Sa druge strane Wade i LeBron jedini dobri, ostali uzasni, videcemo sad u drugoj da li ce moci da odgovore, ali Majami mora da da gas i dobije sledecu, ne sme ovo da ide u 7.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Mon May 19 2014, 00:58
igrali smo ko kurac a dali skoro 100 poena :|
odbrane nije nigde bilo. pre svega, ne znam da li smo jednom preuzeli blok kako treba. spo je nesto cackao sa tim udvajanjima i preuzmanjima i nije se isplatilo uopste jer su nas izvalili na keca. i uprkos tome on je to forsirao celu tekmu. hibertu su se svirale smesne stvari zaista, par puta je dobio bacanja bez ikakvog kontakta sa igracem. opet ne znam sta se desava se lebronom, ne ulazi u reket uopste a i sam zna da tako ne moze da se igra protiv indijane. bos je dosta kanalio na obe strane, sigurno najlosiji nas igrac danas. vejd ok, ali odbrane nigde plus se nije ni trudio da je igra. bice previse zajebano ako izgubimo sledecu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 02:42
Mora Bos da odigra makar solidnu utakmicu ako mislimo da dobijemo. Ono je bilo sramota prosli put.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 05:14
Ja sam zadovoljan i ovom jednom utakmicom na strani.
Mucili smo se tokom cele utakmice a onda je usledio vintage takeover Vejda i LeBrona. Very Happy
LeBron je bas bio pasivan tokom cele utakmice, kao da mu se nije igralo. Ali se probudio kada je bilo najbitnije. Dao je 12 od od svojih 22 u poslednjoj deonici. On i Vejd bukvalno sve poene dali u 4/4. Milina je gledati njih dvojicu kada rese da otmu utakmicu.
Birdman je bio odlican. Cole takodje. Bos rupcaga teska, ja ne znam koji je njemu djavo. U totalnom je kanalu.
Sa druge strane, Stivenson razbio. Bas je odigrao majstorski. Dobija on veeeeeeeliki ugovor na leto. Very Happy
Dzordz se uglavnom ispucavao ali igrana je dobra odbrana nad njim. Lepo su ga cuvali tokom cele utakmice. Hibert mi je skakao po zivcima tokom cele utakmice. Celu utakmicu neke otpadke ubacuje. Uhvatio je 13 skokova, ja mislim da od novembra nije toliko nakupio. Ali moglo mu se protiv Bosa.

Sad u Majami po dve pobede. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 05:17
Bravo bre.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 05:26
Opet Hazlem bespotrebno igra. Za 18 minuta, +/- mu je bio -20. Laughing 

Majami je pobedio ali je kristalno jasna jedna stvar. Tesko se igra bez Dekstera Pitmana. Jako tesko.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 05:28
Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 05:49
Ali Stivenson na 10 razlicitih pitanja da isti odgovor Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 11:19
Indiana Pacers vs Miami Heat 10277920_866974039997788_2185003294669598108_n
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 17:04
Po meni su losi i jedni i drugi, osim Indijane u onoj prvoj utakmici gde ih je usralo ono, trenutno Spursi izgledaju kao mnogo bolja ekipa.
Indijana je skroz okej, ali oni sto imaj te neke crne minute kad im naidje, ja to jos nisam video, kao da im se mozak iskljuci nemaju apsolutno nikakve ideje, uostalom sta i ocekivati kad je tebi jedan Stivenson plej.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Wed May 21 2014, 23:48
Paul George Diagnosed With Concussion  Facepalm 

mozda nece ni igrati ako ne prodje te testove...ako ne dobiju jednu u Majamiju, serija je gotova.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 22 2014, 00:24
cudo nisu vejda okrivili za to (jer sa sa njim sudario), ko za rondov lakat pre par godina..
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Thu May 22 2014, 01:01
da
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 05:18
Odlicna 4/4. Rej poludeo, bukvalno je sve ubacio. Very Happy
LeBron i Vejd jako dobri. Odlican procenat suta, ne siluju, ne glupiraju se sa nekim isforsiranim sutevima, stvarno pametno igraju. LeBron razvalio odbranom u drugom poluvremenu. Fenomenalno je odigrao odbranu. Birdman igra jako dobro, opet je nakupio dosta skokova.
Igrac utakmice je definitivno Rej. Kad on pogadja otvorene suteve, nema ekipe koja dobija Majami. Very Happy 

Fun fact: Prvi put u poslednje dve godine je jedna ekipa dobila drugu dva puta zaredom. Koljacina dve godine vec.

Ako dobijemo sledecu, a trebalo bi, gotova je serija. Najkasnije u G6. Vidi se da je Majami bolji.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Sun May 25 2014, 11:14
Dobro postavljen mech, jos kad je Rej vruc nema sanse Indijana da se suprostavi. Bosh i dalje hladan, LBJ i Wade odlicni. Noris me sve vise pozitivno iznenadjuje ali protiv sile sa zapada tesko da ce dobiti koji minut kao i prosle godine.
Sponsored content

Indiana Pacers vs Miami Heat Empty Re: Indiana Pacers vs Miami Heat

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum